NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 »
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 15:28  
Cytuj
sowieckie czołgi.co jak na razie to zniewalają nas korporacje, poprzez konsumpcję, żywność, sprowadzanie Ukraińców mających za wzór katów z Wołynia i budowanie meczetów i osiedli muzumańskich w Polsce. to jest realne zagrożenie dla nas i naszych rodzin.neutralny OBUDŹCIE SIĘ.:szok:

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 15:28  
Cytuj

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 17:43  
Cytuj
Większość Ukraińców na szczęście ciągnie do Niemiec.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
sowieckie czołgi.co jak na razie to zniewalają nas korporacje, poprzez konsumpcję, żywność, sprowadzanie Ukraińców mających za wzór katów z Wołynia i budowanie meczetów i osiedli muzumańskich w Polsce. to jest realne zagrożenie dla nas i naszych rodzin.neutralny OBUDŹCIE SIĘ.:szok:


"Sowieckie czołgi" pokazały co potrafią na Ukrainie a szczególnie na Krymie.
Przygotowani powinniśmy być to nie ulega wątpliwości.

Natomiast nie ulega żadnej wątpliwości, że uwolnić się od zachodnich korporacji również musimy.

Z tymi Ukraińcami to przesadzasz. Nie słyszałem o żadnych ich wybrykach w Polsce. Za to słyszałem, ze pracują w przeciwieństwie do muzułmanów.
A spora część Ukraińców ma korzenie Polskie. Zapomniałeś o przesunięciu granic?
Kiedyś Polski Lwów!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
sowieckie czołgi.co jak na razie to zniewalają nas korporacje, poprzez konsumpcję, żywność, sprowadzanie Ukraińców mających za wzór katów z Wołynia i budowanie meczetów i osiedli muzumańskich w Polsce. to jest realne zagrożenie dla nas i naszych rodzin.neutralny OBUDŹCIE SIĘ.:szok:


"Sowieckie czołgi" pokazały co potrafią na Ukrainie a szczególnie na Krymie.
Przygotowani powinniśmy być to nie ulega wątpliwości.

Natomiast nie ulega żadnej wątpliwości, że uwolnić się od zachodnich korporacji również musimy.

Z tymi Ukraińcami to przesadzasz. Nie słyszałem o żadnych ich wybrykach w Polsce. Za to słyszałem, ze pracują w przeciwieństwie do muzułmanów.
A spora część Ukraińców ma korzenie Polskie. Zapomniałeś o przesunięciu granic?
Kiedyś Polski Lwów?

to zapytaj ludzi w Przemyślu.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:13  
Cytuj
Żeby była jasność jestem przeciwnikiem otwarcia rynku pracy dla Ukraińców. Jedno jednak trzeba im przyznać - jak już pracują, to robią to bardzo sumiennie (przynajmniej ci z którymi ja miałem do czynienia) oczywiście to może być tylko taki początkowy efekt, a potem może się z nimi zrobić problem.

Przestaną być w dużej mierze potrzebni, jeśli płaca minimalna skoczy do 1800 - 2000 netto - czyli do poziomu za który da się choć skromnie żyć.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
(...) a potem może się z nimi zrobić problem.

Zgadza się może, ale z muzułmanami nie tylko może ale na pewno byłby wielki problem.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:06  
Cytuj
ale z nimi będzie problem. w wawie już jest meczet. z tego co słyszałem również chcą wybudować osiedle dla nich. ja się pytam gdzie rządzący, którzy na to pozwalają. to zamach na nasza kulturę i rodziny.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:19  
Cytuj
Na tym polega właśnie władza samorządów.
Mogą robić, lub próbować coś robić wbrew rządowi.

A że w samorządach mamy w dużej mierze PO-PSL... więc osiedlają arabusów na tyle na ile prawo im pozwala.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:22  
Cytuj
CYTAT

Zgadza się może, ale z muzułmanami nie tylko może ale na pewno byłby wielki problem.



https://www.youtube.com/watch?v=xd0NQncI7zc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 10:56  
Cytuj
Tatarzy w Polsce żyją od XIV wieku.
To już nie ci sami islamiści co najeżdżają Europę umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 10:58  
Cytuj
Tak nam mówią, że oni nie są radykalni ani groźni.
Tu interesowałoby mnie zdanie ludzi, którzy są ich sąsiadami na co dzień.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 11:09  
Cytuj
Czy ktoś może zauważył, że islam w społeczeństwach Europy przypomina ocet? Tylko małe stężenie pozwala go znieść i jest to poniżej jednego procenta. Gdy stężenie przekroczy trzy procent – żądają specjalnych praw! Gdy jest ich ponad dziesięć procent zaczyna się terror i zniszczenie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 11:22  
Cytuj
Tylko co to ma wspólnego z KUKIZ'15?
Oni nie są zwolennikami przyjmowania imigrantów.

Co do samorządów to zgodnie z tym co mówią rządzący. Suweren ich wybrał i wypełniają wolę suwerena. Suweren oceni te działania w wyborach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
Tatarzy w Polsce żyją od XIV wieku.
To już nie ci sami islamiści co najeżdżają Europę umiech



"Pojęcie muzułmanin obecnie jest bardzo często mylone lub utożsamiane z pojęciem islamista. W istocie muzułmanin to wyznawca islamu, natomiast islamista – zwolennik doktryny politycznej, zwanej islamizmem".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
Tak nam mówią, że oni nie są radykalni ani groźni.
Tu interesowałoby mnie zdanie ludzi, którzy są ich sąsiadami na co dzień.

masz rację Mirku, też mnie to interesuje.

CYTAT
"Pojęcie muzułmanin obecnie jest bardzo często mylone lub utożsamiane z pojęciem islamista. W istocie muzułmanin to wyznawca islamu, natomiast islamista – zwolennik doktryny politycznej, zwanej islamizmem".

Ale obydwaj wierzą w Koran. A Koran jest jeden.
A co pisze w Koranie? No właśnie.


--------------------


Mam pytanie: Kiedy Kukiz'15 stanie się prawdziwą opozycją w miejsce totalnej opozycji?
Chodzi mi o to, kiedy Kukiz'15 będzie miał ponad 20% poparcia a totalna opozycja poniżej 10% razem wzięta, a osobno poniżej 5%

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"Pojęcie muzułmanin obecnie jest bardzo często mylone lub utożsamiane z pojęciem islamista. W istocie muzułmanin to wyznawca islamu, natomiast islamista – zwolennik doktryny politycznej, zwanej islamizmem".

Ale obydwaj wierzą w Koran. A Koran jest jeden.
A co pisze w Koranie? No właśnie.


Tatarzy - polscy muzułmanie wierzą w Koran.
A co jest napisane w Koranie to nie wiem - bo nie czytałem.

"W czasie wojny polsko-tureckiej polski Tatar musiał walczyć z Tatarem krymskim. Jak Tatarzy krymscy pytali Tarów polskich, dlaczego zabijacie swoich, Tatarzy polscy odpowiedzieli: Ani Bóg, ani Koran nie każe wam grabić ani zabijać. Zabijamy was nie jako braci swoich, ale jako łupieżców."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 14:50  
Cytuj
Obrazek

Nie wiem, czy tak powiedział, ale jeśli tak było to jest baaaaaaardzo wiarygodny.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 16:53  
Cytuj
CYTAT

Tu interesowałoby mnie zdanie ludzi, którzy są ich sąsiadami na co dzień.


"no-go zony" Malmo i Sztokholmu, całe dzielnice Paryża i słynna dzielnica Brukseli są wystarczające do wyrobienia sobie zdania, gdzie muzułmanie w Europie zmierzają. Raz i na zawsze. Luton w Anglii, sprawdź na youtube.
Horrendalne sceny nagrane z ulic. To obcy nam świat, z nieogolonymi facetami w workach na sobie.

Dzielnic przybywa i się rozrastają, to jest trend.

Saudowie są sponsorami ekspansywnego islamu, mają pieniędzy jak piasku, sponsorują wahabizm i sunnizm. Chcą żyć tak jak chcą, ja tez, we własnym domu.
Największym zagrożeniem dla polskich przechrztów na islam są pieniądze bogatych szejków, to oni budują meczety i radykalizują mniej rozgarniętych. Dorobilismy się nawet paru bojowników ISIS zaklopotany Oni się boją sami siebie, pozabijają się za wycieki informacji. Obrona Imama w Poznaniu, w której mieli transparent, ze są gotowi oddać życie za niego, nie napisali walczyć za niego, dać się zabić dla niego, jest pierwszym znakiem radykalizacji. Nasi księża składali życie w ofierze Ojczyzny.

Rządzące elity unii europejskiej wezmą ze sobą Europe do grobu. Posłuchajcie jak bezprawie pozaeuropejskich imigrantów w no-go zonach jest tłumaczone przez Szwedkę - za mało równości, za mało pieniędzy dla nich. Odwiedźcie IKEA, sponsorują feministki i czarne marsze.

https://www.youtube.com/watch?v=p-XXJWBzG18


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 18:18  
Cytuj
Polecam ostatni program
Anity Gargas o tym co arabusy zrobiły z miasteczkiem Luton w GB...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Nie wiem, czy tak powiedział, ale jeśli tak było to jest baaaaaaardzo wiarygodny.potluczony


Znając oficjalną przeszłość Kukiza nie zastanowiło Cię w jakich okolicznościach mogły paść te słowa ?
Dla mnie to stwierdzenie nie ma żadnego znaczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 20:37  
Cytuj
W tym ruchu trudno jest właściwie wskazać kto za co odpowiada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 20:39  
Cytuj
Dla mnie ma znaczenie wszystko co mówi człowiek odpowiadający za swoje czyny i słowa.

To tworzy jego pełny obraz.
Pokazuje ile warte są jego poglądy.

A on jest koniem trojańskim i chorągiewką.

Nie tak dawno forsował JOW-y, kandydował na Prezydenta RP.
Niedługo potem zrezygnował z JOW-ów i stwierdził, że nie chciałby być prezydentem.

Wiarogodność zerowa.

Nie ma pojęcia o polityce.
A tym samym jest idealny do manipulowania nim.
Wdepnął w świat, który go przerasta i nie potrafi się do tego przyznać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie ma znaczenie wszystko co mówi człowiek odpowiadający za swoje czyny i słowa.

To tworzy jego pełny obraz.
Pokazuje ile warte są jego poglądy.



W pewnym sensie masz rację. Może te słowa padły w "tamtym" czasie ?

https://www.youtube.com/watch?v=v52-3ahukVA



Tylko ludzie mają tak,że jak strona (partia!) im odpowiada to przymykają oczy na niejasne sprawy, na niedopowiedzenia itd. Natomiast dla przeciwników wyciągną wszystko co może im zaszkodzić, z czego można zrobić powód do ośmieszenia.
To działa w dwie strony - zgodzisz się z tym ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 22:41  
Cytuj
Witam i jednocześnie żegnam wszystkich.
W dniu dzisiejszym chciałem się z wami wszystkimi pożegnać.
W związku z poziomem dyskusji jaki jest dozwolony na tym portalu postanowiłem całkowicie zrezygnować z odwiedzin tutaj oraz skasowaniu wszystkich swoich postów i konta.
Zbyt dużo czasu i energii pochłania ta walka z wiatrakami w postaci wyslannikow politycznych z każdej strony, podsycana fejkowymi kontami itd.
Wolę ten czas lepiej wykozystac.
Polecam to też innym którzy wahają się od dłuższego czasu a mają podobne do moich spostrzeżenia.
Niech się te trole polityczno medialne zajmują same sobą.
My, normalni ludzie, przez to że oni grają na naszych poglądach, ciekawości, zbijaja tysiące odsłon dziennie i mają z tego zyski z reklam. Dlatego to tak wygląda. Konflikt ma być podsycany, gawiedz ma zaglądać a oni zbijac na tym kasę.
To że przez przypadek kreuje się fejkowe newsy, powiela klamstwa, obrzuca innych błotem i co mniej zorientowani ludzie mogą to wziąć za prawdę to ich nie interesuje.
Ja przestaje dokładać do tego swoje trzy grosze.
Żegnam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 00:14  
Cytuj
@Fox-GreyFox: Mam identyczne spostrzeżenia. Poziom dyskusji na forum spadł poniżej zera i piszą tu chyba w większości płatne trolle. Nic o pozytywnych zmianach w Polsce, tylko memy skopiowane z Internetu i gorące tematy typu: aborcja, taśmy, skandale, seksafery. Co do kłamliwych newsów, w sieci jest teraz ich pełno - z lewa i prawa - przez co odsubskrybowałem kilka portali narodowców, bo ci w manipulacjach prześcignęli Wyborczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »