NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 189 190 191 192 193 194 195 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2019r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
Złośliwy cynizm wypełniający pustkę po braku argumentów czy jesteś blond?



Nie regresuj, wasza emocjonalna argumentacja dla pożytecznych,,, nie była wymagająca spi


PS.
Pobudzenie na Fermie po wylewnym szefie KP PO w Tczewie?


Ale widzę pozytywną zmianę w wyglądzie Pani Ambasador. W końcu się domyśliła. Tylko ta broszka zupełnie nie tak, a może o to chodziło?
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2019r. 16:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2019r. 07:05  
Cytuj
Ekoterroryści swoich nie blokują....

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2019r. 15:13  
Cytuj
W dniu dzisiejszym Władimir Władimirowicz Putin ( ur.07.10.1957 r.),ukończy 67 lat.zdegustowany
Mam nadzieję,że rzeczywiście... skończy.potluczony

PS.Dewiza amerykańskiej CIA,wersja na Polskę pod panowaniem PiSuarów.

https://demot(...)ch-malp-

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2019r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
W dniu dzisiejszym Władimir Władimirowicz Putin ( ur.07.10.1957 r.),ukończy 67 lat.zdegustowany
Mam nadzieję,że rzeczywiście... skończy.potluczony

PS.Dewiza amerykańskiej CIA,wersja na Polskę pod panowaniem PiSuarów.

https://demot(...)ch-malp-




https://pbs.twimg.com/media/CkL7qAtXEAAShpN.jpg


PS.
W Tej samej kolejności cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 05:25  
Cytuj
Ostatniego dnia września Prokuratura Krajowa znów przedłużyła śledztwo zespołu, który miał zbadać przyczyny katastrofy smoleńskiej - donosi "Gazeta Wyborcza". Dziennik zwraca uwagę, że stało się to "po cichu".chytry

"W postępowaniu wykonywany jest szereg czynności procesowych, w tym pracują zespoły powołanych biegłych i ekspertów, przesłuchiwani są świadkowie, prowadzone są badania kryminalistyczne” - poformowała gazetę prok. Ewy Bialik, rzeczniczka Prokuratury Krajowej. Zwróciła też uwagę, że "ekshumacje były potrzebne".sciana

Kiedy można spodziewać się końca śledztwa? Jest nowy termin - koniec roku."Wyborcza" zwraca uwagę, że nie ma informacji o tym, że doszło do zamachu, a sama podkomisja smoleńska dawno nie zorganizowała konferencji.zdegustowany
---
Na szyi byłego boksera Dawida Kosteckiego, który miał popełnić samobójstwo w celi więzienia na warszawskiej Białołęce, znaleziono dwa ślady – jakby po nakłuciu.cool
Prokuratura nie uwzględniła tego w protokole z sekcji zwłok – doniosła swego czasu„ Wyborcza”potem inne gazety.
W tle jest tzw. afera podkarpacka, czyli handel ludźmi, zmuszanie do prostytucji i korumpowanie funkcjonariuszy CBŚ (dwóch świadków tej sprawie popełniło już samobójstwo).
Są też plotki o tym, że klientami braci. R, mogli być ważni politycy PiS.good
Media opisywały też twierdzenia b. agenta CBA o istnieniu kompromitującej taśmy nagranej w "przybytku" braci R. z udziałem byłego marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.umiech
Rodzina żąda sekcji zwłok Kosteckiego,a prokuratura odmawia.
W przypadku"katastrofy smoleńskiej"sekcje zwłok robiono wbrew woli rodzin.
Gdzie tu sens i logika.co
No i kim jest ten"seryjny samobójca",pytam się raz jeszcze?chytry
To takie moje dwa porównania.



https://demot(...)rendalne

https://demot(...)iom--dno

https://demot(...)ry-czas:)

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 12:54  
Cytuj
@art2deco

Zapytałem cię:

Powiedz mi art2deco kto złoży się na te większe ZAROBKI firm?

art2deco odpowiedziała:

"Sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie:"

I tutaj podała mój cytat:

"A to dopiero początek inflacji, bo przecież płaca minimalna ma wzrosnąć to i usługi/produkty pójdą w górę."



Moje pytanie jest takie art2deco:

Skoro zgadzasz się z twierdzeniem, że wzrost płacy minimalnej będzie oznaczać wzrost cen produktów i usług, to dlaczego PIS nie reklamuje się hasłem:


W NASTĘPNEJ KADENCJI PODNIESIEMY CENY PRODUKTÓW I USŁUG?


Po to, żeby podwyżki, programy socjalne i inne emerytury były g...o warte.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 16:59  
Cytuj
Regresujesz, bo gdy będzie rządzić POPSLSLD to wyciągną z zamrażarki Balcerek & Lewandowski & Rostowski i poradzą sobie z reformą zagrożonej gospodarki kolesi ok Będzie tak dobrze jak było.

Zrobią wszystkim to, jak POPSLSLD naciągnęła tysiące frankowiczów łamiąc prawo (sic!) pod czujnym okiem nieugiętych Rycerzy Okrągłego Gersdorfu, bojowników o demokrację i praworządność inaczej.

https://telewizjarepublika.pl/duda-czynimy-wszystko-aby-poziom-zycia-polakow-podniosl-sie,85981.html
https://telewizjarepublika.pl/premier-podsumowuje-czego-udalo-sie-dokonac-przez-ostatnie-cztery-lata,85931.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 23:18  
Cytuj
CYTAT


Zrobią wszystkim to, jak POPSLSLD naciągnęła tysiące frankowiczów łamiąc prawo (sic!) pod czujnym okiem nieugiętych Rycerzy Okrągłego Gersdorfu, bojowników o demokrację i praworządność inaczej.



artZa2deko
Każdy z zaciągających kredyt we frankach był raczej w pełni władz umysłowych.chytry
To nie rząd był temu winien,że ktoś zawarł umowę.
Temu co się stało,winne były temu regulacje prawne obowiązujące w tym czasie.
A za regulacje właśnie można mieć pretensje do rzadu ale...znów kłania się "inteligencja" frankowiczów.zaklopotany
Nikt ich do tego nie zmuszał. Wszystko co takie co jest tanie,drogo kosztuje.good
Podobnie jest z tymi którzy biorą do tej pory pożyczki w "prowidentach".
Chcą-mają.sciana
A przecież tyle się o tym mówi...pisze...zdegustowany

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 23:18  
Cytuj
CYTAT


Zrobią wszystkim to, jak POPSLSLD naciągnęła tysiące frankowiczów łamiąc prawo (sic!) pod czujnym okiem nieugiętych Rycerzy Okrągłego Gersdorfu, bojowników o demokrację i praworządność inaczej.



artZa2deko
Każdy z zaciągających kredyt we frankach był raczej w pełni władz umysłowych.chytry
To nie rząd był temu winien,że ktoś zawarł umowę.
Temu co się stało,winne były temu regulacje prawne obowiązujące w tym czasie.
A za regulacje właśnie można mieć pretensje do rzadu ale...znów kłania się "inteligencja" frankowiczów.zaklopotany
Nikt ich do tego nie zmuszał. Wszystko co takie co jest tanie,drogo kosztuje.good
Podobnie jest z tymi którzy biorą do tej pory pożyczki w "prowidentach".
Chcą-mają.sciana
A przecież tyle się o tym mówi...pisze...zdegustowany

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 23:24  
Cytuj
@art2deco

"Regresujesz, bo gdy będzie rządzić POPSLSLD to wyciągną z zamrażarki Balcerek & Lewandowski & Rostowski i poradzą sobie z reformą zagrożonej gospodarki kolesi"

Po prostu napisz, że PIS ma zamiar podnieść ceny produktów i usług.

Bo skąd miałby wziąć pieniądze na te wszystkie "programy"?

Eksport do San Escobar?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 23:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Złośliwy cynizm wypełniający pustkę po braku argumentów czy jesteś blond?



Ale widzę pozytywną zmianę w wyglądzie Pani Ambasador. W końcu się domyśliła. Tylko ta broszka zupełnie nie tak, a może o to chodziło?
Obrazek


artZa2deko
Wpisujesz się w retorykę posłanki Pawłowicz.całus
To ona "czepiła" się włosów ambasador USA.Powiedziała coś o tym stylu,że wreszcie wyglądają normalnie.
Zrobiła to ta, która -o ile myje swoje włosy,to potem zamiast lakieru używa smalcu do ich pielęgnacji.sciana
Osobiście jako osoba prywatna mogę stwierdzić, że Georgette Mosbacher "szpachli" używa więcej niż jest na metrze kw.zwykłej ściany.Co do włosów to nawet ma fajne.
Odchodząc od oceny urody,w kwestii inteligencji i obycia,stawiam na Amerykankę.ok
No i nie żre sałatki śledziowej z plastikowej tacki w Sejmie RP.potluczony

PS.Strona "SM" znów muli!Dlaczemu?co

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
Bo skąd miałby wziąć pieniądze na te wszystkie "programy"?



Obrazek
Zapewniali ze piniendzy nie ma i nie będzie nie wiem


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2019r. 23:55  
Cytuj
@art2deco

Po prostu napisz, że PIS ma zamiar podnieść ceny produktów i usług.

I pieniądze się znajdą.


smiech2

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2019r. 17:17  
Cytuj
Nie martw się, piniondze som w ZUSie. Słyszałeś przypowieść o danych talentach?


Inter-Galaktyczny
Obrazek
Związek Partnerski czai się do skoku do aorty systemu.




ZSL nawołuje do zniesienia embargo na handel z Rosją Putina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2019r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
@art2deco

Po prostu napisz, że PIS ma zamiar podnieść ceny produktów i usług.

I pieniądze się znajdą.


smiech2


A skąd PoKo wezmie pieniadze skoro ich obietnice wyborcze kosztuja wiecej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2019r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
@art2deco

Po prostu napisz, że PIS ma zamiar podnieść ceny produktów i usług.

I pieniądze się znajdą.


smiech2


A skąd PoKo wezmie pieniadze skoro ich obietnice wyborcze kosztuja wiecej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2019r. 20:14  
Cytuj
Dublet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2019r. 20:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2019r. 23:52  
Cytuj
@M.M.

Wrzuć jakieś zestawienie/porównanie.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2019r. 07:18  
Cytuj
Obrazek

Nie ma jak poparcie od kogoś takiego.... potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2019r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
@M.M.

Wrzuć jakieś zestawienie/porównanie.


Masz artykuł w linku:

https://fakty(...),3268761

Pis-29 mld
Poko - 45 mld

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2019r. 12:08  
Cytuj
@M.M.

Mam trochę mało czasu, więc nie mam czasu sprawdzić wszystkich rzeczy.


Pierwsza kwestia: wyliczenia. Dlaczego 13 emerytura to koszt 11 mld? A 14 emerytura to tylko 6 mld? W artykule przy PIS podano 13 i 14 emerytura - 17 mld. Przy KO - 13 emerytura 11 mld.

Oczywiście mogą wchodzić w grę jakieś podatki, ewentualnie nie wszyscy dostaną tę 14 emeryturę.

Ale coś mi te liczby nie grają.


Druga kwestia: KO ma program o nazwie "Niższe podatki, wyższa płaca". Koszt 30 mld. Mnóstwo kasy. Ale tutaj nie chodzi o to, że KO daje, tylko chodzi o to, że NIE ZABIERA kasy obywatelom. Co za tym idzie, wpływy do budżetu będą mniejsze. Co nie oznacza większych wydatków Państwa. To oznacza, że będzie mniej kasy dla znajomych zatrudnionych w jakichś Fundacjach Narodowych czy mniej kasy dla Ojca Rydzyka. Ale wydatki z budżetu nie wzrosną z powodu niższych podatków.

PIS robi coś innego. Podnosi płacę minimalną po to, żeby zwiększyć wpływy do budżetu i po to, żeby móc co chwilę rozdawać kasę. A, że przy okazji prowadzi to do wzrostu cen? Dla PISu nawet lepiej, bo ma jeszcze większe wpływy do budżetu z podatków i więcej kasy do wydawania, co znów przekłada się na wyższe ceny. I tak się to może kręcić latami.

Inflacja doprowadza do tego, że Ty możesz kupić mniej więcej tyle samo co wcześniej, ale PIS może się pochwalić tym, że rozdaje kasę.

Pytanie czy Tobie zależy na tym, żeby PIS miał większe wpływy do budżetu i mógł to rozdawać komu chce (bo kto nie da kasy na biedne dzieci?), a przy okazji mieć na premie dla "Misiewiczów", TVPis, art2deco, mirka777, takiej córki leśnika, czy też kasę na loty Kuchcińskiego,

czy

wolisz dostawać za pracę więcej kasy, a rząd niech się nauczy oszczędnie gospodarować tym co dostaje?


Odpowiedz sobie, który program buduje bogate społeczeństwo, a który program buduje bogaty rząd?



Trzecia kwestia: według chyba WSZYSTKICH sondaży wybory wygra PIS, więc obietnice POKO można sobie w d... wsadzić.

Dlatego ja się nie martwię tym, że będę płacił mniejsze podatki, tylko tym, że zaraz PIS dowali jakąś nową opłatę, bo przecież będzie potrzebował kasy na te programy socjalne.

Ale w sumie jakby było bardzo źle z kasą to zawsze można sobie machnąć kilka dzieciaków.

Dla Narodu.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2019r. 15:47  
Cytuj
Co pisałeś o biednych dzieciach i zmywakach gdy zajumali FOZZ, OFE, VAT itp itd?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2019r. 18:36  
Cytuj
@art2deco

"Co pisałeś o biednych dzieciach i zmywakach gdy zajumali FOZZ, OFE, VAT itp itd?"

Tak na szybko:

Luka w VAT w 2018 roku wynosiła 12,5 % i wynosiła 25 mld.

Używając PISowskiego sposobu opisywania luki podatku VAT:

W 2018 PIS ukradł 25 000 000 000 zł.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2019r. 18:50  
Cytuj
@art2deco

"Co pisałeś o biednych dzieciach i zmywakach gdy zajumali FOZZ, OFE, VAT itp itd?"

Tutaj masz o FOZZ:


"W ostatnich tygodniach media, podporządkowane Prawu i Sprawiedliwości przypominają aferę FOZZ, którą nasz ojciec Anatol Lawina badał, będąc dyrektorem Zespołu Analiz Systemowych w Najwyższej Izbie Kontroli. Przy tej okazji politycy PiS manipulują opinią publiczną, przywołując tylko fragmentarycznie ustalenia naszego ojca, nie wspominając o tym, że za jednych z wielu beneficjentów FOZZ wymieniał on braci Kaczyńskich i ich ugrupowanie polityczne.

Nasz ojciec Anatol Lawina był w okresie PRL działaczem opozycji, wielokrotnie aresztowanym i więzionym. W wyborach w czerwcu 1989roku był z ramienia „Solidarności” członkiem Komisji Wyborczej. Doceniając jego zasługi dla wolnej Polski, prezydent Bronisław Komorowski w 2011 roku pośmiertnie odznaczył go Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Nasz ojciec zmarł 16 września 2006 roku w wyniku komplikacji zdrowotnych po kolejnym pobiciu przez nieznanych sprawców. W tym czasie Lech Kaczyński był prezydentem Polski, a premierem był Jarosław Kaczyński. Śledztwo w tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa na Żoliborzu, a Prokuratorem Generalnym był Zbigniew Ziobro. Umorzyła sprawę, uznając pobicie za czyn przypadkowego kryminalisty wbrew przedstawionym oczywistym faktom. Wcześniej ojciec otrzymywał liczne pogróżki, w tym telefoniczne od anonimowych osób, żądających, by przestał zajmować się aferą FOZZ.

W 2003 roku nasz ojciec Anatol Lawina składał prokuratorowi przez kilkadziesiąt godzin zeznania w sprawie afery FOZZ. Przed sądem, którego przewodniczącym był powiązany ze Zbigniewem Ziobrą Andrzej Kryże, zeznawał, że pieniądze FOZZ zasilały między innymi Porozumienie Centrum – ówczesną partię braci Kaczyńskich. Zeznania te nie zostały przez sędziego uwzględnione."

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 189 190 191 192 193 194 195 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »