NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Szkoła Podstawowa nr 3 w Stalowej Woli, Opinie na temat szkoły i grona pedagogicznego.
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 13:30  
Cytuj
Wypowiedzi autorki, mimo, że bez większej głębi (a może właśnie dzięki temu) rzucają światło na całą sprawę. Myślę, że nie ma sensu "cisnąć" koleżanki.

CYTAT
jeśli ktoś ma coś.do.powiedzenia na.temat dzięki a reszcie.dziękuję

Kurczę, może sama powinnaś sobie podziękować, bo z całym szacunkiem, ale wyraźnie nie masz nic do powiedzenia w temacie szkoły nr 3 umiech Pozdrawiam i jeżeli Twój kontakt z ciałem pedagogicznym jest taki jak z nami, to faktycznie, jest problem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 13:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Czy ja.tu.kogoś oczerniam..?? Hallo..? Umiesz czytać.ze zrozumieniem.?? NAPISALAM ABY WYPOWIEDZIEĆ SIE.NA.TEMAT SZKOLY!!! Innych rodziców. Ludzie jak niemacie nic.do powiedzenia w tej sprawie to po co zabieracie.głos

...a no tak...oczerniasz NAUCZYCIELI,bo skoro nie wiesz czy dobrze zrobiłaś zapisując tam swoje dziecko to czyja niby ma być to wina?
Budynku? Orlika?

A to zdanie,to niby co to ma być?
CYTAT
Jest mi to potrzebne ponieważ zamierzam naglosnic temat podejścia do dzieci i rodziców jakie stosuje się w tej szkole.

Hahaha sugerujesz komuś naukę czytania ze zrozumieniem,a sama jakieś parodie tu odstawiasz potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 17:22  
Cytuj
Oj kobitki kobitki się czepilyscie jedneg:-) niemal dobrego zdania o tej.szkole i niektórych nauczycielach racja. I to wszystko. Tematem było poznanie opini innych...co do szkoły. Jeśli.macie jakaś proszę jeśli nie po.co się.odzywać i Wchodzić w.pyskowki??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 17:57  
Cytuj
Ja jestem bardzo zadowolona ze szkoły. Wiadomo zdarzają się czasem sytuacje, które mi się nie podobają, ale nie upatrywałabym problemu w szkole, ale raczej w czasach, w jakich żyjemy. Nauczyciele zawsze przychylni i chętni do pomocy. Z całym sercem polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 17:58  
Cytuj
I za opinie dziękuję :-) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
Witam. Chciałabym zaciągnąć wiedzy innych rodziców których dzieci uczęszczają do w/w placówki. Z własnego doświadczenia mam negatywny stosunek. Jest mi to potrzebne ponieważ zamierzam naglosnic temat podejścia do dzieci i rodziców jakie stosuje się w tej szkole. Z góry.dziękuję za opinie i te dobre również.. :-)


Znam opinię matki, która rozczarowana zachowaniem nauczycielki nosi się z poważnym zamiarem zabrania dziecka z tej szkoły. Chodzi o faworyzowanie jednych dzieci względem innych. Widocznie jest to bardzo odczuwalne dla dzieci skoro rodzice chcą zrezygnować z tej szkoły.

Nauczyciel mimo wszystko powinien być pewnym wzorem dla dzieci a nie źródłem frustracji - chodzi tu o II lub III klasę.

Nie wierzcie również do końca w dobre opinie o szkołach. W szkole, która ma b.dobrą opinię (11) słodka wychowawczyni potrafi wyzywać drugoklasistów od matołów. Gnój to też codziennie używane w tej szkole słowo umiech Potrafi to powiedzieć dziecku prosto w oczy. Skąd wiem? Od własnego dziecka, które to widziało i opowiada co pani mówi do kolegów.

Osobiście uważam, że nauczyciel powinien pewien poziom kultury osobistej zachowywać. W końcu daje przykład tym dzieciom jak odnosić się do drugiego człowieka. Przykre to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 07:32  
Cytuj
Myślę, że w każdej szkole jest jakaś czarna owca, która nie ma podejścia do dzieci. Wiadomo, że dzieci i ich rodzice również potrafią dokuczyć nauczycielom umiech Tylko dlaczego konflikty pomiędzy rodzicami a nauczycielami są tylko na etapie przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 13:47  
Cytuj
Do stalowemiasto. Święta racja i popieram w 100%%!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 00:09  
Cytuj
Dziecko czerpie wzorce w rodzinie, w matce, więc jeśli jesteś osobą roszczeniową to nie dziw się, że Twoja pociecha ma pretensje o wszystko i do wszystkich. Skoro jesteś rodzicem, który tylko głaszcze to nie irytuj się, jeśli spotykasz się z kontrą dziecka wobec szkoły, która wymaga i chce nauczyć.

A swoją drogą dzieci potrafią wiele rzeczy wyolbrzymić i przekręcić, sama wiem po swoim małym. Wszystkie dzieci mają jakieś problemy (jedne większe, drugie mniejsze), a rozsądny rodzic powinien współpracować ze szkołą, a nie obrażać się na cały świat. W innym razie lata szkoły przeminą, a mały/a po paru latach nasra Ci na łeb… i zostaniesz z problemem sama

A poza tym, jak śpiewano ostatnio w Opolu: „My Polacy bawić się umiemy, (dodam: dobre przysłowia mamy…)

„Dobrego karczma nie zepsuje, a złego kościół nie naprawi”.
Pozdrawiam wszystkie zafiksowane mamuśki 

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
anka@
Nauczyciele zawsze przychylni i chętni do pomocy. Z całym sercem polecam

Nie zgadzam się z tym zdaniem.
Na palcach jednej ręki mogę policzyć przychylnych nauczycieli z tej szkoły.
Reszta to robi wszystko aby pozbyć się problemu a nie spróbować go rozwiązać.
A najlepiej zabrać dziecko gdzieś indziej i po sprawie.
Nie będzie psuło słupków oceniających szkołę...
Nie wchodzę już w poziom nauki.
Ale na szczęście moje i mojego dziecka nie korzystamy już z tego przybytku,
więc w temat też nie będę się zagłębiać.
Czasem zastanawiam się tylko co było by gdyby ta szkoła trwała dłużej niż 6 klas.....
Mimo wszystko, Nie POLECAM tej szkoły.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »