NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 111 112 113 114 115 116 117 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 13:38  
Cytuj
Adam Andruszkiewicz na swojej stronie FB publikuje:

Zobaczcie, takie wiadomości dostaję coraz częściej. Wyzwiska, pogróżki, życzenia śmierci. Taka właśnie jest cena mojej walki w Waszym imieniu. Ja się oczywiście nie boję, ale chcę żebyście wiedzieli. Gdyby coś się kiedyś złego wydarzyło, to żebyście wiedzieli, że jest niestety coraz więcej osób która życzy mi jak najgorzej i wprost grozi. Walka o silną Polskę to nie są żarty i ja to wiem. Ale się nie poddam i WSPÓLNIE wygramy!

Obrazek


Zaczęło się! Mówiłem Wam, że ataki na mnie będą coraz większe i to się właśnie dzieje. Nowoczesna złożyła w Sejmie wniosek, aby ukarać mnie za... "obrazę godności Ryszarda Petru"!
Jak się dowiedziałem, to co tutaj piszę rozmawiając z Wami jest dokładnie analizowane przez ludzi Nowoczesnej i na tej podstawie ta partia ludzi III RP, chce mnie atakować. Wszystko dziś dokładnie przedstawiłem w rozmowie z telewizją wPolsce - posłuchajcie! Mam też informacje, że tych ataków ze strony kast będzie coraz więcej. Ale ja się nie zamierzam ani cofać, ani poddawać. Pytanie tylko: Czy mogę liczyć na Wasze wsparcie?! Bardzo Was potrzebuję! Tylko wspólnie wygramy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 13:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Posłowie PiS składają projekt ustawy: MON będzie mógł dotować budowę i remonty strzelnic


Wygląda na to że władza chce, aby naród się powystrzelał


Czyli pisiory jednak chcą wystrzelać wszystkich swoich przeciwników. Od dawna to podejrzewałem teraz już mam pewność.umiech

Boże miej nas w opiece!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 14:00  
Cytuj
Być może niebawem będziesz wznosił swe modlitwy do kaczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
Być może niebawem będziesz wznosił swe modlitwy do kaczki.


Ja już wznoszę. Rano do kaczki , wieczorem do Antka. A w południe do czcigodnego ojca Rydzyka. Wolę dmuchać na zimne. Podobno pisiory mają wprowadzić pełny monitoring prywatnych mieszkań ( na wzór Korei Północnej) i takie praktyki staną się powszechnie obowiązujące. Jak tam kto woli ale ja już jestem gotowy.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 14:44  
Cytuj
To skoro widzisz co się dzieje to dlaczego nie protestujesz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 14:52  
Cytuj
Wolność polega na tym, że można pisać głupoty.
I niestety to robicie ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 14:54  
Cytuj
Dostałem dzisiaj takie info od fundacji z którą pisze współpracuje. Co o tym sądzicie ?

Szanowni Państwo,

W związku z przygotowywaną przez nas publikacją, zwracam się z prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Czy działalność Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni jest wspierana finansowo przez producentów lub dystrybutorów broni palnej, firmy lub osoby prowadzące strzelnice lub inne podmioty, których działalność zarobkowa związana jest z bronią palną? A jeśli tak - od kogo ROMB otrzymał wsparcie finansowe w latach 2010-17 i w jakiej wysokości?

2. Czy producenci lub dystrybutorzy broni palnej, firmy lub osoby prowadzące strzelnice lub inne podmioty, których działalność zarobkowa związana jest z bronią palną wspierają Ruch Obywatelski Miłośników Broni w innej formie niż finansowa? A jeśli tak - jakie firmy udzieliły wsparcia stowarzyszeniu w latach 2010-17 i w jakiej formie?

3. Czy założyciele stowarzyszenia ROMB lub członkowie jego władz są związani z firmami produkującymi lub sprzedającymi broń palną, prowadzącymi strzelnice lub innymi, których działalność zarobkowa związana jest z bronią palną? A jeśli tak - którzy założyciele i członkowie władz mają takie związki i z jakimi firmami?

4. Czy władze ROMB uzgadniały w przeszłości i uzgadniają obecnie działania prowadzone na rzecz zmiany przepisów i zwiększenia dostępu do broni z producentami lub dystrybutorami broni palnej, firmami lub osobami prowadzącymi strzelnice lub innymi podmiotami, których działalność zarobkowa związana jest z bronią palną? A jeśli tak - z kim i w jakim zakresie uzgadniały te działania?

5. Czy stowarzyszenie ROMB współpracuje z jakimiś politykami w działaniach prowadzonych na rzecz zmiany przepisów i zwiększenia dostępu do broni? A jeśli tak - z jakimi politykami i w jakim zakresie współpracuje?

6. Czy stowarzyszenie ROMB współpracuje w działaniach na rzecz zmiany przepisów i zwiększenia dostępu do broni z posłem Stanisławem Piętą? A jeśli tak - w jakim zakresie?

7. Czy stowarzyszenie ROMB lub członkowie jego władz brali udział w przygotowywaniu poselskiego projektu ustawy o broni i amunicji, skierowanego do Sejmu przez posłów Kukiz'15? A jeśli tak - w jakim zakresie?

8. Proszę również o udostępnienie sprawozdań merytorycznych i finansowych stowarzyszenia ROMB za lata 2011-16.

Z poważaniem

Bianka Mikołajewska
Redakcja OKO.press

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 15:22  
Cytuj
Następny pseudo-lekarz!!! Ośmieszają się i uprawiają polityczną hucpę! Precz z takimi pasożytami !


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
To skoro widzisz co się dzieje to dlaczego nie protestujesz ?



A widziałeś co w Korei Północnej robią z opozycją? umiech

Kiedyś słyszałem że jakiegoś generała tam rozstrzelali działkiem przeciwlotniczym bo mu się drzymnęło jak Kim przemawiał. A co dopiero czeka zwykłego szaraka? Strach się bać, tym bardziej że i Kim Dzong Un i Kaczyński zaczyna się na "K". Przypadek? Nie sądzę!smiech2

Także strajki zostawiam odważnym ludziom z KOD, środowisk feministycznych i LGBT. W połączeniu z naszą wartościową opozycją powinni coś ugrać. Tym bardziej że mają wsparcie w niezależnych mediach ( Onet, natemat, Newsweek, Polsat , TVN czy Wyborcza).smiech2
A i podobno znany z dobroczynności światowy filantrop George Soros też nie skąpi grosza żeby obalić kaczystowski reżim.

Więc walczcie ile sił o wolność i demokrację. Nawet jak polegniecie na polu walki to pamięć o waszej ofiarności przetrwa tysiąc lat.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
Dostałem dzisiaj takie info od fundacji z którą pisze współpracuje. Co o tym sądzicie ?

Szanowni Państwo,

W związku z przygotowywaną przez nas publikacją, zwracam się z prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Czy działalność Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni jest wspierana finansowo przez producentów lub dystrybutorów broni palnej, firmy lub osoby prowadzące strzelnice lub inne podmioty, których działalność zarobkowa związana jest z bronią palną? A jeśli tak - od kogo ROMB otrzymał wsparcie finansowe w latach 2010-17 i w jakiej wysokości?

2. Czy producenci lub dystrybutorzy broni palnej, firmy lub osoby prowadzące strzelnice lub inne podmioty, których działalność zarobkowa związana jest z bronią palną wspierają Ruch Obywatelski Miłośników Broni w innej formie niż finansowa? A jeśli tak - jakie firmy udzieliły wsparcia stowarzyszeniu w latach 2010-17 i w jakiej formie?

3. Czy założyciele stowarzyszenia ROMB lub członkowie jego władz są związani z firmami produkującymi lub sprzedającymi broń palną, prowadzącymi strzelnice lub innymi, których działalność zarobkowa związana jest z bronią palną? A jeśli tak - którzy założyciele i członkowie władz mają takie związki i z jakimi firmami?

4. Czy władze ROMB uzgadniały w przeszłości i uzgadniają obecnie działania prowadzone na rzecz zmiany przepisów i zwiększenia dostępu do broni z producentami lub dystrybutorami broni palnej, firmami lub osobami prowadzącymi strzelnice lub innymi podmiotami, których działalność zarobkowa związana jest z bronią palną? A jeśli tak - z kim i w jakim zakresie uzgadniały te działania?

5. Czy stowarzyszenie ROMB współpracuje z jakimiś politykami w działaniach prowadzonych na rzecz zmiany przepisów i zwiększenia dostępu do broni? A jeśli tak - z jakimi politykami i w jakim zakresie współpracuje?

6. Czy stowarzyszenie ROMB współpracuje w działaniach na rzecz zmiany przepisów i zwiększenia dostępu do broni z posłem Stanisławem Piętą? A jeśli tak - w jakim zakresie?

7. Czy stowarzyszenie ROMB lub członkowie jego władz brali udział w przygotowywaniu poselskiego projektu ustawy o broni i amunicji, skierowanego do Sejmu przez posłów Kukiz'15? A jeśli tak - w jakim zakresie?

8. Proszę również o udostępnienie sprawozdań merytorycznych i finansowych stowarzyszenia ROMB za lata 2011-16.

Z poważaniem

Bianka Mikołajewska
Redakcja OKO.press


Ja myślę że nie ma co czekać tylko trzeba skontaktować się z panem Kramkiem z fundacji Otwarty Dialog. Fundacja ta dostała pozwolenie w czasie poprzednich rządów na tzw obrót specjalny - czyli handel bronią. Jakby tak dziadek Soros sypnął trochę zielonych można by zakupić trochę sprzętu wojskowego. Jak już te pisowskie hordy runą na nas będzie można przynajmniej się bronić. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Posłowie PiS składają projekt ustawy: MON będzie mógł dotować budowę i remonty strzelnic


Wygląda na to że władza chce, aby naród się powystrzelał


Czyli pisiory jednak chcą wystrzelać wszystkich swoich przeciwników. Od dawna to podejrzewałem teraz już mam pewność.umiech

Boże miej nas w opiece!


"Na szczęście" Paweł jest przeciw posiadaniu przez obywateli broni cool girl
Taka muzyka jaki muzyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 16:48  
Cytuj
CYTAT




Obrazek

"Przejrzałem wczoraj cały profil rezydentów.
Jest PO, N, Owsiak,Razem,LGBT.
Czuć rękę ekologów, obrońców sądów, Zandberga i Sierakowskiego"



To wymieniłeś jednym zdaniem kwiat młodzieży polskiej ok

A co będzie gdy wyjdą pracownicy supermarketów i dostaną 40% podwyżki za naukę zawodu oraz więcej kas dla mniejszego obciążenia. Czy studia medyczne rzeczywiście muszą być całkowicie bezpłatne? Powinni pokrywać dodatkowy koszt związany z wyjątkowo kosztowną edukacja jeżeli nie podejmą pracy w Polsce.



Parę uczelni oferuje medycynę dla studentów o polskim pochodzeniu ale mówiących biegle zachodnim językiem. Wykłady i egzaminy są w obcym języku, egzamin jest zewnętrznie monitorowany. To jest jednak "opłata" dla obywateli polskich za to samo (właściwie znacznie lepsze bo nie musisz nostryfikować dyplomu po komisyjnych egzaminach w Polsce).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Być może niebawem będziesz wznosił swe modlitwy do kaczki.


Ty już się modlisz do zadka swego gejusiagood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 17:41  
Cytuj
”Ministerstwo Obrony Narodowej podjęło decyzję o zintensyfikowaniu prac nad rozwojem zdolności do obrony przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni, zarówno pod względem obrony przez atakami na systemy teleinformatyczne, jak i obrony przed atakami informacyjnymi, z uwzględnieniem obrony przed manipulacją krajowym środowiskiem informacyjnym”
Czyli bedzie wiecej takich wklejaczy takich jak na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 17:44  
Cytuj
[
Ja myślę że nie ma co czekać tylko trzeba skontaktować się z panem Kramkiem z fundacji Otwarty Dialog. Fundacja ta dostała pozwolenie w czasie poprzednich rządów na tzw obrót specjalny - czyli handel bronią. Jakby tak dziadek Soros sypnął trochę zielonych można by zakupić trochę sprzętu wojskowego. Jak już te pisowskie hordy runą na nas będzie można przynajmniej się bronić. umiech




Bez obawumiechPisowcy na pederastów nie napadają
[/cytat]

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 18:10  
Cytuj
Nawet wykluczeni studenci medycyny (zawód familijny) postanowili wykroić kawałek sukna Najjaśniejszej dla siebie. Zanim jeszcze zostaną wartościowym fachowcem. Skromności za szczodrość Najjaśniejszej.

Obrazek



Reforma NFZ nie umknęła ich trosce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 21:28  
Cytuj
"Płace, które nie drgnęły od 2007 roku. O ich podwyżkę zabiegał jeszcze w 2006 roku obecny Minister Zdrowia, dr Konstanty Radziwiłł. Obecnie wynoszą netto 2200-2570zł."

„Międzynarodowym miernikiem tego, jak państwo traktuje ochronę zdrowia jest odsetek PKB, który ze środków publicznych przeznaczany jest na ochronę zdrowia. W Polsce on waha się w granicach ok. 4 proc. Czasem trochę mniej, czasem trochę więcej. W zasadzie od wielu lat to się nie zmienia. W Zachodniej Europie ten odsetek jest w granicach 10 proc. Czasem wyższy”. - K. Radziwil
Zdaniem Radziwiłła Polska w ciągu „dwóch, trzech lat” powinna dojść do poziomu 6 proc. PKB. – Skoro Czesi mogą, to chyba my też. Jeżeli jest możliwe wydawanie ok. 6-ciu procent w krajach o podobnej historii, o podobnej zamożności, takich jak Czechy, Słowacja, Węgry, to znaczy, że te pieniądze trzeba rozłożyć inaczej. Dwa lata rzadow Radziwilla minely.

Czas powiedziec SPRAWDZAM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 21:48  
Cytuj

Strawa dla samodzielnych na weekend


W tej chwili zmieniają ordynację wyborczą w taki sposób, żeby na scenie politycznej zostały tylko duże partie PiS i PO, eliminując takie podmioty jak Kukiz 15, PSL, SLD, Razem, RAS – powiedział Paweł Kukiz.

Dlaczego pominął Nowoczesną, mają porównywalne poparcie ~10% i K'15 pewne miejsce w Sejmie?

Podniesiecie rękę tylko na wolność i demokracje, to PSL, SLD, Razem, RAS na ulicę wyjdą. To wam gwarantuję. Choćbym miał z Zandbergiem razem stanąć. - A fuj Pawle tak się bawić w demagogie, obrońce niepopularnych ale prawych? Naprawdę? Chcesz wyjść to wyjdź, nie szukaj wymówki dlaczego z nimi. Afery korupcyjne i krycie przekrętów w sądach nie mają dna, idą w grube miliardy, podobnie jak w Rumunii, ludzie powiedzieli basta, umiesz liczyć to licz na siebie i rób czego domagali się twoi wyborcy. Nie szukaj takich sprzymierzeńców.



Miłego weekendu Andrzejku cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 07:24  
Cytuj
„Mieliśmy już trzeci kolejny atak cybernetyczny ze strony Rosji. Na szczęście w Polsce go odparliśmy. Ale to zagrożenie wzrasta z każdym dniem” – powiedział Macierewicz w TVP1.
„W Polsce udało się uniemożliwić oddziaływanie na te przedsiębiorstwa, na ich systemy komputerowe”- powiedział minister obrony nie zdradzając dalszych szczegółów.
Chwalmy Pana za Maciara. Bez niego juz by Polski nie bylo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 08:43  
Cytuj
"Rezydentom za dodatkowy 24 godzinny dyżur szpital oferuję 2400 złotych"

W dynkach się powywracało tym szczylom pseudo lekarzom

http://fakty(...),2452484

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
"Rezydentom za dodatkowy 24 godzinny dyżur szpital oferuję 2400 złotych"

W dynkach się powywracało tym szczylom pseudo lekarzom

http://fakty(...),2452484




To bierz kolego te robotę i bierz te pieniądze ;-)

Lekarz powinien pracować nie dłużej niż 8-10 godzin dziennie. On ma być wypoczęty i skupiony na naszym zdrowiu. Kasa zasłania ci oczy. Zapytaj ile godzin lekarze musza pracować na te pensje. Pomyśl czy ty i jak długo dałbyś radę pracować po 24 godziny na dobę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 18:30  
Cytuj
To co ma powiedzieć kasjerka w markecie ? Taki rezydencik odbębni swoje i potem zarabia sporą kase, a pracownik marketu za najniższą zapitala całe życie, a co on jakiś gorszy jest że nie ma szans na podwyżkę ? Tylko że w obronie tych kasjerek to opozycja nie stanie, ba nawet im wmawia że dla ich dobra wolne niedziele są nie potrzebne.
Taki rezydencik to dupa nie lekarz, jak każdy inny młodzian po studiach, praktyki i wiedzy nabiera się z czasem.
Poza tym ten cały protest to ma mocne namaszczenie polityczne i został sztucznie wykreowany przez opozycje totalną.
W alukołchozie goście zapierdzielają po szesnaście godzin, aby coś lepiej zarobić i też podobnie jak pracownicy marketu mogą tylko pomarzyć o takiej pensji jaką żądają młodzi medycy na start. Może byś Andrzejku w ich obronie stanął ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 18:42  
Cytuj
Sprawa polityczna. Nie widzę wypowiedzi Izby Lekarskiej, mogliby ich przytulic do własnego budżetu :-) Po kompromitacji wierchuszki ZNP chcą poruszyć teraz młodzież, wybrano elitarną grupę potem następne wyjdą prosić czując się urażone itd. A byli happy przez ostatnie 10 lat.

Wolne zawody mają taką zaletę ze premiują tylko najlepszych. Prawo można ukończyć, ale aplikacji już nie zrobisz jeżeli cie nie zaproszą do korporacji. I tu jest własnie cała różnica pieniędzy. Gdzieś musisz się nauczyć biegle wykonywać zawód i zdobyć zaufanie i poparcie środowiska. Dopiero wtedy są pieniądze. Kiedyś lekarze dobierali sobie stażystów w prywatnych gabinetach, trzymano poziom, prawnicy tez. Spółdzielnie lekarskie dobierają sobie lekarzy o najlepszej opinii i talencie, dentyści pracują nad renomą konkurując ze sobą. To jest biznes jak każdy inny ale oparty wyłącznie na rozpoznawanym nazwisku, wolny zawód. I tego dzieciaki nie mówią. Masówka jest tańsza.

Podawane koszty wykształcenia lekarzy oscylują pomiędzy 500 tys a 1 mln złotych. Płatne toki studiów do 200 tys. reszta państwo. Strajkujący otwarcie mówili ze wielu ucieka za granice. Zapewne najlepsi i to należy ukrócić. Nie możemy zatrzymać płacami ucieczki talentu, ale możemy odzyskać ponoszone koszty, dając im okazje jednocześnie do realizacji własnego życia dzięki Polsce. Musimy zobowiązać do spłaty części kosztów np. 250 tys gdy lekarz nie podejmie pracy albo specjalizacji w kraju płacącego podatnika. Inaczej nie będą szanowali tego co mają, myśląc ze mieliby to na zachodzie. A przecież nie uzyskali tego a mogli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
To co ma powiedzieć kasjerka w markecie ? Taki rezydencik odbębni swoje i potem zarabia sporą kase, a pracownik marketu za najniższą zapitala całe życie, a co on jakiś gorszy jest że nie ma szans na podwyżkę ? Tylko że w obronie tych kasjerek to opozycja nie stanie, ba nawet im wmawia że dla ich dobra wolne niedziele są nie potrzebne.
Taki rezydencik to dupa nie lekarz, jak każdy inny młodzian po studiach, praktyki i wiedzy nabiera się z czasem.
Poza tym ten cały protest to ma mocne namaszczenie polityczne i został sztucznie wykreowany przez opozycje totalną.
W alukołchozie goście zapierdzielają po szesnaście godzin, aby coś lepiej zarobić i też podobnie jak pracownicy marketu mogą tylko pomarzyć o takiej pensji jaką żądają młodzi medycy na start. Może byś Andrzejku w ich obronie stanął ?


W którym markecie zapitalają za najniższą? Nie znasz realiów widzę ;-)

PiS też twierdzi, że nie wolno im mieć wolnych wszystkich niedziel. Nawet związkowcom to nie przeszkadza ;-) Lekarze nie mają wolnych wszystkich niedziel.

Rezydent to lekarz po studiach i obowiązkowym stażu. Rezydencja to specjalizowanie się. Też nie wiedziałeś? ;-)


Na jakiej podstawie twierdzisz, że to protest polityczny? Lekarze, pielęgniarki protestowali za czasów każdego rządu. No ale faktycznie to młodzi wykształceni i z reguły z wielkich miast, a ci jak wiemy na PiS nie głosowali ;-)

W alukołchozie jak nazywasz zarabiają więcej. A biorąc pod uwagę czas, który należy poświecić do wykonywania jednej jak i drugiej pracy jest niewspółmierny.
Jeśli pracownik w fabryce aluminium jest zmęczony to najwyżej zepsuje koło, które trafi do ponownego wytopu. Zmęczony lekarz może cię zabić a tego odwrócić się nie da. Życzę ci byś zawsze trafiał na wypoczętych lekarzy.

Obrazek

Oby tak sie nigdy nie stało.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 20:17  
Cytuj
poziom lekarzy pozostających w kraju spadnie, ludzie spoza środowiska lekarskiego maja ciężko i wyjadą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 111 112 113 114 115 116 117 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »