NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Podwyżka ciepła i wody,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 09:27  
Cytuj
CYTAT (sprostowanie)
@Andrzejek:

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli"

Realizacja po 7 miesiącach rządzenia:

1. Obniżka z 7 zł na 4,5 zł za śmieci i obniżka 20% dla przedsiębiorców.

2. Wyjęcie z taryfy cieplnej kosztów organizacji imprez miejskich w PEC - dzięki temu podwyżka w PEC to tylko i wyłącznie efekt podwyżki tauronu.

3. Nie będzie podwyżek wody i z tego co wiem pracują żeby od 1 stycznia obniżyć ścieki zgodnie z zobowiązaniem z kampanii nowego prezydenta.

Czy mam kontakty z ludźmi z miasta - tak mam. Bo byłem wiernym wyborcą Szlęzaka i zawsze głosowała na niego, zarówno ja i moja rodzina. I tu może zaskoczę ale młody Nadbereżny przez te 7 miesięcy pokazał, że miasto się nie zawaliło pod jego rządami a podejmuje działania którym brakowało poprzednikowi. Od pracowników urzędu nie usłyszałem złego słowa o nowym a myślę, że to ważna rekomendacja od ludzi którzy widzą to codziennie od kuchni

I dla jasności jak zobaczę artykuł i post w którym Nadbereżny czy jego ekipa będzie mówić nieprawdę to też ja sprostuję. Patrzmy władzy na ręce ale niech to będzie oparte o jakieś przyzwoite zasady.

Moja propozycja nie róbmy śmietnika z tego forum tylko rozmawiajmy o faktach.

pozdrawiam


Ad 1. Obniżka z 5 zł na 4,5 zł no ale obniżka.
Ad 2. Ile taniej zapłaciłem jako mieszkaniec za ogrzewanie i ciepłą wodę?
Ad 3. Pracujcie pracujcie.

Czyli wystarczy ci by miasto sie nie zawaliło? Ja oczekuje by sie rozwijało a jak widać nic się nie dzieje. Duda chwalił osiągnięcia Szlęzaka.
Prezydent nie jest tylko dla urzędników ale przede wszystkim dla mieszkańców. Urzędnicy bali się, że uch wszystkich wymieni jak to zrobił z zarządami miejskich spółek. Skoro ich nie wymienia to już chwalą ;-) Chorągiewki też obracają się zgodnie z kierunkiem wiatru.

Teraz co do faktów. Twierdzisz, że Touron podnosi ceny o 2%. Twierdzisz również, że Wyjęcie z taryfy cieplnej kosztów organizacji imprez miejskich w PEC powinno obniżyć koszty. Koszty powinny spaść 7 miesięcy temu a podwyżka jest dopiero w planach i już zabrakło oszczędności z wyjęcia tych kosztów? Faktycznie jesteś urzędnikiem ale podejrzewam, że raczej tym od PR z ramienia Partii.

Poczekam na pismo ze spółdzielni i dokładnie opiszę jak wyglądają te podwyżki. Czy to faktycznie 2%.
To co napisał pirat15 jest dużo więcej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 09:27  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 1 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 19:11  
Cytuj
Szczególne drastwo panuje w SBM,tam nie liczą się z nikim takie pisma rozdali,a gdy pada pytanie dlaczego to tak jest,odpowiedż jest jedna nie bylo podwyżek od lat.A wogóle to maleje liczba mieszkańców i ktos musi płacić tez za tych co wogóle nie płacą czynszu.Zachodzi tu zadać pytanie pani prezes,ile to zredukowała etatów?Chyba wiecej przyjęła tworząc nowe stanowiska!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2015r. 16:16  
Cytuj
A pan prezydent? Chyba nic. Niektórych skala takich problemów nie dotyczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 11:39  
Cytuj
Ogłaszam publiczną zbiórke pieniędzy na inwestycje roku 2015 w Stalowej Woli mauzoleum dla nich dwojga imieniem Nadbereżnego i Webera , miesjcem wskazanym byłby skwer koło prezydium na ulicy Wolności, czy to bedzie kopiec czy piramida o tym zdecydują radni miejscy na specjalnym posiedzeniu rady miasta, czy w mauzolem będzie też miejsce ich wiecznego spoczynk tez zależy od rady miasta, dla tak zasłużonych włodarzy miasta , którzy zastali Stalową Wole murowaną a zostawią drewnianą. Jeden drugiemu w dupe wchodzi bez wazeliny i z wzajemnością tak sie dobrali. Dlatego mauzolem powinno odzwierciedlać ich zapał i inwestycje miejskie, nie możemy zapomnieć o szaletach miejskich w mauzoleum jako symbolu walki o polepszenie bytu i zaspokojeniu potrzeb mieszkańców hutniczego grodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 10:24  
Cytuj
Trzeba zmienić Zarząd i RN bo ciągle kombinują a we wspólnotach jest taniej to gdzie te pienądze idą.Czy Spóldzielnia Miejska też podnosi opłaty za ciepłą wodę.Im więcej oszczędzamy tym więcej płacimy bo spóldzielnia to rekompesuje sobie podwyżkami i PEC .mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 12:15  
Cytuj
Na nic te przyżeczenia Prezydenta podwyżki za ciepłą wodę i tak otrzymaliśmy od 1 10 2015 w SBM i to znaczne nawet po 6zł.w zależności od bloku. Twierdzą że urealnili ceny a różnica między blokami jest nawet 10zł.za metr sześc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 21:07  
Cytuj
W SM nie ma jeszcze podwyżki.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 09:01  
Cytuj
poocieplali bloki teraz czas na zwrot od mieszkańców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »