NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 51 52 53 54 55 56 57 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Zostaną fanatycy gotowi zniszczyć własną cywilizację i kulturę w imię walki z chrześcijaństwem w oparach absurdu przenicowanych wartości i haseł.



Witam

Fanatycy tacy, jak Ty!!!!!!!!!!!!! I Tobie podobni, którzy widzę wspieracie się w swoich urojeniach umiechumiechumiech


Ależ macie wspaniałe kółko adoracji!!! Każdy wrzut na online powoduje w Was awersję do wroga!!!!

Szkoda mi Was!!!! Hipokryci!!!! Nawet szkoda się leczyć, bo to nie głowa, tylko całość u Was szwankuje!!!!

Przykro mi jest, że takie dziwolągi są na forum, ale ktoś musi być za umiechumiechumiech


Pozdrawiam bezpartyjnych!!!!!!


Sprawdź w necie kim są osoby dodające setki wykrzykników w wypowiedziach, a potem się bierz za ocenianie innych.


Witam


Przecież wykrzykniki może dodawać kto chceumiech Nie mów mi, że to juz zarezerwowane jest dla kogoś umiechumiechumiechumiech

Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 22:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 02:56  
Cytuj
CYTAT

Dobra nigdy za dużo, Potop wraca :-)



Komisarz Rady Europy ds. praw człowieka Nils Muiznieks, skrytykował Szwecję za to, że nie przyjmuje wystarczającej liczby imigrantów. Zaniepokojony jest szczególnie ograniczeniem praw do łączenia rodzin.
To zaledwie x5.


Prawdopodobnie odpuścili już Szwecję, kraj stracony, Szwedzi nie chcą zmian, terror poprawności politycznej przemielił większość. Ach zresztą bądźmy szczerzy i przestańmy udawać, tam jest już za późno.

Politycy dbają o wyniki wyborów w swoich krajach :-) tam gdzie jeszcze mogą przegrać. A trzeba gdzieś opychać imigrantów gdy sztuczka z krajami Słowiańskimi jako śmietnik Europy się nie udała.

Jak napisałaś, dobro wraca, Potopem Szwedzkim hahaha. Należy się poważnie zastanowić przy jakich kryteriach Szwedom dawać prawo relokacji do Polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 14:50  
Cytuj
Od stycznia we Francji udaremniono dwa planowane ataki terrorystyczne, w tym jeden na obiekt sportowy, a drugi na siły wojskowe - poinformował w niedzielę francuski minister spraw wewnętrznych Gerard Collomb.


"Celem była młodzież" - dodał, odnosząc się do planu ataku na - jak to ujął - "duży obiekt sportowy".

Szef francuskiego MSW powiadomił, że podejrzane osoby zostały zatrzymane i przebywają w areszcie. "W ten sposób udało nam się udaremnić" te plany - dodał Collomb, ale nie ujawnił więcej szczegółów na temat aresztowania, ani celów ataków.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 01:35  
Cytuj
codzienność

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 06:57  
Cytuj
Swiat sie zmienia. Kiedys do samolotu wsiadalo sie z nozyczkami, woda w butelce, bez przeswietlen i dokladnych kontroli. A dzisiaj ....? Codziennosc.
Francuzi doskonale sobie radza z codziennoscia taka jaka ona jest. Udaremniaja ataki, dbaja o bezpieczenstwo, bawia sie i .... zyja.
Codziennosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 07:38  
Cytuj
"Francuzi doskonale sobie radzą" Buaaaahahahahahhaha

Są zastraszeni, zmęczeni i skołowani. W pułapce pomiędzy "poprawnością" a strachem o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich.
Jeden, z którym ostatnio rozmawiałem mówił, że czuje się jak w więzieniu, bo po dwóch stronach jego osiedla są już strefy "no go" i cały czas się rozszerzają.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 11:25  
Cytuj
Byłem w ubiegłym roku w Paryżu. Z jednej strony oczywiście wojsko z bronią ale z drugiej strony tłumy ludzi na ulicach, w Luwrze, na Eifla, wieczorami na mieście. Nie widać strachu tylko radość, słychać śmiech. ... czyli jakoś sobie radzą.
A co widać na ulicach Stalowej? W mieście gdzie jest bezpiecznie. Każdy niech sobie odpowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 13:29  
Cytuj
CYTAT

Jeden, z którym ostatnio rozmawiałem mówił...

Znowu miałeś sen? Widziałeś Francuza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 13:34  
Cytuj
Andzin - to, że ty żyjesz w klatce i zacofaniu, to nie znaczy, że inni tak mają. W swojej pracy mam kontakt z inżynierami z Francji, Niemiec, Austrii...zdarzają się Holendrzy, Szwedzi...

Dla mnie to codzienność.
Dla ciebie nierealny sen.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Andzin - to, że ty żyjesz w klatce i zacofaniu, to nie znaczy, że inni tak mają. W swojej pracy mam kontakt z inżynierami z Francji, Niemiec, Austrii...zdarzają się Holendrzy, Szwedzi...

Dla mnie to codzienność.
Dla ciebie nierealny sen.

No, skoro tak twierdzisz, to nie śmiałbym nawet mówić inaczej. Kto o mnie będzie wiedział więcej nic ty.
A kiedy to ty pracujesz skoro cały czas klikasz te pierdoły na tym forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 14:50  
Cytuj
A to już nie twój problem.potluczony

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andzin - to, że ty żyjesz w klatce i zacofaniu, to nie znaczy, że inni tak mają. W swojej pracy mam kontakt z inżynierami z Francji, Niemiec, Austrii...zdarzają się Holendrzy, Szwedzi...

Dla mnie to codzienność.
Dla ciebie nierealny sen.

No, skoro tak twierdzisz, to nie śmiałbym nawet mówić inaczej. Kto o mnie będzie wiedział więcej nic ty.
A kiedy to ty pracujesz skoro cały czas klikasz te pierdoły na tym forum?


mirek to płatny troll pisu, a tam nieźle płacą i praca lekka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 17:00  
Cytuj
jaaaasne. goodgoodgood
Zostałem zdekonspirowany. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 17:39  
Cytuj
Znowu doniósł ok

PS.
Żadna ofiara terroryzmu nie zezwala na obwinianie wszystkich muzułmanów, ale zezwala na obwinianie wszystkich europejczyków za grzech obojętności i braku niesienia pomocy. Bez kary smierci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Lut 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 18:18  
Cytuj
mirek
zrobiłeś juz dobrze kaczynskiemu?

Moderowano przez: magpie
Po raz kolejny proszę o stosowanie regulaminu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 19:05  
Cytuj
CYTAT

mirek to płatny troll pisu, a tam nieźle płacą i praca lekka

Ale chyba przelew nie przyszedl. Zielona kulka az szczerwieniala (pisownia oryginalna). I juz kumam gdzie tych endzinierow widuje. Ony som od PR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 20:14  
Cytuj
stara feniksa - wskoczłeś/łaś na forum i obrażasz kogo się da.
Cóż - rozumiem, że musisz odreagować jakąś życiową porażkę lub cały ich ciąg. zaklopotany el.BANan? good

Andzin - nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. Jedno jest pewne - przejąłeś się rolą.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Lut 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
stara feniksa - wskoczłeś/łaś na forum i obrażasz kogo się da.
Cóż - rozumiem, że musisz odreagować jakąś życiową porażkę lub cały ich ciąg. zaklopotany el.BANan? good

Andzin - nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. Jedno jest pewne - przejąłeś się rolą.potluczony


czyli zrobiłeś, zapłacił ci chociaż pisowski psie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 07:54  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 09:24  
Cytuj
Polska nie ugnie się przed ciemiężcami ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 16:04  
Cytuj

Oficjalnie zatwierdzone, wolno im! :-)



Niemieccy politycy zaniemówili po tym, jak Angela Merkel stwierdziła, że w Niemczech istnieją strefy no-go – informuje ,,New York Times”. Dotychczas mówienie o nich uznawano za element propagandy antyimigranckiej. Tymczasem kanclerz Niemiec potwierdziła ich istnienie w wywiadzie z telewizją n-tv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 16:50  
Cytuj
Wszystko małymi kroczkami...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2018r. 07:32  
Cytuj
Były premier Bawarii Horst Seehofer: jeśli chodzi o bezpieczeństwo obywateli Niemiec potrzebna jest zdecydowana, silna polityka. Liczba deportacji musi znacznie wzrosnąć. Szczególnie w przypadku przestępców i osób stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego.
Nowy minister zapowiada "konsekwentne deportacje" imigrantów z przeszłością kryminalną z Niemiec. Teraz pozostaje odpowiedzieć na pytanie gdzie by chcieli przeczekać imigranci z kryminalnym rekordem przed deportacją z Niemiec, gdyby ktoś inny rządził w Polsce, na Węgrzech w Słowacji i w Czechach. Na Donalda i Ewe Angela zawsze może liczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2018r. 10:03  
Cytuj
Gdzie ich będą deportować? W kosmos? Przecież Niemcy ( i nie tylko oni) przyjmowali tych ludzi bez żadnej weryfikacji tożsamości....

Nie mają pojęcia skąd kto jest.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2018r. 10:17  
Cytuj
Zapytają ich gdzie się tymczasowo chcą zatrzymać... bliżej to zawsze taniej dla Niemców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 51 52 53 54 55 56 57 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »