NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Armes Nisko praca jako pracownik budowlany ,
Posty: 1
Dołączył: 17 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 11:48  
Cytuj
Szanowny Panie d29,

Bardzo łatwo jest anonimowo oczerniać i wyzywać swoich pracodawców, przełożonych i innych forumowiczów.
W firmie, w której pracuje wielu pracowników na różnych stanowiskach czasem nie sposób uniknąć konfliktów i nieporozumień.
Nie daje to jednak prawa do rzucania bezpodstawnych oskarżeń oraz obrażania i insynuowania.

Nasza firma została zbudowana od podstaw dzięki wysiłkowi i ciężkiej pracy Właściciela.
Nie byłoby to możliwe gdyby nie wysokie wymagania, które stawiał sobie i swoim pracownikom.

Trudno jest zrozumieć dlaczego każde nasze ogłoszenie o pracę spotyka się z takim atakiem z Pana strony.
Staramy się z naszymi pracownikami budować zespół, który będzie wspólnie osiągał założone cele.

Jeżeli pozostają jakieś niewyjaśnione kwestie pomiędzy Panem i naszą firmą zapraszam na rozmowę.

Dyrektor ZAŚ ARMES

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 11:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 20 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 18:44  
Cytuj
do dyrektora: jeśli tyle osób tak źle o waszym zakładzie tak pisze to coś w tym coś musi być prawdy i dodam jeszcze ze teraz trza pracownika szanować bo w końcu nie będzie do wasz nikt przychodził i trza będzie manatki zwinąć!!

adi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
Szanowny Panie d29,

Bardzo łatwo jest anonimowo oczerniać i wyzywać swoich pracodawców, przełożonych i innych forumowiczów.
W firmie, w której pracuje wielu pracowników na różnych stanowiskach czasem nie sposób uniknąć konfliktów i nieporozumień.


Proszę wskazać, w którym miejscu, w jakim poście kogoś oczerniłem.
To fakt, konflikty przy tak dużej liczbie pracowników są nieuniknione.

CYTAT

Nie daje to jednak prawa do rzucania bezpodstawnych oskarżeń oraz obrażania i insynuowania.


Do bezpodstawnych - nie, tych wziętych z życia waszej firmy natomiast - TAK!
Proszę wskazać, w którym miejscu, w jakim poście kogoś obraziłem.

CYTAT

Nasza firma została zbudowana od podstaw dzięki wysiłkowi i ciężkiej pracy Właściciela.


To akurat wiem.

CYTAT

Nie byłoby to możliwe gdyby nie wysokie wymagania, które stawiał sobie i swoim pracownikom.


No właśnie, stawiacie za wysokie wymagania, i stąd też wynika taka rotacja pracowników w waszym zakładzie, lub też nikt po prostu nie chce u was pracować.
Czasy gdzie ludzie "chwytali" się byle czego i za byle jakie pieniążki, powolutku odchodzą w przeszłość. Głęboko wierzę, że w niedalekiej przyszłości trzeba będzie zejść z góry, i samemu kleić pasy i składać ściernice w tym smrodzie.

CYTAT

Trudno jest zrozumieć dlaczego każde nasze ogłoszenie o pracę spotyka się z takim atakiem z Pana strony.


Przepraszam, z jakim atakiem?

CYTAT

Staramy się z naszymi pracownikami budować zespół, który będzie wspólnie osiągał założone cele.


Trzymam kciuki.

CYTAT

Jeżeli pozostają jakieś niewyjaśnione kwestie ....


Tak, jest jedna sprawa, proszę o odpowiedz na moje zapytanie zawarte na pierwszej stronie tego wątku na samym dole.

CYTAT

zapraszam na rozmowę.


Dzięki, ale szkoda czasu - mojego oczywiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2016r. 08:29  
Cytuj
Oj pani właścicielu Armesu nie kompromituj się pchając tu na forum jeszcze kij w mrowisko. Jesteś typowym podgatunkiem człowieka, który chciałby wprowadzić dyktaturę. Ludzie omijajcie ten Armes najszerszym możliwym łukiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 10:21  
Cytuj
Pracowałem kiedyś w tej firmie i jak każda ma swoje plusy i minusy ale
wcale nie jest taka zła, ani okropna.

Rozwija się, zwiększa obroty i zatrudnienie.Załoga jest zgrana i
wzajemnie sobie pomagają ( nie to co w korporacjach - wyścig szczurów!!! ).
Bez problemu można iść na urlop. Fundusz socjany, choć ludziom ogólnie ciężko dogodzić, to też jest: dzień kobiet, dzień dziecka, Mikołaj, bony na święta, wycieczki. Ogólnie......... jak dla mnie, jest ok.


P.S. Szanuj szefa swego, zawsze możesz mieć gorszego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Pracowałem kiedyś w tej firmie i jak każda ma swoje plusy i minusy ale
wcale nie jest taka zła, ani okropna.

Rozwija się, zwiększa obroty i zatrudnienie.Załoga jest zgrana i
wzajemnie sobie pomagają ( nie to co w korporacjach - wyścig szczurów!!! ).
Bez problemu można iść na urlop. Fundusz socjany, choć ludziom ogólnie ciężko dogodzić, to też jest: dzień kobiet, dzień dziecka, Mikołaj, bony na święta, wycieczki. Ogólnie......... jak dla mnie, jest ok.


P.S. Szanuj szefa swego, zawsze możesz mieć gorszego umiech


pojechałeś z wazeliną..., firmę i właściciela poznałem kilkanaście lat temu, początki na Nowej-Bocznej, człek jak każdy, lepsze i gorsze dni... , generalnie mam do dziś pozytywną opinię o Nim.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 13:18  
Cytuj
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

Dokładnie!!!

Gdybym to ja miał prowadzić taki zakład, myśleć o wszystkim i być odpowiedzialnym za ponad 100 osób, to ciekawe czy byłbym lepszym szefem i czy dałbym rade sprostać wymaganiom każdego pracownika. Łatwo oceniać innych ludzi....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Pracowałem kiedyś w tej firmie i jak każda ma swoje plusy i minusy ale
wcale nie jest taka zła, ani okropna.


No nie jest....

CYTAT
Rozwija się, zwiększa obroty i zatrudnienie.Załoga jest zgrana i
wzajemnie sobie pomagają ( nie to co w korporacjach - wyścig szczurów!!! ).


Rozwija się - tak
Zatrudnienie - nie

CYTAT
Bez problemu można iść na urlop.

Można - to fakt.

CYTAT
Fundusz socjany, choć ludziom ogólnie ciężko dogodzić, to też jest: dzień kobiet, dzień dziecka, Mikołaj, bony na święta, wycieczki.


Fundusz socjalny - tu można by było długą litanię klepnąć.
Dzień kobiet - jest.
Dzień dziecka - jest, bardzo biedny, ale jest.
Mikołaj - szkoda gadać.
Bony - są, skromne ale są.
Wycieczki - dla biura, a dla pracowników - szkoda gadać.

CYTAT
Ogólnie......... jak dla mnie, jest ok.


No bo jak ma być nie ok, jak masz na forum zaledwie 2 posty i oba o tej firmie.

PS. Rodzina z właścicielem?


CYTAT
P.S. Szanuj szefa swego, zawsze możesz mieć gorszego umiech


Tak jest!

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lip 2016r. 01:05  
Cytuj
Kolejny konstruktor który poległ na polu walki i nie poradził wysokim wymaganiom samego szefa.

Jest nowe ogłoszenie:

ZAKŁAD MECHANICZNY ARMES to firma , której głównym profilem działalności jest obróbka skrawaniem metali i innych surowców oraz budowa maszyn. Ze względu na rozwój firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: KONSTRUKTOR MASZYN Miejsce pracy: Nisko Region: podkarpackie Opis stanowiska - projektowanie konstrukcji całej maszyny lub jej poszczególnych części - rysowanie różnego rodzaju urządzeń - dostosowywanie maszyn do produkcji - wdrażanie do produkcji nowych projektów i wyrobów - nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi maszynami i częściami - współpraca z innymi działami w firmie, - nadzór nad dokumentacją Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, robotyka, automatyka lub pokrewne) - doświadczenie w projektowaniu konstrukcji maszyn - znajomość technologii związanych z budową maszyn i obróbką skrawaniem - umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, ekonomicznym, produkcyjnym lub prototypowym, - znajomość procesów technologicznych związanych z obróbką metali, - znajomość programu AUTO-CAD, INVENTOR, - kreatywność, samodzielność w działaniu Oferujemy: - umowę o pracę - możliwość rozwoju zawodowego Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
telefon 60 830 67 17, tel. kom.: 608 306 717
e-mail: techniczny_(at)_armes.com.pl


PS. Po co wam konstruktor, wasz szef póki co przebija wiedzą i wykańcza wszystkich smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 08:19  
Cytuj
@d29 Twoja aktywność w tym wątku jest ponad przeciętna. Czym że to ci zaszli za skórę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2016r. 05:25  
Cytuj
CYTAT
@d29 Twoja aktywność w tym wątku jest ponad przeciętna. Czym że to ci zaszli za skórę?


Zatrudnij się tam, popracuj trochę i sam sobie odpowiesz na to pytanieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Lis 2016r. 03:10  
Cytuj
Automatyk i konstruktor - to dwa najbardziej popularne stanowiska do obsadzenia w tej firmie, niesamowita rotacja good

Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu nowych pracowników ok

ZAKŁAD MECHANICZNY, ul. Sandomierska Boczna 2 , 37-400 Nisko , kom.795 180 274 którego głównym profilem działalności jest obróbka skrawaniem metali i innych surowców oraz budowa maszyn zatrudni : AUTOMATYKA Opis stanowiska: - programowanie sterowników PLC ( GE Fanuc, Schneider-Electric, Mitsubishi-Electric) , paneli HMI - programowanie robotów przemysłowych ( Fanuc, Mitsubishi) - wykonywanie oprogramowania wizualizacyjnego w środowiskach SCADA, - opracowywanie projektów z zakresu automatyki, - uczestniczenie w uruchomieniach instalacji - wykonywanie schematów elektrycznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń - wykonywanie pomiarów elektrycznych maszyn i instalacji - współpraca z pracownikami Utrzymania Ruchu, - poszukiwanie nowych rozwiązań, Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne ( automatyka, robotyka, elektrotechnika, energetyka) - znajomość urządzeń AKPiP - umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych - uprawnienia SEP „E” i „D” do 1 kV Oferujemy: - umowę o pracę - możliwość rozwoju zawodowego Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
tel. kom.: 795 180 274
e-mail: techniczny_(at)_armes.com.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2017r. 05:01  
Cytuj
Kolejny "miszcz" popłynął, nie podołał wysokim wymaganiom firmy ARMES goodgoodgoodgoodgood

KONSTRUKTOR MASZYN Miejsce pracy: Nisko Region: podkarpackie Opis stanowiska - projektowanie konstrukcji całej maszyny lub jej poszczególnych części - rysowanie różnego rodzaju urządzeń - dostosowywanie maszyn do produkcji - wdrażanie do produkcji nowych projektów i wyrobów - nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi maszynami i częściami - współpraca z innymi działami w firmie, - nadzór nad dokumentacją Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, robotyka, automatyka lub pokrewne) - doświadczenie w projektowaniu konstrukcji maszyn - znajomość technologii związanych z budową maszyn i obróbką skrawaniem - umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, ekonomicznym, produkcyjnym lub prototypowym, - znajomość procesów technologicznych związanych z obróbką metali, - znajomość programu AUTO-CAD, INVENTOR, - kreatywność, samodzielność w działaniu Oferujemy: - umowę o pracę - wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych - przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole - możliwość rozwoju zawodowego Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
tel. kom.: 608 306 717
e-mail: techniczny_(at)_armes.com.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 11:32  
Cytuj
Byłem na rozmowie jakiś czas temu u nich na narzędziownie, nie odzwali się. Pare dni później znajomy który tam pracował wygadał sie ze kombinują z ukraincami i rotacja na to stanowisko wynosi jakieś 3 osoby na dzień więc wesoło. Podczas rozmowy oczywiście wciskali mi technologa (którego wiedziałem ze nie chce). Ogółem śmierdzi na kilometr cała sprawa pracy w tym zakładzie. Najlepszą historie sprzedał mi tenże znajomy, który po tym jak w końcu nie wytrzymał i odszedł usłyszał ze na gwałt zwołano zebranie na którym szef doszedł do wniosku ze chyba za bardzo gościa cisną... Tia nie dziękuje, rozpadnijcie się jak zakłady mięsne Nisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 11:55  
Cytuj
Ludzie wymieniają się poglądami i doświadczeniami o tej firmie. Wrażeniami z rozmów kwalifikacyjnych...

Jeszcze nie słyszałem pozytywnej opinii. Szczególnie jeśli chodzi o stanowiska inżynieryjne. Podobno w tej kwestii właściciel jest bardzo trudny we współpracy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2017r. 18:50  
Cytuj
Jeszcze miesiąc temu w zakładzie mechanicznym Armes zlikwidowano drugą zmianę i przymierzano się do zwolnień, a teraz znwu szukają Automatyka i Księgową. Wesoło tam musi być, bo nie tylko rotacja jest na stanowiskach Technologa i Konstruktora, ale także na stanowisku Księgowej i Automatyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 08:03  
Cytuj
Nie bronię absolutnie Armesu bo mam o nim złe zdanie.
Ale...
Każdy potrzebuje pracy. Nie ma więc co się cieszyć, że jakaś firma gorzej przędzie. Pamiętaj, że właściciel odczuje to ostatni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Szczególnie jeśli chodzi o stanowiska inżynieryjne. Podobno w tej kwestii właściciel jest bardzo trudny we współpracy.


Nie ma lepszego konstruktora, automatyka i bóg wie kogo jeszcze w tej firmie od samego właściciela. Nie ma i nie będzie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 19:30  
Cytuj
Tak właśnie słyszałem....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
Nie bronię absolutnie Armesu bo mam o nim złe zdanie.
Ale...
Każdy potrzebuje pracy. Nie ma więc co się cieszyć, że jakaś firma gorzej przędzie. Pamiętaj, że właściciel odczuje to ostatni.


Nie cieszę się, tylko zastanawiam co tam się dzieje. Bo jeszcze miesiąc temu tam było nieciekawie (chodzi o zakład mechaniczny). Widzę że nowego Automatyka chyba już znaleźli, za to dalej szukają Księgowego. Swoją drogą muszą być zdesperowani, bo po tygodniu dają ponownie ogłoszenie na konkurencyjnym portalu stalowegomiasta.
Niedługo nikt nie będzie chciał tam robić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 07:23  
Cytuj
Z tego co słyszałem, już tak powoli jest.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Maja 2017r. 16:53  
Cytuj
Rence opadajom, to jusz som szczyty nad szczytami, ile tych konstruktoruw tam bylo, 10, 20, znof szukajom....

http://ofert(...)e9f0e3fb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2017r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja zapytam tak, bo wiem że władza z armesu to czyta, jakie umiejętności trzeba posiadać, aby pracować jako pracownik budowlany, oczywiście oprócz tych które wymieniliście w ogłoszeniu. Pytam dlatego, że jest to już któreś z kolei ogłoszenie na to stanowisko, tak samo na konstruktora czy technologa, co takiego trzeba umieć aby się na tym stanowisku utrzymać?



Trzeba umieć cuda robić
po wodzie chodzić, wodę w wino zamienić i tak dalej smiech2
No to nasz wikary by się tam nadałgood

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Trzeba umieć cuda robić
po wodzie chodzić, wodę w wino zamienić i tak dalej smiech2
No to nasz wikary by się tam nadałgood


No takich tam właśnie szukają goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja zapytam tak, bo wiem że władza z armesu to czyta, jakie umiejętności trzeba posiadać, aby pracować jako pracownik budowlany, oczywiście oprócz tych które wymieniliście w ogłoszeniu. Pytam dlatego, że jest to już któreś z kolei ogłoszenie na to stanowisko, tak samo na konstruktora czy technologa, co takiego trzeba umieć aby się na tym stanowisku utrzymać?



Trzeba umieć cuda robić
po wodzie chodzić, wodę w wino zamienić i tak dalej smiech2
No to nasz wikary by się tam nadałgood
A Twój Pleban ptaszyno?Wyślij go do Armesu.Tam więcej kaski zarobi niż z tacy przyniesieŁ=

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »