NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Nauka pływania na MOSIRZE,
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2013r. 21:13  
Cytuj
Potrzebuję informacji na temat kursu nauki pływania dla młodzieży lub dorosłych,czy jest już jakaś grupa czy może dopiero bedzie i jaki jest koszt takiego kursu,może ktoś korzysta aktualnie? Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2013r. 21:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 7 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 10:51  
Cytuj
Dlaczego trener roku reklamuje się w tak prymitywny sposób na forum?
Niech p. A. Chmielewski w końcu zwróci na to uwagę !
Sam się mianował trenerem, teraz sam się reklamuje, fuj !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 11:07  
Cytuj
Witam
Niestety muszę zmartwić "stachu" ale ja reklamy nie potrzebuje, jeśli ktoś mnie poleca to ok i tyle.
Niech się reklamują Ci co klientów nie mają ;)
Pozdrawiam Piotr Koryciński

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 20:06  
Cytuj
Witam. Czy ktoś moze korzysta z programy Rybka na basenie Mosir o może coś powiedziec jak zajęcia efekty itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 20:17  
Cytuj
Co jeden to lepszy. Na stronie Mosiru są wszyscy e-trenerzy prowadzący rybkę. Więcej ich jak mrówek w mrowisku. Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 27 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 20:56  
Cytuj
w programie rybka moje dziecko bierze udzial a trenerem jest Pani Monika. Fantastyczny trener, swietna osoba- swietne podejscie do dzieci, wyrozumialosc, umiejetnosc dotarcia do dziecka. My jestesmy b.zadowoleni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2017r. 13:10  
Cytuj
Tak dociera do dzieci że rodzice masowo rezygnują z jej lekcji. Ona nic nie wie o prowadzeniu lekcji pływania. Na każdej lekcji te same ćwiczenia. Zmarnowałam ponad pół roku powierzając jej syna. Miałam wrażenie że ona nie wie co robi. Lekceważy też rodziców nie przychodząc na zajęcia. Nie odbiera też od nich telefonów. Kończąc, nie polecam tej instruktorki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 25 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2017r. 16:44  
Cytuj
Uczyliśmy sie z mężem niedawno i po dwóch miesiącach pływamy oboje. Jestem bardzo zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
Tak dociera do dzieci że rodzice masowo rezygnują z jej lekcji. Ona nic nie wie o prowadzeniu lekcji pływania. Na każdej lekcji te same ćwiczenia. Zmarnowałam ponad pół roku powierzając jej syna. Miałam wrażenie że ona nie wie co robi. Lekceważy też rodziców nie przychodząc na zajęcia. Nie odbiera też od nich telefonów. Kończąc, nie polecam tej instruktorki.

Szczerze polecam panią Monikę. Mój syn do niej chodził - był to jego 4 trener. Kontakt z Panią Moniką bardzo dobry, umawialiśmy sie telefonicznie - jeśłi nie odebrała , to oddzwianiała. Chciałaby Pani , by trenr ucinał sobie pogaduszki podczas zajęć?
Natomiast fatalna jest organizacja zajęć rybka - skład grupy jest bardzo przypadkowy, i trener musi prowadzić zajęcia z dziećmi o bardzo różnych umiejętnościach. Jeszcze fakt, że opłąta zależy od ilości dzieci , które przyjdą na daną godzinę. Ale ta paranoj to nie wina Pani Moniki , tylko MOSIRU.
PS Proszę się przedstawić i zobaczymy co ludzie o Pani myślą. Może skończy Pani z hejtowaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 18:38  
Cytuj
Witam serdecznie. Proszę o doradzenie kogoś z trenerów nauki pływania dla 34 latka na basenie Mosir z góry dziękuje za odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 19:42  
Cytuj
Podpinam się pod temat, ale szukam instruktora dla dziecka w wieku 9-10 lat, jakby ktoś kogoś polecił...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 21:04  
Cytuj
Moja córka chodzi do pana Janika polecam.
wasze jestem obecna na lekcjach i sama widzę podejście i efekty.
Dużo zależy od samego dziecka jedno mniej boi się wody a drugie bardziej i efekty są zróżnicowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »