NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Podpisy na listy Kukiza, Zbieramy !!!
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 11:07  
Cytuj
Trzeba przede wszystkim iść na wybory, a nie potem tylko narzekać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 11:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 11:13  
Cytuj
trzeba trzeba. Funkcjonariusze partyjni PO/PiS/SLD/PSL na pewno pójdą na wybory. Ważna jest frekwencja. Bez niej nic się nie zmieni. Niestety w referendum nie pokazaliśmy się z najlepszej strony i utwierdziliśmy polityków w przekonaniu, że nic im nie grozi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 15:49  
Cytuj
Akcja zbierania podpisów na listy została zakończona sukcesem i w zasadzie trzeba zmienić tytuł tego posta na: Głosujemy na listę Kukiz'15, ale jak to zrobić? Ktoś wie?

Lista KWW Kukiz'15 nr 23 (okręg Rzeszów- Tarnobrzeg) zawiera 2 kandydatów na posła ze Stalowej Woli:
Pan Grzegorz Kida
Pan Daniel Hausner

oraz kandydatka na senatora z KWW Kukiz'15 okręg nr 54 (powiat stalowowolski, niżański, tarnobrzeski, leżajski):
Pani Marzena Kardasińska

25 X na nich GŁOSUJEMY!!!

Mówimy partyjniactwu - won od koryta! Dość niszczenia kraju!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 16:23  
Cytuj
Kukiz juz zniszczyl RN i KNP? U koryta są chyba inne partie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 16:29  
Cytuj
RN i KNP są na listach u Kukiza.
O co ci chodzi? PiSlam cię nasłał, żeby siać zamęt? A może zawiedziona jedynka jesteś? Znikaj niedojdo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 17:08  
Cytuj
G... ugracie,bo wy programu nie macie !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
RN i KNP są na listach u Kukiza.
O co ci chodzi? PiSlam cię nasłał, żeby siać zamęt? A może zawiedziona jedynka jesteś? Znikaj niedojdo!




Czy aby na pewno RN i KNP są na listach Kukiza, czy tylko pojedyncze osoby? Zamiast iść razem jak np. Zjednoczona Prawica to wy skłóciliście od wewnątrz te partie zapraszając jednostki, które złapały okazje, ale na szczęście sondaże wam lecą w dół. Teraz szokiem będzie 20 % tylko 4 %. Antysystemowcy niszczący antysystemowe środowiska pffff. Najpierw program dzięcioły i przerzuty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 18:27  
Cytuj
Kukiz ma strategię zmiany, a nie jakieś tam programy wyborcze, których żadna partia nie zrealizowała, czyli program to zwykłe oszustwo wyborcze!
W niedzielę będzie konwencja Kukiza to jej wysłuchajcie i potem bedziemy rozmawiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Kukiz ma strategię zmiany, a nie jakieś tam programy wyborcze, których żadna partia nie zrealizowała, czyli program to zwykłe oszustwo wyborcze!
W niedzielę będzie konwencja Kukiza to jej wysłuchajcie i potem bedziemy rozmawiać.



Czym się różni program od strategii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kukiz ma strategię zmiany, a nie jakieś tam programy wyborcze, których żadna partia nie zrealizowała, czyli program to zwykłe oszustwo wyborcze!
W niedzielę będzie konwencja Kukiza to jej wysłuchajcie i potem bedziemy rozmawiać.



Czym się różni program od strategii?


Strategia brzmi fajnie,jesli sie nie ma programu umiech

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 21:16  
Cytuj
nenad, nie błaźnij się. Kukiz wyraźnie powiedział dlaczego nie ma programu. PiS i PO maja i co z tego? W zasadzie w ogólnych założeniach niczym od siebie sie nie różnią.


"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 21:46  
Cytuj
ch... z tego,ze powiedzial. Nie ma programu,bo nie jest biegly w polityce. Otoczyl sie roznymi ludzmi,ostatnio mowil,ze moze byc w koalicji z lewicą ? To jest ta rewolucja ? Sam sie błaznisz popierajac go w ciemno ! Jakie ma poglady na gospodarke,podatki, emerytury ? Wiesz ? Nie! Bo programu nie ma ! Jowy kur... !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 21:57  
Cytuj
nenad dla ciebie ch... z tego a dla mnie bardzo ważne. Nie jest biegły w polityce? No qrwa boki zrywam ze śmiechusmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2. Od 26 lat mamy samych biegłych. Specjalistów w Polsce nie brakuje. Zarobki najniższe w europie, socjal najniższy za to podatki najwyższe. No i każdy obeznany w polityce ma program. qrwa no po prostu no nie....


"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 22:01  
Cytuj
Czyli przyznajesz,że Polska w ruinie ? "Zarobki najniższe w europie, socjal najniższy za to podatki najwyższe."
I ty jednocześnie jedziesz po Pisie non stop ? Komu to zawdzięczamy ? Pisowi ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 22:11  
Cytuj
nenad ruina to twój rezydent. Pisowi też zawdzięczamy obecny stan polski. A co qurwa wczoraj w rosji się urodzili?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 22:14  
Cytuj
szkoda gadać z wami dwoma, wszędzie Pisu wina ! Po 25 emigracja ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 22:17  
Cytuj
Droga wolna, co mnie obchodzi gdzie będziesz mieszkał?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 08:59  
Cytuj
po i pis, jedno i drugie widoczne dla Was, jakim cudem ? jedno i drugie.. to te same zakłamane ścierwa.. jedno i drugie, nadal je widzicie.. dyskutujecie, kto jest lepszy.. "po obniżyło cenę gazu !!11oneone", "może w przyszłym roku podwyżki cen nie będą takie wysokie !!11oneone" Wy jesteście ludźmi posiadającymi własną wolę ? chyba nie za bardzo.. :cwaniak:
wstyd mi za Was

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 10:42  
Cytuj
Ja tam zamiast kota w worku, wolę program Korwina. Przynajmniej wiem, że jak będę pracowity to się dorobię pieniędzy, a nie garba w stalshicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 17:22  
Cytuj
No Kukizy, podpisywaliśmy wam listy, głosowaliśmy na was, wynik w mieście mieliście extra, szczególnie senatorka, a teraz gdzie jesteście? Skoro teraz popieracie młodego Bednarczyka to do roboty! Ludzie muszą o tym wiedzieć. Człowiek jest chyba spoko skoro ma wasze poparcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 17:40  
Cytuj
Na tym forum jednym z przedstawicieli Kukiz15 jest właśnie Andrzejek. Przecież Pan Bareła zasiadał w komisji wyborczej nr.30 jako członek rekomendowany przez Kukiz15 . Ja Pana pamiętam doskonale Panie Andrzejku. jezyk
Gdy Pan do mnie przychodził co tydzień po pieniądze to namawiał mnie Pan, aby głosować właśnie na ludzi Kukiza.


Ps. Drugi raz na te lichwiarską pożyczke to mnie Pan nie namówi, chociaż z Kukizem to miał Pan racje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 16:29  
Cytuj
"– Ja jestem bardzo zadowolony z tej wypowiedzi, to jest ewidentnie wprowadzenie czynnika obywatelskiego do kontroli nad sądami i takie powiedzenie "'Stop" partiokracji w sądach - powiedział Paweł Kukiz."

Nie wiem jak 3/5 zmienia partiokracje na obywatelstwo, problem jest z istniejącymi kadrami sędziowskimi o uwikłanej w służenie okupantowi przeszłości i gigantyczne zamiecione pod dywan afery. Przyklepanie okrągłego stołu przy gigantycznej stracie dla Polaków.

Paweł się wypowiedział, inni posłowie nie wypowiedzieli się, a musi każdy z osobna żebyśmy znali ich zdanie. Lub oznacza to że ich to wali w blat. Bo ich zdanie to ich zdanie, a nie partii. Naucza Paweł i Andrzejek.

Macie wypowiedzi pozostałych? Szczególnie Tyszka mnie interesuje.
"Głosowanie przez internet było testowane w wielu krajach. Większość wycofała się z tego pomysłu, przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Stanisław Tyszka, po rozmowie z ambasadorem Estonii chce wprowadzić ten system w Polsce - a serwery w Rosji."

PAD:
- Przedstawiciele klubów parlamentarnych na spotkaniu ze mną reprezentowali łącznie 310 posłów. Do zmiany konstytucji potrzeba 307. Trzy kluby parlamentarne byłyby gotowe do przeprowadzenia zmian, które proponowałem. Odmówił Ryszard Petru, który powiedział, że Nowoczesna nie zgadza się na moje propozycje. To powoduje, że, jak rozumiem, nie ma szans na uchwalenie poprawki – powiedział prezydent.

To było znane od samego początku, skąd to zaskoczenie nie wiem

- W przypadku, gdy Sejm nie wybierze sędziów do KRS większością 3/5, każdy poseł będzie mógł oddać jeden głos, tylko na jednego kandydata. To sprawia, że kandydaci będą multipartyjni - powiedział prezydent Andrzej Duda na konferencji prasowej.

Dlaczego mieliby zmienić zdanie? Jeżeli coś mogłoby bardziej skorumpować pojedynczych posłów dla "utrzymania" chorego stanu rzeczy to jest własnie to. Partie wystawiają posłów na listach, nie ma ani nie będzie odpowiedzialności osobistej posłów - stracą wysokie miejsca na listach .Nowoczesnej i K15? hahahahahaha Przeciez to osobista decyzja Panie Kukiz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »