NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pralka-jaką kupić?,
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2018r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Polecam pralkę firmy Miele jest to solidny sprzęt na wysokim poziomie .


fakt, tylko sprzet wyglada jak sprzed dekady, jest 3-4 razy drozszy a modele fajnie wygladajace 10 x drozsze. A mało kto chce kupic pralke wygladajaca jak z lad 90 w cenie 4 pralek samsunga czy LG z obecnej oferty (podstawowe modele). Nie wiem jak obecnie czy jakosc trzyma taki poziom, ale sprzet Miele sprzed 30 lat dalej w wielu domach działa bezawaryjnie.

Co do whirpoola to mieli moi rodzice i faktycznie szybko wysypało sie łozysko ktore wymianialo sie tylko z bebnem wiec naprawa dorownywala wartosci pralki.
Ja teraz mam komplet z suszarką kondensacyjną, obie rzeczy LG, i od kilku lat wszystko działa niezawodnie a prania lecą przy małych dzieciach praktycznie codziennie (albo w pt i sob praktycznie od rana do wieczora).
Pralka w klasie A++-50%. Pralka kosztowala cos ok 1500, suszarka niecałe 3 tys. Takze polecam LG umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2018r. 10:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2018r. 11:20  
Cytuj
Cena pralki Miele może odstraszyć ale jak ktoś już ma to na pewno nie zamienił by jej na Samsunga ,lg ,itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2018r. 16:35  
Cytuj
Polecam pralkę Franie.Moze i nie płuka prania ale nic sie nie psuje .Moja pralka Frania działała u rodziców często do lat 90 tych/1996/potem była nieuzywana.Niedawno wyciągnąłem ją z piwnicy i wszystko działa.Z tego co wiem nigdy nie była naprawiana.Dzisiejsze pralki to złom ,działaja tylko kilka lat.Jak ktoś wstydzi się że ma starą pralke,to może popsutą nie wyrzucać i mówić znajomym ze pierze w tej pralce/ktora jest popsuta i stoi/a pranie robić w Frani.Starą Franie przykryć obrusem żeby znajomi nie widzieli,bo będą zazdrościć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2018r. 20:49  
Cytuj
To lepszy Bosch czy Elektolux?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »