NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 142 143 144 145 146 147 148 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2018r. 19:23  
Cytuj
Regres cywilizacyjny.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2018r. 19:23  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 21:45  
Cytuj

Fakebook podwinął ogon,
cool
jeszcze nawet przed grillowaniem na żywca

smiech2
w Kongresie USA



Jest teraz jasne, że nie zrobiliśmy dosyć, by zapobiec szkodliwemu używaniu tych narzędzi (stworzonych przez firmę Cambridge Analytica). Chodzi o fake newsy, zagraniczne ingerencje w wybory oraz mowę nienawiści, jak również programowanie i ochronę danych. Nie mieliśmy dostatecznie szerokiego spojrzenia na naszą odpowiedzialność i to był duży błąd. To był mój błąd i przepraszam. Ja założyłem Facebooka, ja go prowadzę i ja jestem odpowiedzialny za to, co się na nim dzieje – napisał.

Obrazek
czekamy na pierwszy ogień ok



Szef Facebooka stwierdził, że jego firma była "zbyt powolna w wykryciu i odpowiedzi na rosyjską ingerencję" i pracuje ciężko, by "było lepiej". Jego oświadczenie ma związek ze skandalem wokół firmy Cambridge Analytica. We wtorek Zuckerbeg rozpocznie dwudniowe zeznania przed dwoma komisjami Kongresu w tej sprawie.

Twitter & YouTube zażywają kąpieli peklującej przed swoją sesją grillowania za postępowy terror poprawności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 23:34  
Cytuj
Hehe a kiedy się za trolling forumowy wezmą art?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 00:36  
Cytuj
Ruskich trolli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 06:46  
Cytuj
Pamiętam jak ze stalowegomiasta wyciekły hasła do kont. Admini uważali, że nic się nie stało umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Ruskich trolli?


Nie stalowowolskich good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 16:20  
Cytuj

Idzie wiosna, widać i czuć ok



Pożytecznych nie brakuje Ajwonka. FakeBook zbierał haki na każdego niepoprawnego nawet w Polsce. Czy nasz MSZ wystąpi z zapytaniem kto zamówił te dane? Czy ja powinnam wspominać ekscytacje trolli gdy wyciekła informacja pewnego użytkownika FB ze stalowej? Do wczoraj ciepło wspominają akcje na posiedzeniu egzekutywy.

Zauważyłaś ten wiosenny wysp przedwyborczy, to społecznicy z naszego miasta razem z anty-korytowcami. Przypominają się dobre czasy Palikota i Obory a potem .Nowoczesnych,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 17:12  
Cytuj
w!##y się ... zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 17:32  
Cytuj
Ja pamiętam telefon pewnego radnego do radia z donosem, że Prezydent jego miasta za dużo zarabia umiech

Arcik, pamiętasz nazwisko tego radnego a dzisiaj posła?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 17:57  
Cytuj
Proście a będzie wam dane. Wyprosił. To obywatelska postawa urwisie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 05:53  
Cytuj
CYTAT
Proście a będzie wam dane. Wyprosił. To obywatelska postawa urwisie?



Podpowiem ci. To weber. Pokazał swoją małostkowość i zrobił z siebie pajaca umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 07:59  
Cytuj
Trochę pisma obrazkowego ok

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Proście a będzie wam dane. Wyprosił. To obywatelska postawa urwisie?



Podpowiem ci. To Weber. Pokazał swoją małostkowość i zrobił z siebie pajaca umiech


Dziękuję za podzielenie się z nami. Człowiek obdarzony zdolnością przewidzenia tego smutnego incydentu? To temat na parne lipcowe wieczory.
Andrzejku, jestem zatroskana czy aby nie zdradziłeś swoich anty-korytowych przekonań? Serce może pęknąć od takiej zdrady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 16:25  
Cytuj

Mitteleuropa na celowniku Niemców - tym razem Ecoterrorysci
na posterunku postępowej inicjatywy
zabrania Węgrom głosu w PE



Wyniki wyborów na Węgrzech nie wszystkich ucieszyły, demokracja zawiodła nie tylko w Niemczech. Tam lewica pomimo gorących zapewnień że odstąpią, jest w koalicji. Jest jak było, ale pól roku oswajali wyborców z tą myślą. Właśnie przedstawiono projekt rezolucji PE, wzywającej Radę UE by uruchomiła wobec Węgier art. 7 traktatu UE. Uznano w Brukseli, że „istnieje poważne ryzyko naruszenia praworządności” na Węgrzech.


Sprawozdawczyni projektu Judith Sargentini z Zielonych (Holandia Yes!), uzasadniając konieczność takich działań, wskazała m.in., że rząd premiera Węgier Viktora Orbana niszczy "wolności słowa, praw Romów i mniejszości żydowskich oraz uchodźców i innych kwestii." Dodała też, że działać trzeba, ponieważ "Nie ma sygnałów co do tego, że węgierski rząd zmieni kurs i przejdzie na postępową stronę mocy”. Sargentini mówiła też o ograniczaniu kompetencji Trybunału Konstytucyjnego na Węgrzech, swobody wypowiadania się, ustawie o mediach, wolności akademickiej. Soros Yes! - chciałoby się powiedzieć, całą gębą.



Obrazek



http://www.kormany.hu/en/government-spokesperson/news/the-latest-soros-report-is-an-attempt-to-blackmail-hungary-into-resettling-migrants

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 17:40  
Cytuj
Zazdrosna "lala" po "męsku" zbluzgała dziewczynkę na ulicy.

Wczoraj transseksualista-celebryta o imieniu "Rafalala" zaatakował bezbronną dziewczynę. Minister Joachim Brudziński jasno powiedział, że nie ma ludzi stojących ponad prawem. Sprawą zajęła się policja.


Obrazek



Lewicowa partia Razem, która nie osiągnęła w wyborach 1 proc. poparcia i w związku z tym musi zwrócić 150 mln forintów (niecałe 2 mln zł) przyznanych jej na kampanię z budżetu, zbierała środki za spłacenie tej sumy. Wczoraj szef partii mówił, że dotąd zebrano 69 mln forintów (nieco ponad 900 tys.). Towarzysze po dysze towarzyszki po dwie dyszki.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 06:53  
Cytuj
CYTAT

Fakebook podwinął ogon,
cool
jeszcze nawet przed grillowaniem na żywca

smiech2
w Kongresie USA



Jest teraz jasne, że nie zrobiliśmy dosyć, by zapobiec szkodliwemu używaniu tych narzędzi (stworzonych przez firmę Cambridge Analytica). Chodzi o fake newsy, zagraniczne ingerencje w wybory oraz mowę nienawiści, jak również programowanie i ochronę danych. Nie mieliśmy dostatecznie szerokiego spojrzenia na naszą odpowiedzialność i to był duży błąd. To był mój błąd i przepraszam. Ja założyłem Facebooka, ja go prowadzę i ja jestem odpowiedzialny za to, co się na nim dzieje – napisał.

Obrazek
czekamy na pierwszy ogień ok



Szef Facebooka stwierdził, że jego firma była "zbyt powolna w wykryciu i odpowiedzi na rosyjską ingerencję" i pracuje ciężko, by "było lepiej". Jego oświadczenie ma związek ze skandalem wokół firmy Cambridge Analytica. We wtorek Zuckerbeg rozpocznie dwudniowe zeznania przed dwoma komisjami Kongresu w tej sprawie.

Twitter & YouTube zażywają kąpieli peklującej przed swoją sesją grillowania za postępowy terror poprawności.



https://youtu.be/W8PO7CEr6TU?t=12

Senator dowiódł lewacko liberalnego nastawienia Fakebooka. Zuckerberg przyznał się publicznie że tak JEST - zatrudnia 15-20 tys cenzorów "of extremely left leaning bias" mf cool

Przepiękne Art ok grillowanie tych aliens było mocne



https://youtu.be/IQQhdaoSMOs?t=67

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 09:19  
Cytuj
Idąc tokiem rozumowania autora poniższego mema - każde uczące się dziecko powinno samo zarobić na swoje książki, zeszyty, tornister, ....bo inaczej wyrośnie na roszczeniowca.zaklopotany

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 00:27  
Cytuj
Anty=korytowcy mają zgrzyt z cieciami wśród zarządów miejskich spółek nie wiem Swoje dziecko najtrudniej skrzywdzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 06:15  
Cytuj
CYTAT
Anty=korytowcy mają zgrzyt z cieciami wśród zarządów miejskich spółek nie wiem Swoje dziecko najtrudniej skrzywdzić.


Prawi i Sprawiedliwi, którzy do władzy przyszli dla służby mają kłopot jak wytłumaczyć, że w kwestii finansów niczym nie różnią się od poprzedników.

Dojna zmiana umiech Wystarczy nie kraść umiech


Zdjęcie ku refleksji wszystkim „wyznawcom”… i parę słów co na nim widać.

Rozmowa w TVP na temat reformy wymiaru sprawiedliwości, demokracji, niezawisłości, wolności itp…
Po lewej Stanisław Piotrowicz - obecnie Poseł PiS, a także od 1978r członek PZPR, gdzie pełnił m.in. funkcję kierownika szkolenia partyjnego. Aktywista, któremu w 1984 przełożeni wystawili taką ocenę: „jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, aktywnym i wydajnym”
Po prawej Marcin Święcicki - obecnie Poseł PO, a także od 1974 członek PZPR, gdzie m.in. do 1990r był członkiem najwyższych władz KC PZPR - przewodniczącym egzekutywy partyjnej - odpowiedzialnym za planowanie jej pracy.
Pośrodku siedzi Jerzy Jachnik - obecnie Poseł Kukiz’15. W latach 80-tych skazany przez ówczesną władzę za ukrywanie działaczy opozycji. Później, przez całe lata prowadził własną działalność gospodarczą, którą sady i prokuratura prawie mu zniszczyły.


Obrazek


Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 07:32  
Cytuj
PiS zdecydował się wziąć za ubeków i donosicieli na uczelniach. Na razie tylko byłby to zakaz pełnienia wysokich funkcji.

Jestem bardzo ciekaw, czy to się uda.
Ostatnia próba (nie pamiętam już za czyich rządów) skończyła się fiaskiem...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 09:13  
Cytuj
Mogli byśmy mieć normalne państwo, z normalnymi ludźmi ale są nienawistne matoły, które ciągle muszą mieć dekomunizacje, "deubecyzacje", i inne "de...". Bez tego nie potrafią funkcjonować. Nie pomyśli jeden z drugim, że skoro ktoś funkcjonuje w społeczeństwie, w którym nie na ubeków i komunistów od prawie 30 lat to chyba już się wyczyścił. Ale nie, trzeba przecież niszczyć a nie budować. A najśmieszniejsze jest to, że swój, nie ważne jaki to dobry człowiek (Piotrowicz, Jasiński, Kryże). Dlaczego nie zdekomunizujemy sejmu ? Jesteśmy chyba jedynym takim narodem na świecie gdzie wiecznie musimy się wewnętrznie gryźć i sami się niszczyć. Jak to mówił Jan "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi" - niczego się nie uczymy jako naród, żadnych wniosków nie wyciągamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 10:30  
Cytuj
marcinku - sejm też należy zdekomunizować. Każdy kto był w PZPR, współpracował z komunistycznym aparatem represji - powinien być pozbawiony prawa do pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych.

Tu nie chodzi o zemstę, nienawiść... tylko o sprawiedliwość.
Z różnymi wykładowcami miałem do czynienia na politechnice. Nie brakowało wśród nich takich, którzy zrobili karierę dzięki partii i donoszeniu na studentów i kolegów.

Zazwyczaj mieli zerowy lub niewielki potencjał naukowy, za to zajmowali wysokie stanowiska na uczelni. Blokowali inicjatywy młodych wykładowców, zawłaszczali ich pomysły, granty rozdzielali w sposób skandaliczny i wmuszali doktorantów w karuzele swoich układów, - a jeśli któryś się nie podporządkowywał - był zwalniany, lub sam się zwalniał, bo za psie pieniądze i z najbardziej goooownianymi grafikami zajęć nie dawali rady....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 12:01  
Cytuj
Mirek, ale to o czym piszesz to bardziej "typ człowieka", będzie pływał dalej bez względu na partię obecną czy inną, tak będzie nadrabiał braki lub swoją ambicję umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 12:13  
Cytuj
Bob - zgodziłbym się z tobą, jeśli to by były pojedyncze przypadki, albo gdyby nie było regułą, że tego typu ludzie byli np. w strukturach partii od początku swojej kariery.

Ani SLD, ani AWS, ani PO ani PiS nie dawały (nie dają) takich możliwości rozwoju, za donosicielstwo. Próbujesz zrównać PZPR z każdą inną partią. No co ty.

A to są pijawki wyhodowane na przywilejach partyjnych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
...

A to są pijawki wyhodowane na przywilejach partyjnych.


Dokładnie tak jak wazeliniarze z PISu tzw. misiewicze, których wszędzie obecnie jest pełno.

PS. Tak z ciekawości. Dlaczego piszesz do mnie marcinku jak do chłopczyka? umiech Próbujesz się dowartościować robiąc ze mnie "chłopca" smiech2 nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 142 143 144 145 146 147 148 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »