NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Marsz Niepodległości - tak czy nie?,
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2014r. 22:00  
Cytuj
Pytanie do ludzi pokroju Banana : Dlaczego nad marszem " Razem dla Niepodległej" pod patronatem Prezydenta RP nie latał helikopter stacji TVN.? Błękitny 1 czy jakoś tak się nazywający.
Podpowiedź: nie chodziło o próbę zestrzelenia śmigłowca przez pisowskich prowokatorów wmieszanych w tłum.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2014r. 22:00  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 07:34  
Cytuj
CYTAT
Pytanie do ludzi pokroju Banana : Dlaczego nad marszem " Razem dla Niepodległej" pod patronatem Prezydenta RP nie latał helikopter stacji TVN.? Błękitny 1 czy jakoś tak się nazywający.
Podpowiedź: nie chodziło o próbę zestrzelenia śmigłowca przez pisowskich prowokatorów wmieszanych w tłum.


Na marszu dla niepodległej nie było kiboli Legii umiech Szkoda było paliwa umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 09:23  
Cytuj
Edo często mnie rozbawiasz ale już coraz częściej stajesz się śmieszny umiech Powiedz mi skąd wiesz że nie latał ?... koledzy powiedzieli ... a nie ty masz "normalnych" kolegów ... zgadywał by dalej ale nie chcę żeby ktoś poczuł się urażony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 10:31  
Cytuj
Zła odpowiedź !

https://imagi(...)rOxn.jpg

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 11:15  
Cytuj
To po tym co zamieściłeś mam wywnioskować że TVN jest za "wami" i pokazuje jak jest was dużo ? a na marszu prezydenckim było 50 osób ok (z czego 40 "borowików")

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
To po tym co zamieściłeś mam wywnioskować że TVN jest za "wami" i pokazuje jak jest was dużo ? a na marszu prezydenckim było 50 osób ok (z czego 40 "borowików")



Tym razem jesteś już bardzo bliski prawdy Bananie. W marszu prezydenckim nie licząc funkcjonariuszów BOR , policyjnych tajniaków ( dybiących na pisowskich prowokatorów z RPG-7 albo z trotylem), oraz wojskowych , strażaków i policjantów rodzinami ( którym zasugerowano, że pokazanie się na Marszu będzie mile widziane przez przełożonych), i jeszcze grupki celebrytów , wzięło udział najwyżej ok 1000 ludzi. Gazeta Wyborcza podobno napisała ,że na marszu prezydenckim frekwencja wyniosła " kilkanaście tysięcy" , a MN ok 20 tysięcy, co ni mniej ni więcej oznacza remis.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 19:13  
Cytuj
A ja myślę, że warto zrobić mały marsz, który można utrzymać pod kontrolą niż pójść na żywioł i nie panować nad bandytami, którzy przyszli tylko po to by rozwalić miasto. Kolejny rok to samo. Czy organizatorzy tego nie widzą, czy może im to nie przeszkadza?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 20:23  
Cytuj
@EdoZChabzin
CYTAT
Gazeta Wyborcza podobno napisała ,że na marszu prezydenckim frekwencja wyniosła " kilkanaście tysięcy" , a MN ok 20 tysięcy

Bardzo proszę o linka do tego tekstu w GW.

Albo odszczekaj swoje kłamstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 21:04  
Cytuj
@ Edo proszę Cie ... widziałem koleś latał z Javelinem kto w tych czasach lata z RPGiem ?

CYTAT (EdoZChabzin)
W marszu prezydenckim nie licząc funkcjonariuszów BOR , policyjnych tajniaków ( dybiących na pisowskich prowokatorów z RPG-7 albo z trotylem), oraz wojskowych , strażaków i policjantów rodzinami ( którym zasugerowano, że pokazanie się na Marszu będzie mile widziane przez przełożonych), i jeszcze grupki celebrytów , wzięło udział najwyżej ok 1000 ludzi.


Myślisz że tych co wymieniłeś było kilka koła ? w takiej Wa-wie i słoików było tylko TYSIĄC osób ... ? hmm to prawie remis ze Stalówką

Obrazek

krążyło po FB to wrzucę (Policja jakaś inna chyba ale mniejsza)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 21:05  
Cytuj
Obrazek


A Wy byliście chociaż raz na Marszu, czy tylko komentujecie z neta co znajdziecie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 21:19  
Cytuj
Ja komentuje z neta/tv co znajdę umiech Gdybym miał jechać to zapewne pojechał bym na ten wcześniejszy w trosce o rodzinę i zdrowie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Ja komentuje z neta/tv co znajdę umiech Gdybym miał jechać to zapewne pojechał bym na ten wcześniejszy w trosce o rodzinę i zdrowie


No i tutaj muszę pochwalić kolegę Banana za szczerość, bardzo trudno dostępną dzisiaj cechę charakteru. A jak wiecie, kłamstwa ja nie zniese ;)

Powiem Ci drogi Bananie, że ja byłem na Marszu, nie w tym roku, a zeszłym. W tym chciałem pooglądać zdjęcia na necie, ale nic nie znalazłem. Albo mi pokazują policjanta, albo jakiegoś 15 latka w kominiarce z kamieniem, albo grupę 15 latków z kamieniem.

A te 100 000 osób z flagami, to zapomnieli jak zwykle pokazać ;)

http://www.youtu(...)axHsdM9w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin
CYTAT
Gazeta Wyborcza podobno napisała ,że na marszu prezydenckim frekwencja wyniosła " kilkanaście tysięcy" , a MN ok 20 tysięcy

Bardzo proszę o linka do tego tekstu w GW.

Albo odszczekaj swoje kłamstwa.



Mam dla Ciebie taką propozycję na dzisiejszy wieczór. Stań sobie przed lustrem i poszczekaj sobie do swojego alter ego. A jak jutro mi się zechce to Ci wrzucę linka , umowa stoi? Guten Abend!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 00:01  
Cytuj
CYTAT (Andrzejek)
Kolejny rok to samo. Czy organizatorzy tego nie widzą, czy może im to nie przeszkadza?

Publicznie udają, że nie widzą. Niby przeszkadza, ale nie mają odwagi zabronić zadymiarzom przyjazdu. Na stronie Marszu Niepodległości na Facebooku wielokrotnie reklamowano kominy. Sądząc po odzieży, to w większości kibole Legii Warszawa, Wisły Kraków i środowiska Autonomicznych Nacjonalistów. Kolejny raz 200 osób psuje całe święto. Oni przyjechali bić się z policją, atakować strażników i dziennikarzy, a pozostali uczestnicy świętować odzyskanie niepodległości i oddać hołd Romanowi Dmowskiemu z okazji 150 urodzin.

Filmy i zdjęcia - jakość telefoniczna: zobacz zdjęcia i filmiki z Marszu Niepodległości 2014

W końcu na scenę wszedł kibic Widzewa Łódź ze straży marszu i wygłosił słowa prawdy. Kto ciekawy, odsyłam do sieci. Kto pierwszy przytoczy jego wypowiedź lub zamieści tutaj filmik?

PS. Zadymiarze nie poszli palić tęczy. O czymś to świadczy. To ich hymn?

PS 2. Autonomiczni Nacjonaliści widzą zadymy inaczej: http://autonom.pl/?p=9887 Co o tym myślicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 14:53  
Cytuj
24 skazanych po Marszu Niepodległości

Trwa wydawanie orzeczeń w sprawach chuliganów zatrzymanych w związku z burdami, do których doszło w czasie Marszu Niepodległości. Jak na razie zapadło 29 wyroków, w tym pięć uniewinniających.

Sad rozpatruje sprawy w trybie przyspieszonym. - W czwartek zapadło pięć wyroków. Skazano cztery osoby, jedna została uniewinniona - powiedziała po 14.30 Joanna Adamowicz z sekcji prasowej Sądu Okręgowego Warszawa Praga.

Przed godziną 21. sąd podsumował całodniowa pracę. - W czwartek rozpatrzono ponad 40 wniosków dotyczących łącznie 54 osób, zapadły 23 wyroki: trzy uniewinniające, pozostałe skazujące. Z tego w sześciu przypadkach wymierzono kary więzienia bez zawieszenia - od 1,5 roku do czterech miesięcy - poinformowała PAP Adamowicz. Dodała, że w 12 przypadkach orzeczono kary więzienia w zawieszeniu, a w dwóch kolejnych kary ograniczenia wolności.

W środę zapadło 6 wyroków.

- Sąd wydał 2 wyroki uniewinniające, 2 skazujące po 9 miesięcy miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności, 1 pozbawienia wolności na rok i 4 miesiące z zawieszeniem na cztery lata z dozorem kuratora, a także nawiązki na rzecz dwóch pokrzywdzonych funkcjonariuszy i 1 wyrok ograniczenia wolności na 10 miesięcy. 7 wniosków wróciło do prokuratury, a kolejnych 7 zostało odroczonych - wylicza środowe wyroki Adamowicz.

...

więcej TU

Ciekawe czy czegoś się nauczą

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 20:16  
Cytuj
Marsz Niepodległości mocno upolityczniono, co zniechęca narodowców innych opcji politycznych niż Ruch Narodowy z Winnickim, Bosakiem, Zawiszą i Tumanowiczem na czele. Takiego wiecu, jaki zorganizowano po manifestacji, nie zobaczycie nawet na zjazdach PiS i PO. Doszło do sytuacji, że KNP i PiS organizują własne pochody.

Czy są dziś apolityczne święta?

Jeśli zorganizują kolejny Marsz Niepodległości, czas wrócić do roku 2011, kiedy udało się zjednoczyć wiele środowisk. Wysoką frekwencję zanotowano także w 2012 roku. Pojechałem 11.11.2013, aby poczuć ten klimat. Wrażenia pozytywne, choć mam zastrzeżenia. Niestety, pomimo starań organizatorów w tym roku żenada. Zwykłych ludzi mało, za to więcej kiboli, którzy przez cały czas rzucali petardami. Odpalono rekordową liczbę rac, które po wypaleniu lądowały na ulicy, w rzece lub na trawnikach. Nie chodzi o to, aby pozostawiać po sobie syf jak na Woodstocku. Organizatorzy nawet nie ustawili sceny pod PKiN, tylko przemawiali z tira. Już na początku oznajmili 'Wrócimy do was na mecie, a teraz mamy was w d.... i bawcie się sami'. Puścili 2 piosenki patriotyczne, a potem cisza (tir się oddalił, więc mogliśmy nie słyszeć). Przez cały marsz intonowano tylko kilka oklepanych do bólu haseł. Nagłośnienie lepsze niż w tamtym roku, ale wciąż słabe, dlatego kibole skandowali stadionowe przyśpiewki, np. „Zawsze i wszędzie policja j... będzie”, przez co postronny obserwator mógłby ocenić, że to protest przeciwko władzy niż marsz patriotyczny. Wiec pod stadionem zamienił się w kampanię przedwyborczą. Tylko koncert Irydionu uratował całą imprezę. Według kilku młodych osób koczujących na dworcu - nudy - nic się nie działo. Nawet nie było pieśni patriotycznych. Poza „Rotą”, którą słyszało tylko czoło marszu. A gdzie grupy rekonstrukcyjne? Organizatorzy zapowiadali zmianę formuły marszu - poza trasą nie zmieniło się nic, a nawet doszło do regresu. Znajomi nie rozumieją, jaki w tym sens - przyjedziemy, wysłuchamy przemówień, pokrzyczymy, wysłuchamy kolejnych przemówień i wrócimy. Widać, że nikt nie ma pomysłu, aby uatrakcyjnić obchody i nadać im godną rangę, bo stadionowy sposób świętowania odstrasza wiele środowisk i narodowców, którzy niekoniecznie chodzą na mecze piłki nożnej.

Padł pomysł organizowania marszów narodowych w miastach wojewódzkich. W większych miastach są takie manifestacje, ale nie na Podkarpaciu. Panuje przekonanie, że trzeba pojechać do Warszawy. Za to 1 marca są obchody upamiętniające Żołnierzy Wyklętych i pomaga w tym IPN. Dodatkowe atrakcje w Rzeszowie - filmy o tej tematyce i konferencje historyczne w WDK. Można bez zadym? Tak!

11.11.2015 na 90% spędzę na lokalnych uroczystościach, ale jeszcze cały rok na decyzję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 16:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 18:18  
Cytuj
CYTAT



Dopóki tego nie puszczą w TVN dopóty nie uwierzę! A że w TVN tego nigdy nie puszczą , nie ma szans , bym mógł w to uwierzyć!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 19:06  
Cytuj
Ogólnie jestem cięty na takie marsze, ale co do tvn-u:

https://www.youtu(...)#t=2m05s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 20:01  
Cytuj
@EdoZChabzin
Na razie nie odszczekałeś swoich kłamstw, więc Maul halten!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin
Na razie nie odszczekałeś swoich kłamstw, więc Maul halten!



Jak już chcesz po niemiecku to mam do powiedzenia do Ciebie tylko tyle:
Leck mich an Arsch!

I jak poszczekałeś sobie ze swoim alter ego?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 22:24  
Cytuj
Jan Pospieszalski MASAKRUJE policje - Marsz Niepodleglosci 2014 + pollicja przebrana za KIBICOW!!

Dać taki tytuł i zablokować komentarze bezcenne ... poziom dziennikarski p.Pospieszalskiego jest znany już od dawna ... po co go tam jeszcze trzymają ...chyba jako maskotkę

[

co oni mają z tym pokazywaniem :/

Wracając do tego co tam widziałem ... to jak idę do pracy w szaliku to idę w stroju kibica ? od wieków wiadomo że są policjanci działają pod "przykrywką" kogo to jeszcze dziwi ? gdyby nagrali go jak rzuca brukiem ok prowokator ale nawet wymieniony wcześniej TVN miał tam swojego człowieka do filmowania głównie bydła ... idąc dalej czy ci którzy rzucają w policje pomyśleli że ten policjant może ma podobne przekonania jak on tylko jest w pracy ? biedny Pospieszalski szukał sensacji a znalazł kupę ... szkoda że nie dał kobicie coś powiedzieć no ale ...

Moderowano przez: el.Banan
Panowie skończcie z tymi uprzejmościami bo to raczej nie ma większego sensu ... Edo nie da linka i zapewne nie ma w planach czegoś tam odszczekiwać

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2014r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
Panowie skończcie z tymi uprzejmościami bo to raczej nie ma większego sensu ... Edo nie da linka i zapewne nie ma w planach czegoś tam odszczekiwać

Masz rację Banan - szkoda czasu na przepychanki, bo przecież szczekającego i obsikującego co popadnie ciach najrozsądniej obejść szerokim łukiem :cwaniak:

Moderowano przez: el.Banan
chytry nieładnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lis 2014r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Panowie skończcie z tymi uprzejmościami bo to raczej nie ma większego sensu ... Edo nie da linka i zapewne nie ma w planach czegoś tam odszczekiwać

Masz rację Banan - szkoda czasu na przepychanki, bo przecież szczekającego i obsikującego co popadnie ciach najrozsądniej obejść szerokim łukiem :cwaniak:



Bez potrzeby zamieszczasz swój opis. Wszyscy zdajemy sobie sprawę , że taki właśnie jesteś!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2015r. 22:06  
Cytuj
Opublikowano zapowiedź Marszu Niepodległości 2015



Czy tym razem dopisze frekwencja? Z roku na rok uczestniczy coraz mniej osób, a organizatorzy nie wyciągają wniosków. Jeszcze nie zdecydowałem, czy pojadę. Prawdopodobnie zostanę na Podkarpaciu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »