NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Stalowowolscy parlamentarzyści, Osiągnięcia w kadencji 2015 - 2019
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 07:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ty tez banan uważasz ze należy zabrać możliwość pracy ludziom którzy są na emeryturze ?


Ja jestem za tym żeby ludzie na emeryturze nie musieli pracować ... po to płaci się jebane składki przez ponad 40 lat by po przejściu na emeryturę żyć godnie ... przynajmniej brać tyle samo kasy ile zarabiało się przed przejściem na emeryturę (przez ile średnio taki emeryt bierze rentę 5-10 lat ?)... co a tym idzie nie zabronił bym im zakładania firm/działalności ale gdyby była godna emerytura jak najbardziej zakazać i niech wnuki bawią ... a młodzi niech na nich tyrają


Tylko ze nie każdy emeryt ma wnuki albo nie każdy te wnuki ma pod ręką, a dla niektórych praca to pasja. Nie można zabronić człowiekowi pracować jeśli chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 07:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 09:24  
Cytuj
Nie wiem co pasjonującego może być np. w siedzeniu w przyczepie i pilnowaniu jakiejś budowy/parkingu za marne grosze ... Jeżeli już to bardziej pracoholizm a to można leczyć ... Nie wiem co tam w życiu sobie porabiasz ... mogę zrozumieć że jeżeli ktoś zarabia na tym co lubi to praca może być i pasją powiedzmy taki hodowca/lekarz z powołania (przykłady można mnożyć)... Ale emeryt który powiedzmy tyrał w HSW dostaje teraz z 1200 zł i nie stać go na utrzymanie bezrobotnego syna z synową i wnukami i siedzi jako nocny stróż za parę zł to nie pasja ... a wyzysk bo jego synowi tych kilku zł by nawet nikt nie zaproponował

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:20  
Cytuj
Z niecierpliwością czekamy na te osiągnięcia!
Póki co PO i PiS jak widać robią to samo: pani prezes i pani senator biorą kasę jako emerytki i dorabiają kupę kasy.
Pani prezes zatrudniła synową na intratnej posadzie w ZUS, a syn pani senator został zatrudniony na intratnej posadzie w spółce podległej miastu zarządzanym przez byłego pracownika pani senator obecnego prezydenta, czyż nie?
Więc jak się ma cokolwiek zmienić na lepsze skoro decyduje kolesiostwo i nepotyzm i przynależność partyjna? neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:25  
Cytuj
Pisałeś banan wyżej o godnej emeryturze, coś takiego dla zwykłych ludzi nie istnieje. I chyba nie zaistnieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:28  
Cytuj
CYTAT

Więc jak się ma cokolwiek zmienić na lepsze skoro decyduje kolesiostwo i nepotyzm i przynależność partyjna? neutralny



Tego typu zjawiska występują wszędzie ? Masz jakiś pomysł jak się tego pozbyć ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:26  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879 )
Pisałeś banan wyżej o godnej emeryturze, coś takiego dla zwykłych ludzi nie istnieje. I chyba nie zaistnieje.


Mogło by zaistnieć ale głupi ludzie wybierają głupców. Mami się tych ludzi wiekiem emerytalnym i wysokością emerytury. W normalnym kraju takich dylematów by nie było. Może kiedyś Polska będzie normalnym krajem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:30  
Cytuj
CYTAT (stalowiak2)

Więc jak się ma cokolwiek zmienić na lepsze skoro decyduje kolesiostwo i nepotyzm i przynależność partyjna? neutralny


CYTAT (mariusz12879 )

Tego typu zjawiska występują wszędzie ? Masz jakiś pomysł jak się tego pozbyć ?


To proste jak budowa cepa. No ale trzeba mądrych ludzi. To nie problem zatrudniania znajomych tylko zapłaty stanowiskiem dla znajomego. W przypadku Sagatowskiego to zwykła korupcja. Sagatowski nie ma kompetencji do tego stanowiska.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:00  
Cytuj
Partia której andrzejku jesteś gorącym zwolennikiem i obrońcą rządziła tym krajem przez ostatnie osiem lat, jakoś twoi wybrańcy nie potrafili nic dla ciebie zrobić. Chyba ze coś im zawdzięczasz, to się pochwal. Bo naprawdę nie mam pojęcia w imię czego tak cięgle stajesz w obronie Platformy Obywatelskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:01  
Cytuj
Aby cokolwiek zmieniło się na lepsze, aby zniknęło kolesiostwo i nepotyzm i stanowiska za przynależność partyjną, to trzeba wybierać nowych ludzi. Doprowadzić do zmiany systemu wyborczego. To o co chodzi Kukizom.
Teraz będą wybory za Webera i trzeba dać szansę nowemu. Wprawdzie Kukizy nie wystawiły nikogo od siebie, ale popierają młodego Bednarczyka i trzeba na niego zagłosować. Ja i dziadki dajemy mu szansę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:03  
Cytuj
Pytanie było do bananka, a tu ups, zapomniałeś się przelogować andrzejku, ale wtopa, chłoptaś andrzejek smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Aby cokolwiek zmieniło się na lepsze, aby zniknęło kolesiostwo i nepotyzm i stanowiska za przynależność partyjną, to trzeba wybierać nowych ludzi. Doprowadzić do zmiany systemu wyborczego. To o co chodzi Kukizom.
Teraz będą wybory za Webera i trzeba dać szansę nowemu. Wprawdzie Kukizy nie wystawiły nikogo od siebie, ale popierają młodego Bednarczyka i trzeba na niego zagłosować. Ja i dziadki dajemy mu szansę!


Z tym Kukizem to masz racje,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Pisałeś banan wyżej o godnej emeryturze, coś takiego dla zwykłych ludzi nie istnieje. I chyba nie zaistnieje.


Może i nie ... wierzyć trzeba ... jak i w to że kiedyś ktoś wymyśli że jak walnę w kalendarz to moje składki powinna dziedziczyć rodzina a nie państwo ... na nich już płacę różne daniny to wara od moich składek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:27  
Cytuj
Wira czyni cuda, z tym dziedziczeniem to dobry pomysł tylko kto to w real wprowadzi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mariusz12879 )
Pisałeś banan wyżej o godnej emeryturze, coś takiego dla zwykłych ludzi nie istnieje. I chyba nie zaistnieje.


Mogło by zaistnieć ale głupi ludzie wybierają głupców. Mami się tych ludzi wiekiem emerytalnym i wysokością emerytury. W normalnym kraju takich dylematów by nie było. Może kiedyś Polska będzie normalnym krajem.



andrzejku może byś mnie prostego pisiora uświadomił na kogo należało by głosować, aby Polska stała się " normalnym krajem " ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:35  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879 )
Partia której andrzejku jesteś gorącym zwolennikiem i obrońcą rządziła tym krajem przez ostatnie osiem lat, jakoś twoi wybrańcy nie potrafili nic dla ciebie zrobić. Chyba ze coś im zawdzięczasz, to się pochwal. Bo naprawdę nie mam pojęcia w imię czego tak cięgle stajesz w obronie Platformy Obywatelskiej.


Wiem, że nie odpowiesz na moje pytanie bo go nie zrozumiesz. Ale spróbuję. Dam ci szansę. Uwaga, Pytanie. Kiedy ostatnio stawałem w obronie PO? Koniec pytania.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:38  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879 )


Pytanie było do bananka, a tu ups, zapomniałeś się przelogować andrzejku, ale wtopa, chłoptaś andrzejek smiech2


Nie wiele spodziewam sie po takiej nędzy intelektualnej jak ty. Nie masz argumentów więc uderzasz personalnie. Piszesz nick z małej litery. Jakieś takie prostackie zaczepki. Szkoda czasu na takiego wolnomyśliciela jak ty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:40  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879 )



andrzejku może byś mnie prostego pisiora uświadomił na kogo należało by głosować, aby Polska stała się " normalnym krajem " ?


Po co i tak tego nie ogarniesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mariusz12879 )



andrzejku może byś mnie prostego pisiora uświadomił na kogo należało by głosować, aby Polska stała się " normalnym krajem " ?


Po co i tak tego nie ogarniesz.


Może i nie ogarne, ale jak mnie przekonasz ze to jedyna słuszna opcja to daje słowo ze oddam głos, skoro nie PO to kto ? Podziel się z nami swoją mądrością. Tylko nie wysyłaj mnie na "szczoch z buraka"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 23:00  
Cytuj
Nie będę ryzykował. Pisałem na tym forum już dużo o emeryturach. Nie będę się powtarzał.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 23:19  
Cytuj
Nie pytałem o emerytów tylko o poprawność polityczną, zafascynowała mnie twoja mądrość więc zadałem pytanko, skoro nie PIS to kto ? Doczekam się odpowiedzi ?


Masz na myśli PPE ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 09:08  
Cytuj
mariusz12879, zastanów się. Który polityk po za Korwinem jest w stanie pozbawić się władzy nad obywatelami i uwolnić emerytów. Obecny system to władza. Można decydować o wysokości i wieku. Przed wyborami coś obiecać. Emeryt jest skazany na wolę polityków. Gdyby zlikwidować ten system i oddać ludziom te pieniądze to ludzie sami najlepiej by wiedzieli kiedy iść na emeryturę. Wiedzieliby ile trzeba odkładać by mieć godną emeryturę. No ale politycy stracili wy władzę nad ludźmi. To nie przejdzie.

Ja nie piszę o poprawności politycznej. Ja nie mam tak ciasnego umysłu, że widzę tylko jedną opcję i nic po za tym.
Zapytałeś jak nie PiS to kto? Co PiS zmieni w sprawie emerytów? Jaką da im wolność? Obniży wiek, podniesie emerytury (jak będzie miał z czego). To jest ta wolność i prawo do decydowania o sobie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 16:04  
Cytuj
No widzisz Andrzejku mamy coś wspólnego, obaj lubimy Korwina, tylko ze on nie ma szans dostać się do władzy, a szkoda, bo byłoby ciekawie.
Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, co ten Kaczyński Tobie zrobił że tak na niego szczekasz ? A na Platforme złego słowa powiedzieć nie dasz. Twierdzisz że PO nie bronisz, ale jak ktoś coś o nich napisze to zaraz kontre z atakiem na PIS wysuwasz. Dziwny z Ciebie człowiek, mam wrażenie za sam nie wiesz czego od życia oczekujesz, bo złości i zawiści do innych to w tobie nie brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 17:36  
Cytuj
Lubisz Korwina i popierasz socjalistę Kaczyńskiego. No po prostu masakra.

Ja nie szczekam. Zadaj pytanie jak kulturalny człowiek to się dowiesz.

Zacytuj moją kontrę z atakiem na pis.

Złość i zawiść? Zobacz jak ty traktujesz swoich rozmówców.

Po za jednym zdaniem nie odniosłeś się do mojego posta. Wiedziałem, że nie ogarniesz. Rozmowa z tobą nie ma sensu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 17:43  
Cytuj
Jak zwykle wszystko wiesz najlepiej,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 18:06  
Cytuj
A gdzie ja napisałem, że wiem najlepiej? Chcesz być partnerem do rozmów to napisz coś od siebie. Jakieś własne przemyślenia. Napisz jakiś konkret a nie takie zdawkowe stwierdzenia czy kolejne pytania.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »