NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
co zrobić gdy dzieci głodne , i brak pieniędzy ?,
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
A ja podałam swoje gg licząc,że może ~~coco100 coś zaproponuje i ~prawda napisze cos konkretnego.Wygląda jednak na to ,że to tylko czcza pisanina,żeby dokopać
ludziom,którzy i tak zapomnieli co to dobry humor.Apeluję więc do wszystkich,którzy są tak sie wymodrzali,żeby nie denerwowali ludzi.



Nie denerwuj się tylko przejdź po domkach np. na ulicy Krzywej i popytaj umiech

Jeśli naprawdę potrzebujesz forsy to robota się znajdzie jezyk
Gwarantuję Ci że nie jedna pani będzie potrzebować Twojej pomocy w przedświątecznych porządkach ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 09:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 11:37  
Cytuj
Mam taka cichą nadzieję,że przed świętami "złapię " jakąś pracę.I nie myśl,że siedzę bezczynnie i na nią czekam.Nie jestem naiwna i zdaje sobie sprawę,że praca do mnie nie przyjdzie sama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
Proponuję - powieście ogłoszenie na działkach. Wiosna idzie. Roboty sporo. Mam ze trzy ary. Chętnie dam komuś zajęcie na 8 godzin. Wyczesać trawę, przyciąć drzewka, zrobić kilka grządek - kobitka mnie goni, a mnie nie bardzo się chce. Za 200 zł gotów jestem kupić sobie spokój.


Jeżeli jeszcze nie znalazłeś nikogo ja byłabym BARDZO tą pracą
zainteresowana.
Moje GG 9076791

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »