NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 125 126 127 128 129 130 131 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 10:10  
Cytuj
Feniks jakbyś śledził rzeczywiście politykę, to byś je znał.
Jak cię zainteresowały to sobie poszukaj.
ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 10:10  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 10:46  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Feniks jakbyś śledził rzeczywiście politykę, to byś je znał.Jak cię zainteresowały to sobie poszukaj.ok

Czyli mam rozumieć,że swojej wypowiedzi nie podpierasz żadnymi źródłami tylko tym co gdzieś od kogoś zasłyszałeś.Łamanie praw, traktatów i demokracji przez UE to według mnie powazne oskarżenia ale bez podania źródła informacji to słowa rzucane na wiatr.To tak jakbym stwierdził,że pan Kowalski jest złodziejem bo ktoś mi o tym mówił.Widzisz ja jestem z tych którzy stwierdziliby,żr Kowalski jest złodziejem opierając się na wyroku sądu.Dla mnie fakty to wiarygodne źródło a nie robienie z tego jakiś tajemnic.Twoje stwierdzenie:
CYTAT (mirek777)
Jak cię zainteresowały to sobie poszukaj

tylko potwierdza,ze swoje rewelacje opierasz na plotkach innych bo jakby było inaczej to podalbyś źródła a ja po zapoznaniu być może zmieniłbym zdanie bo mylić się jest rzeczą ludzką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 11:35  
Cytuj
Kończę dyskusje z perwersyjnym czereśniakiem,bo sprowadzi mnie do swego poziomu idioty i nygusamlotek
Mirek!!Jak on może śledzić politykę,jak jego9 interesują pyskówki,kotki,ptaszki i perwersje.Wszędzie węszy seksizm,podteksty i prowokacje.Może to absolwent MO lub SB?
Feniks!Jak ci się moje posty nie podobają,to nie czytaj błażnieumiechI nie onanizuj resztek swego rozumu na forum

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 14:14  
Cytuj
Feniks obudził się wczoraj z hibernacji.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
Kończę dyskusje z perwersyjnym czereśniakiem,bo sprowadzi mnie do swego poziomu idioty i nygusamlotek
Mirek!!Jak on może śledzić politykę,jak jego9 interesują pyskówki,kotki,ptaszki i perwersje.Wszędzie węszy seksizm,podteksty i prowokacje.Może to absolwent MO lub SB?
Feniks!Jak ci się moje posty nie podobają,to nie czytaj błażnieumiechI nie onanizuj resztek swego rozumu na forum

śledząc twoje posty można jednoznacznie stwierdzić, że jesteś debilem o zaburzeniach psychiczno-seksualnych i widać niczym więcej nie będziesz.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 14:53  
Cytuj
Adam Andruszkiewicz


SKANDAL
Poseł Szczerba z PO przemawiając w Sejmie Rzeczypospolitej, rzuca o ziemię ustawami o reformie sądownictwa... Przypominam, że na projekcie ustawy znajduje się nasze godło...W czasie, kiedy Polacy ciężko pracują, totalni partyjniacy świetnie się bawią, robiąc sobie z naszej Ojczyzny pośmiewisko. Nie darujemy wam tego. Dlatego właśnie musimy zrobić reformę sądownictwa. Mam nadzieję, że część z was skończy w więzieniach za swoje przekręty, a druga część wyląduje w cyrku. Tam są wasze miejsca, a nie w polskim Sejmie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 15:41  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 18:19  
Cytuj
śledząc twoje posty można jednoznacznie stwierdzić, że jesteś debilem o zaburzeniach psychiczno-seksualnych i widać niczym więcej nie będziesz.zaklopotany[/cytat]

Napisz cos pod swoim Nickiem a nie pod "zapasowym"panie feluśgoodI nie maltretuj gojezykOn taki malutki,biedny i pomarszczonygood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 21:37  
Cytuj
Kornel Morawiecki – List otwarty do Pawła Kukiza
Szanowny Pawle, mój były liderze!
Nigdy nikogo nie porównuj do śmieci. Posłów, swoich kolegów? Czy to się godzi?
W kampanii wyborczej pod Twoim przywództwem stawialiśmy postulat JOW w wyborach do Sejmu. We wrześniu 2015 roku Polacy odmówili temu legitymacji. Referendum zwołane przez prezydenta Bronisława Komorowskiego poparte przez Komitet Wyborczy Kukiz 15 miało około 8% frekwencję.

Obecny spór w Sejmie dotyczy JOW w wyborach do samorządu. Dotychczasowa praktyka wybierania burmistrzów i wójtów obnażyła różnorakie niedostatki.

Jak długo jeszcze, zawsze i wszędzie zamierzasz brnąć w doktrynerstwo JOW?
Prosimy Cię o opamiętanie.
Kornel Morawiecki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 23:23  
Cytuj
Wyburzony - po co to obrażanie?

Mariusz... no cóż - Kukizowi puszczają nerwy... nie jest w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań? Bynajmniej nie wobec wyborców....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 06:16  
Cytuj
Kornel Morawiecki, facet głosujący na dwie ręce. Ideał dla pisiorstwa umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 07:09  
Cytuj
POPiSiorstwa, Andrzejku :-) nie zapominaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 10:12  
Cytuj
Myszka agresorka głosująca na dwie ręce

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 19:43  
Cytuj
Czyli skoro Kornel nie jest taki zły. Super.

Od razu wyjaśnię Pihowicz to również żaden autorytet.

Madziu, tak,,, pisiorstwo popisowe ;-) popisiorstwo umiech

Lepiej ci?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 19:52  
Cytuj
Zaczynasz wzbudzać powszechną troskę Andrzejku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 19:59  
Cytuj
Właśnie za takie między innymi bzdury płaci Soros:

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 00:28  
Cytuj
Witam


Czy Wam się wydaje, że PiS lub PO poprawią wasz byt???? Czy na prawdę jesteście tak krótkowzroczni???? Czy jesteście aparatczykami tych partii????


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 06:03  
Cytuj
Nie, jest podejrzenie graniczące z pewnością że teraz większości będzie łatwiej poprawić sobie los samemu.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 07:37  
Cytuj
400 mln zabezpieczone z majatków złodziei.Aparatczykiem ani klakierem PiS nie jestem,ale podoba mi się likwidacja złodziei pozostałości po POPSL

Pozdrawiam

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 08:30  
Cytuj
delta - na pewno wiemy, że jakby dalej rządziło PO-PSL to byłaby katastrofa. Nasz byt znacząco by się pogorszył.

PiS nie jest ani idealny, ani kryształowy, ale uważam, że rządzi o wiele lepiej i mam nadzieję, że przełoży się to w stały sposób na nasz byt.
Nie ma co się łudzić - rządy PO-PSL były rządami wasalnymi na rzecz Nieniec i służalczymi wobec Rosji.

Po ośmiu latach rządzenia PO-PSL nie da się naprawić wszystkiego w dwa a nawet cztery lata. Moim zdaniem trzeba na to 8-12 lat.
Burzy się o wiele szybciej niż odbudowuje.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Zaczynasz wzbudzać powszechną troskę Andrzejku.


Dziękuję Madziu za troskę ale zupełnie niepotrzebnie.

Mirek, uwolnienie TK to majstersztyk. Teraz jest bardzo pracowity i taki apolityczny. Jest coraz lepiej. Myślisz, że z sądami będzie podobnie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 19:37  
Cytuj
"Biedny" sweter - pójdzie być banksterem gdzie indziej? potluczony

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 20:25  
Cytuj
Jędrek, wysłuchaj o paru szczegółach których brak nie pozwala ci zrozumiec natury niezbędności tej lewatywy... są dobre i złe pasożyty.

https://youtu.be/sU1nUrhyL9s?t=13

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 09:51  
Cytuj
Prawica nie może uwierzyć – Kukiz’15 chce Schetynę na premiera!


"We wczorajszym „Wywiadzie politycznym” TOK FM poseł Kukiz’15 i członek partii „Wolność” Jacek Wilk zapowiedział, że będzie głosował w Sejmie za konstruktywnym wotum nieufności – z Grzegorzem Schetyną jako proponowanym premierem"

Wolnościowcy pomału pokazują kogo tak naprawdę popierają, lichwiarz zawsze pozostanie lichwiarzem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Prawica nie może uwierzyć – Kukiz’15 chce Schetynę na premiera!


"We wczorajszym „Wywiadzie politycznym” TOK FM poseł Kukiz’15 i członek partii „Wolność” Jacek Wilk zapowiedział, że będzie głosował w Sejmie za konstruktywnym wotum nieufności – z Grzegorzem Schetyną jako proponowanym premierem"

Wolnościowcy pomału pokazują kogo tak naprawdę popierają, lichwiarz zawsze pozostanie lichwiarzem.


Farbowane lisy i lichwiarzegood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 125 126 127 128 129 130 131 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »