NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
pediatra dziecięcy , szukam
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 12:14  
Cytuj
witam
szukam dobrego lekarza dziecięcego który jezdzi na wizyty domowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 12:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 12:52  
Cytuj
doktor Ela Giebułtowicz ,jeżdzi do domu.a co do dobrego lekarza to chyba nie ma takowego w stw.jesli coś poważnego trzeba szukac gdzies dalej.a.z. katarkiem ,kaszlem to sobie poradzi każdy nasz super pediatra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 14:10  
Cytuj
dzięki
pani Dr.Giebultowicz ku mojemu zaskoczeniu odmówiła dzisiaj wizyty domowej.zawsze do mnie przyjezxdzala a tu dzisiaj jak mam tak chore dziecko ze leci mi z rak Ona stwierdziła le już nie ćwiczy takich wizxyt.dlatego poszukuje innego dobrego Lekarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 14:11  
Cytuj
sorki świadczy a nie ćwiczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 15:34  
Cytuj
dr. Chmielewski jezdzi na wizyty domowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 16:02  
Cytuj
Nigdy i nikomu nie polecę pani Giebułtowicz! Zeszłej jesieni mój synek rozchorował się w piątek na wieczór, przez noc i sobotę próbowałam sama go leczyć, jednak z marnym skutkiem. W niedzielne południe pomyślałam, że udam się do wspomnianej pani "doktor" która jest przecież moją niedaleką sąsiadką. Niestety postałam pod furtką, a pani Giebułtowicz spoglądnęła przez okno i odwróciła się nie otwierając mi nawet drzwi! I to jest lekarz który ślubował bezinteresowną pomoc chorym? Takim ludziom powinno się zakazywać wykonywania zawodu, skoro za nic mają Przysięgę Hipokratesa. Jakim trzeba być człowiekiem, by tak postąpić? Dodam jedynie, że z tej rozpaczy trafiliśmy na pogotowie - syn miał zapalenie płuc. Żaden lekarz w Stalowej Woli nie zgodził się przyjechać do półrocznego, chorego dziecka do domu.
Od tamtej pory nie mogę patrzeć na tą kobietę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 16:07  
Cytuj
Ja osobiście chodzę do dr Micał i jestem bardzo zadowolona, ale ona nie jeździ na wizyty domowe. Z tego co wiem jeździ Chmielewski ale słyszałam niezbyt opinie o nim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 20:07  
Cytuj
ja osobiscie chodze do pani Wrońskieji jestem z niej zadowolona ale ona nie jedzi chyba ze cos jest naprawde powarznego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 20:14  
Cytuj
jeśli dziecko leci z rak to nie siedzi się na necie tylko zasuwa się z dzieckiem do lekarza albo na pogotowiewazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
jeśli dziecko leci z rak to nie siedzi się na necie tylko zasuwa się z dzieckiem do lekarza albo na pogotowiewazne


Z pewnością matka "nie siedziała na necie, gdy dziecko leciało z rąk". Nauczona przykrym doświadczeniem, teraz profilaktycznie szuka lepszego lekarza. Zatem Twoja wypowiedź, marines, jest raczej nie na miejscu.
Pozdrawiam.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 21:14  
Cytuj
z małym dzieckiem w takim stanie się nie czeka tylko działa,i tez jestem nauczony przykrym doświadczeniem, teraz działam odrazu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 06:55  
Cytuj
dziękuję Ziuta za obronę a Ty Marines wstydz sie ! Oczerniasz mnie ze jestem bezduszna Matka której dziecko jest ciężko chore a ja myszkuje po necie.Mylisz sie działałam w interesie Dziecka szukałam tylko pomocy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
Nigdy i nikomu nie polecę pani Giebułtowicz! Zeszłej jesieni mój synek rozchorował się w piątek na wieczór, przez noc i sobotę próbowałam sama go leczyć, jednak z marnym skutkiem. W niedzielne południe pomyślałam, że udam się do wspomnianej pani "doktor" która jest przecież moją niedaleką sąsiadką. Niestety postałam pod furtką, a pani Giebułtowicz spoglądnęła przez okno i odwróciła się nie otwierając mi nawet drzwi! I to jest lekarz który ślubował bezinteresowną pomoc chorym? Takim ludziom powinno się zakazywać wykonywania zawodu, skoro za nic mają Przysięgę Hipokratesa. Jakim trzeba być człowiekiem, by tak postąpić? Dodam jedynie, że z tej rozpaczy trafiliśmy na pogotowie - syn miał zapalenie płuc. Żaden lekarz w Stalowej Woli nie zgodził się przyjechać do półrocznego, chorego dziecka do domu.
Od tamtej pory nie mogę patrzeć na tą kobietę.


U nas było podobnie, mąż tej pani powiedział że nie ma jej w domu, a ona stała za firanką i czekała aż odejdziemy z chorym dzieckiem. Na szczęście pomocy udzielił nam inny lekarz, ale też z mężem uznaliśmy że NIGDY z jej łaski nie skorzystamy.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 08:38  
Cytuj
Do wizyt domowych jeździ też lekarz J.Szczęś

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
doktor Ela Giebułtowicz ,jeżdzi do domu.


Jeździ??? Może kiedyś jeździła. Ja byłem w podobnej sytuacji jak: dziumdziuś, morwiatko, dorii1980 i pani doktor nawet nie odebrała telefonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 08:52  
Cytuj
jesli juz potrzebowalam lekarza do domu to wzywalam dok.Chmielewskiego ale nieraz trzeba troche poczekac bo ma duzo pacjetow lub dok.Szczęś,przyjezdzal dosc szybko.
natomiast osobiscie polecam dok.Micał,uwazam iz nie ma lepszego pediatry w Stalowej,niestety nie jezdzi na wizyty domowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
jesli juz potrzebowalam lekarza do domu to wzywalam dok.Chmielewskiego ale nieraz trzeba troche poczekac bo ma duzo pacjetow lub dok.Szczęś,przyjezdzal dosc szybko.
natomiast osobiscie polecam dok.Micał,uwazam iz nie ma lepszego pediatry w Stalowej,niestety nie jezdzi na wizyty domowe.


Popieram jak najbardziejoknieznam w calym miescie lekarza z takim podejsciem do dzieci jak ta kobietagood

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 12:44  
Cytuj
też jestem niezadowolona z pani Giebułtowicz, czy ktoś się orientuje czy można zmienić dziecku lekarza? czy ktoś zmieniał? czy jest jakiś okres czasu, po którym można dokonać takiej zmiany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 12:56  
Cytuj
Ja również polecam dr Micał to lekarz z powołania i z właściwą wiedzą i podejściem do dzieci rewelacyjnym. Naszego syna wyprowadziła na prostą po tym jak był leczony przez innego lekarza którego wiedza była znikoma teraz to dopiero widać gdy ma się porównanie.Faktem jest że nie jeździ do domu na wizyty ale zawsze można do niej podjechać przedzwonić jak jest to z pewnością pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
też jestem niezadowolona z pani Giebułtowicz, czy ktoś się orientuje czy można zmienić dziecku lekarza? czy ktoś zmieniał? czy jest jakiś okres czasu, po którym można dokonać takiej zmiany?

Idziesz z dzieckiem do innej przychodni i rejestrujesz go u któregoś lekarza. To wszystko. Powinnaś później iść do "starej" przychodni i poprosić o kartę szczepień oraz kserokopię dokumentacji medycznej dziecka, czy mają obowiązek wydać to ksero nie wiem, ale ja dostałem. Zresztą, wszelkich informacji udzielą Ci na pewno w recepcji. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2023r. 12:49  
Cytuj
Potrzebuje na dziś lekarza do dziecka, kogo polecacie ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »