NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
HotSpot Nisko, Jak korzystać z darmowego hotspota w nisku??
Posty: 3
Dołączył: 26 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:07  
Cytuj
Czy może ktoś korzysta z hotspota w Nisku?? Jak można zacząć z niego korzystać??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 22:15  
Cytuj
Hot-Spot w Nisku niestety nie działa. Mówię tutaj o nadajniku na budynku Urzędu Gminy i Miasta (Plac Wolności) - zasięg: Planty Duże i Małe (rynek w Nisku). Są jeszcze inne trzy nadajniki : budynek Komendy Powiatowej Policji (ul. Sandomierska) - zasięg: obszar widoczności optycznej anteny umieszczonej na dachu budynku;
budynek Zespołu Szkół nr 2 (ul. Tysiąclecia; skrzydło od strony Spółdzielni SEMAFOR) - zasięg: obszar widoczności optycznej anteny umieszczonej na dachu budynku;
budynek Szkoły Podstawowej nr 1 (ul. Słowackiego) - zasięg: obszar widoczności optycznej anteny umieszczonej na dachu budynku. Jeśli będą działać to od razu się połączysz po naciśnięciu wybranego darmowego hot-spota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 22:33  
Cytuj
a widzisz a właśnie o ten nadajnik mi chodzi na budynku Urzędu Gminy, a nie wiesz kolego czy będzie w najbliższej przyszłości działał?? dziękuję za info dziś cały dzień próbowałem i nicplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 09:43  
Cytuj
Pisałem do Urząd Gminy i Miasta w Nisku. Miał niby działać miesiąc temu tak odpisał mi informatyk bo była jakaś awaria urządzeń. Lecz nadal nie działa to zaopatrzyłem się w modem i kartę aero2. W centrum Niska działa bardzo dobrze zasięg prawie cały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »