NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 188 189 190 191 192 193 194 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 21:57  
Cytuj
@art2deco

"Przecież jesteś"

To, że nie chcę z tobą rzucać małpami o beton czy to, że nie liczę rozpiętości skrzydeł ptaka od tułowia do końca skrzydła to jeszcze nie powód, żebyś porównywała mnie do siebie.


Czy dobrze zrozumiałem twoją teorię?

Arłukowicz dostał cynk, że w Węgrowie jest największy zwolennik PIS w galaktyce. Ale dane, które dostał od agenta Mosadu w małej kafejce na Pradze okazały się niedokładne. Komando POKO z Arłukowiczem na czele pojechało do Węgrowa w celu wyśmiewania kolesia. Tam pomylili go z innym, podobnym. Akcja wyśmiewania okazała się porażką sił POKO.

Dziwne, że Arłukowicz nie próbował potem znaleźć największego zwolennika PIS i naśmiewać się z niego. Szybko się poddał. A przecież mógł powiedzieć: przepraszam, pomyliłem Pana z kimś innym. A potem szybko odszukać kolesia z PIS, wyśmiać go i wrzucić filmik do netu.


art2deco - co ty masz w głowie człowieku?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 21:57  
Cytuj

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 22:25  
Cytuj
Oj PZPr, wszystko pomieszałeś, Arłukowicz chciał się zwyczajowo pośmiać z ciemniaków i sam się obśmiał.


PS.
Polska wszystko blokuje.
- Macron

3:0 ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 22:32  
Cytuj
@art2deco

"Arłukowicz chciał się zwyczajowo pośmiać z ciemniaków i sam się obśmiał."

Ciemniaki nie załapały żartu.

Jak to mają w zwyczaju.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 10:07  
Cytuj
Obrazek

Nie tak dawno w Krakowie rozmawiałem z młodą osobą z Greenpeace.
Była naprawdę nastawiona na dialog. Pełna entuzjazmu, zapału.

Schody zaczęły się, gdy zapytałem ją, dlaczego zamiast rozdawać papierowe ulotki, nie sprzątają na przykład lasów? Terenów przydrożnych? Zrobiliby coś naprawdę pożytecznego....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
Schody zaczęły się, gdy zapytałem ją, dlaczego zamiast rozdawać papierowe ulotki, nie sprzątają na przykład lasów? Terenów przydrożnych? Zrobiliby coś naprawdę pożytecznego....


Sam bym zdębiał, bo w jaki niby sposób zwiększyła by się świadomość ludzi (a to chyba starali się osiągnąć rozdając ulotki) sprzątając las albo tereny przydrożne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 14:07  
Cytuj
Zrobiliby coś pożytecznego.
Coś naprawdę dla lokalnego środowiska naturalnego.
Oni nie zwiększają świadomości ludzi, bo sami jej za bardzo nie mają.

(rozmawiałem o słynnej klimatyzacji w ich siedzibie w Warszawie, o Tatrach, gdzie korniki wyrządzają ogromne szkody, o słynnym zamku w obszarze Puszczy Noteckiej, o tym jak bardzo Rosjanie zanieczyszczają Zalew Wiślany, o statkach Greenpeace-u napędzanych mazutem, o mikroplastiku, o tym, że Niemcy przenieśli znaczną część produkcji stali do Azji i udają, że nie trują środowiska, tak jakby Azja była na innej planecie... ...)

I wielu innych sprawach.
To była naprawdę fajna rozmowa.

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
@art2deco

"Arłukowicz chciał się zwyczajowo pośmiać z ciemniaków i sam się obśmiał."

Ciemniaki nie załapały żartu.

Jak to mają w zwyczaju.



Nie regresuj, wszyscy zrozumieli z wyjątkiem pożytecznych cool girl

PS
Ty zrozumiałeś.

CYTAT
Tam pomylili go z innym, podobnym. Akcja wyśmiewania okazała się porażką sił POKO.
Wcale nie, lider kampanii wyborczej Soku z Brejzów wyśmiał przypadkowego Polaka, jak to mają w zwyczaju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 21:30  
Cytuj
@art2deco


Napisałem: "Ciemniaki nie załapały żartu."

art2deco napisała: "Nie regresuj, wszyscy zrozumieli z wyjątkiem pożytecznych" i jeszcze "Ty zrozumiałeś."


Tak jak napisałem. Wszyscy zrozumieli żart. Z wyjątkiem pożytecznych ciemniaków, które tego nie załapały.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 06:55  
Cytuj
"Gasiuk-Pihowicz skarży się na wysoką cenę kapusty za kilogram i publikuje zdjęcie z ceną za sztukę.

Budka pokazuje rachunek za lek Valcyle na 2082,36 zł. Lek w rzeczywistości kosztuje 3,20 zł, ponieważ jest refundowany."

potluczonypotluczonypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 11:34  
Cytuj
Budka sam się zaorał, niczym mirek777 z górnictwem i strzelaniem do dzieci.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 12:02  
Cytuj
Psy szczekają - karawana jedzie dalej. ok

Broniarz zapowiada strajk włoski nauczycieli.
Czy to znaczy, że wezmą się za sumienne nauczanie? :szok:good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 14:46  
Cytuj
@mirek777

"Psy szczekają - karawana jedzie dalej."

Szczekaj, szczekaj.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
"Gasiuk-Pihowicz skarży się na wysoką cenę kapusty za kilogram i publikuje zdjęcie z ceną za sztukę.

Budka pokazuje rachunek za lek Valcyle na 2082,36 zł. Lek w rzeczywistości kosztuje 3,20 zł, ponieważ jest refundowany."

potluczonypotluczonypotluczony


no tylko przez ponad dwa lata lek kosztował tyle ile na paragonie. Jest refundowany od września? Ugięli się dopiero pod naciskiem lekarzy rodziców, polityków i innych zaangażowanych.

Jak tam Twoje jsw? przejadło już wszystkie pieniążki które dostał od pis?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@art2deco

"Arłukowicz chciał się zwyczajowo pośmiać z ciemniaków i sam się obśmiał."

Ciemniaki nie załapały żartu.

Jak to mają w zwyczaju.



Nie regresuj, wszyscy zrozumieli z wyjątkiem pożytecznych cool girl

PS
Ty zrozumiałeś.

CYTAT
Tam pomylili go z innym, podobnym. Akcja wyśmiewania okazała się porażką sił POKO.
Wcale nie, lider kampanii wyborczej Soku z Brejzów wyśmiał przypadkowego Polaka, jak to mają w zwyczaju.



Napisałem: "Ciemniaki nie załapały żartu."

art2deco napisała: "Nie regresuj, wszyscy zrozumieli z wyjątkiem pożytecznych" i jeszcze "Ty zrozumiałeś."

Tak jak napisałem. Wszyscy zrozumieli żart. Z wyjątkiem pożytecznych ciemniaków, które tego nie załapały.


Widać braki klasycznego wykształcenia u Ciebie smiech2 Będę pomagała ok

A to było tak:
Arłukowicz chciał zwyczajowo POhejtować Polaków tzw. Ciemnogród, ale się burak pomylił sciana Wszyscy wyłapali ze kacap pokpił sprawę (z wyjątkiem pożytecznych, Elyty/Fermy bo głupio się przyznać) to się i śmieją z Arłukowicza (ten co miał serce po lewej stronie i został tęczowy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 21:09  
Cytuj
@art2deco

Według art2deco było tak:

Arłukowicz zobaczył kolesia.

Arłukowicz myślał, że koleś jest z PIS.

Arłukowicz powiedział, że koleś jest największym wsparciem PISu.


Taki, k..., hejt.


Oj, art2deco, ty się już lepiej na ewolucji skup. Bo rzucanie małpami o beton w celu stworzenia nowej małpy ma więcej sensu niż twoja teoria dotycząca Arłukowicza.


P.S. Chcesz zobaczyć jak wygląda pogarda to tutaj sobie zobacz:

https://www.youtu(...)p9Ec3pcY

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 21:35  
Cytuj
Aj tam, ja tylko pomagam w ogarnięciu skomplikowanego tematu. Bo temat był trójtorowy co mogło nieuważnego przeżuwacza zmylić, kogo chciał hejtować Arłukowicz (Polaków) a kto się z niego na końcu śmiał (Polacy). No i jeszcze kto to chciał przemilczeć,,,

Wybory za zakrętem, lud miast i wsi przeżywa intelektualne przesilenia nad Programem Wyborczym PO. Przy okazji, kobiety na spotkaniu się wyraźnie wstydzą,,, a Szczerba jest uniesiony w rozpaczy.

Obrazek

https://twitter.com/pikus_pol/status/1178964061297479685?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1178964061297479685&ref_url=https%3A%2F%2Fpolskaniepodlegla.pl%2Fkraj-swiat%2Fitem%2F21114-hit-liderzy-po-skompromitowani-jednym-pytanie-schetyna-cos-mowil-kidawa-blonska-patrzyla-w-podloge

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 22:22  
Cytuj
A do PISu ile zabraliście przez ostatnie lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 22:40  
Cytuj
@art2deco

ARŁUKOWICZ

"Aj tam, ja tylko pomagam w ogarnięciu skomplikowanego tematu. Bo temat był trójtorowy co mogło nieuważnego przeżuwacza zmylić, kogo chciał hejtować Arłukowicz (Polaków) a kto się z niego na końcu śmiał (Polacy). No i jeszcze kto to chciał przemilczeć,,,"

Ciemniaki nie zrozumiały.

I jestem pewien, że znajdą paru ciemniaków, którzy uwierzą w to, że Arłukowicz jeździ po Polsce, kręci filmiki w których naśmiewa się z Polaków (koniecznie tych prawdziwych, z PISu) i wrzuca to do sieci. Według art2deco: ma taki zwyczaj.

Art2deco - wrzuć więcej takich filmików, bo przecież dwa razy pisałaś, że robi to "zwyczajowo" i dodatkowo "jak to mają w zwyczaju".




ILE DALIŚCIE NA DZIECI?

Powinno być: za ile kupiliście głosy?


PIS "dał na dzieci" PO TO, ŻEBY ZWIĘKSZYĆ LICZBĘ POLAKÓW.

W latach 2015-2018 zwiększył o MINUS 26 000 ludzi.

"Względem roku 2018, liczba ludności Polski w 2019 r. zmniejszyła się o 22 410 osób"


Sukces PIS.


PIS wystartował w 2015 z inflacją na poziomie -0,9 % (ceny spadały) i w 2018 dobił do 1,6 % (ceny rosną).


Jaki duży jest wpływ inflacji?

Przez dwa pierwsze lata po wpompowaniu miliardów złotych z 500+ ubóstwo spadło.

Ale INFLACJA zaczyna zaorywać te wszystkie programy socjalne i w 2018 poziom ubóstwa zaczął rosnąć.

Taki mądry PIS, taki sukces gospodarczy, tyle programów, a w 2018 poziom ubóstwa wzrósł?

Jak to możliwe?

Jarek określił to ironiczną nazwą Polska Wersja Państwa Dobrobytu.



A to dopiero początek inflacji, bo przecież płaca minimalna ma wzrosnąć to i usługi/produkty pójdą w górę.



SCHETYNA

Schetyna coś tam plącze, Małgorzata studiuje posadzkę.

Amatorzy.

Mateuszek odpowiedziałby bez mrugnięcia okiem.


On jest w stanie powiedzieć wszystko.


Wyremontować ci nieistniejącą ulicę?

Nie ma problemu. PIS już się tym zajmuje. Już remontują.


PO wybudowało więcej autostrad niż PIS. Chyba rocznie średnio o 100 km dróg więcej. Autostrad to średnio nawet więcej, bo PIS miał ze 2 albo 3 lata kiedy NIE WYBUDOWALI ani kilometra autostrady.

Ale dla Mateuszka to nie problem. On powie, że za PO wcale nie budowali dróg.



Widzisz art2deco.

PIS powie ci wszystko co chcesz usłyszeć.

Dla Mateuszka skłamać to jak splunąć.

Dla ciebie też.

I dla mirka777.


I jeśli ktoś jest ciemniakiem to będzie wam wierzyć.


Jeśli ktoś jest ciemniakiem, to będzie powtarzać, że PIS jest wiarygodny, bo zgodnie z obietnicą sprowadził wrak.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 23:54  
Cytuj
CYTAT
A to dopiero początek inflacji, bo przecież płaca minimalna ma wzrosnąć to i usługi/produkty pójdą w górę.


Tak myślałam, znaczy firmy zarobią?

PS.
Jesteś przywiązany do Arłukowicza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2019r. 00:12  
Cytuj
@art2deco

"Tak myślałam, znaczy firmy zarobią?"

Jakie firmy?

Pytasz o Tesco czy osiedlowy sklepik "U Pani Jadzi"?

Pytasz o zakład produkujący felgi, które idą na eksport czy o kolesia, który uprawia pomidory, zatrudnia z 5 osób i sprzedaje to na Hali?


"Firmy" są po to, żeby zarabiać. Jeśli nie zarabiają to bankrutują.

Dlatego mają 2 możliwości: albo zarobią albo zostaną zamknięte.


Powiedz mi art2deco kto złoży się na te większe ZAROBKI firm?




"Jesteś przywiązany do Arłukowicza?"

Nie pier...l tylko wklejaj filmiki pokazujące jak Arłukowicz zwyczajowo wyśmiewa Polaków.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2019r. 07:10  
Cytuj
CYTAT

PIS powie ci wszystko co chcesz usłyszeć.

Dla Mateuszka skłamać to jak splunąć.

Dla ciebie też.

I dla mirka777.



Notoryczny dziecinny łgarz i manipulant zarzuca mi kłamstwo.
Je....łem potluczonypotluczonypotluczonyokok

Aż mnie brzuch ze śmiechu rozbolał.
goodgoodgoodsmiech2smiech2

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2019r. 15:20  
Cytuj
Dzięki warszawiakowi, który spacerował nad brzegiem Wisły i zobaczył martwą kozę, dowiedzieliśmy się o aferze, która powinna porazić wszystkich myślących ludzi. Oto okazało się, że miasto stołeczne Warszawa wynajęło od obcokrajowca 60 kóz, które miały zjadać trawę na wyspie na Wiśle, a doglądać je miał bezdomny za 50 zł na miesiąc i parówki.

Już powyższa charakterystyka brzmi absurdalnie, ale okoliczności i szczegóły sprawy tylko potęgują to wrażenie. Ratusz chciał rozwijać ekologiczny projekt, w którym kozy miały wyjeść trawę z wyspy na Wiśle i zrobić miejsce dla ptaków. W tym celu wynajął od jakiegoś cudzoziemca (pogłoski mówią, że muzułmanina) stado 60 kóz. Zapłacił mu przy tym horrendalnie wysoką stawkę – kwota umowy opiewała na 96 tys. złotych (16 tys. miesięcznie). Za tę sumę kozy przez pół roku miały jeść trawę na wyspie.

Właściciel stada nie zajmował się jednak zwierzętami. Prawdopodobnie dlatego urzędnicy miejscy dogadali się z bezdomnym (jak? Rozpisali konkurs? Podpisali umowę?), że za 50 zł i parówki zajmie się kozami. Bezdomny zamieszkał na wyspie w szałasie, a urzędnicy mieli go odwiedzać raz w miesiącu i liczyć kozy.

W pewnym momencie coś jednak przestało działać. Kozy zaczęły padać jedna po drugiej. Bezdomny tłumaczył potem mediom, że prosił właściciela kóz o łopatę, ale ten nie chciał mu jej dać. W efekcie brał martwe zwierzęta i wrzucał do Wisły (!). W końcu, kiedy dostał łopatę, zakopywał je na wyspie (!). Urzędnicy umywają ręce i mówią, że to nie oni są odpowiedzialni. Co najlepsze, kiedy fundacja zajmująca się ochroną zwierząt zabrała w końcu zwierzęta z wyspy, nie chcąc oddać ich właścicielowi, nie mogła ich nikomu przekazać. Nie były one bowiem zakolczykowane, to znaczy, że nie były zarejestrowane i nie podlegały ochronie weterynaryjnej. Nikt w ratuszu nawet tego nie sprawdził.

Obecnie trwa sekcja zwłok zwierząt, które udało się odnaleźć. Kiedy poznamy przyczynę ich śmierci, na jaw mogą wyjść nowe rewelacje. A co, jeśli zwierzęta padły od ścieków, które wpuścił do Wisły pan Trzaskowski? A co, jeśli bezdomny je zjadł, bo miał dość parówek? A co jeśli kozy zostały wpierw wykorzystane (pamiętajmy, że mamy w tle muzułmańskiego właściciela)?
Źródło: Michał Krajski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2019r. 17:03  
Cytuj
nooooooooo wierzący i praktykujący inaczej się uaktywnili :-)

https://telewizjarepublika.pl/szczyt-glupoty-obroncy-klimatu-oblali-budynek-ministerstwa-sztuczna-krwia,85740.html



Ale to jeszcze nic; Luterański Kościół Szwecji (kiedyś rządowy ale od czasów uznania dogmatu multi-kulti już nie bo musiałby być muzułmański) uznał Grete za następczynię Jezusa,,,, Dzwony biły gdy była na posiedzeniu ONZ good

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww1.cbn.com%2Fcbnnews%2Fworld%2F2019%2Foctober%2Fchurch-of-sweden-encounters-backlash-when-it-retweets-greta-thunberg-as-successor-to-jesus

Znana jest również z pogrzebu lodowca sciana
https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww1.cbn.com%2Fcbnnews%2Fworld%2F2019%2Fseptember%2Ffunerals-for-glaciers-greta-thunberg-and-the-human-need-to-worship&sandbox=1

A jednak, nowa świecka religia Przyrodników.


PS.
Ewangelicy oczywiście nauczają o Jezusie z Malmo, dla uspokojenia. Związanego z Sorosowym ruchem NGO Extinction Rebellion i innymi globalnymi korporacjami.

PS.
Zapewne domyślacie się dla kogo pracuje jej tata umiech To dobrze się domyślacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2019r. 17:45  
Cytuj
cool girl
CYTAT


"Firmy" są po to, żeby zarabiać. Jeśli nie zarabiają to bankrutują.

Dlatego mają 2 możliwości: albo zarobią albo zostaną zamknięte.


Powiedz mi art2deco kto złoży się na te większe ZAROBKI firm?



"Jesteś przywiązany do Arłukowicza?"

Nie pier...l tylko wklejaj filmiki pokazujące jak Arłukowicz zwyczajowo wyśmiewa Polaków.



Sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie:
CYTAT
A to dopiero początek inflacji, bo przecież płaca minimalna ma wzrosnąć to i usługi/produkty pójdą w górę.



CYTAT
Dlatego mają 2 możliwości: albo zarobią albo zostaną zamknięte.

Wszyscy bez wyjątku mamy 2 możliwości, albo wziąć kredyt albo zmienić prace.


CYTAT
Nie pier...l tylko wklejaj filmiki pokazujące jak Arłukowicz zwyczajowo wyśmiewa Polaków.

Nie będę tego robić, macie Ferme. Jestem Polką i mam polskie obowiązki cool girl


Prowokują szaleńców!
http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,25243321,extinction-rebellion-wchodza-do-polski-nie-uzywajmy-slowa.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2019r. 08:44  
Cytuj
cool girl
CYTAT
CYTAT
A to dopiero początek inflacji, bo przecież płaca minimalna ma wzrosnąć to i usługi/produkty pójdą w górę.


Tak myślałam, znaczy firmy zarobią?


Złośliwy cynizm wypełniający pustkę po braku argumentów czy jesteś blond? cool girl

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 188 189 190 191 192 193 194 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »