NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Salonik Ziaja w Tesco,
Posty: 17
Dołączył: 3 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 21:46  
Cytuj
A czy jest aktualnie w Tesco w salonie promocja na zimowe mydło za zakupy od 30 zł i zimowy kremik za zakupy od 20 zł?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 21:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 10:45  
Cytuj
Post gagoli jest usunięty, ale napisała, że mimo promocji ogłoszonej przez centralę i pomimo plakatu w sklepie produkty nie były przyznwane klientkom od ustalonych cen tylko sklep ustalal swoje zasady, które nie miały nic wspólnego z sieciowymi ustaleniami.


O masakrasmiech2 to po co wieszacie w sklepie w środku, że od 30 zł prezent skoro go nie ma? Dobrze wiem, że na plakacie było napisane tylko, że do zakupów nie wlicza się seria PRO. Chyba Was pogięło lekko. Kto powiedział, że chce dostać coś za darmo? Jest promocja za zakupy od 30 zł. Idę do sklepu wydaję 20 zł widzę, że jest promocja, która mnie interesuje to zwiększam kwotę zakupów. To chyba nie jest za darmo tylko promocja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 12:54  
Cytuj
Dopóki plakat jest to tak obowiązuje, później jest on usuwany, jesli by tak było cały czas, po tygodniu nie było by gratisów w cale. Przyjdzie ktoś zrobi zakupy za 100 zł i nie dostanie nic. Każda promocja jest do wyczerpania zapasów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 15:37  
Cytuj
Śmieszna jesteś. Byłam w salonie i był plakat, że od 30 zł PREZENT. Owe prezenty stał przy kasie i ja go nie otrzymałam (specjalnie zrobiłam zakupy za 40 zł). Plakat wisiał nie na wejściu, a na środku małego stoliczka, który macie na środku salonu. Po cholerę robicie promocję, której nie ma? Jeśli w między czasie zmieniacie zasady to usuwajcie plakat. A plakat usunięty NIE BYŁ.

Jeśli jest promocja od 30 zł to każdy klient od 30 zł powinien z niej skorzystać. Jeśli promocja się kończy to zdejmuje się plakaty i koniec, a ten co kupi za 100 zł po wyczerpaniu zapasów przyjdzie później to chyba oczywiste, że na promocję się już nie załapie. Wy plakatów nie zdejmujecie tylko ukrywacie w mało widocznym miejscu i zmieniacie zasady według własnego widzi mi się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 15:46  
Cytuj
Promocja jest. Albo nie ma. Jak się coś ogłasza na Polskę to ma być i koniec. Psim obowiązkiem organizatora, jest takie logistyczne zorganizowanie promocji by, wszystko było tak jak napisane. Więc albo trzeba zamienić opis zasad, albo zapewnić wystarczającą ilość gratisów. Inaczej to jest OSZUSTWO. Koniec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 15:49  
Cytuj
Jeśli się produkty promocyjne kończą to się kończy promocję. Każda promocja jest do wyczerpania zapasów. Szanowana gadola zapomniała zdjąć plakat z salonu i ma pretensje, że ludzie się wkurzają. Sory, weszłamm przeczytałam, że za 30 zł dostanę prezent to zwiększyłam zakupy, a przy kasie zostałam oszukana.
Gadola tu chodzi o zasady a nie o kremy i żele pod prysznic, które macie dla klientów. Jak nie umiecie zdjąć plakatu po wyczerpaniu zapasów to zamknijcie sklep skoro nie umiecie go prowadzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 17:56  
Cytuj
Ja tam jestem bardzo zadowolona z tego sklepu, oraz Pań tam pracujących. Jestem stałą klientką i zawsze potrafią dobrze doradzić, znają produkty że mało mi oczy na wierzch nie wyszły jak jedna mi opowiadała o produktach. Kosmetyki są super. Czy gratisy by były czy nie, to i tak bym tam chodziła. Wszystko ładnie poukładane, czyściutko. Powiem szczerze ze pierwszy sklep w którym sprzedawczynie mają taką wiedzę. Za nic nie chciałabym żeby go zamykali!

Moderowano przez: panna_pina
Aku85=gadoola=magnolia 3 konta w jednym wątku?sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 17:58  
Cytuj
Uwielbiam ten sklepik.Panie są bardzo pomocne i miłe.Znaja produkty, wiedzą co doradzić.Jest superumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 9 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 11:38  
Cytuj
świetny sklepik. wszystko w jednym miejscu, ceny rewelacyjne a obsługa nie narzuca sie jak w innych drogeriach. polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 18:40  
Cytuj
czarna999, tylko po to założyłaś sobie profil na SM by to napisać? czyż to nie jest reklama? cool girl

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 18:52  
Cytuj
Ten sklep nie potrzebuje specjalnej reklamy.Naprawde jest super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 9 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2015r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
czarna999, tylko po to założyłaś sobie profil na SM by to napisać? czyż to nie jest reklama? cool girl



Gdybys śledził troszeczke forum, to wiedziałbys ze zalozylam konto zeby zadac pytanie odnosnie krawiectwajezyk
a moja wypowiedz to tylko opinia zadowolonej klientkiumiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2015r. 11:38  
Cytuj
W Auchan były ostatnio żele pod prysznic z Ziaji za 3,99 zł uśmiech kupiłam 15 szt uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Marz 2015r. 11:54  
Cytuj
Należy omijać ten sklep za lekceważące i niepoważne podejście do klienta w sprawie promocji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 11:54  
Cytuj
Do mnie nikt lekceważąco nie potrzedł, a promocje są fajne i zawsze cos dodatkowo dostanę. Nie mam żadnego problemu, w rosmanie czy innych drogeriach nic nigdy nie dostałam. Często jest tak ze sprzedawczynie gratisy i próbki zgarniają dla siebie. W Ziaji zawsze dostaje i próbki i gratisy. Jeśli ktos jest oburzony ze raz czegoś nie dostał to juz jego problem, ja nie po to robie tam zakupy. Miałam problem i Panie bardzo mi pomogły. Przede wszystkim znaja swoje produkty, co zdaza sie bardzo rzadko i za to wielki szacun!

czortunio Rób zakupy w innych drogeriach, na pewno cos dostaniesz, i zadowoli cie jakoś obsługi pfff . -_-
Moderowano przez: panna_pina


Aku85=gadoola=magnolia 3 konta w jednym wątku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 11:57  
Cytuj
Przestań pierniczyć dziewczynko z saloniku.

CYTAT
Jeśli ktos jest oburzony ze raz czegoś nie dostał to juz jego problem, ja nie po to robie tam zakupy.


To problem sprzedającego, który organizuje promocje, a później OSZUKUJE ludzi nie dając im tego co im się NALEŻY.

Następnym razem jak jest promocja to się proszę do niej stosować. Tyle. Przejżyj sobie forum jakie jaja były w Waszym saloniku. Żenada, za marną próbkę zrażać do siebie klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 12:18  
Cytuj
coś ci sie kolego pomyliło smiech2 , bo ja tam nie pracuje. Ale bede bronic tego sklepiku bo moim zdaniem jest czyms czego brakowało w tym miescie.
Pomyliłes mnie chyba z gadoola czy jakos tak. :]


Moderowano przez: panna_pina
Aku85=gadoola=magnolia 3 konta w jednym wątku?sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
coś ci sie kolego pomyliło smiech2 , bo ja tam nie pracuje. Ale bede bronic tego sklepiku bo moim zdaniem jest czyms czego brakowało w tym miescie.
Pomyliłes mnie chyba z gadoola czy jakos tak. :]


Raczej związek ze sklepem masz. Założyłaś konto 19 lutego, odkopałaś temat po ponad dwóch tygodni wychwalając panie tam pracujące jak i cały sklep i większość postów naklepałaś w tym temacie. Komu chcesz kit wcisnąć? Ludzie tacy głupi nie są.

Inna sprawa, że sklep jest ok, nie zachwyca i nie drażni. Dobrze, że jest, kobitki są happy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
coś ci sie kolego pomyliło smiech2 , bo ja tam nie pracuje. Ale bede bronic tego sklepiku bo moim zdaniem jest czyms czego brakowało w tym miescie.
Pomyliłes mnie chyba z gadoola czy jakos tak. :]



Jasne, że nie jesteś gadoolą. To, że piszecie z tego samego stałego IP jest czystym przypadkiem.
+20 za rozdwojenie jaźni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2015r. 15:19  
Cytuj
Droga ekspedientko, zamiast zakładać kolejne konta i udawać zadowoloną klientkę i wychwalać swoją wiedzę przyznaj rację, że daliście ciała z ostatnią promocją. Któraś z was zapomniała zdjąć plakat i to nie ulega wątpliwości. Wiem bo sama widziałam tą promocję na fb i spejcalnie poszłam zrobić zakupy. Zrobiłam zakupy za 60 zł i pytałam czy mogę podzielić paragon na dwa żeby skorzystać z promocji podwójnie. Wtedy powiedziałyście, że prmocja jest już od 50 zł (a z plakatu wynikało, że od 30). Więc przyznaj rację, a nie obwoniasz wszystkich dookoła, że są pazerni na Twoją promocję, bo promocja jest po to, aby przyciągać klientów i z tego powinnyście się cieszyć.

Droga ekspedientko nie popadaj w samozachwyt nad salonem Ziaja bo sukces tego sklepu należy do marki, któa produkuje dobre i polskie kosmetyki. Wasza wiedza o produktach jest z całym szaczunkiem o dupe rozbić, bo to co trajkoczecie można przeczytać z tyłu opakowania. Oczywiste jest to, że nie powiesz klientce, że w Twoim sklepie nie ma dla niej odpowiedniego produktu. Przychodzi ktoś i mówi, że ma cerę mieszaną. Co jej polecisz? Liscie manuka, serię ogórkową, maseczkę z liśćmi zielonej oliwki, ewentualnie cos z serii pro.

Co do waszych cen. Macie po prostu drogo. Tonik z serii pro u was ponad 20 zł, na allegro 11. Peeling bardzo mocny u was prawie 30 na allegro jakieś 12. Do waszych salonów chodzę po kosmetyki, których cen nie zawyżącie, całą resztę kupuję na allegro.

Narzekasz, że w innych drogeriach nie ma gratisów. Weźmy pod uwagę rossmanna. Oni co 2 tygodnie wypuszczają gazetki ze świentymi cenami. I jakoś nie ma tam problemu. Kosmetyki się kończą jest pusta półka i tyle. Nawet promocje -40% raz w roku można spotkać i do sklepu ledwo da się wtedy wejść. Więc zrozumcie, że promocje są po to, aby przyciągać klientów.

Wy zapewne macie z góry założone, że gdy asortyment się kończy macie podwyższać progi zakupowe. Każdy orze jak może, ale zdejmujcie wtedy plakaty. Założyłaś milion kont, a w żadnym nie napisałaś, że się wtedy pewnie pomyliłyście i ktoś to przeoczył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Marz 2015r. 15:26  
Cytuj
Co to za podwyższanie progów zakupowych ? To jawne złodziejstwo jeśli w tym samym czasie na profilu Ziaja Polska widnieje inna informacja.

My konsumenci nie godzimy się na takie praktyki. Wyciagamy największą i najskuteczniejszą broń. Nie kupujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2015r. 23:31  
Cytuj
A ja darmowymi próbkami do zakupionych kosmetyków się załamałam ;-)Dlaczego? Jestem po 30 stce ,pani w sklepie zapytała przy kasie czy chcę próbki,owszem, pani zrobiła rzut oka na moja facjatę i nawtykała mi ich dużo do torebki z zakupami,wyszłam z bananem na buzi :-)Potem przeglądam te specyjały i co- krem 20+,krem 50+ ehhh średnia mi wyszła w sam raz ale głowię się które partie twarzy mam 20 a które 50???????:-) A tak poza tym to sklepik ok:-)

\"I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 20:22  
Cytuj
Płyn do kąpania dla dzieci i niemowląt w saloniku Ziaja w Tesco 19,00 zł - taki sam płyn w aptece Nova w Rozwadowie 11,12 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 20:42  
Cytuj
jak policzę koszt benzyny i czas by jeżdzić po jeden tańszy płyn to wolę jedno miejsce, jeden sklep i duże zakupy z których koniec końców jestem zawsze zadowolona. bo sklep ziaja w tesco wg mnie jest naprawdę w porządku. Strasznie się tu go czepiacie ale jeszcze się taki nie urodził by ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 20:51  
Cytuj
Jeśli mówisz to jednym produkcie to tak, ale jeśli ktoś ma czas i chce kupić kilka produktów to oszczędność jest kilkudziesięciu złotych.

A swoją drogą w głowie nie mieści mi się sytuacja, która pojawiła się w tym wątku:
-najpierw gadoola wypowiada się jako ekspedientka
-później pojawia się użytkownik akuku58, który obsmarowuje jedną z pracownic saloniku
-dalej gadoola i akuku58 dyskutują sami ze sobą

A na końcu okazuje się, że te dwa konta (a właściwie 3 bo magnolia89 to to samo co gadoola i akuku58) to jedna i ta sama osoba.
Jakim trzeba być okropnym, żeby zakładać konto tylko po to, aby pojechać po swojej koleżance z pracy?
Droga gadoolo tak się wypowiadałaś chętnie do tej pory to weź mi to wytłumacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »