NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 158 159 160 161 162 163 164 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 21:10  
Cytuj
A teraz sprawa twojej lokalizacji good

CYTAT
Chciałeś mnie zachęcić czy odwrócić uwagę widowni? Wspominasz tu mimochodem o twoim dostępie do informacji niejawnych dla zwykłych użytkowników. Pracujesz dla tego portalu. Zarząd Portalu powinien zmienić twój moniker, albo sprawdzić, który z adminów sprzedaje zainteresowanym, informacje niejawne o innych użytkownikach do molestowania po domach.


Uwaga zdradzam tajemnicę mojego odkrycia: smiech2

1. W poście z 29 Sie 2018r. 15:45 po tekście:
Dobrze, chcecie herbatki Madras z kanapkami? mniam, przekąska na czasie! wstawiłeś(aś) obrazek.

2. Obrazek u mnie się nie wyświetlił więc sprawdziłem dlaczego.
Otóż adres obrazka, który jest w źródle strony prowadzi do zagranicznego portalu, który nie jest dostępny w UE.

3. Skoro ty nie zmieniłeś(aś) tego obrazka to pomyślałem, że chyba go widzisz więc jesteś na adresie IP poza UE.

I to cała tajemnica smiech2
I kolejna teoria spiskowa (tym razem o mojej pracy w portalu albo sprzedawaniu danych) padła mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 21:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 01:19  
Cytuj
:-) bo Google wszystkim oszczędza rzeczy zawstydzających.... tak jak nam Wybiórcza oszczędza obiektywizmu Michnika :szok:

"Przynależność polityczna",
"Bankructwa",
"Przemoc i trauma",
"Rasa i pochodzenie etniczne",
"Relacje intymne",
"Zboczenia seksualne i pedofilia",
"Grupy marginalizowane",
"Identyfikacja transseksualistów",
"Aborcja".

no i "Jezus Chrystus" - i właśnie zrozumieliście madrasa



https://www.google.com/search?q=never+wore+her+safety+goggles&tbm=isch&tbs=simg:CAQSmQEJKyO-d4NSv2wajQELEKjU2AQaBgg9CBUIAAwLELCMpwgaYgpgCAMSKKMOnQ78GJkQlhD9GPsE4gTzHuME6S7VJNYk0C2OLfskuy_1TJJolqzAaMEaYwGAt_1gergDTID0cUxF_1D2-WFhE1Z8wyQZUMVGgcbANoidxLwO5Ni84XaFGVsQSAEDAsQjq7-CBoKCggIARIEsvZl6gw&sa=X&ved=0ahUKEwi64YTkvJvdAhWug-AKHcvbA4YQ2A4IJygB&biw=1280&bih=584#imgdii=npb6UF4PttmNEM:&imgrc=IMSEBpW6Ql5yJM:

obrazek jak zawsze idealnie odzwierciedlający przesłanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 08:56  
Cytuj
Nic nie zrozumiałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 09:15  
Cytuj
No nie zrozumiał a ma obawy, że zrozumieją ci do których on kieruje przekaz. I tak zapobiegawczo pisze o Google, łączy z Wyborczą a na koniec wkleja zdjęcie Zuckerberg'a umiech Związanego z FB umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 09:38  
Cytuj
Panowie: Andrzej i Madras. umiech
Zrozumiał pewnie art2deco/cdn..
Tylko celowo mataczy bo
pewnie sprawe googli wykorzystał do propagandy w celu pokazania jak to caly świat jest zły i antychrześcijański powiązany z wyborczą PO i .N i KOD
I że znowu przekazem podprogowym chciał pokazać że tylko święta prawica może nas ustrzec przed wszystkim złem. A świeta prawica to PIS.

I jak Andrzej mowi ze galimatias stworzył art2deco okropny. Poparł to z drugiego konta CDN
Potem Edozchabzin nazwie art2deco najinteligętniejszą i manipulacja gotowa.
Ludzie pomyślą że są glupcami bo nie używają na codzień słownictwa jakie stosuje art2deco. Nie zrozumieją większości jak postu o google. Ale przekaz podprogowy zostanie. PIS PIS PIS

Samo to ukrywanie się art2deco na innych IP jest żenujące i dające dużo do myślenia. Tak na pewno nie postepuje kobieta która chciałaby popisać o swojej ulubionej partii.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 15:47  
Cytuj
Madras, Jędrek, Klemens-Maria; będę dziękował za pochwały. Tyracie jak woły. Należy się Wam podprogowa nagroda sezonu wyborczego :cwaniak:


Po Mszy podprogowo połączcie Newsweek, GW, onet, wp, tvn z WKF.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 16:11  
Cytuj
https://www.facebook.com/wolnemediapl/videos/319726928799626/

Władza zaczyna bić. To w temacie wolności wypowiedzi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 16:51  
Cytuj
no i co ci wyszło, Andrzej?


cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
Madras, Jędrek, Klemens-Maria; będę dziękował za pochwały. Tyracie jak woły. Należy się Wam podprogowa nagroda sezonu wyborczego :cwaniak:


Po Mszy podprogowo połączcie Newsweek, GW, onet, wp, tvn z WKF.


Czyli już oficjalnie się przyznałeś/łaś bo mowa była o art2deco a ty z CDN odpowiadasz jako art2deco.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 17:23  
Cytuj
Andrzej WKF?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Andrzej WKF?




co znaczy WKF?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2018r. 16:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2018r. 17:03  
Cytuj
Tak oto pseudopostęp, który tak naprawdę jest totalnym regresem odbiera ludziom rozsądek.

Ale myśl, że w końcu znajdzie się ktoś, kto powie, że król jest nagi. Oby to nie był głos bezsilnej owcy pośrodku stada wilków.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2018r. 18:53  
Cytuj
nie takie plagi ludzkość przeżyła cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2018r. 21:44  
Cytuj
Jakby był sprytniejszy to by na księdza poszedł smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 08:25  
Cytuj
To się skończy, w USA skandal na kosmiczną skale. Franciszek czeka a ludzie na jego odejście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2018r. 22:45  
Cytuj

Przez Berlin do Warszawy - jedyni tacy nie wiem



Obrazek



Ukraińska szefowa Fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska od dwóch dni jest w Berlinie, gdzie jutro o godz. 8 weźmie udział w wysłuchaniu w Bundestagu o łamaniu praworządności w Polsce i na Węgrzech. Zastosowany przez polskie władze wpis do Systemu Informacyjnego Schengen, który uniemożliwiał Kozłowskiej powrót do UE, działał niecały miesiąc.
Bracia Moskale.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 09:20  
Cytuj
I co? Niemcy nie rozwalają jedności UE? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 10:54  
Cytuj
Wczoraj słuchałem przemówienie Prezydenta z Leżajska. Pojechał Adrian szeroko. Faktycznie traktuje wyborców jak idiotów. To co wygadywał o Unii to po prostu idiotyzmy. Ja wiem, że on zna fakty i wie jaka jest prawda i to jest właśnie najgorsze, okłamuje ludzi. Traktuje wyborców jak idiotów. Jeśli ta Unia to takie zło i liczy, że ludzie mu wierzą to niech zaproponuje wyjście z tego zła w którym tkwimy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 16:51  
Cytuj
Ale o Marcu 68 to sam przemilczałes że mówił prawdę. A mówił jak Cimoszka III. Wielu milczało i tylko mlaskało w myślach. To mówił czy nie, może oboje macie swoją prawdę Andrzejki imiennicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 17:53  
Cytuj
Madziu tego fragmentu akurat nie słyszałem. Nie wszystko co mówi Adrian jest dla mnie tak ważne. No ale jak robi z siebie pajaca i narzeka na UE w Leżajsku, który tak wiele sfinansował z pieniędzy Unijnych. Robi to na tle dworku odrestaurowanym za niemałe Unijne pieniądze. Dojechał zapewne obwodnicą wybudowaną za pieniądze tej wyimaginowanej Wspólnoty. To jak nie skomentować. Coraz częściej wstydzę sie za takiego Prezydenta.
A jak zażenowani musieli być ludzie tam na miejscu który tę wspólnotową, wcale nie wyimaginowaną kasę wydają.

Madziu, Adrian jest głupi albo ma głupich doradców. Jak oni wszyscy są tak zaangażowani finansowo jak ty, to wcale mnie nie dziwi.

PS.
Ty w ogóle byś nie wspomniała o tym przemówieniu gdyby nie mój wpis. To ze wstydu czy czekałaś na przelew z instrukcją?
Ciekawe jak wyceniasz dumę z Adriana umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 19:45  
Cytuj
Andrzejku pozwól że to wytłumaczymy ponownie. To są dwie sprawy, udział we wspólnym otwartym rynku gospodarczym, suwerenność polityczna. Słowianie i nordyckie nacje w przeciwieństwie do franko-germanów są za utrzymaniem własnej suwerenności. Są za utrzymaniem swojej politycznej niezależności od Niemco-Francuzów.

W przypadku Słowian dochodzi drugi element - Europa Środkowa - Mitteleuropa - Międzymorze - jako stowarzyszenie krajów które nie chcą być pod niemiecko-rosyjskim protektoratem. Taki protektorat służy wszystkim krajom Europy Zachodniej, stąd tak zacięte ataki ich rezydentury na Polaków i naszych bratanków Węgrów, aby pozbawić nas prawa głosu w imię "demokracji inaczej", Drang nach Osten.

Specjalnie wątek dla PAD założyłam. Po odejściu "rzecznika" sprawa jest rozwojowa. Nikt nie wie co zrobi, tak jak w przypadku Pawełka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 20:51  
Cytuj
Madzia, tak kazali ci pisać? Gdy Prezydent mojego kraju robi z siebie pajaca to będę go krytykował. Ty nie możesz bo masz konkretne polecenia. Ja jestem wolny. To nas różni.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 21:36  
Cytuj
Co ja odpisałam, może czytasz od tyłu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2018r. 06:15  
Cytuj
CYTAT

Przez Berlin do Warszawy - jedyni tacy nie wiem



Obrazek



Ukraińska szefowa Fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska od dwóch dni jest w Berlinie, gdzie jutro o godz. 8 weźmie udział w wysłuchaniu w Bundestagu o łamaniu praworządności w Polsce i na Węgrzech. Zastosowany przez polskie władze wpis do Systemu Informacyjnego Schengen, który uniemożliwiał Kozłowskiej powrót do UE, działał niecały miesiąc.
Bracia Moskale.



Czyżby znowu Niemcy i Ruscy działali na szkodę Polski?

Polska i Wegry muszą się zjednoczyć przeciwko wrogom praworządności!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 158 159 160 161 162 163 164 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »