NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 56 57 58 59 60 61 62 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 10:37  
Cytuj
No i jaki związek mają te powiązania z tym, że WOŚP kupuje sprzęt do szpitali i tym samym pomaga dzieciom ? Po co w ogóle o tym pisać? Chyba tylko po to, żeby osłabić WOŚP a to jest bez sensu bo WOŚP naprawdę pomaga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 10:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 10:44  
Cytuj
Przecież woodstock to już wielka machina przez która przewijają się setki tysięcy osób. Sam Kostrzyn daje blisko 0,5mln na organizację, jak również Urząd Marszałkowski, bo zwraca im się to kilkukrotnie.

Firmy partnerskie (np. Lech, Play) płacą kosmiczne pieniądze, aby być tam widocznym i co w tym złego ?
Wszystko jest w sprawozdaniach finansowych, które co roku sprawdzają jednostki państwowe i nigdy nie było żadnych nieprawidłowości - a gwarantuję jeśli PiS który jest na Owsiaka cięty znalazł by cokolwiek napewno już byśmy o tym wiedzieli.

Wszystkie oszczerstwa na Pana Owsiaka biorą się z braku wiedzy w czytaniu sprawozdań finansowych, bo jeżeli firma Play wpłaca np. 3 miliony jako dotacja celowa na organizację przystanku Woodstock to tam ta kwota pójdzie, natomiast ludzie widzą tylko sumę wpływów całej fundacji i wg. nich suma ta powinna równać się kwocie wydatków na zakupy. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 10:47  
Cytuj
tu nie chodzi tylko o pieniądze, ale o ideologię ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 11:32  
Cytuj
Twoją chorą ideologię. W Kościele w pierwszej ławie żarliwie się modli, a po wyjściu obgaduje wszystkich. Taki typowy Katol z ciebie. Nie dajesz to odpuśc, aż tak cię ten Owsiak Boli??

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 11:40  
Cytuj
Masz rację Jacek, chyba czas odpuścić umiech

Niech ta pomoc WOŚP-u pomoże jak największej ilości dzieci.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 11:44  
Cytuj
no i pod tym się podpisuje ok good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
Masz rację Jacek, chyba czas odpuścić umiech

Niech ta pomoc WOŚP-u pomoże jak największej ilości dzieci.


I oby to Oświecenie zostało w twojej głowie.
Głosisz słowo Boże, a sam go nie wykonujesz.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 11:57  
Cytuj
Polecam wpłaty przez mBank, jeśli macie konto.
"Wasze wpłaty o nominałach: 10, 20, 50 lub 100 zł zrealizowane na rzecz WOŚP podwoimy. Płacicie 10 zł, my dokładamy kolejne 10 zł, wpłacacie 50 zł, my dokładamy 50 zł, itd.
Podwajamy tylko pierwsze zasilenie"

Źródło: https://www.mbank(...)nia.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Masz rację Jacek, chyba czas odpuścić umiech

Niech ta pomoc WOŚP-u pomoże jak największej ilości dzieci.


I oby to Oświecenie zostało w twojej głowie.
Głosisz słowo Boże, a sam go nie wykonujesz.


To nie jest oświecenie, bo ja dalej potrzebującym dzieciom i osobom chorym będę pomagał na inny sposób. Nie przez WOŚP.

Głosząc Słowo Boże nie mogę się podpisać pod Czarnym Marszem w którym przedstawiciele WOŚP-u brali udział, nie mogę się podpisać pod słowami Owsiaka o eutanazji osób chorych czy starych, nie mogę się podpisać pod słowami "róbta co chceta" itd., itd.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 12:28  
Cytuj
Ale nikt cie o to nie prosi. Po prostu przemilcz temat.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Ale nikt cie o to nie prosi. Po prostu przemilcz temat.

A Ciebie Jaciu kto prosi o komentarze i zachwalanie WOSP.Kazdy ma prawo do komentarza na temat WOSP i Twoje podskoki tego nie zmieniają.Opinie na temat wzbogacania sie olbrzymiego kosztem WOSP przez Owsiaka sa znane,rowniez wiemy ze zbiorka pieniędzy idzie na sprzet szpitalny ratujący zycie.Kazdy ma prawo na ten temat mowic i pisać wg własnej oceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
Ale nikt cie o to nie prosi. Po prostu przemilcz temat.


Mam nie pisać o swoich wątpliwościach?

Jeżeli Woodstock ma być podziękowaniem dla wolontariuszy zbierających do puszki podczas WOŚP, to te małe dzieci, które zbierają też są tam zaproszone?
Czy te dzieci też się mają taplać w błocie niekiedy nawet z golasami?

Dobre rzeczy pochwalam, ale złe rzeczy krytykuję.
Dlaczego miesza się dobro ze złem...?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
Opinie na temat wzbogacania sie olbrzymiego kosztem WOSP przez Owsiaka sa znane,rowniez wiemy ze zbiorka pieniędzy idzie na sprzet szpitalny ratujący zycie.Kazdy ma prawo na ten temat mowic i pisać wg własnej oceny


Owszem znane - zarabia w fundacji (ok. 9000 zł) - mniej niż np. prezydent czy starosta naszego miasta. Serio to jest aż takie wzbogacanie się ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli Woodstock ma być podziękowaniem dla wolontariuszy zbierających do puszki podczas WOŚP, to te małe dzieci, które zbierają też są tam zaproszone?


Jeżeli rodzice/opiekun z nimi pojadą - jak najbardziej mogą. Na festiwalu jest mnóstwo ludzi, którzy przyjeżdzają z mały dziećmi. Od kilku lat są nawet specjalne miejsca dla rodzin z dziećmi.

CYTAT
Czy te dzieci też się mają taplać w błocie niekiedy nawet z golasami?


Nie wiem za bardzo co odpisać. Nikt nikomu się nie każe taplać w błocie. Byłem na festiwalu 3 razy i dopiero na tym 3 odkryłem gdzie jest ta słynna kałuża z której media robią centrum festiwalu.

Polecam wszystkim przed oceną wybrać się osobiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 13:26  
Cytuj
wrzucę ja moja rodzina moi znajomi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Opinie na temat wzbogacania sie olbrzymiego kosztem WOSP przez Owsiaka sa znane,rowniez wiemy ze zbiorka pieniędzy idzie na sprzet szpitalny ratujący zycie.Kazdy ma prawo na ten temat mowic i pisać wg własnej oceny


Owszem znane - zarabia w fundacji (ok. 9000 zł) - mniej niż np. prezydent czy starosta naszego miasta. Serio to jest aż takie wzbogacanie się ?


A ile zarabia jako prezes spółek powiązanych ... ?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Owszem znane - zarabia w fundacji (ok. 9000 zł) - mniej niż np. prezydent czy starosta naszego miasta. Serio to jest aż takie wzbogacanie się ?
A ile zarabia jako prezes spółek powiązanych ... ?


Nie interesuje mnie to, bo nie bawi mnie zaglądanie do czyichś kieszeni.

Natomiast te ~9000 zł dostaję za działalność powiązaną z WOŚP i to powinno być dla opinii publicznej ważne, a to że udziela wykładów i dostaję za to pieniądze czy prowadzi inne aktywności zarobkowe - dlaczego nie ? Każdy ma do tego prawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 13:54  
Cytuj
Ale "Złoty Melon” „Mrówka Cała" i "Jasna Sprawa" są lub były powiązane z WOŚP ...

ale miałem kończyć więc kończę...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Ale "Złoty Melon” „Mrówka Cała" i "Jasna Sprawa" są lub były powiązane z WOŚP ...


No są.

CYTAT
ale miałem kończyć więc kończę...


.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 14:34  
Cytuj
Sanktuaria , koscioly , pielgrzymki i zarazem brak wiary oraz nie przestrzeganie dogmatów chrzescijanskich , tyle mozna powiedziec o polskich katolikach, w wiekszosci ci "katolicy " , to poganstwo nie majace nic wspolnego z religia , do kosciola chodza na pokaz, bo co powie sasiad, badz matka z ojcem, ktorzy takze nie maja za wiele wspolnego z wiara , ale zostali tak wychowani, zdradzaja , biora rozwody, nienawidza ludzi , sieja nienawisc oto polski obraz katolikow , a raczej polskiego bigoctwa , a kler wcale nie lepszy od wlasnych owieczek, chciwy, pazerny i nie majacy odrobiny pokory, zalosne , oczywiscie sa prawdziwi katolicy, ale moze jest ich jakies 10 % , a nie jak dumnie podaja 90 %, kolejne klamstwo probujace wmowic , ze Polska jest krajem katolickim.

Tu nie chodzi o WOŚP tu chodzi o kasę której kler nie może przytulić. Krew ich zalewa że to nie Oni na ten pomysł wpadli że takie pieniądze przelatują między ich pazernymi palcami.

Jeszcze jedna sprawa, podstawowa, ja daje własne, zarobione przez siebie pieniądze i to ja decyduje komu je dam jak je wydam. Amen.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 14:43  
Cytuj
Jasna Sprawa @starykomuchu :-) Szczęśliwego Nowego Roku

PS.
Ci znani z KOD/BractwaRP/Palikotów to margines,,,, katolików cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
„To prawda – cytował dalej..... – że przyjęcie drugiego wymaga konkretnego zaangażowania, czujnej i wyrozumiałej uwagi, że trzeba postępować zgodnie z cnotą roztropności, że właśnie na rządzących spoczywa konkretna odpowiedzialność wobec własnych społeczeństw”.

CYTAT
„Ci, którzy podsycają strach przed migrantami być może w celach politycznych, zamiast budować pokój, sieją przemoc, dyskryminację rasową oraz ksenofobię, które są źródłem wielkiego niepokoju dla tych wszystkich, którym leży na sercu ochrona każdego człowieka”

CYTAT
„jeśli wielu ludzi podziela marzenia o świecie, w którym panuje pokój, jeśli docenimy wkład migrantów i uchodźców, ludzkość może coraz bardziej stawać się rodziną wszystkich, a nasza ziemia prawdziwie wspólnym domem”. Wśród tych, którzy uwierzyli w to marzenie byli także i nasi przodkowie, którzy sto lat temu, także tutaj, w Wielkopolsce i na Kujawach, uwierzyli w marzenie o wolnej i niepodległej Polsce –


Wiesz kto to powiedział,kogo słowa zostały przytoczone?
Antytpisowski pewnie?

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 16:32  
Cytuj
Kolego to słowa Prymasa Polski abp Wojciecha Polaka. Co z nich wyniknie, pożyjemy zobaczymy.
Na razie abp robi premierowi furtkę.jezyk

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 16:37  
Cytuj
I PAPIEŻA . Co wynika tylko tyle że nie pomyśli pisowi. No ale najważniejszy jaro wie lepiej. Wszyscy którzy nie popierają tego to katolicy czy nie?

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Twoją chorą ideologię. W Kościele w pierwszej ławie żarliwie się modli, a po wyjściu obgaduje wszystkich. Taki typowy Katol z ciebie. Nie dajesz to odpuśc, aż tak cię ten Owsiak Boli??
. Od katolikow sie odwal lewaku. Bo wy z transparentami milosci i szacunku dzialacie podobnie do nazistow- aborcje i eutanazje oraz walka z kosciolem , ktory w duzo wiekszym znaczeniu wspiera przez swoje organizacje charytatywne ludzi w Afryce niz lewackie organizacje , ktore biora kase z naszych podatkow ale nieslychac by tam pomagaly.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 56 57 58 59 60 61 62 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »