NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 10:44  
Cytuj
Tłumaczyłem juz nie raz co maja mężowie zaufania do kart z głosami,które lezą tydzień od wyborów i potem sie okazuje, ze taki PSL ma kilka procent wiecej,niż w exit pool...

Rozumiem,ze 18 % głosów nieważnych to normalne. "Masowy protest" poprzez rzucanie pustych kart. Tylko dlaczego PKW tak sie boi ujawnić powody nieważności głosów...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 10:44  
Cytuj

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 01:31  
Cytuj
PSL? http://www.fakt.(...)terakcja

macie "uczciwe wybory" i powód tak wysokiego wyniku PSL- wieśniaki, buraki i pijaki kupowali głosy takich samych wieśniaków buraków i żuli spod sklepu- bo kto normalny by chciał głosować na PSL? macie odpowiedź, wstyd mi za tych ludzi bo pochodzę z Sędziszowa ale co do wielu mieszkańców tej mieściny to miałam pewność że to nie są normalni obywatele, normalnie SŁOMA Z BUTÓW, tylko ktoś taki może pójść głosować na PSL za wódkę ://

na szczęście burmistrzem został w miarę normalny, o dekadę młodszy od poprzedniego burmistrza człowiek, który ostro wziął się do pracy zaraz po wyborch, a nie tylko przed, NIESTETY W WIELU MIEJSCACH ŻULOM Z PSLu UDAŁO SIĘ WYGRAĆ WYBORY

jeszcze jakieś wątpliwości co do wyniku wyborów samorządowych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 20:51  
Cytuj
Google przyznaje, że na skutek błędu Paweł Kukiz został wycięty z podpowiedzi wyszukiwarki

http://techn(...)tal.html

CYTAT
robin_fora 12 godzin temu Oceniono 118 razy 112
1. ta „awaria” czyli po polski BAN dotyczyła tylko lokalizacji „Polska” i języka „polski”
2. „Najważniejsze jest w tym jedno - za autouzupełnianie odpowiada algorytm, nie człowiek.”
----------------------
najważniejsze jest że:
-za działanie algorytmu odpowiada człowiek-
-za działanie człowieka odpowiada Google Polska
-za działanie Google Polska odpowiada Google inc
-dalej nie wiem umiech
3. to był ban (bo już po „awarii”) – ‘kikiz’ tafiło na czarną listę ze słowami wulgarnymi (np. „ch-j”, „pi-da”. ...) , i kontrowersyjnymi (np. „ż-d”, ...)
4, pozostałe wyszukiwarki działały i działają standardowo – ‘kukiz’ był i jest w autopodpowiedziach
5. „Nie ma dramatu, bo nie został całkiem usunięty z wyszukiwarki - w dalszym ciągu można w internecie bez problemu dotrzeć do wszystkich informacji z nim związanych”
------------------------
czyli - jaki ludzki pan, mógł zabić a tylko obciął ucho umiech
poza tym : internet nie jest własnością Google Inc, jeszcze.

pzdr

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 08:34  
Cytuj
umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 10:01  
Cytuj
Prosiłbym o wyjaśnienie jednej rzeczy odnośnie Pawła Kukiza , którego szanuję za dokonania muzyczne i życzę mu jak najlepszego wyniku w wyborach prezydenckich. Może nawet w pierwszej turze go poprę. Słuchając wywiadów Pawła , odnoszę takie wrażenie ,że jest w dobrej komitywie ze związkami zawodowymi , zwłaszcza z górniczą " Solidarnością" . Mi to nie przeszkadza , a nawet uważam to za zaletę. Ale pomijając kwestie JOW-ów czy zwiększania władzy obywateli , Kukiza poglądy gospodarcze wg mnie są całkiem inne niż Korwina. Czy jestem w błędzie czy niektórzy z Was są? Bo wg mnie Paweł jako Prezydent RP nie będzie popierać prywatyzacji wszystkiego co się rusza i zabierania przywilejów poszczególnym grupom zawodowym. Począwszy od górników z powodu jak wyżej. Niektórzy z Was piszą o rozpasaniu darmozjadów związkowych i tak dalej , czy popieranie w tej sytuacji Kukiza to nie jest jakaś sprzeczność?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 11:31  
Cytuj
kubus- co do Korwina to wiesz jak to jest- jego najbardziej kontrowersyjne pomysły mogą nie wejść właśnie przez sprzeciw społeczeństwa. Ale osobiście ufam jego pomysłom gospodarczym. A tak ogólnie- Kukiz nadal jest demokratą, a Korwin jest za monarchią ;) stąd te różnice w poglądach, ale tak jak piszę- przecież żadna monarchia w Polsce nie przejdzie smiech2 należy po prostu wykorzystać i zrealizować dobre pomysły Korwina w systemie demokratycznym, wiele by nam to pomogło, jeżeli chodzi o gospodarkę. JOWy to dobry pomysł na reformowanie naszej demokracji, Korwin powiedział że nie uważa by to "coś pomogło" ale jak będzie trzeba to zagłosuje za ;) to są dwaj Panowie którzy potrafiliby się dogadać, dla dobra Polski i Polaków umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 11:51  
Cytuj
Nie pytam o JOW-y, co do tego nie mam wątpliwości ,że jest to temat do dogadania między Korwinem a Kukizem. Ale jak wg Ciebie wygladało by porozumienie tych panów np. w kwestii prywatyzacji górnictwa. Kukiz ma zapomnieć o kolegach ze związku ,czy Korwin o sztandarowym pomyśle sprywatyzowania wszystkiego? Kto ustąpi ? Stwierdzenie ,że dla dobra Polski dopadają się ,jest stwierdzeniem ogólnikowym i chyba nieco naiwnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 12:52  
Cytuj
kubus- a skąd to ktoś może wiedzieć? to tylko oni wiedzą, albo i jeszcze nie wiedzą :p ja tylko mam nadzieję, jak pewnie wielu, że nie zrobią niczego za naszymi plecami, wbrew tego co my jako większość społeczeństwa by chciała naprawiać ten kraj... że nie zrobią czegoś takiego jak obecna władza- 1mln,2mln podpisów pod petycjami, projektami do kosza :/ że nie będą nas mieć w dupie tak jak obecna władza, choćby ustawodawcza która decyduje za nas o wszystkim, o naszej własności, o naszych dochodach, o naszych dzieciach itd, że nie będą traktować nas obywateli i państwa jak swoją własność, tylko będą się liczyć z naszym zdaniem, przeprowadzać jakieś konsultacje ze społeczeństwem itd a nie że iles tam mln ludzi wychodzi na ulice w sprzeciwie a oni mają w dupie :/ o taką demokrację trzeba walczyć i Korwin o tym wie, miejmy nadzieję że będzie się liczył z naszym zdaniem i w imię tego czasami spuści z tonu. Może to i naiwne, ale chyba wszyscy tego chcemy żeby w końcu się z nami liczono, a nie traktowano jak własność. Przede wszystkim za takim podejściem jest Korwin- żeby rządzący, prawo, państwo w końcu przestało wchodzić z buciorami w nasze życie okradając nas ze wszystkiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 13:02  
Cytuj
A co do prywatyzacji- prywatyzacja jest dobra, ale pod ścisłą kontrolą, ja się nie dziwię wcale przeciwnikom prywatyzacji- bo jak ma ona być w takim kształcie jak do tej pory poza jakąkolwiek kontrolą, polegającą na układach ludzi jeszcze z poprzedniego systemu to co to za prywatyzacja jest? to jest rozkradanie a nie prywatyzacja. Jak Korwin zagwarantuje dobry proces prywatyzacji to nikomu krzywda się nie stanie. Górnicy protestują przeciwko rozkradaniu (złemu zarządzaniu, wyprowadzaniu pieniedzy itd.) a nie przeciwko prywatyzacji samej w sobie. Kukiz też. Jeżeli stworzy się warunki takie jakie mają być, a nie jakieś patologiczne out of control to nikomu krzywda się nie stanie. Można by pozostawić to pod własnością państwową ale też z pewnymi modyfikacjami, może pozostać na restrukturyzacji? To jest do opracowania przez nich, byle naprawić obecną sytuację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 20:57  
Cytuj
Czas pokaże , przekonamy się!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 24 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2015r. 18:57  
Cytuj
Paweł masz mój głos umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 31 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2015r. 23:31  
Cytuj
Mój równieżumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2015r. 23:39  
Cytuj
Tak myśle,ze moze warto by każdy kto głosuje robił fotkę karty, zobaczymy czy fałszują...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2015r. 11:08  
Cytuj
W PiS-du z tą PO-lską.
Paweł mój głos też masz umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2015r. 20:58  
Cytuj
@delta
Nieźle Ci to wyszło smiech2 Mój głos Paweł Kukiz też ma!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 17:24  
Cytuj
Taki prezydent byłby dobry, potrafi przeciwstawić się aktualnej władzy. Kiedy na początku lat 90 tych XX wieku zdewocenie Polski osiągało szczyty nagrał taki utwór:



A potem, gdy rządziło SLD coś takiego:



Chociaż ta ostatnia piosenka równie dobrze może pasować do obecnych rządów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 18:11  
Cytuj
Mam cicha nadzieje ze Kukiz znajdzie więcej głosów niż korwinizm, palikotyzm i walenizm razem wzięte. Bo inaczej 'wyjdą' na ulice w Stalowej i będą ciągnąc za włosy policje, tak to ma być?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 21:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 21:51  
Cytuj
Prezydent sam ordynacji nie zmieni.
To musiałaby zrobić sejmowa większość konstytucyjna i zagłosować przeciw sobie i swoim posadkom.

Oni to zrobią, ale na ostatnim posiedzeniu sejmu w wolnej Polsce... taka Konstytucja 3 maja bis.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 23:42  
Cytuj
Gdyby Kukiz wygrał to do jesieni zbuduje wokół siebie ruch i wprowadzi wielu posłów do parlamentu. Ci posłowie mogą składać projekty. Jeśli parlament nie będzie tych projektów poddawał pod dyskusje Prezydent może wszystko co głupie i niepotrzebne wetować. Sejm musi zacząć współpracować. Korzyść taka, że nie potrzeba nam kolejnych tysięcy ustaw i bez nich sobie damy radę. Jeśli nawet nie wprowadzi JOW'ów to przynajmniej zablokuje głupotę płynącą z parlamentu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 01:27  
Cytuj
dopowiem, ze musiałby mieć tez większość medialną i wielki biznes za sobą

Wtedy tak, ale wtedy to nie bedzie już tak, jak nam sugerujesz, a to zdarta płyta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 16:55  
Cytuj
Czy w Stalówce można zgłosić się do pracy w komisji wyborczej z komitetu Pawła Kukiza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 20:21  
Cytuj
ustawa jesteś działaczem komitetu Kukiza?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 22:26  
Cytuj
@ Andrzejek
To nie jest odpowiedź na moje pytanie!
(może będę w komitecie PK)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 21:04  
Cytuj
No to jak będziesz to się dowiesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »