NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 58 59 60 61
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 4745
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 18:20  
Cytuj
Temat wraca. Liga wielkich miast polskich będzie zainteresowana sponsoringiem afrykańskich imigrantów z naszych podatków, były wypowiedzi. Aczkolwiek nie są zadowoleni ze zniesienia PIT dla początkujących Polaków na dorobku umiech W Grecji po wyborach jak u nas po dożynkach, zostało tylko ściernisko. Nieśmiertelna lewica leży pokotem. Grecy nie chcą nawet paru dziesiątek imigrantów z Afryki. Unijny komisarz do spraw migracji Dimitris Avramopoulos chce wprowadzenia w Unii Europejskiej tymczasowego mechanizmu podziału migrantów. Ma to związek ze wzrostem liczby nielegalnych imigrantów próbujących dostać się do Europy przez Morze Śródziemne. Pamiętacie że byli inni? bo ja nie.


Wczoraj Malta zgodziła się przyjąć niemiecki statek "Alan Kurdi" z 65 imigrantami. Wcześniej statek otrzymał zakaz wpłynięcia do portu na włoskiej wyspie Lampedusa. Dziś "Alan Kurdi" ponownie wziął na pokład na pełnym morzu, tym razem 44 imigrantów.

Po niedawnym laniu na kolanie w wyborach do europarlamentu czy liberalna lewica zastosuje swój postępowy afrodyzjak "wykluczenie" dla zdyscyplinowania Słowian?

ObrazekOnetowy dyżurny Iman zachęca do modlitwy, burki i otwierania granic:
https://vod.pl/programy-onetu/reportaze-onetu-muzulmanie-w-polsce-za-darmo-online/18pez13

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 58 59 60 61
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »