NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 166 167 168 169 170 171 172 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Krzysiu, my nie mieliśmy kolonii. Przejdź na forum postępowe do krajów trzecich. Byliśmy i tak litościwi za Szwedów. Protestanci na Czechach (i górnym Śląsku) byli bardzo miłościwi. Polecam film o Brouna "Luter". Kompendium wiedzy o miłości i wolności.
Ja Hitler więcej ludzi wymordował!zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
Skąd w tobie KRZYSIU tyle nienawiści do Kościoła Katolickiego? Nie znam osobiście nikogo takiego, co by z taką zaciekłością walczył z KK.
Wciąż czekam na MERYTORYCZNĄ odpowiedź na nieuzasadnione pytanie-oskarżenie.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Od 2010 w Parlamencie Europejskim działa Grupa Spinelli, która na ten moment zrzesza już ponad 110 europarlamentarzystów.


Są w tej grupie i nasi postępowi z PO smiech2
To dobrze czy źle? Dopuszczalne czy karalne?Po co buzię otwierasz? nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 14:59  
Cytuj
Czytanie ze zrozumieniem się kłania Bob12, przyjrzyj się jeszcze raz dokładnie całemu tekstowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skąd w tobie KRZYSIU tyle nienawiści do Kościoła Katolickiego? Nie znam osobiście nikogo takiego, co by z taką zaciekłością walczył z KK.
Wciąż czekam na MERYTORYCZNĄ odpowiedź na nieuzasadnione pytanie-oskarżenie.jezyk


Przecież napisał (mariusz12879) wyraźnie że o nic cię nie oskarża. Następny nie potrafi czytać prostego tekstu ze zrozumieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 15:10  
Cytuj
Ilość gejów w sutannach w Europie Zachodniej jest tak wysoka że wielu ludzi przestało chodzić w niektórych diecezjach do kościoła w konsekwencji strachu przed kontaktem ich dzieci z nimi. Irlandia i GB to kompletne szambo, US to szambo auto-selekcja lobby gejowskiego w seminariach. Mniej niz 5% oskarzen to przypadki pedofilli, reszta to zwykly homoseksualizm. W Niemczech Bawaria się trzyma bo jest bogata i stanowi o potędze gospodarczej Niemiec, ale już protestancka północ socjalistów i Antify wystąpiła z propozycją organizacji burdeli dla imigrantów w potrzebie dla ochrony kobiet na ulicach. Niemcy to państwo prawa i porządku :-) O Szwecji szkoda nawet mówić, jest tak źle że ekumenicznie dzielą się kościołem przodownikiem z muzułmanami dla lepszej integracji "religijnej". Postęp i demokracja na pełnych obrotach. Możliwe że powrócą na łono Kościoła bo Franciszek był tam przez protestantów niesamowicie gorąco przyjmowany. Mam nadzieje ze sie uratują.

Ja, gut,,,
https://www.reuters.com/article/us-pope-sweden/into-the-heart-of-godlessness-pope-francis-heads-for-sweden-idUSKCN12R1TG

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Od 2010 w Parlamencie Europejskim działa Grupa Spinelli, która na ten moment zrzesza już ponad 110 europarlamentarzystów.


Są w tej grupie i nasi postępowi z PO smiech2
To dobrze czy źle? Dopuszczalne czy karalne?Po co buzię otwierasz? nie wiem



To bardzo źle mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Skąd w tobie KRZYSIU tyle nienawiści do Kościoła Katolickiego? Nie znam osobiście nikogo takiego, co by z taką zaciekłością walczył z KK.
Wciąż czekam na MERYTORYCZNĄ odpowiedź na nieuzasadnione pytanie-oskarżenie.jezyk


Przecież napisał (mariusz12879) wyraźnie że o nic cię nie oskarża. Następny nie potrafi czytać prostego tekstu ze zrozumieniem.


Lisa, wyraźnie napisał że nie oskarża umiech i Czytanie ze zrozumieniem umiech

To na czerwono to czyje słowa i jak to interpretować? Jak KRZYSIU powinien je rozumieć?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 16:50  
Cytuj
Przeczytaj jego dalsze wpisy to MOŻE zrozumiesz, naucz się odróżniać pytanie od stwierdzenia.
Jak czytam te wasze wypowiedzi to mam wrażenie że Krzyś, Andrzejek to jedna i ta sama osoba, brak zrozumienia prostego tekstu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Przeczytaj jego dalsze wpisy to MOŻE zrozumiesz, naucz się odróżniać pytanie od stwierdzenia.
Jak czytam te wasze wypowiedzi to mam wrażenie że Krzyś, Andrzejek to jedna i ta sama osoba, brak zrozumienia prostego tekstu.




Aaa..., potem odwołał? "Skąd w tobie KRZYSIU tyle nienawiści do Kościoła Katolickiego?" to tylko pytanie? a nie stwierdzenie? Logika idioty?
Potem pytał bez tezy zawartej w pytaniu ale to pytanie z tezą. Nie rozumiesz? Nie zarzucaj innym nierozumienia tekstu czytanego bo zwyczajnie sie kompromitujesz. No ale co za różnica dla ciebie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 17:28  
Cytuj
Typowa lewacka logika, kłamać, kręcić i do niczego się nie przyznawać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 17:52  
Cytuj
Tym razem żółć Agnieszki holland wylała się na kandydatów na prezydentów Gdańska i Krakowa: Kacpra Płażyńskiego i Małgorzatę Wassermann. Holland stwierdziła, że ma nadzieję, że nie wygrają "smoleńskie dzieci". Odniosła się również do Rafała Trzaskowskiego nazywając go "naszym JFK". Jeżeli mówi tak córka Polańskiego to prawda, święta prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
Typowa lewacka logika, kłamać, kręcić i do niczego się nie przyznawać.


No padłem umiech

Pewnie nie zrozumiałem umiech


Prostytucji ciąg dalszy umiech No tak druga strona Wassermann i Płażyńskiego o kontrkandydatach wypowiada się tylko dobrze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 20:27  
Cytuj
Wypowiada się słusznie cool girl Gdańsk i Kraków miastem polskim.

– Szanowny panie, kontaktowaliście się państwo ze mną. Ja powiedziałam w obliczu tego jak podzieliliście antenę, jak jesteście bardzo niesprawiedliwi w stosunku do mnie. Na przykład: zrobiliście „Dzień dobry TVN” Jackowi Majchrowskiemu, ja nie dostałam takiej propozycji. W piątek przed pierwszą turą wyborów, co piętnaście minut państwa redaktorzy powtarzali na antenie, że z tego co wiedzą ja nie chcę wygrać tych wyborów. W związku z powyższym ochłap z państwa strony i jedno zaproszenie na całą kampanię wyborczą to jest żart i trudno, żebym go przyjęła – mówiła Wassermann.

Gdzie diabeł nie może,,,,

Obrazek
wiec potrzeba smoczycy wawelskiej air kiss


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 21:17  
Cytuj
Prezydent Andrzej Duda złożył w czwartek niezapowiedzianą wizytę w Nowym Sączu. Towarzyszyła mu kandydatka PiS na prezydenta miasta, Iwona Mularczyk, której udzielił poparcia przed II turą wyborów samorządowych.

A podobno to jest prezydent wszystkich Polaków, nie tylko PIS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Czytanie ze zrozumieniem się kłania Bob12, przyjrzyj się jeszcze raz dokładnie całemu tekstowi.

Lisa mylisz pojęcia, przeczytaj kto to jest homoseksualista i pedofil smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czytanie ze zrozumieniem się kłania Bob12, przyjrzyj się jeszcze raz dokładnie całemu tekstowi.

Lisa mylisz pojęcia, przeczytaj kto to jest homoseksualista i pedofil smiech2


Zaraz ci się dostanie lewaku umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 22:50  
Cytuj
a co dajesz Jedrek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czytanie ze zrozumieniem się kłania Bob12, przyjrzyj się jeszcze raz dokładnie całemu tekstowi.

Lisa mylisz pojęcia, przeczytaj kto to jest homoseksualista i pedofil smiech2


Jedno nie wyklucza drugiego. Lewicowe poglądy zrobiły ci papke z mózgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czytanie ze zrozumieniem się kłania Bob12, przyjrzyj się jeszcze raz dokładnie całemu tekstowi.

Lisa mylisz pojęcia, przeczytaj kto to jest homoseksualista i pedofil smiech2


Jedno nie wyklucza drugiego. Lewicowe poglądy zrobiły ci papke z mózgu.


😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 A nie mówiłem? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 18:11  
Cytuj
Przewidywalni smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 20:28  
Cytuj
Ano przewidywalni Robercie cool girl

Ustępująca ale trwająca na posterunku postępu i demokracji Hanka GW w rozmowie z serwisem onet.pl uprzedziła pytania wątpiących: "nie zawaham się rozwiązać Marszu Niepodległości".
Sprowadzą Antife, podpalą budkę strażnika Putina i wóz transmisyjny Springera umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2018r. 07:02  
Cytuj
CYTAT
Ano przewidywalni Robercie cool girl

Ustępująca ale trwająca na posterunku postępu i demokracji Hanka GW w rozmowie z serwisem onet.pl uprzedziła pytania wątpiących: "nie zawaham się rozwiązać Marszu Niepodległości".
Sprowadzą Antife, podpalą budkę strażnika Putina i wóz transmisyjny Springera umiech


Kolejna wielbicielka Onetu umiech Pewnie szykuje się do zmiany alfonsa umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2018r. 10:09  
Cytuj
bolek daje czadu

"Były prezydent usiłuje walczyć o swoje dobre imię. Wyznaczył nagrodę za udowodnienie, że "wrobiono go w agenturalną działalność". Co ciekawe, tej nagrody jeszcze nie ma, bo… mają się na nią zrzucić jego sympatycy."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 00:32  
Cytuj
Bojcy walczą o powrót starego koryta :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 166 167 168 169 170 171 172 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »