NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 58 59 60 61 62 63 64 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 13:59  
Cytuj
Rozum mu ukradł. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 13:59  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 14:25  
Cytuj
Rydzyk, Kryże i Piotrowicz - jak mantrę powtarzają to KODowskie głąby.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 14:39  
Cytuj
O Kijowskim tu nie wolno pisać, a o Rydzyku wolno ... ? umiech

Feniks! Walcz o właściwy temat! umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 15:15  
Cytuj
A co ukradł ci Owsiak?NApisz.Skieruj sprawę do sądu o kradzież,może go skarząumiech

No do mojego moze probował sie dobrac w przeciwienstwie do twojego ktorego nie maszok

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 15:58  
Cytuj
Rydzyk dostaje Nasze pieniądze - podatników.
Fundacja Owsiaka zbiera dobrowolne datki.

Ja tu jednak widzę pewną różnicę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 15:59  
Cytuj
CYTAT (Antylewak )
Rydzyk, Kryże i Piotrowicz - jak mantrę powtarzają to KODowskie głąby.

Dlaczego KODowskie? A jak już to niech Ci będzie KODowskie a Wam PiS-owcą tylko Owsiak i Kijowski został.
CYTAT (rsta)
Feniks, odpuściłem krytykowanie.

A miał ksiądz odpuścić i nic nie pisał, że chodzi tylko o krytykowanie ale wolał zrobić z gęby cholewę i przekonać co warte są jego słowa
CYTAT (rsta)
Nigdzie nie napisałem, że zamilknę na wieki,

Nikt od księdza tego nie wymaga.
CYTAT (rsta)
O Kijowskim tu nie wolno pisać, a o Rydzyku wolno ... ?

Jak ksiądz zauważył nie ja jestem moderatorem to po pierwsze a po drugie to Rydzyk atakuje WOŚP i to go łączy z tematem a Kijowskiemu temat WOŚP lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
Rydzyk dostaje Nasze pieniądze - podatników.
Fundacja Owsiaka zbiera dobrowolne datki.

Ja tu jednak widzę pewną różnicę.


Tak - na co innego, i za co innego. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 22:23  
Cytuj
Pan Owsiak to już po czy przed wyrokiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 23:10  
Cytuj

W kraju jest bieda i bezrobocie.
To niby skąd ktoś ma mieć drobne żeby wrzucić do puszki ?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 06:05  
Cytuj
CYTAT
Rydzyk dostaje Nasze pieniądze - podatników.
Fundacja Owsiaka zbiera dobrowolne datki.

Ja tu jednak widzę pewną różnicę.
ty chyba naprawde masz klapy na oczach. Nieproblem wymienic miasta , ktore z naszy podatkow wspieraly WOSP. Telewizja Polska tez jest z naszy podatkow i wspierala Owsiaka . Przykladow mozna mnozyc dowoli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 08:20  
Cytuj
CYTAT
ty chyba naprawde masz klapy na oczach. Nieproblem wymienic miasta , ktore z naszy podatkow wspieraly WOSP. Telewizja Polska tez jest z naszy podatkow i wspierala Owsiaka . Przykladow mozna mnozyc dowoli


Podanie TVP to jakaś mega bzdura. Myślisz, że jakiejś telewizji zdolnej technicznie obsłużyć tak skomplikowaną imprezę nie zależy żeby w takim przedsięwzięciu uczestniczyć?
Gwarantuję Ci, że TVP decyzją Kurskiego w sprawie WOŚP stracił wielu odbiorców.

Co do miast to po prostu kolejna okazja dla miasta jeżeli ma środki na tzw. igrzyska dla wyborców.
Tu się w pełni zgadzam, natomiast wolę już żeby miasto organizowało finał WOŚP (z którego później mieszkańcy czerpią korzyści), niż sylwestra po którym są same koszty i kilka godzin zabawy.

Włodarze miast nie są głupi i jeżeli >80% Polaków ufa WOŚP to trudno z tego nie skorzystać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 10:08  
Cytuj
Z tymi 80% to pojechałeś.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Z tymi 80% to pojechałeś.ok


Masz rację wynik to: 85%.
Nie ja go szacowałem, a CBOS:
http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2016/K_018_16.PDF

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 10:26  
Cytuj
Wyniki cbosu są stronnicze bo są na usługach pisu... A nie czekaj oni wyników cbosu nie podważają

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z tymi 80% to pojechałeś.ok


Masz rację wynik to: 85%.
Nie ja go szacowałem, a CBOS:
http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2016/K_018_16.PDF


Zobaczymy jakie wyniki będą w tym roku ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 11:17  
Cytuj
No tak, celowo robi się nagonkę na Owsiaka, żeby poparcie dla WOŚP zmniejszyć. Komuś bardzo przeszkadza, że taki Owsiak tak wiele robi dla dzieci. To jest masakra w tej Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
No tak, celowo robi się nagonkę na Owsiaka, żeby poparcie dla WOŚP zmniejszyć. Komuś bardzo przeszkadza, że taki Owsiak tak wiele robi dla dzieci. To jest masakra w tej Polsce.
Owsiak robi czy pieniądze, które wpłacają ludzie? Gdyby Owsiak z własnej kieszeni dał choćby 10000 to sam bym przyklasnął.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 12:06  
Cytuj
widziałem plakat bieg wośp 14 01 2018 r związany z cukrzycą, byli sponsorzy medialni i inni lecz gdzie był ( jest ) urząd miasta, płezydent ?????? odgórny zakaz Panie Nadbereźny sponsorowania "dobrych" imprez?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
widziałem plakat bieg wośp 14 01 2018 r związany z cukrzycą, byli sponsorzy medialni i inni lecz gdzie był ( jest ) urząd miasta, płezydent ?????? odgórny zakaz Panie Nadbereźny sponsorowania "dobrych" imprez?


Nie mogę siedzieć cicho jak zwolennicy Wośpu nie odpuszczają tylko wytykają innym brak zaangażowania w tą akcję i hejtują.

Urząd Miasta i Prezydent nie ma obowiązku brać udział w tych wydarzeniach!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 12:35  
Cytuj
Jestem na kilku grupach związanych z niepełnosprawnością, bo i moja rodzinę to dotyka.Napiszę tylko,że wiele, bardzo wiele osób a szczególnie dzieci dostało od Fundacji WOSP masę sprzętu rehabilitacyjnego.Nie w ramach akcji.Na indywidualne prośby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 12:41  
Cytuj
CYTAT (rsta)
[Urząd Miasta i Prezydent nie ma obowiązku brać udział w tych wydarzeniach!

A czy Nadbereżny reprezentujący Urząd Miasta ma obowiązek dotować zadania powiatu mimo zadłużenia?
Tu nie chodzi o obowiązek tylko o zwykłe ludzkie zachowanie,które zatracił wykonując polecenia swoich władz partyjnych?
Dlaczego poprzestał na jednorazowej akcji opisanej w artykule z dnia 9 grudnia 2014 roku pt."Prezydent stał się Mikołajem"?
Zaprzestając udowodnił, że nie zawacha się nawet zagrać ludzkimi uczuciami w walce politycznej i swoim lansie.
Nie przepadam za Owsiakiem ale robi dobrą robotę bo jak działa nasz służba zdrowia każdy wie.
Ja wiem, że księdzu przełozeni nie pozwolą myśleć inaczej ale czy wspomóc chorych w szpitalach to nie po chrześcijańsku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (rsta)
[Urząd Miasta i Prezydent nie ma obowiązku brać udział w tych wydarzeniach!

A czy Nadbereżny reprezentujący Urząd Miasta ma obowiązek dotować zadania powiatu mimo zadłużenia?
Tu nie chodzi o obowiązek tylko o zwykłe ludzkie zachowanie,które zatracił wykonując polecenia swoich władz partyjnych?
Dlaczego poprzestał na jednorazowej akcji opisanej w artykule z dnia 9 grudnia 2014 roku pt."Prezydent stał się Mikołajem"?
Zaprzestając udowodnił, że nie zawacha się nawet zagrać ludzkimi uczuciami w walce politycznej i swoim lansie.
Nie przepadam za Owsiakiem ale robi dobrą robotę bo jak działa nasz służba zdrowia każdy wie.
Ja wiem, że księdzu przełozeni nie pozwolą myśleć inaczej ale czy wspomóc chorych w szpitalach to nie po chrześcijańsku?


Owsiak robi... Zróbmy zbiórkę publiczną i 100 procent na sprzet, a Owsiakowi ani grosza, zgoda?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 13:01  
Cytuj
CYTAT (Feniks)
CYTAT (rsta)
[Urząd Miasta i Prezydent nie ma obowiązku brać udział w tych wydarzeniach!

A czy Nadbereżny reprezentujący Urząd Miasta ma obowiązek dotować zadania powiatu mimo zadłużenia?
Tu nie chodzi o obowiązek tylko o zwykłe ludzkie zachowanie,które zatracił wykonując polecenia swoich władz partyjnych?
Dlaczego poprzestał na jednorazowej akcji opisanej w artykule z dnia 9 grudnia 2014 roku pt."Prezydent stał się Mikołajem"?
Zaprzestając udowodnił, że nie zawacha się nawet zagrać ludzkimi uczuciami w walce politycznej i swoim lansie.
Nie przepadam za Owsiakiem ale robi dobrą robotę bo jak działa nasz służba zdrowia każdy wie.
Ja wiem, że księdzu przełozeni nie pozwolą myśleć inaczej ale czy wspomóc chorych w szpitalach to nie po chrześcijańsku?


A czy udział i wsparcie Czarnego Marszu jest godnym ludzkim zachowaniem będącym wyrazem troski o poczęte życie ludzkie?

Wsparcie szpitali, by pomagali chorym - tak, jest działaniem po chrześcijańsku.

Natomiast zdobycie ludzkiego zaufania i wykorzystywanie go później dla promowania idei sprzecznych z chrześcijaństwem jest sprawą bardzo wątpliwą ...

Jeżeli nie chcecie aby krytykować WOŚP, to i Wy nie krytykujcie tych co nie popierają tego typu działalności pojętej jako całość.
Bo sama zbiórka jest godna pochwalenia, ale powiązania tej zbiórki z innymi rzeczami już daje pewne wątpliwości ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 13:52  
Cytuj
CYTAT

Owsiak robi... Zróbmy zbiórkę publiczną i 100 procent na sprzet, a Owsiakowi ani grosza, zgoda?


Rozumiem, że podejmujesz się tego zadania? Wpompujesz swoje środki na promocję i rozwinięcie tematu, zorganizujesz wolontariat by ktoś kasę zbierał (podliczał, rozliczał, przekazywał, dysponował środkami itp itd), a wszystko to oczywiście zrobisz poświęcając swój czas za free, tak?
Zaczynaj, jak przekonasz mnie tak samo jak przekonał mnie i innych Owsiak (przy użyciu zapewne mocno opłacanych fachowców od marketingu i PR) to pobiegnę pierwszy z wpłatą na twoją akcję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 15:57  
Cytuj
CYTAT (rsta)
A czy udział i wsparcie Czarnego Marszu jest godnym ludzkim zachowaniem będącym wyrazem troski o poczęte życie ludzkie?

A czy wspierał to Nadbereżny albo WOŚP bo nie wiem do czego ksiądz pije?
CYTAT (rsta)
Wsparcie szpitali, by pomagali chorym - tak, jest działaniem po chrześcijańsku.

Czyli Nadbereżny nie zachowuje się po chrześcijańsku wyłączając miasto z WOŚP.
CYTAT (rsta)
Natomiast zdobycie ludzkiego zaufania i wykorzystywanie go później dla promowania idei sprzecznych z chrześcijaństwem jest sprawą bardzo wątpliwą ...

Czy Wy księża tak nie robicie wykorzystując dzieci do swojego zaspakajania? Rodzice uważają, że dzieci z księdzem są bezpieczne a tu psikus...a później jak się wyda zamiatacie sprawę pod dywan.To jest taki woodstock kościoła i kleru.
CYTAT (rsta)
Bo sama zbiórka jest godna pochwalenia, ale powiązania tej zbiórki z innymi rzeczami już daje pewne wątpliwości ...

Dokładnie to samo można powiedzieć o Kościele Katolickim.
Zasady i idea nauczania piękna i słuszna a powiązania z praktyką i innymi rzeczami już daje pewne wątpliwości ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 58 59 60 61 62 63 64 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »