NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 54 55 56 57 58 59 60 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
tak, nadaremnie wysłali mi tego maila, bo poszedł w kosz, ale d...ą mbanku bym nie nazywał ... umiech


Zgrzeszyłeś,nie udało ci się uniknąć tego co ma pozór zła.A zgrzeszyłeś myślą jezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 17:46  
Cytuj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 18:17  
Cytuj
To najwięksi zwolennocy już się wypowiedzieli. A trzymając się tematu wrzucam jak co roku

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

sprawdziłem na stronie mbanku....


Nie wiem kto tu bardziej manipuluje Miriam. Ty czy ten mem i co takiego sprawdziłeś na stronie mBanku.

Jestem posiadaczem konta w tym banku. wchodzę na stronę i widzę

Wpłać na WOŚP z konta w mBanku wskazaną kwotę, a my przelejemy drugie tyle



Potem wykonaj przelew faktycznie do wyboru są kwoty. Co to przeszkadza? Można wysłać kilka razy jeśli ktoś nie znajdzie tam odpowiedniej dla siebie sumy.

Po wejściu w Gramy razem czytam.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz kolejny, a my razem z nią!
Podczas 26. Finału Fundacja WOŚP pozyskiwać będzie środki na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci na oddziałach noworodkowych, a my zapewnimy obsługę finansową zbiórki. Przygotowaliśmy również szereg rozwiązań ułatwiających dokonywanie wpłat na Orkiestrę, bo wiemy, że wspólnie z naszymi klientami możemy dwa razy więcej!



gdzie Mirku przeczytałeś, że płatność dokonana ma być kartą? Ja to przed chwilą zrobiłem bez używania karty. Faktycznie aby podwoili kwotę trzeba kliknąć w proponowaną przez nich kwotę 10/20/50/100 jak to ci mało to kliknij kilka razy. Podwoja tylko pierwszą wpłatę. No i zgodnie z zapisem wspólnie z naszymi klientami możemy dwa razy więcej trzeba być ich klientem.

Mirek manipulancie. Pełny zapis o milionie brzmi:

Ten materiał nie jest ofertą. Podwoimy wyłącznie twoją pierwszą wpłatę na WOŚP, jeśli w dniach od 18.12.2017 do 21.01.2018 przelejesz lub wpłacisz kartą kwotę 10, 20, 50 lub 100 zł. mBank przekaże na WOŚP maksymalnie 1 000 000 zł. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji „Razem wspieramy WOŚP”, obowiązującej od 18.12.2017 do 28.02.2018, dostępne są na www.mBank.pl/WOŚP



Jest napisany normalną czcionką i nie ma zapisu o wyłącznych wpłatach kartą. Można płacić przez internet tak jak ja to zrobiłem.

Mirek napisz jeszcze raz co sprawdziłeś na stronie mBanku? Manipulancie?

Kwotę oczywiście poznamy z rozliczenia jakie składa WOSP co roku. mBank zapewne też pochwali się jaką kwotę przekazali ich klienci.

Jaki masz cel w tych manipulacjach?

Może taki ??

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 19:32  
Cytuj
Wrzucę, jak co roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 19:39  
Cytuj
Obrazek

Mirek, daj linka do tego swojego mema. Nie mogę znaleźć na wiocha.pl i Google też go nie wyszukuje umiech Dziwne umiech Dostałeś to na służbową pocztę od ernesta?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 20:03  
Cytuj

Ja jestem biedny i nie wrzucam.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 20:12  
Cytuj
Od lat nie wrzucam i nie wrzucę. Kasa z Allegro i przelewów idzie na Woodstock, i jeepy Owsiaka bo nie jest to zbiórka publiczna. Zbiórka publiczna to tylko gotówka.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11711
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 20:23  
Cytuj
"Ten materiał nie jest ofertą. Podwoimy wyłącznie twoją pierwszą wpłatę na WOŚP, jeśli w dniach od 18.12.2017 do 21.01.2018 przelejesz lub wpłacisz kartą kwotę 10, 20, 50 lub 100 zł. mBank przekaże na WOŚP maksymalnie 1 000 000 zł. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji „Razem wspieramy WOŚP”, obowiązującej od 18.12.2017 do 28.02.2018, dostępne są na www.mBank.pl/WOŚP."

Drobnym druczkiem....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 20:43  
Cytuj
Dojenie frajerów pod pozorem pomocy dzieciom. I tak od lat.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 20:54  
Cytuj
mirek woli wrzucic rydzykowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 20:59  
Cytuj
Witam


Jasne, że wrzucimy!!!! Jak co roku, a.... nawet więcej.... Na pochybel przeciwnikom!!!!


Nie chcesz - nie wrzucaj - to tak, jak z tacą w kościele, tylko o tym jakoś przeciwnicy nie piszą co tydzień, a mogliby jechać na czarnych, jak Wy na Jurka rok w rok!!!!!


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11711
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
mirek woli wrzucic rydzykowi


Ewie Błaszczyk ok
Caritasowi ok

Nie - złotym melonom i mrówkom....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mirek woli wrzucic rydzykowi


Ewie Błaszczyk ok
Caritasowi ok

Nie - złotym melonom i mrówkom....
. brawo Mirek! Nie dajmy się ogłupić synowi milicjanta.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
Witam


Jasne, że wrzucimy!!!! Jak co roku, a.... nawet więcej.... Na pochybel przeciwnikom!!!!


Nie chcesz - nie wrzucaj - to tak, jak z tacą w kościele, tylko o tym jakoś przeciwnicy nie piszą co tydzień, a mogliby jechać na czarnych, jak Wy na Jurka rok w rok!!!!!


Pozdrawiam
. Bo księża w kosciele nie mówią, ze jak nie dasz na tace nie odprawia mszy, a zwolennicy Owsiaka każą podpisywać deklaracje, ze jak nie wrzucisz to Cie nie bedą leczyć...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 22:45  
Cytuj
ja osobiście do puszki na tę całą owsikową orkiestrę nie wrzucę, ale zabraniać ubecji wrzucać nie będę, bo ja nikomu do portfela nie zaglądam, skoro tylko tak mogą "odkupić" donosy na kolegów... wszak ten sprzęt, który ratuje dzieciaki to szczytny cel a że przy okazji zakupu dadzą swoim zarobić to też ich sprawa, bo i ich pieniądze, ja się nie dorzucałem...
że obnoszą się z tym jakby świętymi za życia zostali no to trochę kłuje, ale jak weźmiecie pomiędzy 1000 osób wsadzicie 10 idiotów, to jako pierwszych ich dostrzeżecie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 00:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam


Jasne, że wrzucimy!!!! Jak co roku, a.... nawet więcej.... Na pochybel przeciwnikom!!!!


Nie chcesz - nie wrzucaj - to tak, jak z tacą w kościele, tylko o tym jakoś przeciwnicy nie piszą co tydzień, a mogliby jechać na czarnych, jak Wy na Jurka rok w rok!!!!!


Pozdrawiam
. Bo księża w kosciele nie mówią, ze jak nie dasz na tace nie odprawia mszy, a zwolennicy Owsiaka każą podpisywać deklaracje, ze jak nie wrzucisz to Cie nie bedą leczyć...


Witam


Gdzie Ty żyjesz???? Oni nie muszą mówic, bo każdy wie ile co kosztuje.... Dlaczego twój proboszcz przez cały rok nie zapyta Ciebie, jak Ci się żyje, ani nie zaglądnie do Ciebie, tylko po kasę po kolędzie potrafi przyjść..... Tylko tyle potrafią dla Ciebie zrobić przez cały rok????? Pojawić się z byle czym i kasę zgarnąć?????? To cały Twój świat wiary???? Bóg, jak to widzi, to się w grobie przewraca hehehhhe


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 08:03  
Cytuj
zarumienionyWarto posłuchać przemyśleć http://www.youtu(...)sBQSYTl0

Ale to i tak tylko czubek góry lodowej.
Jakby się dokładnie pochylić to wychodzi drugi budżet Polski; albo i lepiej.
Ci co dopuścili do konkordatu i wszystkich jego implikacji to zbrodniarze.
Zbrodnarze którzy działali i działają na szkode „Polskiej racji stanu”; jeśli takowe określenie jeszcze cokolwiek dzisiaj znaczy.

I Wam dupę ściska te parę groszy dla Owsiaka a właściwie dla chorych ludzi, wstyd i jeszcze raz wstydzarumieniony

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
"Ten materiał nie jest ofertą. Podwoimy wyłącznie twoją pierwszą wpłatę na WOŚP, jeśli w dniach od 18.12.2017 do 21.01.2018 przelejesz lub wpłacisz kartą kwotę 10, 20, 50 lub 100 zł. mBank przekaże na WOŚP maksymalnie 1 000 000 zł. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji „Razem wspieramy WOŚP”, obowiązującej od 18.12.2017 do 28.02.2018, dostępne są na www.mBank.pl/WOŚP."

Drobnym druczkiem....


No i tu wyczytałeś, że wpłata jest wyłącznie kartą? Ja wpłaciłem bez używania karty, przez internet.
To nie jest żadnym drobnym drukiem. Grzeszysz manipulancie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Bo księża w kosciele nie mówią, ze jak nie dasz na tace nie odprawia mszy, a zwolennicy Owsiaka każą podpisywać deklaracje, ze jak nie wrzucisz to Cie nie bedą leczyć...


Podaj chociaż jeden przykład, że ktoś odmówił leczenia tylko z tego powodu, że nie dał na WOŚP!
Bo ja mogę podać przykład, gdzie ksiądz odmówił udzielenia sakramentu za darmo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mirek woli wrzucic rydzykowi


Ewie Błaszczyk ok
Caritasowi ok

Nie - złotym melonom i mrówkom....



Potwierdzam .Ja też wole Caritas,Serduszko zasilić niż Złotego Melona Owsika czy tez Mrowke całą.Wybór jest możliwy dla każdego.Rzucam tam gdzie chcę a nie tam gdzie muszę.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 11:59  
Cytuj
No i wrzucaj gdzie chcesz. Tylko dlaczego tacy jak ty tak bardzo manipulują faktami by zniechęcić do WOSP?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 13:30  
Cytuj
Jakimi faktami manipulują?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
W ostatnich dniach przetoczyła się przez internet, w tym wykop, fala rozmaitych oskarżeń pod kierunkiem WOŚP. Przytłaczająca większość z nich to zwyczajne brednie (nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu), oparte na doniesieniach przypadkowych blogerów, polityków, telewizyjnych manipulacjach, krążących w internecie obrazkach oraz zwyczajnych plotkach. W poniższym tekście odnoszę się do tych zarzutów, niesprawdzonym kłamstwom przeciwstawiając uźródłowione fakty.

[url]https://dziennik-polityczny.com/2017/12/20/szokujace-zestawienie-zarzutow-i-odpowiedzi-oto-jak-owsiak-nie-okrada-wosp/
jeden z wielu przykladow .

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 19:21  
Cytuj
Tak! Korzystaliśmy z dobrodziejstw WOŚP i wrzucać będę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
No i wrzucaj gdzie chcesz. Tylko dlaczego tacy jak ty tak bardzo manipulują faktami by zniechęcić do WOSP?



Znowu fejk?Gdzie ja zniechęcam do WOŚP?JA tylko piszę prawde o manipulacjach Złotego Melona,o Mrowce całej i o tym że Owsik nie udostępnił ksiąg rachunkowych.Dlaczego przegrał z Matka Kurka?Odpowioedz mi na to?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 54 55 56 57 58 59 60 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »