NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pediatra dziecięcy prywatnie w weekend,
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 09:55  
Cytuj
bardzo proszę o polecenie kogoś, micał niestety nie ma, a do giebułtowicz nie moge sie dodzwonić, pilne ! :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 09:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 10:16  
Cytuj
Rajmund Chmielewski tel.15 844 30 30

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 10:30  
Cytuj
dziękuję za odzew, jednak nie słyszałam zbyt pozytywnych opinii o tym i sama będąc młodsza pamiętam, że przepisywał często , nie zawsze koniecznie antybiotyki. Może jeszcze ktoś kogoś mógłby polecić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 10:43  
Cytuj
Jeżeli nie musi być ze Stalowej, to polecam Krzysztofa Grabowskiego z Modliborzyc, tel.: 605064396

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 11:03  
Cytuj
Janusz Szczęś 8449538

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 11:23  
Cytuj
Chmielewski przyjmuje w weekendy i w święta nigdy nie odmówił ,o nim słyszałaś złe opinie na temat przepisywania antybiotyków?może tak było 20 lat temu zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 12:55  
Cytuj
Zawsze jak choruje moja córka, jedziemy właśnie do Chemielewskiego, bierze 20 zł zawsze, nigdy nie odmówił pomocy. I to nie prawda, że wypisuje zawsze antybiotyki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 18:05  
Cytuj
Nie wiem skąd bierzesz swoje informacje, Chmielewski jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo dba o swoich małych pacjentów a antybiotyki przepisuje tylko w konieczności. Leczy naszą córeczkę i jesteśmy zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Janusz Szczęś 8449538

Serio?? No proszę Cię...nie ma chyba droższego lekarza w Stalowej i niestety nie zawsze skutecznego...(najbardziej bezczelne z jego strony jest chyba wpraszanie się na wizyty kontrolne,również 100% płatne)

O Chmielewskim również słyszałam w samych superlatywach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 19:03  
Cytuj
Szczęś to kawał świni.Tylko na kasie mu zależy a nie na chorym dziecku.Sama się o tym przekonałam. Zdecydowanie go odradzam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 19:31  
Cytuj
Mocne słowa lenko,ale tego typu opinie krążą o nim od dawna.
Moja kuzynka która była przejazdem w Stalowej,zamówiła go kiedyś na wizytę do dwójki dzieci.Opłatę oczywiście pobrał za "leczenie" dwójki pacjentów,leki przepisał cholernie drogie i bez uprzedzania przyjechał na kontrol po kilku dniach (kuzynka już w tym czasie wyjechała).
Oczywiście jego "leczenie" odbiło się echem bo zamiast pomóc dzieciom,biedactwa pochorowały się jeszcze bardziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 20:40  
Cytuj
Potwierdzam z kilkuletniego (i bieżącego) doświadczenia pozytywne opinie o doktorze Chmielewskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2014r. 23:26  
Cytuj
no tylko chmielewski Ja odnioslam wrazenie ze jest wlasnie anty do antybiotykow Ostatnio faktycznie napisal mi recepte na antyb to byla sobota i powiedzial zeby jej od razu nie wykupywac tylko np jutro wrazie gdyby dziecku sie nie polepszylo mozna prosto do apteki isc po lek
To mi sie spodobalo Akurat trafil z lekami i w niedziele bylo lepiej z mala.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 21:21  
Cytuj
Również uważam ,że chmielewski jest super, zawsze pomocny, tani i skuteczny!!!Co do Szczęsia popieram :drogi ,przepisuje mnóstwo leków, wprasza się na wizyty kontrolne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2014r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Janusz Szczęś 8449538

Serio?? No proszę Cię...nie ma chyba droższego lekarza w Stalowej i niestety nie zawsze skutecznego...(najbardziej bezczelne z jego strony jest chyba wpraszanie się na wizyty kontrolne,również 100% płatne)

O Chmielewskim również słyszałam w samych superlatywach.

proszono o lekarza,który wykonuje wizyty w weekend,więc podałam namiary.Owszem wizyty są drogie w porównaniu z innymi lekarzami ale mojemu dziecku pomógł kilka razy bardzo skutecznie.Osobiście korzystam z usług Micał ale ona nie praktykuje wizyt domowych tym bardziej w weekend.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2014r. 18:06  
Cytuj
wie ktos moze czy chmielewski nadal przyjmuje w weekendy? zazwyczaj jezdzilam do niego gdzy cos sie dzialo ale ostanio ( kwiecien i czerwiec) dwa razy dzwonilam i nie odbieral wiec sie zastanawiam czy nadal przyjmuje a cos mi sie wydaje ze jutro bede szukac lekarza wiec wole miec pewnosc

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2014r. 21:53  
Cytuj
Przyjmuje, Chmielewski to taki typ człowieka, który nie odmawia w potrzebie. Ja od siebie bardzo polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2014r. 22:08  
Cytuj
A czy ktoś wie co z Micał? Od czwartku próbuję się dodzwonić ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2016r. 16:50  
Cytuj
Odświeżam temat, jak zwykle weekend i choroba - który lekarz przyjmie lub odwiedzi dziś dziecko?
Mical nie odpowiada, Chmielewski wiem, ze chwilowo nie jeździ, Szczes odpada.
A może do tego dziwnego miasta dotarło już coś takiego jak opieka weekendowa i świąteczna i jakas przychodnia jest czynna?
Pilne! :-(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2016r. 17:10  
Cytuj
Innych lekarzy nie znam ale można podjechac na pogotowie jak jest taka możliwość umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2016r. 17:13  
Cytuj
Z tego co mi wiadomo w Staloweej Woli na pogotowiu nie ma pediatry i jeśli chce się, by ktoś przebadał dziecko to trzeba położyć się na oddziale. Chyba, ze w Nisku jest inaczej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2016r. 17:15  
Cytuj
wiadomość na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2016r. 17:18  
Cytuj
Hej. W Nisku jak jedziesz na pogotowie to najpierw bada dziecko lekarz mający dyżur, a potem jeśli jest zapalenie oskrzeli, płuc itp to jest skierowanie na oddział dziecięcy i badanie przez pediatrę. A to zazwyczaj wiąże się z pozostaniem szpitalu. więc i na to też trzeba być przygotwanym... W wekendy zazwyczaj dzwonimy do Dąbka. W tamtym roku przyjął nas nawet w niedzielę wielkanocną.Pozdr.Aga

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2016r. 18:57  
Cytuj
W Stalowej w szpitalu jest coś co nazywa się POZ od 18 - 7 rano w dni powszednie i całodobowo w weekendy i święta. Jest lekarz dyżurny i jeśli przychodzi się z dzieckiem, to często wołają pediatrę z oddziału. Jeśli nie ma konieczności nie zostawiają dziecka w szpitalu. Poza tym często w weekendy korzystaliśmy z pomocy Dr. Dąbka on przyjeżdżał do nas, albo Dr. Czerkies - jeździmy do niej. Nigdy nie odmówili jeśli tylko byli na miejscu nawet w niedzielę albo późnym wieczorem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2016r. 19:42  
Cytuj
U nas weekend i choroba to też norma niestety. dziecko mało choruje, a jak już to w weekend niestety. Jeżdźę do szpitala w Stalowej jest opieka świąteczna i weekendowa. ale jeszcze nie zdarzyło mi się aby wezwali pediatre. Natomiast w Nisku na pogotowiu pani doktor zawsze mi mówiła że lepiej żeby dziecko zobaczył pediatra. i wypisuje skierowanie na oddział, ale zawsze podkreśla, że musi a na oddziale nie zostaniemy. idąc na oddział, przychodzi pielęgniarka i lekarz i odrazu wypusują katre chorobową. A jak zwrócisz uwage, że tylko do przebadania, to wielkie oburzenie przeciesz skierowanie jest. i zostajesz w szpitalu. Naciełam się tak dwa razy teraz jeżdże do Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »