NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 07:27  
Cytuj
Dalibor, a tak na poważnie, ty wiesz o czym ja piszę?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 07:27  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
Dalibor, a tak na poważnie, ty wiesz o czym ja piszę?


Odniosłem się do Twojego "że to szkodzi Bieszczadom" ,kazałeś mi jeszcze doczytać.Doczytałem i po właściwej lekturze przeglądnąłem komentarze: "Ktoś sobie jaja robi", "nic się przecież nie dzieje" itd. Realnie nic nie ubywa i nie przybywa przez ten wpis, no może jest więcej szumu w internecie z hasłem "Bieszczady".

A jak ktoś szuka miejscówki to odwiedza odpowiednie strony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 08:27  
Cytuj
Jak ktoś szuka to znajdzie własnie między innymi takie wpisy. Takie wpisy nigdy nie przynoszą nic dobrego. Bieszczady to nie Celebryta, o którym trzeba mówić by mówić. Powielanie tej informacji na kolejnych forach to głupota. Takie jest moje zdanie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 14:56  
Cytuj
Ilu dostaniemy islamistów? POPSLSLD przestała się cieszyć gdy widzi demonstracje pro-europejskie w starej UE. Angela twardo i postępowo ze Niemcy żyją dla Arabów.
Zmiany nastrojów i takiej odwagi obywatelskiej przez wystraszonych poprawnością i służalczością europejczyków, postepaki się nie spodziewały Nie są jeszcze gotowi wprowadzić rządy korporacji bez wyborów, na posiedzeniu KE mlotek Jest wysoce prawdopodobne ze prawica odzyska władze w całej UE :-) Lewacki zamordyzm musiał się w końcu przejeść i skończyć wymiotami.
W Grecji udało się trzymać sprawę po cichu (ok 100tys deportacji rocznie) za parę srebrników i parę wysp, ale na Węgrzech to już była porażka. A co by było gdyby nie Orban? Czyżby tym razem Węgrzy ocalili Europe?

Potop islamski!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 21:20  
Cytuj
kopacz zgodziła się na 100tysięcy uchodzców


Nawet 100 tys. imigrantów PO wyborach trafi do Polski !


http://wiado(...)eci.html



http://youtu(...)WyrwcDiY

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 21:28  
Cytuj
Obrazek

Podobno rydzyk mówił że nie sto tysięcy a sto milionów ... i nie tyle do Polski co na Podkarpacie żeby marszałek Ortyl miał w końcu jakieś dokonania ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 04:55  
Cytuj
POstępaki im płacą żeby tu się osiedlali. Obywatele nie chcą, mafia i rezydentura chcą. Wiec dla rządu imigranci są najważniejsi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 08:29  
Cytuj
A od kiedy w tym kraju katolicy nie są obywatelami ? My katolicy chcemy więc nie używaj słów których nie rozumiesz lub nie pisz bredni !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 06:43  
Cytuj
No nieładnie, 100tys nam PO cichu zafundowało. Teraz chyba każdy ma powód odwiedzić urnę wyborczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Teraz chyba każdy ma powód odwiedzić urnę wyborczą.


Obrazek

Zgadzam się z przedmówcą umiech Każdy ma jakiś powód by iść na wybory ... Tylko pamiętajcie ... Każdy tylko nie PiS bo w przyszłym roku bez "repatrianta" z Afryki nie będzie dzieci !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 13:04  
Cytuj
juz gorszego panstwa policyjnego jak za PO nie bedzie. te kontrole na drogach, fotoradary, normy mandaów, podwyzka mandatatów, zabieranie prawa jazdy, umowy smieciowe których nie zniesa itd....

jaaa
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 13:32  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 14:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Teraz chyba każdy ma powód odwiedzić urnę wyborczą.


Obrazek

Tylko pamiętajcie ... Każdy tylko nie PiS bo w przyszłym roku bez "repatrianta" z Afryki nie będzie dzieci !!


Obrazek





Ja jako kobieta inaczej patrze na gwałty el.comendante i zarzynanie naszych ukochanych bocianów żeby się nażreć gdy głupie ciapciowate europejczyki nie dają zasiłków cool girl

Ale nie jestem zaskoczona tym ze Premierzyca kłamczuszka mataczy. Utrzymanie marki Platformy Oszustów jednak do czegoś zobowiązuje.... lata ciężkiej służby Angeli i wyrzeczeń rozumu...


Fajni ludzie :-) lekko nieprzystający do bycia częścią narodu po którego Obywatelstwo aspirują...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 17:49  
Cytuj
Kopacz dziś:
"Konkretnie zadeklarowaliśmy pomoc, jeśli chodzi o wzmocnienie granicy węgiersko-SYRYJSKIEJ..."

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 23:35  
Cytuj
Zobaczcie co lisowe ścierwo pisze o Polakach walczących w II WŚ.


https://twitt(...)85282048

Gdyby w miejscu polskich wpisać słowo islamskich, żydowskich czy jakichś innych, to media głównego ścieku po takim języku wypowiedzi zaplułyby się o faszyzmie, nazizmie i cholera wie czym jeszcze. A Paligłup złożyłby skargę do ONZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 08:31  
Cytuj
Tomuś już jest skończony. Starość i wykluczenie z wiarygodnych mediów zbliża się wielkimi krokami.
To będzie taki drugi Urban.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 15:56  
Cytuj
CYTAT (Lis)
Iran przyjął tysiące polskich zawszonych, wynędzniałych sierot, które szły z Armią Andersa. Nie bano się pasożytów?


O ten wpis Ci chodzi ? Jeśli tak to może czegoś nie zrozumiałeś ? (wcale by mnie to nie zdziwiło)
Jeżeli tak to w którym miejscu skłamał ? Jak ktoś miał wszy a w tamtych czasach/warunkach to była raczej norma to jaka nazwa wg. ciebie była by adekwatna ? Polskich dzieci z małymi robaczkami ? sciana aaa"ten mały robaczek" to pasożyt gdybyś nie wiedział ... Marek370 bo ty zapewne wiesz ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 17:17  
Cytuj
To niech jeszcze powie, że zawszeni polscy powstańcy, śmierdzący na kilometr (po wyjściu z kanałów), przegrali z Niemcami w 1944 w Warszawie.
Ot gdzie tu kłamstwo, czasu na kąpanie nie było to i wszy niejeden miał.
Czas tego polskiego dziennikarza Lisa dobiega końca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 17:23  
Cytuj
Jakoś nie dziwią cie słowa kurdupla który mówi jak Hitler nie wiem czemu mnie to nie dziwi smiech2 w końcu jeden i drugi to "prawica"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 17:52  
Cytuj
Im mniej islamizacji Europy tym lepiej. To nie jest pytanie, to zdrowy rozsadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 18:15  
Cytuj
Nie dziwię się lewacki bananie, że nie łapiesz w swojej hipokryzji i zakłamaniu o co chodzi. Nikt nie twierdzi, że ludzie nie mieli wesz. Chodzi o to, że o Polakach można tak pisać i jest to jak najbardziej prawda. Ale gdy to samo powiesz o islamistach, Żydach czy Murzynach to jest faszyzm. Dotarło do lewackiej, tępej główki zakłamanie?
Lis powiedział prawdę, Kaczyński mówi jak Hitler - to lewacka wykładnia prawa, bo rzeczywista taka na szczęście nie jest. Rozumiesz coś z tej lewackiej logiki? Bo ja nie. Lis powiedział to samo co Kaczyński tylko o innej nacji. Jak mam rozumieć w lewackim postrzeganiu świata są nacje równe i równiejsze. Wobec jednych wolno wszystko a wobec innych nic?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 19:47  
Cytuj
Jeżeli zarzucasz mi zakłamanie to zacytuj gdzie skłamałem ... jak nie to się "odstosunkuj"cool girl Kurdupel mówi niemal dosłownie jak kiedyś Hitler o Żydach ... ale po co ja to pisze ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 19:51  
Cytuj
Odpisałem już na czym polega lewackie zakłamanie. Dalej nie rozumiesz o co chodzi? No to może krok po kroku.
Zarówno Lis jak i Kaczyński powiedzieli prawdę.
Polscy uciekinierzy w czasie II WŚ mogli być zawszeni, tak jak i uchodźcy islamscy mogą mieć w sobie np. amebę.
Wykładnia lewacka brzmi - Lis powiedział prawdę, Kaczyński mówi jak Hitler. A obaj powiedzieli prawdę. Skoro lewactwo szczeka na Kaczyńskiego to czemu nie szczeka na Lisa za wpis o zawszeniu?
Problem lewactwa jest taki, że nie wolno mówić prawdy o pewnych zjawiskach, faktach. Mają własne normy co wypada a co nie wypada powiedzieć. Nazywa się to poprawność polityczna. Jednak lewactwo nie rozumie, że ono nie ma monopolu na stanowienie prawa i na urządzanie życia społecznego. Są środowiska, partie, które sprzeciwiają się poprawności politycznej (czytaj zakłamaniu) i będą z nimi walczyć. Najjaskrawszym przykładem takiej partii u nas jest Korwin. On mówi jak jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 20:17  
Cytuj
Widzisz o zakłamaniu to można pisać gdy Ty napiszesz np. że Polacy nie zabijali Żydów w czasie II WŚ nie wiem Zapytałem Cie kulturalnie jak tą wypowiedz miał inaczej powiedzieć ? jakoś mi nie odpisałeś ... Kaczyński bredzi o strefach szariatu w Szwecji ... o kościołach służących za szalety ... o epidemii w Austrii (już nie pamiętam jakiego tyfusa) ... o Grecji itd itp ... Bredzi jak poje.... nic ZERO na poparcie tych słów , a jak ktoś mu udowodni że bredzi to jest "lewakiem" smiech2 ...Teraz Lis powie prawdę ... jaka by bolesna nie byłą ale to fakt czy się komuś podoba czy nie ... I go chcą powiesić smiech2 żenada ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »