NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Święto Miłośierdzia niedziela 12 kwietnia ,
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 12:04  
Cytuj
W najbliższa niedzielę 12 kwietnia 2015 święto Miłosierdzia Bożego

Do wszystkich ludzi wierzących i niewierzących oto słowa pana Jezusa do s.Faustyn

Zgodnie z życzeniem Pana Jezusa, święto Miłosierdzia Bożego ma być obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, co wskazuje na ścisły związek pomiędzy wielkanocną tajemnicą Odkupienia, a tym świętem.

Liturgia tego dnia najpełniej wychwala Boga w tajemnicy Jego miłosierdzia. Święto Miłosierdzia ma być nie tylko dniem szczególnej czci Boga w tej tajemnicy, ale także dniem łaski dla wszystkich ludzi, a szczególnie dla grzeszników.

Pan Jezus związał bowiem z tym świętem wielkie obietnice.

Największą z nich złączył z Komunią świętą, przyjętą w tym dniu,oczywiście w stanie łaski uświęcającej - jest to obietnica \"zupełnego odpuszczenia win i kar\", czyli takiej łaski, jaką otrzymujemy tylko w sakramencie chrztu świętego. Wielkość tego święta polega także na tym, że wszyscy, nawet ci, którzy dopiero w tym dniu się nawracają, mogą uprosić wszelkie łaski, jeśli one są zgodne z wolą Bożą. więcej na http://www .milosierd zieboze.pl / ostatnia szansa dla wszystkich.

Pragnę - powiedział Pan Jezus - aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz.699).

Dusze giną mimo mojej gorzkiej męki. Daję im ostatnią deskę ratunku, to Jest święto Miłosierdziamojego. Jeżeli nie uwielbią miłosierdzia mojego, zginą na wieki (Dz.965).

Wielkość tego święta mierzy się miarą niezwykłych obietnic, jakie Pan Jezus z tym świętem związał.

Kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia - powiedział Chrystus - ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar (Dz.300).

W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; (. . .) niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jako szkarłat (Dz.699).

Aby skorzystać z tych wielkich darów, trzeba wypełnić warunki nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego (ufność w dobroć Boga i czynna miłość bliźniego) oraz być w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi świętej) i godnie przyjąć Komunię świętą.

Nie znajdzie żadna dusza usprawiedliwienia - wyjaśnił Jezus - dopóki nie zwróci się z ufnością do miłosierdzia mojego, i dlatego pierwsza niedziela po Wielkanocy ma być świętem Miłosierdzia, a kapłani mają w dniu tym mówić duszom o tym wielkim i niezgłębionym miłosierdziu moim (Dz.570).

Napisz Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia

Choćby dusza była już jak trup rozkładająca się i choćby już po ludzku nie było wskrzeszenia, i wszystko już stracone - nie tak jest po Bożemu: cud miłosierdzia Bożego wskrzesza tę duszę w całej pełni. O biedni, którzy nie korzystacie z tego cudu miłosierdzia Bożego, na darmo będziecie wołać, ale będzie za późno" (Dz. 1448).

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 12:04  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 20:49  
Cytuj
"Czym" się tak "nawiedziłeś", że piszesz takie słowa?? Byłeś tam wtedy? Słyszałeś te słowa? Przepisujesz bzdety "watykańskie' wymyślone wiele wieków póżniej. My byliśmy SŁOWIANAMI !!!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 20:59  
Cytuj
uuu ktoś widze odwiedził sklep z dopalaczami...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 21:13  
Cytuj
Kopiuj wklej.nie pij tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 21:57  
Cytuj
Pewnie to pisze nawiedzony uczeń jedynego , słusznego "biskupa" co mu dzieci wchodzą pod jego sukienkę a on się nie może bronić przed nimi, bo dzieci tak chcągoodmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 01:11  
Cytuj
Pozdrawiam atakujących powyżej.
Pamiętajcie!

O biedni, którzy nie korzystacie z tego cudu miłosierdzia Bożego, na darmo będziecie wołać, ale będzie za późno" (Dz. 1448).

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
"Czym" się tak "nawiedziłeś", że piszesz takie słowa?? Byłeś tam wtedy? Słyszałeś te słowa? Przepisujesz bzdety "watykańskie' wymyślone wiele wieków póżniej. My byliśmy SŁOWIANAMI !!!uśmiech


Wiele wieków później? Odnosisz się do słów,które nie mają jeszcze 100 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 11:36  
Cytuj
Czy to prawda, że spowiednik siostry Faustyny powątpiewał w jej zdrowie psychiczne i wysyłał ja do lekarza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 17:07  
Cytuj
Jak to mówią - "psy szczekają, karawana jedzie dalej"...

Dziękuję za ten wpis.
Atakującym, "postępowym i wykształnocym" proponuję wyłączyć tv, bo niektórym już zdolność samodzielnego myślenia zanikła całkowicie. Codzienne pranie mózgu jednak robi swoje...

Pamiętajcie o powołaniu Polaków. Jesteśmy (mimo tego co wtłacza ludziom w głowy telewizna) jednym w najbardziej wierzących narodów i dlatego "kudłaty" chce zniszczyć nas i naszego ducha. Nie damy się ok Już niedługo...

dzieckonmp. wordpress.com

Aha, niedawno wyszedł również film pt: "Bóg nie umarł". Szecze polecam !!!
Mam wrażenie, że Święta Wielkanocne , które mamy świeżo za sobą dla niektórych są tylko okazją do wyżerki i leżenia do góry brzuchem...
Przykre...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1487
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 17:29  
Cytuj
Ja też jestem wierzący, ale z tą Faustyną to gdzieś czytałem, że chorowała na gruźlicę i dostawała silne leki jak na ówczesne czasy. Leki te miały wywoływać omamy i halucynacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 17:45  
Cytuj
Widzisz... w różnych serwisach internetowych co rusz pojawiają się informacje, że Jezus miał żonę i dzieci, że nie umarł na krzyżu, że pojawiają się nowe ewangelie, itp...
Co chwilę słyszymy, że ciało ojca Pio to atrapa, że Całun Turyński to fałszerstwo i różne tego typu brednie, nawet nie chce mi się ich przytaczać.

Powiedz mi zatem - w którytm miejscu objawienia s. Faustyny są niezgodne z Pismem Świętym, skoro sam Kościół uznał je za autentyczne?
Nasz kochany Papa Jan Paweł II często powoływał się na te objawienia. Dlaczego mielibyśmy je podważać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1487
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 17:51  
Cytuj
Wierzę w reinkarnację. O niej podobno dużo było w Piśmie Świętym do któregoś tam soboru ok. 300 któregoś roku naszej ery. Wtedy wszystko na ten temat zostało wywalone. Co do objawień, to są teorie u Jehowych, że to demon się podszywa, bo gdzieś miałbyć jakiś fragment w Piśmie Świętym, mówiący, że po śmierci ostatniego apostoła cuda pochodzące od Boga ustaną. Wszystkie inne mają pochodzić od demonów. Różne są teorie, badania. Podchodzę do wszystkiego z pewną taką nieśmiałością i niedowierzaniem. Najbardziej przemawia do mnie teoria reinkarnacji, która nie jest sprzeczna z Pismem Świętym, gdy się tak głębiej zastanowić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 21:57  
Cytuj
A ja jestem ciekaw czy Pigmeje pójda do nieba czy do piekła?
A Chińczycy? Dużo z nich też nie jest ochrzczonych i nie przyjmuje sakramentów.
A co z ludźmi z epoki neolitu?
Ech, od myślenia głowa boli....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »