NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 179 180 181 182 183 184 185 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 15:19  
Cytuj
Nie stawiam znaku równości między pokojową manifestacją a grupą agresorów, gotowych skopać kazdego, kto jest tęczowy lub chociażby takich popiera.
Dla ciebie profanacją jest tęczowa aureola ale bydlak, w koszulce z napisem "Bóg, Honor, Ojczyzna", który kopie drugiego czlowieka, wykrzykuje do niego "ty ku*** je**** to kto? Kim on jest dla ciebie? Obrońcą moralności?

Nikt nie nazywa LGBT faszyzmem? To łap:

https://www.kontrowersje.net/t_czowi_faszy_ci_zebrali_omot_brawo_bia_ystok
https://www.tvp.info/43009568/teczowy-faszyzm-czy-akt-dozwolonej-ekspresji-o-parodii-mszy-i-marszu-rownosci
Na YouTube jest filmik pt "Tęczowy Faszyzm..."
Jest tego więcej, możesz poszukać.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 15:19  
Cytuj

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 15:26  
Cytuj
Dziwna ta dyskusja w temacie dewiacji LGBT. zwykły szary człowiek nie pomoże tym zwyrodnialcom, tu jest pole do popisu dla psychiatrów albo jak to mawiał towarzysz Bolesław "Pała i zimna woda"

Osobiście jako obywatel tego kraju nie wyrażam zgody na to aby taki trans albo pederasta lub inny zbok miał jakiekolwiek zajęcia w szkole czy przedszkolu z moimi dziećmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 16:15  
Cytuj
Samo to że "takie" koncepcje edukacyjne są siłowo wtłaczane ludziom do gardła, wskazuje na chęć lewicy/liberałów doprowadzenia do podziałów społecznych i wyłuskania poparcia wśród pożytecznych.
Zagadnienie edukacji dzieci dotyczy wyłącznie normatywnych rodziców, dlaczego więc postanowili zajmować się tym nienormatywni? Pomysł na Perpetual Revolution znany z historii Bolszewików.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 16:45  
Cytuj
CYTAT

Dla ciebie profanacją jest tęczowa aureola ale bydlak, w koszulce z napisem "Bóg, Honor, Ojczyzna", który kopie drugiego czlowieka, wykrzykuje do niego "ty ku*** je**** to kto? Kim on jest dla ciebie? Obrońcą moralności?



Idiotą, kretynem, gnojkiem bez mózgu, szkodnikiem, bandytą, troglodytą...

Goodman - to nie moja wina że postawiłeś znak równości pomiędzy zaburzonymi płciowo a fanatykami wycierającymi sobie gębę tak szczytnymi hasłami jak "Bóg, Honor, Ojczyzna"

Z drugiej strony... chwała ci za to!ok

zaklopotany

O co ci chodzi z tym "nie nazywaniem lgbt faszyzmem"?
Bo raczej nie mnie cytowałeś. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 17:56  
Cytuj
CYTAT

Goodman - to nie moja wina że postawiłeś znak równości pomiędzy zaburzonymi płciowo a fanatykami wycierającymi sobie gębę tak szczytnymi hasłami jak "Bóg, Honor, Ojczyzna"

Coś mi tu inputujesz na siłę. Dla mnie ludzie innej orientacji nie są problemem nawet jeśli robią parady i się afiszują. Mają do tego prawo. Problemem jest agresja, nienawiść, przemoc, wyzwiska, a te są domeną tzw narodowców-kiboli.

CYTAT

O co ci chodzi z tym "nie nazywaniem lgbt faszyzmem"?
Bo raczej nie mnie cytowałeś. zaklopotany

Napisałeś, że w przypadku profanacji i obrazy uczuć religijnych nikt nie woła "ratunku faszyzm". Ja znalazłem przykłady, gdzie ogólnie ruch LGBT jest nazywany faszyzmem.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 18:00  
Cytuj
To dawno przestało mieć znamiona ruchu orientacji seksualnych, to genderyzm. Ideologia. Postulaty Wiosny/SLD/Razem są polityczne, wymierzone w wielkie grupy społeczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
To dawno przestało mieć znamiona ruchu orientacji seksualnych, to genderyzm. Ideologia. Postulaty Wiosny/SLD/Razem są polityczne, wymierzone w wielkie grupy społeczne.

Dla ciebie wojna ideologiczna, dla mnie emancypacja, która już dawno powinna mieć miejsce. Ty widzisz cień potwora, ja widzę dużego pluszowego misia.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 18:29  
Cytuj
Rysiu, myślisz zgodnie z oczekiwaniami wyborczej narracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 18:31  
Cytuj
CYTAT

Coś mi tu inputujesz na siłę. Dla mnie ludzie innej orientacji nie są problemem nawet jeśli robią parady i się afiszują. Mają do tego prawo. Problemem jest agresja, nienawiść, przemoc, wyzwiska, a te są domeną tzw narodowców-kiboli.


Nie imputuję.
Pokazuję czym się kończy pospieszne, bezrefleksyjne zamieszczanie byleczego.

Biedactwo.ok

CYTAT

Napisałeś, że w przypadku profanacji i obrazy uczuć religijnych nikt nie woła "ratunku faszyzm". Ja znalazłem przykłady, gdzie ogólnie ruch LGBT jest nazywany faszyzmem.


Mhm.

Czyli napisałeś, co ci ślina na język przyniosła.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 18:32  
Cytuj
Myślę po swojemu. Mam swój rozum i sam potrafię określić rzeczywistość.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 22:10  
Cytuj
Bardzo dyplomatycznie to ująłeś. good

Matrix have you.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 16:14  
Cytuj
Sami dyplomaci a'la Sikorski,,,

https://niezalezna.pl/281554-po-ataku-na-kiosk-grupa-stonewall-odpowiada-nie-czujemy-sie-odpowiedzialni

To wyraźnie dzieci marksizmu i Sorosa że wyjeżdżają ze Stonewall.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 19:18  
Cytuj
Jak można stać w obronie tęczowych pederastów, nic tylko samemu trzeba być podobnym zwyrodnialcem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Jak można stać w obronie tęczowych pederastów, nic tylko samemu trzeba być podobnym zwyrodnialcem.

Ale jesteś tępy. Szkoda słów.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 20:40  
Cytuj
Nick zobowiązuje, tęskni się do tamtych czasów, wtedy wszystko było takie proste umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 02:22  
Cytuj
CYTAT
Sami dyplomaci a'la Sikorski,,,

https://niezalezna.pl/281554-po-ataku-na-kiosk-grupa-stonewall-odpowiada-nie-czujemy-sie-odpowiedzialni

To wyraźnie dzieci marksizmu i Sorosa że wyjeżdżają ze Stonewall.


"Jak ustalił reporter WTK, poszkodowany mężczyzna poinformował o sprawie policję, ale nie złożył oficjalnego zawiadomienia, więc funkcjonariusze nie będą zajmować się sprawą."

Hmm... Zniszczony kiosk, afera na całą Polskę i nie ma sprawy.
Wygląda na to, że akcja ustawiona. Tego można się spodziewać po prawakach.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Ale jesteś tępy. Szkoda słów.


Mowa miłości tęczowych zboczeńców.smiech2

Popieram ZSRR, tylko zwyrodnialec broni pederastów spod znaku tęczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 17:07  
Cytuj
Tylko niedouczony ignorant nazywa ludzi innej orientacji pederastami, zwyrodnialcami i zboczeńcami

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 10:44  
Cytuj
Facet pobił własna matke, znęcał się nad bratem i ty to nazywasz inną orientacją, to jest zwykły zwyrodnialec i do tego zboczeniec który chce aby tacy jak on adoptowali dzieci. Już od dawna wiadomo że z tych tęczowych środowisk wywodzi się spora liczba pedofilii, np taki celebryta pedofil Polański który tak ochoczo popiera tych tęczowych dewiantów. Weź się goodman czy jak ci tam ogarnij i nie próbuj zaklinać rzeczywistości, nigdy z dewianta nie zrobisz normalnego człowieka, można ich tolerować, ale do akceptacji nikogo nie zmuszaj. Jak tak czytam twoje komentarze to nasuwa mi się tylko jedno określenie wobec ciebie, ostatnio tak popularne "WAGINOSCEPTYK"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 11:55  
Cytuj
Dowód na to że środowiska LGBT są pełne zwyrodnialców i pederastów.

,,David Challenor więził 10-letnią dziewczynkę na strychu. (33) Przywiązywał ją do belki, torturował wstrząsami elektrycznymi i biczował, a następnie gwałcił. Na czas tortur i molestowania przebierał się za… noworodka i zakładał na siebie pieluchę. W trakcie trwania procesu, pomimo postawionych mu zarzutów katowania i wykorzystywania dziecka, był zatrudniony w sztabie brytyjskiego ruchu LGBT przy Partii Zielonych.

Pedofil był w tym czasie m.in. managerem wyborczym… swojego syna Aimee Challenora, który uważa się za „transpłciową kobietę”. Aimee był przewodniczącym ruchu LGBTIQA + Greens i kandydował do brytyjskiego parlamentu, domagając się kolejnych przywilejów dla homoseksualistów i „edukacji” seksualnej w szkołach. Twierdzi, że nie wiedział, co działo się na strychu domu, w którym mieszkał razem z ojcem."

I ty Goodman nazywasz te wynaturzenia inną orientacją seksualną?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 11:59  
Cytuj
ZSSR naucz się oddzielać przestępców od ludzi o innej orientacji seksualnej ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
ZSSR naucz się oddzielać przestępców od ludzi o innej orientacji seksualnej ok


Ci przestępcy włąsnie wywodzą się ze środowisk LGBT, przykładem tego jest właśnie David Challenor. Wielu pederastów ukrywa się w tych środowiskach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 13:22  
Cytuj
Kilku działaczy PiS znęcało się nad żonami i swoimi rodzinami. Przemoc fizyczna i psychiczna. Czy to oznacza że pisorstwo to wylęgarnia psychopatów i zwyrodnialców? Wg. Teorii zsrr tak

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 13:47  
Cytuj
Wszelkie takie przypadki należy Andrzejku napiętnować, problem LGBT jest taki że oni nie widzą pederastów w swoim otoczeniu, a jest ich tam bardzo wielu, jest to dla nich wymarzone środowisko w którym czują się jak ryba w wodzie, gdyż mogą się świetnie maskować pomiędzy innymi dewiantami i zboczeńcami. Normalni geje wyraźnie odcinają się od środowisk LGBT co widać ostatnio w mediach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 14:47  
Cytuj
Na podstwie jednostkowych przypadków oceniasz całe środowisko.

Ja mam prawo oceniać tak jak ty całą partię pis. Nie widzą zwyrodnialców i psychopatów w swoim otoczeniu, a jest ich tam bardzo wielu, jest to dla nich wymarzone środowisko w którym czują się jak ryba w wodzie.

Można?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 179 180 181 182 183 184 185 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »