NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 18:30  
Cytuj
kurde, jak nigdy nie głosowałam, bo uważałam, że nie ma na kogo, tak w tym roku pójdę i zagłosuję na Kukiza. W nim chyba jedyna (OSTATNIA!) szansa ok mam wielkie nadzieje, bo mimo, ze Komorowski wciąż ma wieeeelką przewagą w sondażach (co swoją drogą jest dość dziwne, bo osobiście jeszcze nie spotkałam osoby, która powiedziała, że w maju na niego zagłosuje) to wierzę, że jednak każdy z Nas jako Polak jeszcze chociaż trochę się liczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 18:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2015r. 22:37  
Cytuj
"Ludzie nie kochający Polaków" neutralny
Zmiany! Zmiany!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2015r. 05:37  
Cytuj
CYTAT
kurde, jak nigdy nie głosowałam, bo uważałam, że nie ma na kogo, tak w tym roku pójdę i zagłosuję na Kukiza. W nim chyba jedyna (OSTATNIA!) szansa ok mam wielkie nadzieje, bo mimo, ze Komorowski wciąż ma wieeeelką przewagą w sondażach (co swoją drogą jest dość dziwne, bo osobiście jeszcze nie spotkałam osoby, która powiedziała, że w maju na niego zagłosuje) to wierzę, że jednak każdy z Nas jako Polak jeszcze chociaż trochę się liczy.


Ty nie znasz, ja nie znam moi, znajomi tez nie znają... Skad zatem te sadaże ? Nie jedna osoba sie pewnie nad tym zastanawia !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2015r. 05:41  
Cytuj

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2015r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kurde, jak nigdy nie głosowałam, bo uważałam, że nie ma na kogo, tak w tym roku pójdę i zagłosuję na Kukiza. W nim chyba jedyna (OSTATNIA!) szansa ok mam wielkie nadzieje, bo mimo, ze Komorowski wciąż ma wieeeelką przewagą w sondażach (co swoją drogą jest dość dziwne, bo osobiście jeszcze nie spotkałam osoby, która powiedziała, że w maju na niego zagłosuje) to wierzę, że jednak każdy z Nas jako Polak jeszcze chociaż trochę się liczy.


Ty nie znasz, ja nie znam moi, znajomi tez nie znają... Skad zatem te sadaże ? Nie jedna osoba sie pewnie nad tym zastanawia !!!


A może tylko my tu w podkarpackim takie niezadowolone ze wszystkiego , mało zarabiające ciołki jesteśmy.
A reszcie Polski sie podoba.
Tak czy owak najważniejsze jest, aby te wybory były uczciwe, aby zobaczyć dlaczego glosy były nieważne w razie czego i nie dopuścić do fałszowania.
A jakoś nie wszystkim na scenie politycznej na tym zależy.

Gajowemu zresztą też nieumiech
Rżnie przy tym intelektualiste i ojca wszystkim Polaków, podpisując jak leci wszystkie ustawy nas gnebiące, co powtórzę za pania Dykielumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2015r. 16:29  
Cytuj
Paweł Kukiz to jest gość! Osiągnął w muzyce wszystko, teraz ma czas na kolejne sprawy.
Perfekcjonista, uczciwy, nowy, ma wystarczajaco kasy więc nie patrzy za korytem jak inni.
Zgłoszenia do komisji wyborczych poszły w Stalówce, Nisku i Pysznicy.
Pora na mobilizację!
strona
https://www.faceb(...)71070664
grupa
https://www.faceb(...)7716363/
grupa
https://www.faceb(...)1508335/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 14:23  
Cytuj
Kukiz nawet nie zdaje sobie sprawy jak działa obecna ordynacja wyborcza! Twierdzi, że wejście do Sejmu uzależnione jest od miejsca na liście, a nie od ilości głosów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 15:15  
Cytuj
ciekawie się go słuchało. w wielu kwestiach ma rację. faktycznie partie to klany wzajemnej adoracji a zwykłych ludzi mają gdzieś. czy głosując na niego zmienimy dla naszych dzieci ten piękny kraj nie wiem.
ale jedno jest pewne po jego wypowiedziach. nie obiecuje gruszek na wierzbie jak jego partyjni rywaleok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 16:18  
Cytuj
@Freyr
Posłuchaj Hołdysa, on mówi to samo co Kukiz. Kukiz użył skrótu myślowego w sprawie ordynacji wyborczej i może być przez niektórych źle zrozumiany, ale sens jest taki sam:


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 08:02  
Cytuj
Z tym cytowaniem Hołdysa to chyba jakaś kpina? Jak można w ogóle coś takiego zamieszczać? Gdybym przyłożył rękę do wrzucenia filmiku z tym pokemonem , musiałbym mieć potem sporą traumę. Pomijając fakt , czy w jego słowach jest jakaś część prawdy , cytowanie tego człowieka to całkowita porażka.Zbigniew Hołdys to medialna gnida i szumowina , przez ileś lat liżąca odbyt Platformy Obywatelskiej! Kiedy zorientował się ,że jego ukochana partia znalazła się na równi pochyłej , zaczyna ją krytykować i szukać sobie nowych przyjaciół. Za te jego wiernopoddańcze i bezwarunkowe poparcie dla PO , ja bym mu najpierw kazał leżeć krzyżem na Jasnej Górze i przepraszać Naród za popieranie tego dziadostwa. Ale się rozsierdziłem , jak można wrzucać filmiki z tym kolesiem , dla mnie niepojęte?


Paweł Kukiz o górnikach , o przyjaźni z szefem górniczej Solidarności i ogólnie takie tam. Kiedyś mi się wydawało , teraz już jestem przekonany ,że jego poglądy to nie tępy liberalizm i sprywatyzowanie wszystkiego co się tylko da. I co najważniejsze odciął się od Korwina . Myślę,że ze sporym pożytkiem dla siebie.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pawel-Kukiz-na-Slasku-restrukturyzowac-rzad-nie-gornikow,wid,17464105,wiadomosc.html?ticaid=114b6e


I żeby nie było tak różowo: żadna zmiana w tym kraju nie nastąpi dopóki nie zmienimy sami siebie. To nasza mentalność i przyzwyczajenia determinują sytuację w Polsce. Narzekamy na rządzących , ale może oni są tylko odbiciem reszty społeczeństwa.Popatrzcie od iluś lat są prowadzone różnie kampanie dotyczące bezpiecznej jazdy. Polacy wolą sobie kupić anteny i radia CB , żeby dalej łamać przepisy i uniknąć płacenia ewentualnego mandatu. Ewentualnie pobrać aplikację na telefon ostrzegającą o kontrolach na drodze. Nie potrafimy wyrobić w sobie nawyku , jaki mają ludzie na Zachodzie , że jak jest ograniczenie prędkości to zwalniamy. Kombinatorstwo i omijanie przepisów to nasza specjalizacja - w tym jesteśmy najlepsi na świecie! Do tego dorzućmy jeszcze chęć szybkiego wzbogacenia się , często nawet w nieuczciwy sposób i już mamy odpowiedź dlaczego jest tak jak jest! Czy zmiana ordynacji wyborczej spowoduje wymianę klasy politycznej na lepszą? Nie mam takiego przekonania. Paweł Kukiz jest idealistą wierzącym ,że wprowadzenie JOW-ów spowoduje koniec dyktatu partyjnego w obecnym kształcie. Czy nieuczciwy człowiek wybrany w zmienionej ordynacji będzie postępował inaczej niż parlamentarzysta wybrany na obecnych zasadach? Czy wokół porządnego człowieka takiego jak Paweł nie zbiorą się ludzie , którzy zechcą coś uszczknąć dla siebie? Tak jak pisałem wyżej , bez zmiany sposobu myślenia nas wszystkich nie pomoże ani wprowadzenie JOW-ów ani rozpędzenie na cztery wiatry obecnej klasy politycznej. Jednego złodzieja zastąpi drugi, a obecnego kłamcę kolejny. Taki sam jak poprzedni tylko ,że wybrany w innej ordynacji wyborczej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 08:33  
Cytuj
kubus28 przeczytaj jeszcze raz pierwszą część swojego wpisu, a później drugą.

Pomijając Hołdysa, bo nie jest to bohater mojej bajki, to co mówi jest prawdą. Ty natomiast nie słuchasz co mówi tylko kto mówi. Nie analizujesz tylko oceniasz osobę. Nie zastanawiasz się nad sensem tylko wylewasz pomyje. Społeczeństwo do wymiany.... sciana


"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 09:34  
Cytuj
Andrzejku , czy uważasz ,że jako społeczeństwo jesteśmy ideałem bez skazy , a tylko skorumpowana klasa polityczna jest przeszkodą dla dobrobytu w tym kraju? Nie wiem jakie wnioski wyciągasz z mojego posta , ale głównie chodziło mi o to ,że zmieniając władzę musimy zmienić też siebie i to gruntownie. Rządy PO to największe nieszczęście dla tego kraju , porównywalne może tylko z kataklizmami jak powódź czy długotrwała susza. Człowiek , który przez ileś lat gloryfikował to dziadostwo , powinien przynajmniej się ukorzyć i przeprosić . Jako osoba wierząca udzielę mu wybaczenia , ale niech najpierw o nie poprosi . Z ust tego nadętego dziwaka nie usłyszałem : Rodacy , przepraszam ,że popierałem tą lurę , zrozumiałem ,że to był bardzo duży błąd! Bez takiej samokrytyki nie ma szans na jakikolwiek szacunek. To przez ludzi pokroju Zbigniewa Hołdysa ten kraj został podzielony na dwa przeciwstawne i zwalczające się obozy. Jego słowa o "ponurym ch..u" były dolewaniem oliwy do ognia w tych i tak skompilowanych warunkach. Być może podzielasz takie rozumowanie , ja niestety nie. I jeszcze jedna kwestia, jeżeli zagłosuję na Kukiza w pierwszej turze ( gdyby potwierdziły się te nasz nieszczęsne sondaże) , to w drugiej poprę Andrzeja Dudę . Mam nadzieję ,że Paweł Kukiz zaapeluje do swoich zwolenników o poparcie Dudy , bo czas pogonić Bredzisława i całą PO. Z lektury Twoich postów odnoszę nieodparte wrażenie , że Twój entuzjazm do jedynie słusznej partii osłabł tylko co nieco. Może nie trać głosu na Pawła tylko od razu zagłosuj na Komorowskiego , a nuż wygra w pierwszej turze! Przez ileś lat wespół z moderatorem Bananem zwalczaliście każdego , kto ośmielił się napisać cokolwiek złego na temat rządów PO. Może Ty też powinieneś się ukorzyć i przeprosić a nie czepiać się takiego gościa jak ja , który nigdy nie splamił się popieraniem największej ściemy w historii Polski czytaj PO? Co Ty na to Andrzejku , jest Ci przynajmniej głupio za tamto czy nie czujesz się winny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 09:55  
Cytuj
kubus28 Co do Hołdysa to aż tak nie śledzę jego wypowiedzi bo jak pisałem wcześniej nie jest to bohater mojej bajki. Wiem że ma ciety jezyk i nie owija gówna w sreberko. Ja raz jeden w 2007 roku głosowałem na PO i za to mam przepraszać. Popieprzyło Cię totalnie. PiS to taka sama ściema jak PO, SLD, Palikot i PSL. Sam dzielisz społeczeństwo na tych co powinni zabierać głos i na tych, którzy nie mają prawa głosu. Nigdy nie popierałem PiSu i nigdy nie zagłosuję na nikogo kogo PiS popiera i stąd wyciągnąłeś wnioski, że walczę z tymi którzy są przeciwni PO. To też przejaw dzielenia społeczeństwa. Mam nadzieję, że potrzebę zmiany widzisz również u siebie. Choć mam wątpliwości. Podpowiem Ci bo pewnie zaraz znów usłyszę, że zagłosuję na Komorowskiego. Jeśli w drugiej turze będą Komorowski z Dudą to nie zagłosuje na żadnego z nich. Oddam nieważny głos.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 10:46  
Cytuj
Czy wypierasz się tego ,że przez kilka lat ,niczym wataha wilków, osaczaliście i zajadle atakowaliście ludzi, którzy mieli inne zdanie np w sprawie Smoleńska czy oceny rządów PO? Chyba nie uważasz ,że dziś nikt tego już nie pamięta. Nawet Twoje profilowe zdjęcie ( poprzednie) to tylko i wyłącznie chęć sprowokowania jakiegoś kato-taliba uśmiech
Jeżeli rzeczywiście w drugiej turze oddasz nieważny głos to już masz u mnie sporego plusa. Nie wiem tylko czy podobną opinię wyrazi Twój przygłupawy friend. Ale tą kwestie musicie już sami rozstrzygnąć.
W każdym razie żeby w tym kraju zapanował prawdziwy pokój kilku ludzi musi bezwzględnie usunąć się w cień. Hołdys to jedna z takich osób, inaczej jesteśmy skazani na konflikt po wsze czasy. Również co do siebie mam wiele zastrzeżeń i postaram się to naprawić, ale akurat nie popieranie PO to dla mnie powód do dumy. Jako że wykazałem się większą mądrością niż ten zmanipulowany motłoch popierający to dziadostwo. Poczekaj z ocenami partii do momentu dojścia do władzy np. Korwina albo jakiejś formacji stworzonej przez Kukiza. Przekonasz się sam ,że zlikwidowanie bandy czworga ( jak ktoś to ładnie określił) nie jest panaceum na wszystkie bolączki tego kraju. I że dopóki jako społeczeństwo się nie poprawimy ,nie ma szans na żadne zmiany. No chyba ,że na gorzej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
@Freyr
Posłuchaj Hołdysa, on mówi to samo co Kukiz. Kukiz użył skrótu myślowego w sprawie ordynacji wyborczej i może być przez niektórych źle zrozumiany, ale sens jest taki sam:





A czy w Europie Zachodniej - Niemcy, Francja, W. Brytania, Włochy itp. sa te JOW-y ktoś wie?

A może to nie jest wcale takie dobre, bo jak każdy będzie miał swoje zdanie to nie da się niczego uchwalić w tym Sejmie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 13:21  
Cytuj
CYTAT

A czy w Europie Zachodniej - Niemcy, Francja, W. Brytania, Włochy itp. sa te JOW-y ktoś wie?

A może to nie jest wcale takie dobre, bo jak każdy będzie miał swoje zdanie to nie da się niczego uchwalić w tym Sejmie?

Dobre pytanie,bo jak na razie od ponad dwudziestupięciu lat naśladujemy Europe Zachodnią w tym co tam się nie sprawdziło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 14:30  
Cytuj
JOW-y są dobre dla mocnych regionów np. śląska czy mazowsza. chłopaki wybrani na slasku zawsze zagłosują za produkcją dajmy nato armato-haubic w Łabębach a nie w stalówce. który wyborca z JOW-u na śląsku będzie zadowolony ,że poseł z np.katowickiego JOWu popiera rozwój ściany wschodniej. przecież on ma reprezentować jego interesy. powstaną lobby śląskie , stołeczne , które ciężko będzie przekonać by programy rządowe ( np. dozbrajania armii) lokować w zakładach na podkarpaciu czy w świętokrzyskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 16:46  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e61VUQzeqQo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 18:42  
Cytuj
Co trzeba zrobić, aby było lepiej?
- Zmienić system i przywrócić państwo obywatelom.
Paweł Kukiz


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 19:53  
Cytuj
Aktywność Korwina/Kukiza wzrastała wraz ze wzrostem szans na druga turę wyborów. Taka była kolejność. Trend odejścia zniesmaczonego liberalnego elektoratu typu "leming" z PO stał się faktem.

Ktoś potrafi przywołać hasła którymi PO (za poprzednich wyborów) ustami Hołdysa przyciągało lemingów do siebie ? :szok: Powtarza sztuczkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 23:20  
Cytuj
Znalezione na WP.

A to brutalna prawda dla reszty: „Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, oddałbym jak komorowski lasy państwowe żydom, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 00:42  
Cytuj
Do ferenc: Przykład z poprzednich wyborów. Zagłosowałem do sejmiku na Ruch Narodowy na gościa ze Stalowej Woli. Gdyby RN osiągnął próg, wszedłby kandydat z Kolbuszowej, bo był na pierwszym miejscu. Chodzi ci o to, że na Śląsku partia otrzyma kilka mandatów, a w naszym regionie mniej, ale obecnie też tak nie jest? Może nie dostrzegam problemu i najchętniej zobaczyłbym to na przykładach.

Zagłosuję na Kukiza albo Kowalskiego. W drugiej turze na Dudę, bo Komorowski wprowadzi Euro już od 1 stycznia 2016. Kiedyś na Wykopie padł pomysł, aby zjednoczyć cały elektorat Kukiza, JKM i Kowalskiego i zagłosować na jednego z tych kandydatów. Według sondaży to i tak nic nie da, ale jeśli Kukizowi skoczyłoby poparcie do 10%, mógłby liczyć na więcej.

W tym roku czekają nas także wybory parlamentarne. Czy Ruch Narodowy Stalowa Wola jeszcze żyje, czy to już organizacja zombie? Po co było budować struktury lokalne - aby zaprzepaścić potencjał z 2012 roku? KNP też traci na rzecz KORWiN z charyzmatycznym przywódcą.

Czy Ruch Narodowy Stalowa Wola jeszcze istnieje? Czym się zajmujecie obecnie? Idziecie do wyborów?

Wzywa się przedstawicieli RN Stalowa Wola do odpowiedzi do dnia 27 kwietnia do godziny 00:45. Po tym czasie oficjalnie uznaję RN STW za partię zombie. Kiedyś nawet mieli stronę internetową. Obecnie nie mogę jej znaleźć.

Niedługo ujawnię kilka faktów, ale czekamy na ruch RN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 09:55  
Cytuj
Andrzejek - popieram, Kubus - tylko krowa nie zmienia swoich poglądów.... a Duda to żadna alternatywa ... koryto to samo tylko świnia się zmieni umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 15 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 10:38  
Cytuj
Ludzie razem możemy więcej!!! Pokażmy to!!!

http://demot(...)ystemowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek - popieram, Kubus - tylko krowa nie zmienia swoich poglądów.... a Duda to żadna alternatywa ... koryto to samo tylko świnia się zmieni umiechumiechumiech



Z takim podejściem to po co chodzić na wybory? Jeżeli partia Kukiza ( byc może zmieleni się w coś takiego obrócą) czy Korwina to będą następne świnie przy tym samym korycie. Paweł Kukiz mówi do rzeczy ,ale do niego dołączą ludzie z różnymi motywacjami. Teksty w stylu: nie będzie już stanowisk do podziału ani koryta to bajki dla dzieci. Polityka to targi i kupczenie , w tym systemie nie ma innej możliwości jakichkolwiek działań. Ważne jest żeby temperować chciwość co poniektorych dzialaczy i podjęcie walki z korupcją ,żeby potencjalni złodzieje po prostu bali się sięgać po nie swoje. Bez takich działań każda władza się zdegeneruje i to bez względu na choćby na najczystsze nawet intencje. Wymiana Komorowskiego na Dudę to krok w dobrą stronę. Kto tego nie rozumie , niech lepiej nie idzie na wybory wcale. Albo się co nieco douczy z historii i wiedzy o funkcjonowaniu państwa i jego poszczególnych organów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »