NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 124 125 126 127 128 129 130 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
CYTAT (Pelele)
A czy lichwiarz może być zoofilem?

Tego nie wiem ale Ty masz wielkie predyspozycje co można wywnioskować czytając Twój komentarz w temacie "Jak ma na imię Twój kot?,"
[cytat=Pelele] Mój ptaszek z kotkiem mojej żony bardzo się lubią

CYTAT (Pelele)
Widać co masz na myśliumiechKudłate myśli.Chyba byłeś dozorca w ZOO napatrzyłeś się i cos Ci w głowinie zakwitamlotekPisz na temat ordynansie Andrzejka..Chyba trąciłem wrażliwa dla ciebie strunę.Zoofil też człowiek,chociaż wielki zboczekjezyk

Ja mam kudłete myśli?Mi nawet nie przyszło by do głowy,że ktoś robi takie rzeczy.To ja to napisałem:
CYTAT (Pelele)
A czy lichwiarz może być zoofilem?

Czy może to:
CYTAT (Pelele)
Mój ptaszek z kotkiem mojej żony bardzo się lubią

To co napisałem w odpowiedzi to wynika właśnie z Twoich postów nie z moich.Najlepiej będzie jak podasz mnie do sądu jak wcześniej sraszyłeś innego forumowicza.Ciekawe jakie postępy masz w tamtej sprawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 16:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 17:07  
Cytuj
Się lichwiarz ucieszy


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 18:00  
Cytuj
CYTAT (Madzia)
Targowiczan nie przekonasz. Daremny trud, srebrnikowy lud.


Etatowym srebrnikowym ludem tylko ty i Ernest jestescie na tym forum umiech

CYTAT (mirek777)

A co z faktem łamania praw, traktatów i demokracji przez UE?



Miriam możesz coś więcej bo to bardzo ciekawy temat a nawet TVPiS nic nie mówi o łamaniu traktatów i demokracji przez UE.

Skoro piszesz "A co z faktem" to chyba nie będziesz miał problemu z wymienieniem. Jakieś fakty znasz. No chyba, że stawiasz sie na równi z tym ćwokiem pelem, który nie potrafi wymienić moich pochwał w kierunku Ewy Kopacz.


M70, myślę, że pedofil o skłonnościach zoofilskich bardziej umiech

pele, ćwoku jak myślisz? O ile w ogóle ci sie to zdarza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 19:15  
Cytuj
Feniks - UE nie chcą zająć się Maltą a tam z demokracja jest krucho.
To, co działo się ostatnio w Hiszpanii też jest bardzo dziwne i niepokojące (absolutnie nie popieram ruchów separatystycznych)
Pamiętasz sprawę NorthStream, Opal, NorthStream 2?
Pamiętasz sprawę Stoczni Gdańskiej?
Cenzura w mediach tam, gdzie dochodzi do molestowań i gwałtów ze strony arabusów. (wolne media? - potluczony)
Albo wybiórcze embarga na polskie towary do Rosji - inne kraje mogły eksportować.

Generalnie Angela bardzo dziwnie pojmuje znaczenie wspólnoty gospodarczej czy solidarności krajów UE.
Niemcy dążą do utworzenia IV Rzeszy. Skorupka równości w Unii lada moment rozsypie się w pył.
To jak wybrano tuska na drugą kadencję....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 19:41  
Cytuj
CYTAT

Się lichwiarz ucieszy


Obrazek



Ma już obsadę:FENIX I FIEDIA.

żYCZĘ POWODZENIA I DUZYCH SUKCESÓW jĘDRUS RYBKOumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 20:19  
Cytuj
mirek777 tak właśnie tworzy się politykę to nic nowego dziwne,że nie wspomniałeś o Polsce rządzonej przez obecnych decydentów a tylko o stoczni.Jednak dalej nie napisałeś o faktach łamania praw, traktatów i demokracji przez UE oraz co miałeś na myśli wklejając tego ten swój obrazek.Nie przedstawiłes też żadnych faktów łamania praw, traktatów i demokracji przez UE? Tak dla wyjaśnienia fakt dla mnie to jest coś potwierdzone przez wiarygodne źródła a nie,że ktoś o czymś słyszał
Pelele tylko na tyle Cię stać?Twoja tajemnica została odkryta bo za bardzo się rozpędziłeś w obrażaniu innych? Co tam w sądzie słychać kiedy ta pierwsza sprawa? Ja też nie mogę doczekać się Twojego pozwu.Jakyś miał trudności z ustaleniem gdzie go dostarczyć to z chęcią służe informacją.
Pozdrawiam i życzę miłej"zabawy" tym Twoim ptaszkiem i kotkiem żony i nie tylko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 20:39  
Cytuj
Cóż Feniks - żyjesz w swoim świecie....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 21:21  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Cóż Feniks - żyjesz w swoim świecie....

Nie twierdzę,że nie ale może to Ty żyjesz w swoim świecie pełnym niedomówień zamiast faktów.Co niektórzy twierdzą iż kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą i ja właśnie do takich nie należę bo dla mnie liczy się fakt.A dla Ciebie co się liczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 06:35  
Cytuj
CYTAT
mirek777 tak właśnie tworzy się politykę to nic nowego dziwne,że nie wspomniałeś o Polsce rządzonej przez obecnych decydentów a tylko o stoczni.Jednak dalej nie napisałeś o faktach łamania praw, traktatów i demokracji przez UE oraz co miałeś na myśli wklejając tego ten swój obrazek.Nie przedstawiłes też żadnych faktów łamania praw, traktatów i demokracji przez UE? Tak dla wyjaśnienia fakt dla mnie to jest coś potwierdzone przez wiarygodne źródła a nie,że ktoś o czymś słyszał
Pelele tylko na tyle Cię stać?Twoja tajemnica została odkryta bo za bardzo się rozpędziłeś w obrażaniu innych? Co tam w sądzie słychać kiedy ta pierwsza sprawa? Ja też nie mogę doczekać się Twojego pozwu.Jakyś miał trudności z ustaleniem gdzie go dostarczyć to z chęcią służe informacją.
Pozdrawiam i życzę miłej"zabawy" tym Twoim ptaszkiem i kotkiem żony i nie tylko.



Widzisz feniks tylko zboczeńcy szukają w wypowiedziach innych jakichś perwersji i pożywki dlsa swoich zwichrowanych marzerń/Żyj dalej jak pisze Mirek w swoim światku i marzeniach o ptaszkach i kotkach.

Andrzejkowi w odpowiedzi na szukanie jego pochwał Pani Kłapacz vel Kopacz:Jedruś rybko!!Ja nie prowadze rejestru czy archiwum wypowiedzi forumowych czereśniakow i nygusów.Sam sięgnij do swej pamięci/?/ Na pewno to nie była jednorazowa pochwała.Nie wstydz się.Twoje prerogatywy sa powszechnie znane.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 06:37  
Cytuj
Mirek pisał A co z faktem łamania praw, traktatów i demokracji przez UE? wiec myślałem, że zna te fakty. Okazało się jak zwykle. Iluzja, plotki i przypuszczenia. Kto tu żyje we własnym świecie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 06:40  
Cytuj
CYTAT
Mirek pisał A co z faktem łamania praw, traktatów i demokracji przez UE? wiec myślałem, że zna te fakty. Okazało się jak zwykle. Iluzja, plotki i przypuszczenia. Kto tu żyje we własnym świecie?


Tylko ty rybko żyjesz we własnym świecie.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 06:42  
Cytuj
Mirek, prezentujesz poziom tego ćwoka pelego. Nie prowadzi archiwum forumowego ale wie na pewno, że chwaliłem Kopaczową. Iluzja, plotki i przypuszczenia oraz własny świat.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
Mirek, prezentujesz poziom tego ćwoka pelego. Nie prowadzi archiwum forumowego ale wie na pewno, że chwaliłem Kopaczową. Iluzja, plotki i przypuszczenia oraz własny świat.


Hehehehehehe!!Ale się uśmiałem!!CZereśniak i nygus forumowy wypiera się swoich pogladów .JAki ty poziom prezentujesz-każdy widzi.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 06:47  
Cytuj
Ćwoku, niczego się nie wypieram. Ty próbujesz coś wmawiać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 06:57  
Cytuj
Jak to nie wypierasz się nygusie?Przyznałeś się do jednorazowej publicznej pochwały Kłapacz a było ich bardzo wiele czeresniaku

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 07:07  
Cytuj
CYTAT
Jak to nie wypierasz się nygusie?Przyznałeś się do jednorazowej publicznej pochwały Kłapacz a było ich bardzo wiele czeresniaku


Tak, raz jeden pochwaliłem premiera za to że nie kupiła szczepionek i na takiej podstawie uznałeś, że było ich wiele? No po prostu ćwok.

Twoja matka musiała jeść dużo śniegu zanim cię urodziła.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak to nie wypierasz się nygusie?Przyznałeś się do jednorazowej publicznej pochwały Kłapacz a było ich bardzo wiele czeresniaku


Tak przyznałem się do jednej i na takiej podstawie uznałeś, że było ich wiele? No po prostu ćwok.

Twoja matka musiała jeść dużo śniegu zanim cię urodziła.


Tak twierdzić może jedynie synuś dwóch gejów

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 07:12  
Cytuj
Twoja matka musiała jeść dużo śniegu zanim cię urodziła. [/cytat]

Tak twierdzić może jedynie synuś dwóch gejów

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 07:25  
Cytuj
Śmieszne ,ale prawdziwe


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 09:00  
Cytuj
CYTAT (Pelele)
Widzisz feniks tylko zboczeńcy szukają w wypowiedziach innych jakichś perwersji i pożywki dlsa swoich zwichrowanych marzerń/

Ja nic nie szukam w wypowiedziach innych a jedynie wyciągam wnioski czytając ze zrozumieniem.Normalna dyskusja z Tobą jest niemożliwa więc wniosek nasuwa się jeden jak ktoś to dawno stwierdził:
"Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem."
CYTAT (Pelele)
Żyj dalej jak pisze Mirek w swoim światku i marzeniach o ptaszkach i kotkach.

To nie ja żyje w światku z ptaszkami i kotkami tylko Ty jak sam się tym chwaliłeś.
CYTAT (Pelele)
Mój ptaszek z kotkiem mojej żony bardzo się lubią

Ps.
Co z tym pozwem bo niemogę się doczekać?Chyba,że on też jest tylko w Twoim urojonym światku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 09:23  
Cytuj
Fakty Feniks - czyste fakty.
Tylko, że one do niektórych nie docierają.ok

Widzę też, że Andrzejkowi teksty się kończą.
Z tym śniegiem to już kiedyś obrażał w ten sposób.
Nerwy biedakowi puszczają.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 09:47  
Cytuj
Ps.
Co z tym pozwem bo niemogę się doczekać?Chyba,że on też jest tylko w Twoim urojonym światku.[/cytat]

A co?Ty jesteś adwokatem lichwiarza?Nie twoja broszka wiec się odstosunkuj od sprawy.Zajmij się jakąs perwersja,bo tym widzę żyjesz.Juz widzę zapomniałeś jak jakiś gówniarz podszywając się pod twój nick obrażał ciebie i twoich bliskich.To było przyjemne?Chyba nie.Skakałeś wtedy jak przysłowiowa wesz na grzebieniu i słusznie.Prosiłeś modka aby zablokował konto temu gówniarzowi-podszywie.MAsz widzę taka krotka pamięć jak twój klient lichwiarzumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 09:47  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Fakty Feniks - czyste fakty.
Tylko, że one do niektórych nie docierają.ok

Jakie fakty podaj źródło chciałbym się z nimi zapoznać bo mnie zainteresowały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
Fakty Feniks - czyste fakty.
Tylko, że one do niektórych nie docierają.ok

Widzę też, że Andrzejkowi teksty się kończą.
Z tym śniegiem to już kiedyś obrażał w ten sposób.
Nerwy biedakowi puszczają.zaklopotany



Oni maja takie klapki jak szkapa dorożkarska.Nic z boków nie widzą tylko swoja świetlana drogę na skroty i prostoumiech

Ani Feniks ani Andrzej nie widzą faktow.Tylko swoje.JAk głuchoniemi slepcygood

Zdanie innych dla nich się nie liczy

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 10:05  
Cytuj
CYTAT (Pelele)
A co?Ty jesteś adwokatem lichwiarza?Nie twoja broszka wiec się odstosunkuj od sprawy.

Być może będe jego pełnomocnikiem i wtedy to będzie moja sprawa a Ciebie się pytam kiedy mnie pozwiesz.
CYTAT (Pelele)
Juz widzę zapomniałeś jak jakiś gówniarz podszywając się pod twój nick obrażał ciebie i twoich bliskich,,,

Co ma jedno do drugiego?Ten gówniarz jak go nazwałeś zachowanie ma takie samo jak Ty więc jedną maścią jesteście smarowani.No ale,że dyskusja z Tobą idealnie pasuje do tych słów;
"Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem."
więc nie dam się w nią wciagnąć.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy z kotkiem i ptaszkiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 124 125 126 127 128 129 130 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »