NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Salonik Ziaja w Tesco,
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 20:26  
Cytuj
Slyszalam, ze w Tesco powstał salonik Ziaja. Czy ktos byl? Jak tam z asortymentem? Osobiscie bardzo sie ciesze, ze po kosmetyki ziaji nie bede musiala chodzic do tego okropnego Wispolu. Podzielcie sie opiniami na temat saloniku w szczegolnosci asortymentu;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 20:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 20:57  
Cytuj
my z siostrą niedawno zrobiłyśmy zakupy umiech jak zrobisz powyżej 20 zł zakupy dostajesz gratis + każdy zakup powyżej 25 zł to jest jedna pieczątka, zbiera się na parasolkę, później jest kosmetyczka a na końcu ręcznik. Bardzo miła Pani i duuży wybór no i ceny przystepne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 21:10  
Cytuj
A czy sa tez serie te przeznaczone do sprzedazy w aptekach- ZiajaMed?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 01:00  
Cytuj
Oczywiście ze sa ja polowałam na ZiajaMed Peeling bardzo mocny do cery trądzikowej. Po zwiedzeniu bardzo wielu sklepów i poszukiwaniu w aptekach w Stw i Rzeszowie odnalazłam go własnie tu kupiłam własciwie juz 6 produktów z ZiajiMed i jak zobaczyłam ten sklep to byłam przeszczęśliwa że wkońcu dostane z Ziaji wszystko na miejscu. umiech Warto zaglądnąćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 07:52  
Cytuj
Pizesz chyba o serii ZaiajaPro, nie dziwie sie ze tych kosmetykow nigdzie nie moglas dotac bo są teoretycznie przeznaczone tylko dla salonów komsetycznych i nie ma ich w normalnej sprzedaży w aptekach, drogeriach itd. Mozna je dostac wlasnie w bezposrednim salonie albo w internecie. MI chodzi o serie ZaiajaMed czyli te kosmetyki ktore sa dostepne w aptekach np w aptece w Primie. Fajnie by bylo gdyby mieli wszystko lacznie z tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 15:07  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
zapraszam do działu reklama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 11:58  
Cytuj
Czy w tym saloniku można płacić kartą?co

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 12:04  
Cytuj
Tak, można płacić kartą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2013r. 20:46  
Cytuj
Jest na pewno Ziaja Pro i Med, bo kupowałam produkty z obu serii.
Bardzo się cieszę, że otwarto ten salonik, bo nareszcie wszystko jest w kupie i nie trzeba biegac po Rossmannach, DOZ-ach itd. No i zawsze dostaję tam jakieś próbeczki smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 18 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 15:47  
Cytuj
A widział z Was ktoś tam może maseczkę ziaji z szarej glinki (do cery trądzikowej) w tubce ? Gdzieś kiedyś widziałam na stronie...
Wszędzie jest, ale w saszetkach. Stosuję ją często, wiec wygodniej byłoby mieć większe opakowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 7 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2014r. 21:50  
Cytuj
w porównaniu do np rossmana na NIE KTÓRYCH produktah sklep ziaja w tesco ma około 1-2 zł drożej co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 13:38  
Cytuj
A ja lubię ten skelpik, bo wszystko mam w jednym miejscu a nie "rozbebeszone" po całym sklepie smiech2 ale to już tylko i wyłącznie kwestia mojego lenistwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
No i jest tam wiele produktów których nie znajdziemy nigdzie indziej.



Rozsądny argument - faktycznie, czasami tych produktów, które kupuję w rosmannie czy innych sklepach/drogeriach nie widuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 22:01  
Cytuj
Szok ostatnio nie dostałam ani jednej próbki, czy to jednorazowo czy Ziaja odeszła juz od prezentowania swoich produktów dodając próbki kosmetykow? Nie ukrywam, że kilka kremów kupiłam właśnie po wcześniejszym otrzymaniu próbek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
Szok ostatnio nie dostałam ani jednej próbki, czy to jednorazowo czy Ziaja odeszła juz od prezentowania swoich produktów dodając próbki kosmetykow? Nie ukrywam, że kilka kremów kupiłam właśnie po wcześniejszym otrzymaniu próbek.

byc moze pani w sklepie zapomniala albo byla rozkojarzona , bo ja kupowalam ostatnio i dostalam chyba z 5 . A juz mam ich tak duzo tych probek ze nie mam ich gdzie chowac a trzymam je na czarna godzine hehehe umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 09:21  
Cytuj
Też ostatnio byłam i dostałam 2 próbki jak zwykle zresztą. Gdybym jednak nie dostała, to na pewno nawet bym się nie oburzyła i nie robiłabym wpisu na forum (że to szok), no bez przesady....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 10:15  
Cytuj
Zdarza sie zapomniec, probki tez moga sie konczyc. Ale nawet nie kupujac mozna czasami poprosic i nie ma problemu. .umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 11:58  
Cytuj
Dzięki ;) i tak bede robić u Was zakupy do końca światajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2014r. 23:56  
Cytuj
Witam,ostatnio z żoną zrobiliśmy zakupy za ponad 50 zł i dostaliśmy płyn miceralny gratis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 22:26  
Cytuj
Ja tez dostalam plyn gratis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 11:21  
Cytuj
Jak dla mnie wszystko spoko, super sklep, ale ta starsza blondynka co sprzedaje to mi nie pasuje, nie da sie z nia dogadac, jak ona jest to nawet nie wchodzę, ale uwielbiam ziaje i ciesze sie ze powstał ten salonik, mimo wszystko zdecydowanie moj ulubiony sklep. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 12:18  
Cytuj
a ja powiem tak ta blondynka nie umie nic doradzić, a ta druga tak mi doradziła kosmetyki ze do dziś nie mogę poradzić sobie z moją twarząsciana!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
a ja powiem tak ta blondynka nie umie nic doradzić, a ta druga tak mi doradziła kosmetyki ze do dziś nie mogę poradzić sobie z moją twarząsciana!!!!!


Do alcia:
Jeśli chodzi o doradzenie, nigdy nikt nie wie jak twoja skora zareaguje, tutaj niestety trzeba próbować, mi ta druga powiedziała ze nie daje 100 % ze cos nie uczuli no bo każdy reaguje indywidualnie, ale akurat mi doradziła świetnie! Miałam straszną cerę i jest niebo lepiej. Nie ma co jej oskarżać, różnie bywa.

Moderowano przez: panna_pina
Nie ma to jak założyc konto i się wypowiedzieć, żeby sammeu sobie odpowiedzieć.

Aku85=gadoola=magnolia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 14:00  
Cytuj
akuku58 dobrze pisze. Zawsze staramy sie doradzić jak możemy, jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć jak skóra zareaguje. Jeśli takie rzeczy sie zdarzają, prosimy przyjsc i nam o tym powiedzieć, nam tez zależny na opinii na temat kosmetyków. Czasami krem który nikogo nie uczulił, komuś może jednak zaszkodzić, żaden dermatolog nie zapewni ze będzie dobrze.
Prosimy wszelkie obiekcje zgłaszać do sklepu, każdy wie że zawsze znajdzie sie nie zadowolony klient, za co szczerze przepraszamy. Miłego dnia ;)

Moderowano przez: panna_pina
Aha, sama sobie odpowiadasz? +20 za rozdwojenie jaźni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2014r. 12:06  
Cytuj
A ja jestem zadowolony z zakupów w Ziaja. Miłe Panie zawsze doradzą - profesjonalne podejście do Klienta. polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »