NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Podpisy na listy Kukiza, Zbieramy !!!
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 17:21  
Cytuj
Jak w temacie - kto włączy się w zbiórkę podpisów na listy do sejmu i senatu z Komitetu Wyborczego Pawła Kukiza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 17:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 17:36  
Cytuj
Mogę pobiegać z listą w moim więzieniu, ale Kukiz raczej nie będzie miał problemu zdobyć 5000 podpisów. W zeszłym tygodniu chodzili z listami na Stonogę. Poza tym zgodnie z prawem trzeba mieć upoważnienie komitetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 17:59  
Cytuj
wyborca: Psychiatra pytał się o ciebie ... przyjmie cię bez kolejki, bo zagrażasz sobie i otoczeniu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 19:31  
Cytuj
Gdzie można złożyć podpis?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 20:44  
Cytuj
Ja też chętnie podpiszę ale gdzie?? Może i znajomi również?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 00:51  
Cytuj
Po co Kukiza? Progu nie przebije. Pozbierajcie na PO bo coraz słabiej się mają. Albo może Nowoczesną wesprzecie? Może nie mają tak charyzmatycznego lidera, ale podobnego kalibru ściemniacza.
Obrazek

A tutaj jeden z najbliższych współpracowników Kukiza mówi co nie co o tym agencie:

https://www.youtu(...)youtu.be

A i jeszcze jedno.
Jesteście oczywiście wszyscy którzy się podpiszecie tak jak wasz lider za przyjmowaniem uchodźców w Polsce i utrzymywaniem ich na koszt podatników?
Będą dostawali więcej niż większość z Was zarabia i Kukizowi zrobiło się żal jak zobaczył nielegalnych imigrantów szturmujących po zasiłki.
Przed prezydenckimi, słuchałem go i wspierałem mimo że na niego nie głosowałem.
Gdyby ten gość chciał to zrobiłby szeroki front na prawicy, bo lewactwo jest w sejmie od ponad 25lat i niszczy ten kraj.
I mógłby Kukiz z Braunem, Korwinem, Ruchem Narodowym, KNP i innymi 'prawymi' ludźmi wygrać te wybory.
Ale nie taki był plan widocznie, gdzieś na górze.

P.S.
"...operacja Kukiz to majstersztyk...'

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 07:37  
Cytuj
rerere manipulujesz świadomie lub dajesz się podpuszczać manipulantom.
Twierdzisz, że Kukiz jest za przyjmowaniem imigrantów? Słuchałeś wywiadu, w którym to powiedział?


https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xpf1/v/t42.1790-2/11941601_437526933114200_1387410704_n.mp4?efg=eyJybHIiOjUwMiwicmxhIjo1MTJ9&rl=502&vabr=279&oh=f140dbf028441ab3593cc94fe0cfcd77&oe=55EFDDE2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 07:51  
Cytuj
CYTAT

I mógłby Kukiz z Braunem, Korwinem, Ruchem Narodowym, KNP i innymi 'prawymi' ludźmi wygrać te wybory


Taką szeroką koalicję poparłoby naprawdę wielu ludzi. Sam głosowałem na Brauna w pierwszej turze wyborów prezydenckich . A tak w głowie Kukiza zrodziła się "idée fixe" i skompletował ekipę od Liroya przez palikotowców aż do działaczy " Solidarności Walczącej" !
Kornel Morawiecki ( człowiek najwyższego szacunku ) obok Liroya? Brzmi to co najmniej niewiarygodnie. I jakby było mało na gruncie lokalnym w promowanie Kukiza zaangażował się Andrzejek. Co jak powszechnie wiadomo niczego dobrego nie wróży!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 08:04  
Cytuj
No ty Edo jak poparłeś Brauna to jak widać efekt murowany. mlotekmlotek

Ciekawe, ONR, Korwin w wielu odmianach, KNP funkcjonują od dłuższego czasu ale za to że nie są szeroką koalicją odpowiada Kukiz. zaklopotany

rerere wklej wywiad, w którym Kukiz popiera przyjmowanie i utrzymywanie uchodźców.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
No ty Edo jak poparłeś Brauna to jak widać efekt murowany. mlotekmlotek

Ciekawe, ONR, Korwin w wielu odmianach, KNP funkcjonują od dłuższego czasu ale za to że nie są szeroką koalicją odpowiada Kukiz. zaklopotany

..........



No widzisz , gdyby w kwaterze głównej PiS powzięli info , że nie głosowałem na Dudę w pierwszej turze wyleciałbym na zbity pysk. W związku z tym proszę Cię o dyskrecje i nie rozpowszechnianie tej wiadomości!uśmiech Z góry dzięki!

Kukiz jako ten najsilniejszy mógł pozbierać prawicowych kandydatów i stworzyć z nich ekipę. To , że goście z Ruchu Narodowego czy od Korwina nie chcieli być na listach z palikotowcami to chyba zrozumiałe. Nie jest jednak winowajcą całej tej sytuacji. Ściślej rzecz biorąc można stwierdzić , że nie wykorzystał szansy , która się pojawiła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 09:10  
Cytuj
Andrzejek ... mam takie wrażenie że ten cały Kukiz to taki wynalazek pisu ... Ludzie znudzeni POPiSem (jak kiedyś AWSemm ) zapewne zagłosowali by na SLD a tak wymyślili Kukiza

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 12:54  
Cytuj
ten kto zbiera podpisy chce byc w komisji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 13:56  
Cytuj
Referendum pokazało ilu jest za Kukizem i jeszcze dostało się Komorowskiemu którego namówił!!!Dlaczego nie głosowali wyborcy PISiPO bo są mądrzejsi ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
No ty Edo jak poparłeś Brauna to jak widać efekt murowany. mlotekmlotek

Ciekawe, ONR, Korwin w wielu odmianach, KNP funkcjonują od dłuższego czasu ale za to że nie są szeroką koalicją odpowiada Kukiz. zaklopotany

rerere wklej wywiad, w którym Kukiz popiera przyjmowanie i utrzymywanie uchodźców.

http://www.kresy(...)hodzcow#

Czyli wg komedianta Kukiza muzułmanów damy pod opiekę Kościołowi katolickiemu. W krajach z których imigranci przyjadą Kościołów prawie nie ma bo tępią i zabijają Chrześcijan. Dawać linki czy pogooglujesz?

A i taki kwiatek:
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 21:03  
Cytuj
Dziś chodzili z listami na Kukiza i Ruch Narodowy. I znów każdy komitet idzie do wyborów osobno. I znów wielka klapa. Czy choć raz prawica nie może połączyć sił i iść wspólnie do Parlamentu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek ... mam takie wrażenie że ten cały Kukiz to taki wynalazek pisu ... Ludzie znudzeni POPiSem (jak kiedyś AWSemm ) zapewne zagłosowali by na SLD a tak wymyślili Kukiza

A rozwiń bardziej tę myśl.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 22:30  
Cytuj
rerere daj link jak Kukiz to mówi na nie jak dziennikarz to opisuje czy cytuje. Nie masz video z tym materiałem?

el.Banan skoro zwolennicy PiS i PO psioczą na Kukiza to ja jestem po jego stronie. Ty twierdzisz że to PiS, a Edek że PO. Nie może mieć lepszej rekomendacji.


las no, są najmądrzejsi. Są tak mądrzy, że Tusk z Kaczyńskim mówią im na kogo powinni głosować.

wyborca ostatnim razem jak się połączyła prawica to wygrało SLD z 40% poparciem. smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 14:37  
Cytuj
Eno panowie, tu idzie o podpisy na listy, a wy gadu gadki.
Kto chce może w sobotę pod halą podpisać listy Kukiza do sejmu i senatu. Warto, niewiele im brakuje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 15:30  
Cytuj
kukiz??? porazka!!nie wiem

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 16:38  
Cytuj
danek: Partyjniactwo się odezwało! Trudno odejść od koryta? PiS - PO - PSL to dopiero porażka od 25 lat!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 17:24  
Cytuj
CYTAT (Klemens_Maria)
CYTAT
Andrzejek ... mam takie wrażenie że ten cały Kukiz to taki wynalazek pisu ... Ludzie znudzeni POPiSem (jak kiedyś AWSemm ) zapewne zagłosowali by na SLD a tak wymyślili Kukiza

A rozwiń bardziej tę myśl.


Jak kiedyś dał ciała AWS chyba nie trzeba przypominać ? Sztywny elektorat PiSu wymiera to co zostało zapewne na Kukiza nie zagłosuje (beton) ... Ludzie znudzenie PO ... Ci którzy nie pamiętają IV RP (mieli wtedy powiedzmy 10-12 lat dziś mogą już głosować ... a chcą jeszcze chodzić na wybory musieli by na kogoś zagłosować ... Wybory były dwa na lewo SLD lub na prawo Korwin ... część ludzi już oszukanych przez nowego rezydenta głosujących dotychczas na PiS tez na kogoś będzie chciała zagłosować ... teraz jest taki Kukiz niby świeży bez obciążeń komu najwięcej zabierze ? Betonu bez mózgów nie ruszy nie wiem Każda partia z tych co już są w parlamencie z oszołomami z PiSu pewnie by się nie zadała (piszę pewnie bo za PeSeL ręki obciąć bym sobie nie dał) a Kukiz ? idealny uknuty koalicjant ...
ps.Ja tam listy Kukiza nie podpisze ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 17:56  
Cytuj
"ci,ktorzy nie pamietaja IV RP..." ale ty jestes wydygany przed tym Pisem... Swoja droga straszysz IV RP,a z list PO startuja Giertych,Kaminski,Dorn...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
@el.Banan
ps.Ja tam listy Kukiza nie podpisze ...

No to jak nie Kukiz, to kto obecnie od niego lepszy?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@el.Banan
ps.Ja tam listy Kukiza nie podpisze ...

No to jak nie Kukiz, to kto obecnie od niego lepszy?


Moim skromnym zdaniem tylko Kukiz może się zwąchać z PiS a jak nenad pisze jestem " wydygany przed PiSem " ... a prawda jest taka że PiS NIC dobrego nie zrobił dla tego kraju (ktoś tam pisał o mieszkaniach za "złotówkę" czy to było dobre dla Polski nie wiem)

Pytasz kto jest lepszy ?..od PiSu każdy ... Od Kukiza ciężko powiedzieć czego po nim się spodziewać ... Program ? brak ... zaplecze Liroy ? (za szybko się wykrusza by zapamiętać jakieś nazwisko) sorry ale raczej nie o to chodzi by robić sobie jaja z poważnych rzeczy ...

Petru rozsądnie gada ...Szlęzak może i dałby rade wejść z 2 miejsca ... ale bezpieczniej będzie zagłosować na mniejsze zło (PO) ... oczywiście nikogo nie mam zamiaru namawiać do głosowania na nich ... gdzieś lepiej mi pisać na kogo głosować się nie powinno i dlaczego

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 21:33  
Cytuj
Petru rozsadnie gada ? Petru byl doradca Tuska do niedawna... Skutki widac... Psl to bezideowa partia,rzadzili juz z Sld i PO,byle przy korycie. Pis nic nie zrobil ? A kto obnizyl podatki łgarzu ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »