NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Zaginął pies- suczka Golden Retriver!, pomóżcie!!!
Posty: 18
Dołączył: 26 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2015r. 12:29  
Cytuj
Dnia -prawdopodobnie-24 grudnia zaginęła biszkoptowa suczka rasy Golden Retriver. Waga 30-35 kg. Zaginęła na Agatówce i podobno ostatni raz widziana obok stacji Orlen na Agatówce. Według nowych informacji w miejscowości Obojna znalazł ją mężczyzna, który zapytał starszej Pani czy to jej pies,bo jeśli nie to on ją sobie weźmie, bo to pies rasowy. Podejrzewamy,też że ewentualnie ktoś ją ukradł. Gdyby ktoś zobaczył takiego psa, lub zobaczył, że u kogoś na podwórku nagle pojawił się taki dorosły, biszkoptowy Golden prosimy o kontakt 519 712 708. Przewidziana nagroda!!! Ten pies jest członkiem rodziny. Wszyscy bardzo go kochamy. Jeżeli ktoś zabrał tego psa to prosimy o oddanie. Zapłacimy. Już i tak te święta nie są radosne bez tej psinki :((

Link do zdjęć i pełnego ogłoszenia http://stalo(...)d=347098

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2015r. 12:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 26 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2015r. 12:31  
Cytuj
Dodam,że pies jest dla nas bardzo ważny. On nigdy nie spał sam na dworzu. Przebywa z całą rodziną w domu. Jest bardzo łagodny i ufny, ale on i cała nasza rodzina jesteśmy z nim bardzo związani. Został przez nas adoptowany 2 lata temu z rodziny, która go nie chciała. Prosimy o każdą cenną informację

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2015r. 12:44  
Cytuj
Mamy nadzieję, że wróci do Was! Mnóstwo zaginionych zwierzy już się odnalazło. Wrzucę jeszcze tu jej zdjęcie.

Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 26 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2015r. 14:23  
Cytuj
Dziękujemy ludziom o dobrym sercu! Dzięki Wam udało się odnaleźć naszego psa!!!;) jesteście cudowni;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2015r. 14:31  
Cytuj
ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2015r. 13:01  
Cytuj
Tak z ciekawości....ktoś go przywlaszczyl czy bidula się błąkał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 09:02  
Cytuj
Ja mam WIELKĄ prośbę... Na ul. Przemysłowej błąka się pies. Bardzo ładny, grzeczny zwierzak. Często widzę go na przystanku obok Mrówki. Ja nie mogę go wziąć do domu, bo mieszkanko mam za małe . Jeśli ktoś mógłby się tym psiakiem zająć... Idą silne mrozy, może mu stać się krzywda. Pomyślcie, bardzo proszę !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
Ja mam WIELKĄ prośbę... Na ul. Przemysłowej błąka się pies. Bardzo ładny, grzeczny zwierzak. Często widzę go na przystanku obok Mrówki. Ja nie mogę go wziąć do domu, bo mieszkanko mam za małe . Jeśli ktoś mógłby się tym psiakiem zająć... Idą silne mrozy, może mu stać się krzywda. Pomyślcie, bardzo proszę !
Ten kudłaty wilczur z Rozwadowa ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »