NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 165 166 167 168 169 170 171 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
Ukraińcy pisali nam imienne zaproszenia a na Madagaskar pojechaliśmy nawracać.Na Santo Domingo była wyprawa w ramach ONZ .Czescy biskupi do dziś są nam wdzięczni za wyżynanie całych wsi i miasteczek heretyków.....prawdomówny jak klechanie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 13:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 13:25  
Cytuj
Skąd w tobie KRZYSIU tyle nienawiści do Kościoła Katolickiego? Nie znam osobiście nikogo takiego, co by z taką zaciekłością walczył z KK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Skąd w tobie KRZYSIU tyle nienawiści do Kościoła Katolickiego? Nie znam osobiście nikogo takiego, co by z taką zaciekłością walczył z KK.
Wskaż proszę MÓJ atak na kk w powyższym poście.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 13:43  
Cytuj
Nie cytowałem Twojego powyższego postu, moje zapytanie wyłoniło się z całokształtu Twoich wypowiedzi na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Nie cytowałem Twojego powyższego postu, moje zapytanie wyłoniło się z całokształtu Twoich wypowiedzi na tym forum.
Więc zacytuj cuś z całokształtu!nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 13:53  
Cytuj
Typowe lewackie podejście, wypierać się wszystkiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 13:58  
Cytuj
Czyżbym Cię KRZYSIU źle zrozumiał? Ale tak właśnie odebrałem twoje wypowiedzi. Jeśli pisząc o KK miałeś na myśli coś innego niż opluwanie to widocznie jestem zbyt prostym człowiekiem, aby pojąć twoje objawienia.
Przypominasz mi Andrzejka, który przyparty do mury zawsze woła o dowody albo cytaty.
Ale Ty przecież nie jesteś Andrzejkiem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Typowe lewackie podejście, wypierać się wszystkiego.
Kopiuj wklej to dla ciebie za trudne?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
Czyżbym Cię KRZYSIU źle zrozumiał? Ale tak właśnie odebrałem twoje wypowiedzi. Jeśli pisząc o KK miałeś na myśli coś innego niż opluwanie to widocznie jestem zbyt prostym człowiekiem, aby pojąć twoje objawienia.
Przypominasz mi Andrzejka, który przyparty do mury zawsze woła o dowody albo cytaty.
Ale Ty przecież nie jesteś Andrzejkiem smiech2
Kopiuj wklej to dla ciebie za trudne?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:09  
Cytuj
Tak tylko KRZYSIU zapytałem.
Teraz z innej beczki, ciekawy tekst wyszperałem w necie -

"W 1941 roku trzech komunistycznych działaczy, Altiero Spinelli, Ernesto Rossi i Eugenio Colornier, ukończyło prace nad "Manifestem z Ventotene". Publikacja powstała w czasie ich pobytu w faszystowskim więzieniu na wyspie Ventotene. Sam Alitero Spinelli został wyrzucony z Włoskiej Partii Komunistycznej za trockizm. W publikacji autorzy postulowali utworzenie jednego ponadnarodowego państwa europejskiego, które zajmowałoby się polityką międzynarodową, obronnością, gospodarką oraz finansami. Przewidywali również utworzenie wspólnej armii europejskiej, która mogłaby interweniować i pacyfikować bunty społeczne w krajach członkowskich pozbawionych armii narodowych. W 1943 roku Spinelli powołał Europejski Ruch Federalistyczny, który działał na rzecz integracji europejskiej i zlikwidowania państw narodowych. Natomiast w 1946 roku założył Unię Europejskich Federalistów, W 1970 roku został członkiem Komisji Europejskiej (do 1976).

W 1979 roku wystartował jako kandydat niezależny do Parlamentu Europejskiego na liście Włoskiej Partii Komunistycznej. Wraz z innymi politykami podzielającymi jego wizję utworzył w 1980 roku tzw. Klub Krokodyla, który zajmował się opracowywaniem konstytucji europejskiej. W 1984 roku przedstawił w Parlamencie Europejskim "Draft Treaty Establishing a European Union", czyli "Plan Spinellego", który zakładał utworzenie Unii Europejskiej. Projekt został przyjęty przez europosłów, ale wszystkie państwa członkowskie nie wyraziły zgody na jego wdrożenie w życie. W związku z tym Spinelli wybrał metodę małych kroków. W 1986 roku kraje członkowskie Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG) podpisały Jednolity Akt Europejski, czyli umowę międzynarodową, która zmodyfikowała traktaty rzymskie z 1957 roku. Dotychczas nieformalna "Europejska Współpraca Polityczna" uzyskała prawną podstawę funkcjonowania, co poskutkowało zacieśnieniem wspólnej polityki zagranicznej krajów członkowskich.

W 1992 roku został podpisany Traktat z Maastricht (Traktat o Unii Europejskiej), który nieformalnie ustanowił ramy Unii Europejskiej. EWG została przekształcona we Wspólnotę Europejską. Pozostałe filary, które wtedy utworzono na podstawie traktatu, to: Współpraca policyjna i sądowa w sprawach karnych oraz Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa. Umowa zaczęła oficjalnie działać od 1993 roku. W 2007 roku kraje członkowskie podpisały Traktat Lizboński, który wszedł w życie w 2009 roku. Zniósł on trzy dotychczasowe filary i utworzył jednolitą Unię Europejską. Co istotne, w dalszym ciągu jest to organizacja międzynarodowa, która zrzesza formalnie suwerenne państwa. Nadal nie została przyjęta europejska konstytucja, która doprowadziłaby do utworzenia jednego organizmu państwowego.

Od 2010 w Parlamencie Europejskim działa Grupa Spinelli, która na ten moment zrzesza już ponad 110 europarlamentarzystów. Do organizacji należą między innymi: Guy Verhofstadt, Daniel Cohn-Bendit, ale również Róża Thun und Hohenstein oraz Danuta Hübner z Platformy Obywatelskiej. Projekt współtworzą zarówno chadecy, liberałowie i ludowcy, jak i socjaliści, zieloni czy komuniści, a więc pełen przekrój europejskiej polityki. Już w 2015 roku szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zaapelował, aby utworzyć jednolitą armię europejską. Cel jest jeden: Europa bez granic, bez armii narodowych, bez własnych walut i całkowicie uzależniona od Brukseli"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Typowe lewackie podejście, wypierać się wszystkiego.
Lisa ....Jakże MĘSKIE imę typowe dla patrioty czy podkładającego się księdza?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Tak tylko KRZYSIU zapytałem.
Teraz z innej beczki, ciekawy tekst wyszperałem w necie -

"W 1941 roku trzech komunistycznych działaczy, Altiero Spinelli, Ernesto Rossi i Eugenio Colornier, ukończyło prace nad "Manifestem z Ventotene". Publikacja powstała w czasie ich pobytu w faszystowskim więzieniu na wyspie Ventotene. Sam Alitero Spinelli został wyrzucony z Włoskiej Partii Komunistycznej za trockizm. W publikacji autorzy postulowali utworzenie jednego ponadnarodowego państwa europejskiego, które zajmowałoby się polityką międzynarodową, obronnością, gospodarką oraz finansami. Przewidywali również utworzenie wspólnej armii europejskiej, która mogłaby interweniować i pacyfikować bunty społeczne w krajach członkowskich pozbawionych armii narodowych. W 1943 roku Spinelli powołał Europejski Ruch Federalistyczny, który działał na rzecz integracji europejskiej i zlikwidowania państw narodowych. Natomiast w 1946 roku założył Unię Europejskich Federalistów, W 1970 roku został członkiem Komisji Europejskiej (do 1976).

W 1979 roku wystartował jako kandydat niezależny do Parlamentu Europejskiego na liście Włoskiej Partii Komunistycznej. Wraz z innymi politykami podzielającymi jego wizję utworzył w 1980 roku tzw. Klub Krokodyla, który zajmował się opracowywaniem konstytucji europejskiej. W 1984 roku przedstawił w Parlamencie Europejskim "Draft Treaty Establishing a European Union", czyli "Plan Spinellego", który zakładał utworzenie Unii Europejskiej. Projekt został przyjęty przez europosłów, ale wszystkie państwa członkowskie nie wyraziły zgody na jego wdrożenie w życie. W związku z tym Spinelli wybrał metodę małych kroków. W 1986 roku kraje członkowskie Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG) podpisały Jednolity Akt Europejski, czyli umowę międzynarodową, która zmodyfikowała traktaty rzymskie z 1957 roku. Dotychczas nieformalna "Europejska Współpraca Polityczna" uzyskała prawną podstawę funkcjonowania, co poskutkowało zacieśnieniem wspólnej polityki zagranicznej krajów członkowskich.

W 1992 roku został podpisany Traktat z Maastricht (Traktat o Unii Europejskiej), który nieformalnie ustanowił ramy Unii Europejskiej. EWG została przekształcona we Wspólnotę Europejską. Pozostałe filary, które wtedy utworzono na podstawie traktatu, to: Współpraca policyjna i sądowa w sprawach karnych oraz Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa. Umowa zaczęła oficjalnie działać od 1993 roku. W 2007 roku kraje członkowskie podpisały Traktat Lizboński, który wszedł w życie w 2009 roku. Zniósł on trzy dotychczasowe filary i utworzył jednolitą Unię Europejską. Co istotne, w dalszym ciągu jest to organizacja międzynarodowa, która zrzesza formalnie suwerenne państwa. Nadal nie została przyjęta europejska konstytucja, która doprowadziłaby do utworzenia jednego organizmu państwowego.

Od 2010 w Parlamencie Europejskim działa Grupa Spinelli, która na ten moment zrzesza już ponad 110 europarlamentarzystów. Do organizacji należą między innymi: Guy Verhofstadt, Daniel Cohn-Bendit, ale również Róża Thun und Hohenstein oraz Danuta Hübner z Platformy Obywatelskiej. Projekt współtworzą zarówno chadecy, liberałowie i ludowcy, jak i socjaliści, zieloni czy komuniści, a więc pełen przekrój europejskiej polityki. Już w 2015 roku szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zaapelował, aby utworzyć jednolitą armię europejską. Cel jest jeden: Europa bez granic, bez armii narodowych, bez własnych walut i całkowicie uzależniona od Brukseli"
To JA napisałem? I gdzie tu atak na kk?jezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:18  
Cytuj
mariusz12879 jesteś pedofilem?Tak tylko pytam!zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:19  
Cytuj
Ech KRZYSIU nie chce mi się studiować twój całokształt artystyczny, ale jeśli się mylę co do orientacji jaką wyznajesz to mnie oświeć, lub odpowiedz na moje pytanie. umiech

Pedofilem nie jestem umiech

Zacznij czytać do końca moje wpisy i staraj sie je analizować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Typowe lewackie podejście, wypierać się wszystkiego.
Lisa ....Jakże MĘSKIE imę typowe dla patrioty czy podkładającego się księdza?jezyk


Co to jest "podkładający się ksiądz" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Typowe lewackie podejście, wypierać się wszystkiego.
Lisa ....Jakże MĘSKIE imę typowe dla patrioty czy podkładającego się księdza?jezyk


Co to jest "podkładający się ksiądz" ?
ten na spodzie,bardziej żeńskijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
Ech KRZYSIU nie chce mi się studiować twój całokształt artystyczny, ale jeśli się mylę co do orientacji jaką wyznajesz to mnie oświeć, lub odpowiedz na moje pytanie. umiech

Pedofilem nie jestem umiech

Zacznij czytać do końca moje wpisy i staraj sie je analizować.
To Ty oskarżasz więc o dowody proszę jako oskarżony!jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:32  
Cytuj
To jak to będzie z tym KK, lubisz go KRZYSIU czy nie lubisz? O nic cię nie oskarżam, to tylko takie moje przemyślenia i dlatego zadałem pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:35  
Cytuj
Z lewakiem nie podyskutujesz smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Od 2010 w Parlamencie Europejskim działa Grupa Spinelli, która na ten moment zrzesza już ponad 110 europarlamentarzystów.


Są w tej grupie i nasi postępowi z PO smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
To jak to będzie z tym KK, lubisz go KRZYSIU czy nie lubisz? O nic cię nie oskarżam, to tylko takie moje przemyślenia i dlatego zadałem pytanie.
Poparte czym?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Z lewakiem nie podyskutujesz smiech2
jęknął z pod spodu czy na kolanach?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:44  
Cytuj
Ok, widzę że boisz się KRZYSIU merytorycznej dyskusji, więc dam Ci spokój i już nie będę zadawał trudnych pytań. Życzę miłej zabawy w gronie wzajemnej adoracji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:46  
Cytuj
Krzysiu, my nie mieliśmy kolonii. Przejdź na forum postępowe do krajów trzecich. Byliśmy i tak litościwi za Szwedów. Protestanci na Czechach (i górnym Śląsku) byli bardzo miłościwi. Polecam film o Brouna "Luter". Kompendium wiedzy o miłości i wolności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
No tak, pedofila to temat ciężki i frustrujący dla ludzi o poglądach lewicowych, bo wiadomo że spora część homoseksualistów gustuje w dzieciach, ale o pedofilach w sutannach to byś pewnie Bob12 godzinami mógł dyskutować.
W dzisiejszych czasach w środowiskach lewicowych utarło się bardzo mylne stwierdzenie że holokaust dotyczy tylko żydów, a pedofilia tylko sukienkowych.

Gdzie ja napisałem o sukienkowych i żydach co
A tak poważnie niektórzy heteroseksualni też gustują w dzieciach, a księża są jedynymi broniącymi swych kolegów pedofili przed odpowiedzialnością umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 165 166 167 168 169 170 171 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »