NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Brutalność Policji w Stalowej Woli,
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
zauważyłem podjeżdżający radiowóz pod moją klatkę . Nie wierzyłem własnym oczom, patrzyli się na nas jakbyśmy byli znani im bardzo dobrze od tej złej strony... momentami myślałem że zaraz wyskoczął i coś nam zrobią ... byłem w szoku ... Strach pomyśleć co by się wydarzyło gdyby ta sytuacja miała miejsce w godzinach wieczornych, bądź nocnych
Ludzie nie dajcie się bezkarności Policji, trzeba z nimi walczyć !!

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
Policjanci się na ciebie popatrzyli?
I byłeś w szoku?
Strach cię ogarnął?
Biedaczku, jaką ty traumę przeżyłeś.
Masz rację - trzeba walczyć z policją i bezkarnym patrzeniem policjantów na niewinnych ludzi.
Przecież mogli cię zranić swoim wzrokiem chłoptasiu mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 20:16  
Cytuj
Do ifeelgood !!

Chyba jesteś jedyną osobą na tym forum, która tak dobrze wyraża się o Policji w Stw.
Pewnie sam nim jesteś i bronisz teraz swoich koleszków po fachu... Także możesz pisać w samych superlatywach ale prawdy nie oszukasz! A prawda jest taka że nadużywają władzy i czują się bezkarni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 20:19  
Cytuj
Do Hans!

Chyba kolejny Pan Policjant dołączył się do dyskusji :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 23:11  
Cytuj
"wychodziłem z klatki swojego bloku z dziewczyną..
patrzyli się na nas jakbyśmy byli znani im bardzo dobrze od tej złej strony...
byłem w szoku porostu od 5 lat nie przebywam w Polsce.."


Proponuję wrócić do kraju i pilnować bardziej dziewczyny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2015r. 07:36  
Cytuj
Jak ktoś sie z wami nie zgadza to na bank jest policjantem.

48Darek48 wyszedłeś z klatki i zlałeś się w gacie bo policjant się popatrzył? Żyje w tym mieście już bardzo długo i jeszcze z brutalnością policji sie nie spotkałem. Ciekawe czemu? Pewnie jestem policjantem good

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2015r. 09:51  
Cytuj
[cytat]Jak ktoś sie z wami nie zgadza to na bank jest policjantem.



Popieram

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2015r. 10:19  
Cytuj
polska policja służby wojskowe to jedno dno idą osoby ktore nie nadaja sie do innej pracy w dodatku srednia waga 100 kg i oni pilnuja ulic sam film wardegi pokazuje do czego jest nasza policja aaaaaaaaa i testy sprawnosciowe porazka dla dzieciakow hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2015r. 17:13  
Cytuj
CYTAT (szczery1)
polska policja służby wojskowe to jedno dno idą osoby ktore nie nadaja sie do innej pracy w dodatku srednia waga 100 kg i oni pilnuja ulic sam film wardegi pokazuje do czego jest nasza policja aaaaaaaaa i testy sprawnosciowe porazka dla dzieciakow hahaha


A możesz to jeszcze raz napisać? Użyj wielkich liter, przecinków i kropek. Chyba, że wąchanie kleju wypaliło już komórki w mózgu i jedyna, którą posiadasz jest w Playu na kartę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2015r. 22:03  
Cytuj
dzisiejsze gimnazjum spod znaku JP100% nie używa kropek, przecinków ani dużych liter. Zwyczajnie nie wiedzą, gdzie to wszystko stawiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 18 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2015r. 22:21  
Cytuj
To ja trochę z innej beczki,czy w naszej drogówce jest wzwyczju dosłownie szukanie na siłę jakiegoś jelenia,jeżdzenie po mieście i czekanie na takiego delikwenta,sytuację którą zaraz opiszę wydażyła się na moich oczach,otóż wracam rowerem z drugiej zmiany i na wysokości szpitala na staszica jedzie radiowóz i widząc że jedzie za nim auto, w chwili zbliżania się do przejścia dla pieszych zwalnia do około 20km-30km max.(kto zorientowany wie że nie wolno wyprzedzać na i przed przejściem,dodam tylko że w odrębie przejścia jak i samego przejścia dla pieszych nie było ani żywej duszy,godz 23.30)także chciałbym przestrzec wszystkich zmotoryzowanych przed tego typu manewrami naszej drogówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 08:27  
Cytuj
@marva
Co to za bełkot?
Nie chce ci się pisać, to nie pisz - przymusu nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 20:19  
Cytuj
https://pl-pl.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga/videos/789925454418227/?fref=nf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 00:00  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=hU4nd1bFrK0

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 22:44  
Cytuj
Witam, pdejrzewam, że twój kolega nie jest pierwszyn ani ostatnim woceb którego policja ze Stalowej Woloi oraz całego kraju użyła siły w syt. w której można by uznać ją za nadużycie prawa. Pamiętam dwa lata temu zostałem zatrzymany w dość brutalny sposób przez policję po czym wrzucony do radiowozu gdzie na pytanie dlaczego zostałem zatrzymany zostałem uderzony. Będąc w szoku zapytałem jeszcze raz o co chodzi po czym zabieg powturzono. Bez podania stopnia oraz imienia i nazwiska przez policjantów od razu postawiono mi zarzut oddawania moczu w miejscu publicznym, utrudnianie zatrzymania i nie okazanie dowodu (o który nawet mnie nie poproszono). Mandat który mi przedstawiono do podpisania był wypisany na kwotę 500 zł. Po tym jak odmówiłem podpisania policjanci nadal bardzo wulgarni zawieźli mnie na komisariat aby wypisać dpowiednie dokumenty, które później były kierowane do sądu celem wyjaśnienia sprawy. Na komisariacie nadal byłem poniżany oraz obrażany słownie. Podczas spisywania dokumentów namawiano mnie także wielokrotnie do podpisania mandatu. Za każdym razem odmawaiłem, ponieważ żadne z postawionych mi zarzutów nie miał miejsca. Po męczącym czasie spędzonym na komisariacie zostałem wypuszczony z dokumentem który miał potwierdzać, że sparawa zostaje skierowana do sądu. Po upływie 10 min kiedy wracałem do domu Ci sami policjanci zatrzymali mnie ponownie. Tym razem próbując wcisnąć mi mandat w wysokości 200 zł. Na który też nie przystałem mimo długiej namowy z ich strony. Dokument świadczący o wniesieniu sprawy do sądu został mi wyrwany z rąk po czym kazano mi spierdalać.

Ps. Jest jak jest w naszym kraju, ale budowanie statystyk w taki sposób ? Jestem przeciwny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 06:44  
Cytuj
Z zawodu jestem dyslektykiem smiech2 A nawet jeśli za to dostałem, to trochę przesada. Z fartem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 10:06  
Cytuj
Biedny!Policjant się popatrzył. Najlepiej zlikwidować policję.W końcu mógłbym wymierzyć sam sprawiedliwość BARANOWI,który zajeżdża mi drogę,zakłuca spokój,przejeżdża na czerwonym i wiele,wiele innych przypadków.Nareszcie mój kastet,bejsbol i teleskopówka nie leżałyby bezczynnie.Jestem za!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2018r. 21:58  
Cytuj
T.K.,T.P. Nigdy więcej do nich nie wyciągaj rączek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2018r. 22:34  
Cytuj
O której godzinie stałeś pod klatą? Sączyłeś browara? Jeżeli było to w trakcie ciszy nocnej, darłeś ryja i sączyłeś browara to od razu powinieneś dostać wpierdol od Policji. Niestety dobre czasy milicji minęły i teraz banda gnojów siedzi po nocach, nie daje spać ludziom i demolują auta. TO WSZYSTKO BEZKARNIE. Kiedyś zadzwoniłem na Policję, że zrobili balangę w środku nocy między blokami i piją na potęgę. Przyjechały dwie pindy i zamiast dokonać interwencji to puszczają teks do gówniarzy żeby się zabrali bo są skargi. No kurw.... i to jest policja? Policja teraz to jak dzieci we mgle.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »