NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Wakacyjne prawo jazdy, zdawalność na autach OSK,
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 23:15  
Cytuj
Czy w okresie wakacyjnym w szkołach jazdy można liczyć na jakieś przyspieszone kursy (teoria)? Czy są jakieś specjalnie ulgi/promocje w Rotransie, Motosie lub innych mniejszych szkołach?

Jak teraz z kolejkami w tbg? Czy sezon letni i wakacyjny generuje ogromne kolejki?

Czy ktoś z forum zdawał prawko na pojeździe OSK? Ze stronki word tbg wynika, że zdawalność na tych pojazdach wynosi aż 65%. Czy szkoły nauki jazdy chętnie udostępniają swoje auta. Proszę was o wszystkie cenne informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 23:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 13:23  
Cytuj
Ja zdawałem nie kat D w motosie na ich autobusie wszystko ładnie pięknie zdane za 1 umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 14:38  
Cytuj
Zgodnie z regulaminem WORD jak mam egzamin praktyczny umówiony na 12 to wyczytać mnie mogą od 12-13, a auto OSK ma być gotowe najpóźniej o 11 55. Więc teoretycznie ja takie auto OSK mogę "zablokować" na 2 godziny, a wtedy indtrutor nie może prowadzić zajęć z innymi. Czy w takim układzie szkoły nauki jazdy w ogóle chętne są do udostępniania swoich aut? Czy za to się jakoś dodatkowo płaci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 14:43  
Cytuj
W motosie jest tak ze zostawiasz sobie 4-6 godzin z jazd na egzamin ich pojazdem

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 15:33  
Cytuj
No właśnie, wiedziałam, że gdzieś musi o coś chodzićjezyk Czyli za czas, który samochód spędza ze mną po prostu muszę zapłacić, albo odliczają mi godziny nauki jazdy, albo zapłacę po stawce godzinowej jaka wtedy obowiązuje? A jak jest w innych szkołach? Korzystał ktoś z tej opcji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 11:04  
Cytuj
Możesz wyjezdzić godziny do tzw. "zera" a później wykupić sobie 3-4 godziny po to by zdać egzamin pojazdem OSK
Myślałaś że OSK za darmo da Ci zdawać egzamin na ich samochodzie?sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 11:45  
Cytuj
A czy ja w jakimkolwiek poście pytam gdzie mi OSK da samochód na czas zdawania egzaminu? Przecież jasno napisałam w 1 poście, że zdaję sobię sprawę, że to auto wtedy dla nich nie zarabia więc nie ma nic za darmo i pytam jak to jest rozstrzygane bo przecież i wilk musi być syty i owca cała. Wiem, że trzeba za tą usługę jakoś zapłacić i dlatego pytam po jakich stawkach itd.

Odpowiedziałeś mi jak jest w Motosie, a może ktoś inny mi odpowie jak jest w innych szkołach. Równie dobrze, może być po prostu cennik -wypożyczenie auta na egzamin w tbg 200/300 zł. The end.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 19:20  
Cytuj
A mogę dopytać przedmówców skąd info że w motosie można podchodzić na kat. B pojazdem OSK ?

Dzwoniłem do WORDu w Tarnobrzegu i tam mi powiedzieli że tylko jedna szkoła przystosowała pojazd do egzaminów Państwowych i jest to szkoła ze Stalowej Woli.

Teraz wiem ciut więcej.
Akademia Nauki Jazdy - po rozmowie z właścicielem wiem że podstawienie auta kosztuje 100 plnów i w tym jest dojazd do tarnobrzega, z tarnobrzega i jazda podczas egzaminu.
Zachwalał że udostępniają autko w dieslu dzięki czemu łatwiej zdać ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 06:38  
Cytuj
Ja pisałem ze zdawałem kat. D na autobusie motosu. Z osobówkami nie wiem jak jest.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 06:40  
Cytuj
Koleżanka zdawała b na aucie z motosu więc Shreku masz złe info

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 10:10  
Cytuj
A Rotrans?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 11:17  
Cytuj
rotrans kat b chyba sie zdaje na autach WORDu, wyzsze kategorie mozna na autach osrodka.

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 12:51  
Cytuj
Szkoda, myślalam, że kat b jest najbardziej popularna i będzie można przebierać w autach osk do zdawania w word. Chyba zdecyduję się w takim układzie na motos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 13:48  
Cytuj
Musisz zadzwonic i zapytac moze jest mozliwosc zdawania w rotransie na B, wiem ze na C, CE mozna. umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 16:17  
Cytuj
Poza tym moim zdaniem diesel dla kogoś kto uczył się jeździć na benzyniaku to porażka a nie łatwiejszy egzamin..
Osobiście odkąd mam prawo jazdy mam samochody z silnikami wysokoprężnymi. Zdarza mi się jednak wsiąść do samochodu mamy z silnikiem benzynowym to dosłownie z miejsca ruszyc nie mogę bo gaśnie, wyje i cuduje.
Dieslem owszem jezdzi się fajniej ale nie na egzaminie po benzyniaku!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2015r. 23:02  
Cytuj
Prawo jazdy w IWONICZU

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 17:43  
Cytuj
Z tego co wiem to w MOTO-S mają taki samochód.
Jest to ośrodek na Ofiar Katynia przy kościele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 20:42  
Cytuj
Rally dzwoniłem dziś do motosu i powiedzieli że się zastanawiają ale nie ma jeszcze takiej możliwości.

Swoją drogą słyszałem że w Nisku jakaś szkoła też zaczęła udostępniać taką możliwość.

A co do nauki w dieslu, z tego co wiem to szkoła o której wspomniałem uczy jeździć zarówno na benzynie jak i dieslu i to kursant na koniec kursu decyduje na czym chce zdawać ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
Poza tym moim zdaniem diesel dla kogoś kto uczył się jeździć na benzyniaku to porażka a nie łatwiejszy egzamin..
Osobiście odkąd mam prawo jazdy mam samochody z silnikami wysokoprężnymi. Zdarza mi się jednak wsiąść do samochodu mamy z silnikiem benzynowym to dosłownie z miejsca ruszyc nie mogę bo gaśnie, wyje i cuduje.
Dieslem owszem jezdzi się fajniej ale nie na egzaminie po benzyniaku!

Zgoda, moją koleżankę dobił diesel, bo zdawała na benzyniaku na egzaminie. Gasło jej i gasło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »