NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Szkoła Podstawowa nr 3 w Stalowej Woli, Opinie na temat szkoły i grona pedagogicznego.
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 10:32  
Cytuj
Witam. Chciałabym zaciągnąć wiedzy innych rodziców których dzieci uczęszczają do w/w placówki. Z własnego doświadczenia mam negatywny stosunek. Jest mi to potrzebne ponieważ zamierzam naglosnic temat podejścia do dzieci i rodziców jakie stosuje się w tej szkole. Z góry.dziękuję za opinie i te dobre również.. :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 10:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 10:41  
Cytuj
jeśli jest tak źle, to nie powinno być problemem zebranie niezadowolonych rodziców bez zaśmiecania forum.
Skoro Ci się to nie udało normalnie, to może poszukaj problemu u siebie albo u swojej pociechy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 10:53  
Cytuj
Pytam o opinie innych..wiec proszę sobie darować zbędne komentarze. Tu nie.chodzi o ocenianie Mojej strony bo.nie po to.ten post powstał. Uszanuje pochlebne jak inne opinie. Doradztwa nie potrzebuje. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 11:08  
Cytuj
Tak samo nie mam dobrego zdania o tej placówce ..na szczęście dziecko zostało przepisane do innej szkoły i jest całkiem inne podejście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 11:09  
Cytuj
Dlatego przepisalam moje dziecko do szokly nr 4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 11:13  
Cytuj
Dziękuję za opinie wiec czuje ze nie jestem sama w przekonaniu co do zmiany szkoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 11:16  
Cytuj
Ja tak samo za długo się zastanawiałam i teraz bardzo żałuje że to tak długo trwało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 11:27  
Cytuj
To samo mogę powiedzieć.. :-/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 11:36  
Cytuj
Życzę żeby dzieciaczkowi było lepiej w nowej szkole tak jak mojemu ..Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 11:41  
Cytuj
Dziękujemy :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 19:16  
Cytuj
do kubasa - wiadomosc na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 22:09  
Cytuj
Zatem nagłaśniaj. Proponuję zacząć tu na forum, bo ciekaw jestem o czym piszecie, co jest nie tak? Biją Wam dzieci? Straszą? Znęcają się psychicznie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 22:21  
Cytuj
Moze po prostu chca ich czegos nauczyc, jak to w szkole. Ja mam dwoje dzieci w 3 i jestem zadowolona. Bylam czesto swiadkiem dziwacznych zachowan niektorych rodzicow, ktorzy chyba wychowuja swoje dzieci bezstresowo, bo na zwyczajna prosbe skierowana do dziecka o np niebicie kolegi, czy tez niezasmiecanie szkoly reagowali wrecz histerycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 22:39  
Cytuj
Nie widzę podstaw abyś mógł tak oczerniać szkołę. Warto zastanowić się nad swoim postępowaniem. Wielu rodziców nie zauważa problemów u własnego dziecka tylko u danej osoby, która zwraca mu uwagę, że coś jednak jest nie tak. Byłam na praktykach w tejże szkole u pani Ewy z nauczania początkowego i byłam zachwycona jej podejściem po dzieci i merytoryczną wiedzą. Widać było, że ma świetny kontakt z dziećmi. Wielu rodziców przyjmuje postawę roszczeniową....Dlaczego?? Z dogłębnej analizy różnych przypadków wiem, że mają różne inne problemy z którymi sami nie mogą sobie poradzić. Mi jest źle dlaczego akurat innym ma być lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 22:46  
Cytuj
Poczekajmy na wyjaśnienia osób, które się wypowiadały. Sądzę, że sprawa jest poważna i nie chodzi tylko o to, że dzieciom nauczyciele-psychole każą się uczyć i ćwiczyć na WFie. Choć coraz częściej jest to zarzut wobec szkoły umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 22:57  
Cytuj
Mam jeszcze takie male spostrzezenie. Zauwazylam, ze im wyzszy szczebel szkoly, rodzice dzieci nagle pokornieja. Gdy ich dzieci sa w szkolach srednich, maja juz bardzo malo uwag, choc czesto tez znalazlby sie powod do malej awanturki. No ale przeciez chcemy, zeby nam dziecko dopuscili do matury....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 09:17  
Cytuj
Jak zwykle robi się jarmark :-) najlepiej od razu skakać sobie do gardeł :-) kochani czytajcie ze zrozumieniem i nie cisnijcie od razu rodziców dzieci itp. Pytam o.opinie moja.jest taka a nie inną mam prawo się wypowiadać w sposób pochlebny lub nie. Wiec proszę na mnie nie wieszać.... :-) wiem ze forum to przeważnie krytyka osób nawzajem ale zapominamy o wątku jaki chciałam poruszyć:-) cierpliwości drodzy rodzice i troszkę więcej Szacunku wzajemnie do siebie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
kochani czytajcie ze zrozumieniem i nie cisnijcie od razu rodziców dzieci itp. Pytam o.opinie moja.jest taka a nie inną mam prawo się wypowiadać w sposób pochlebny lub nie.

Ależ kochana, właśnie brakuje nam tej opinii, a w zasadzie jakiejkolwiek argumentacji umiech Zapewne, gdybyś przytoczyła powody przez które masz złe zdanie o trójce, nikt by nic nie insynuował. Jeżeli Twojemu dziecku jest tam źle, nie czujesz, że powinnaś opisać sprawę tak, by ustrzec ewentualnych innych małych kandydatów przed pójściem do "złej" szkoły? Nie dziw się, że napisawszy, że w trójce są problemy, wywołałaś dyskusję i zaciekawienie tematem innych użytkowników. Możesz utrzeć nosa uszczypliwym userom, wystarczy napisać o powodach, a jeżeli okażą się poważne, wszyscy uderzymy się w pierś umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 11:10  
Cytuj
Oj czy ja napisałam post po to.aby komuś ucierac nosa?? Zaciekawienie?? Chyba tylko po to aby zacząć cisnąc w stronę złych rodziców i rozpieszczonych dzieci. :-) powtarzam post nadałam po to.aby poznać opinię innych a tutaj wyrzucać swoje żale. Swoją opinię znam.. Interesuje mnie opinia innych..i jeśli ktoś niema nic więcej do powiedzenia w tej sprawie to po co wogole się udzielać i odwracać kota ogonem.. :-) powtarzam interesuje.mnie opinia na temat tej placówki... I nic podanym. A jeśli ktoś.ma konkretne pytanie zapraszam na prv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 11:13  
Cytuj
Ps. Słownik troszkę zawodzi
.:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 11:16  
Cytuj
piszesz ze chcesz naglosnic sprawe ale w dalszym ciagu nie napisalas nic konkretnego. jezeli juz kogos tak bardzo chcesz oczerniac na forum to wypadaloby dac choociaz jeden konkretny powod.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 11:33  
Cytuj
Czy ja.tu.kogoś oczerniam..?? Hallo..? Umiesz czytać.ze zrozumieniem.?? NAPISALAM ABY WYPOWIEDZIEĆ SIE.NA.TEMAT SZKOLY!!! Innych rodziców. Ludzie jak niemacie nic.do powiedzenia w tej sprawie to po co zabieracie.głos
CYTAT
Witam
Czy mozesz napisac mi cos wiecej o szkole 3 bo rozmowa na forum mnie zaniepokoila gdyz zapisalam tam moje dzieciatko. Nie wiem czy dobrze zrobilam...
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 11:40  
Cytuj
Zamiast wyrazić swoją opinię z doświadczenia i te.dobre jak i te nie koniecznie to.zacznie się oskarżenie Mojej osoby i krytyka pod Moim adresem :-) jeśli ktoś ma coś.do.powiedzenia na.temat dzięki a reszcie.dziękuję za intensywna rozmowę.. Pozdrawiam :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 12:01  
Cytuj
Kolezanko uchyl rabka tajemnicy, co takkiego dzieje sie w szkole ze oceniasz ich negatywnie? Nie chodzi mi o podawanie nazwisk itp tylko zarysuj ogolnie w czym lezy problem? Na spokojnie, bez niepotrzebnych emocji, czyste faktyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 12:29  
Cytuj
Jest mi to potrzebne ponieważ zamierzam naglosnic temat podejścia do dzieci i rodziców jakie stosuje się w tej szkole.

jak to nazwiesz jak nie bezpodstawnym oczernianiem nauczycieli i calej placowki szkoly? chcesz rozdmuchac jakas afere nie podajac ani jednego konkretnego argumentu przemawiajacego na twoja racje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »