NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 59 60 61 62 63 64 65 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 16:08  
Cytuj
CYTAT

Zaczynaj, jak przekonasz mnie tak samo jak przekonał mnie Owsiak i inni to pobiegnę pierwszy z wpłatą na twoją akcję.



Obrazek



Przekonanych nie przekonuj vielitz,,,



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 16:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 17:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Zaczynaj, jak przekonasz mnie tak samo jak przekonał mnie Owsiak i inni to pobiegnę pierwszy z wpłatą na twoją akcję.





[center]Przekonanych nie przekonuj vielitz,,,






Sorki, nie bardzo rozumiem, co mają te "zdjątka" wspólnego z moją wypowiedzią? Wycięty kawałek z kontekstu, jakieś zdjęcia i...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Masz racje pikiet kopanie się z koniem nie ma sensu ale robię to od czasu do czasu z nudów dla rozrywki a Pelele się gotuje.


Pelele na kopniecia osła nie reaguje rybkigoodTo Wam skaxczą gule jak kanguryok

A dla WOŚP wielka niespodzianka.Wielki sponsor Bank Pekao SA NIE BEDZIE JUZ SPONSOREM WOSP I OWSIKA!!!

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 19:14  
Cytuj
Czy tak wygląda "miłość" zwolenników WOŚP?

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Czy tak wygląda "miłość" zwolenników WOŚP?



Zdecydowanie nie, to co pokazałeś to idiota (zakładając, że to nie fake, albo prowokacja, bo takich filozofów na necie niestety wielu), jakich wielu na tym forum wśród przeciwników WOŚP - nie oznacza to jednak, że każdy kto "nielubi" WOŚP to idiota, prawda? Po jednej i po drugiej stronie mamy przykłady ludzi bez pojęcia, niestety - powinieneś ich odróżniać, i ich wypocin przynajmniej nie powielać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Masz racje pikiet kopanie się z koniem nie ma sensu ale robię to od czasu do czasu z nudów dla rozrywki a Pelele się gotuje.


Pelele na kopniecia osła nie reaguje rybkigoodTo Wam skaxczą gule jak kanguryok

A dla WOŚP wielka niespodzianka.Wielki sponsor Bank Pekao SA NIE BEDZIE JUZ SPONSOREM WOSP I OWSIKA!!!


No niespodzianka żadna, PKO jest już "PISowe", a Ci jak wiemy WOŚPu nie trawią - więc nie liczy się już pomoc, liczy się rozkaz z góry, dobry przykład dałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 20:41  
Cytuj
vielitz po co tłumaczysz oni i tak tego nie zrozumieją.W tvpropaganda i tvdezinformacja nie powiedzą wiec uważają ze tego nie ma.Nie potrafią sami wyciągnąć wniosków a inne źródła niż pisiorskie isa im zakazane.mlotek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 21:19  
Cytuj
Przekonanych nie przekonuj ,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 21:32  
Cytuj
Mój kolega jest przekonany ,że nie ma Boga ale przekonany też jest ,że nie wolno krzywdzić innych.Przekonanie ,że jest się lepszy od drugich tylko dla tego ,że inaczej myślą nie jest przekonaniem to jest choroba pogardy.Po wielu rozmowach jestem przekonany ,że go nie przekonam do Boga ale też wiem ,że jest po 100kroć lepszy od tych co są przekonani ,że są lepsi od innych.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 22:22  
Cytuj
CYTAT (Feniks)
CYTAT (rsta)
A czy udział i wsparcie Czarnego Marszu jest godnym ludzkim zachowaniem będącym wyrazem troski o poczęte życie ludzkie?

A czy wspierał to Nadbereżny albo WOŚP bo nie wiem do czego ksiądz pije?

No właśnie, że WOŚP brał w nim udział ...

Zapytać się trzeba:
Czy WOŚP jest za ochroną chorych dzieci w łonach matek?
Czy za prawem do odebrania im życia?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 22:48  
Cytuj
CYTAT (rsta)
No właśnie, że WOŚP brał w nim udział ...

Księże WOŚP czy Owsiak bo to jest duża różnica.
CYTAT (rsta)
Zapytać się trzeba:
Czy WOŚP jest za ochroną chorych dzieci w łonach matek?
Czy za prawem do odebrania im życia?

Zapytać się równiez trzeba:
Czy Wasze zabawy księży z dziećmi są zgodne z Kosciołem Katolickim czy potępiane? Jeżeli są potępiane to dlaczego są zamiatane przez Kurie i prokurature pod dywan?
Każdy popełnia błędy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 23:03  
Cytuj
CYTAT (Feniks)
WOŚP czy Owsiak bo to jest duża różnica.


Sam sobie oceń po wypowiedzianych słowach:

"Nasza załoga będzie brała udział w poniedziałkowym czarnym proteście i proszę nawet przez chwilę nie próbować obrzucać nas inwektywami, gdyż właśnie my, powtórzę mocno jeszcze raz - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, dla dzieci zrobiliśmy i robimy ogromną pracę" - napisał Owsiak.


Nie jestem i nigdy nawet nie byłem księdzem.
A wszystkie krzywdy wyrządzone szczególnie dzieciom przez księży powinny być mocno krytykowane i piętnowane, aby nie powtórzyły się już nigdy. Zgadzam się z Tobą. Ten grzech należy potępić.
Prawo państwowe i kościelne w tym względzie już się zmieniło.

Odpowiedziałem Ci, a czy Ty mi odpowiesz?
Czy Zarząd WOŚP jest za obroną chorych dzieci w łonach matek?
Czy za prawem do odebrania im życia?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 23:48  
Cytuj
A co ma WOSP do tego, to powinna byc decycja tylko i wylacznie matki, czy chce cale zycie opiekowac sie dzickiem ze swiadomoscia ze sobie nigdy bez opieki nie poradzi. Bo ani ty ani zaden ksiadz sie takimi dziecmi nie zajmuje. I nie jest zycie tylko egzystencja zarowno rodzicow jak i dziecka. Zycie to jest odbierane razme z brakiem decyzji o mozliwosci aborcji no bo pozniej zostaje juz tylko do naturalnej smierci, egzystencja. Bo rodzicowi sie nakazuje urodzic a pozniej sie go zostawia jak palec. Musi zebrac niejednokrotnie o pomoc w fundacjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 00:03  
Cytuj
b.l.u.e., a gdyby takiego rodzica nie zostawiłoby się samego tylko wspierało to zmieniłbyś zdanie?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 06:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Masz racje pikiet kopanie się z koniem nie ma sensu ale robię to od czasu do czasu z nudów dla rozrywki a Pelele się gotuje.


Pelele na kopniecia osła nie reaguje rybkigoodTo Wam skaxczą gule jak kanguryok

A dla WOŚP wielka niespodzianka.Wielki sponsor Bank Pekao SA NIE BEDZIE JUZ SPONSOREM WOSP I OWSIKA!!!


Własnie dlatego jest mBank. Nie ogarnąłeś tematu? Wcześniej TVP się wycofało i jest TVN. I w efekcie jest kolejny rekord umiech

rsta należy zadać pytanie. Czy to nie powinna być decyzja rodziców? To ich odpowiedzialność i ich decyzja. Państwo nie pomaga więc nie powinno się wtrącać. Tacy księża jak ty też nie powinni oceniać tych rodziców. Pomódl się lepiej za nich.
Czy nie uznawanie swoich dzieci przez księży jest w porządku? Czy należy popierać taką instytucję?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 439
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 07:55  
Cytuj
Ogolnie dziecinada jak widze. Chyba za duzo ludzie maja czasu i szukaja miejsca ,gdzie mogli by sie troche poklucic. Smieszny temat , smieszne wypowiedzi i smieszni wypowiadajacy sie . Chcesz dajesz , niechcesz niedajesz i tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy tak wygląda "miłość" zwolenników WOŚP?



Zdecydowanie nie, to co pokazałeś to idiota (zakładając, że to nie fake, albo prowokacja, bo takich filozofów na necie niestety wielu), jakich wielu na tym forum wśród przeciwników WOŚP - nie oznacza to jednak, że każdy kto "nielubi" WOŚP to idiota, prawda? Po jednej i po drugiej stronie mamy przykłady ludzi bez pojęcia, niestety - powinieneś ich odróżniać, i ich wypocin przynajmniej nie powielać.


Dlatego dodałem znak zapytania.
Nie zmienia to faktu, że tu - na tym forum jak i w całej Polsce nie brakuje ćwierćmózgów krzyczących, że jak ktoś jest przeciwnikiem WOŚP, to w szpitalu nie powinien korzystać ze sprzętu "podarowanego" przez Owsiaka. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 10:46  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Nie jestem i nigdy nawet nie byłem księdzem.

Wypieranie się nie jest godne nikomu a w szczególności księzom. Już kiedyś pisałem czym się zdradziłeś i nie mam ochoty wracać do tego tematu.
CYTAT (rsta)
A wszystkie krzywdy wyrządzone szczególnie dzieciom przez księży powinny być mocno krytykowane i piętnowane, aby nie powtórzyły się już nigdy. Zgadzam się z Tobą. Ten grzech należy potępić.

Więc może niech Kościół zajmie się swoim podwórkiem i da przykład zanim zacznie wytykać błędy swoim wiernym.
CYTAT (rsta)
Prawo państwowe i kościelne w tym względzie już się zmieniło.

I nagle problem znikł czy po ostatnich wpadkach zmieniono prawo a Wy się lepiej maskujecie?
Jak widzisz taką dyskusję można prowadzić w nieskończoność i każda ze stron ma argumenty za i przeciw.
CYTAT (rsta)
Czy Zarząd WOŚP jest za obroną chorych dzieci w łonach matek?
Czy za prawem do odebrania im życia?

Jest na 100% za ratowaniem zdrowia i życia dzieci ale nie chcą wpływawać na wolną wole rodziców, którą otrzymali od Boga.Uważam, że źle się dzieje jeżeli ktoś próbuje wymusić coś na drugim tak jak Rząd czy Kościół w tym przypadku.
Każdy z nas zostanie rozliczony ze swoich uczynków i własnie po to ją otrzymaliśmy.Mam pytanie do księdza nie związane z tematem ale bardzo jestem ciekaw znaczenia słowa parafianin. W słowniku języka polskiego znaczenie słowa parafianin:
- członek parafii, przestarzałe: człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony.
Czy własnie za takich nas macie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 10:56  
Cytuj
Wrzucalem, wrzucam i dopóki będą grali będę wrzucał. Każdy kto ma dzieci, powinien robić tak samo i sprawa nie podlega żadnej dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 11:19  
Cytuj
CYTAT

Jest na 100% za ratowaniem zdrowia i życia dzieci ale nie chcą wpływawać na wolną wole rodziców, którą otrzymali od Boga.Uważam, że źle się dzieje jeżeli ktoś próbuje wymusić coś na drugim tak jak Rząd czy Kościół w tym przypadku.


To jak to jest?
Wolna wola jest do Boga, a już prawo do życia i samo życie nie?
Mamy wolną wolę (od Boga) - i to daje nam prawo do odbierania życia nienarodzonym dzieciom?zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Jest na 100% za ratowaniem zdrowia i życia dzieci ale nie chcą wpływawać na wolną wole rodziców, którą otrzymali od Boga.Uważam, że źle się dzieje jeżeli ktoś próbuje wymusić coś na drugim tak jak Rząd czy Kościół w tym przypadku.


To jak to jest?
Wolna wola jest do Boga, a już prawo do życia i samo życie nie?
Mamy wolną wolę (od Boga) - i to daje nam prawo do odbierania życia nienarodzonym dzieciom?zaklopotany
. Co za durne tłumaczenie zwolenników aborcji- decyzja kobiety. Kobieta to sobie moze zdecydować czy sobie zrobi tatuaż, a nie czy zabije dziecko! Z brzuchem rób co chcesz, ale dziecka nie krzywdź. Wielcy zwolennicy Owsiaka, bo pomaga dzieciom a potem idą na czarny ptotest, by domagać sie liberalizacji aborcji.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 11:44  
Cytuj
Dyskutowałem ostatnio z "bardzo postępową" "katoliczką".

Nie mogła uwierzyć, że popierając czarne protesty i aborcję, nie może przystępować do Komunii Świętej.

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 12:45  
Cytuj
Bardzo się cieszę że Jurek w naszym kraju nadal znajduje pożytecznych idiotów którzy tak ochoczą wrzucają do jego puszek. Mam cichą nadzieje że w tym roku każdy szanujący się lewak wrzuci dwa razy więcej. smiech2 smiech2 smiech2 smiech2


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 12:49  
Cytuj
Wielgucki: Kto w spółce Złoty Melon zatrudniał pracowników, kto podpisuje umowy z pracownikami?
Owsiak: Wydaje mi się, że ja podpisuje umowy z pracownikami. Jestem szefem działu graficznego od 1,5 roku.
W: Kto podpisał umowę z dyrektorem graficznym, czyli z panem?
O: Nie potrafię sobie teraz przypomnieć.
W: A czy pan nie pamięta, że jest pan prezesem Złotego Melona?
O: Nie pamiętam, czy jestem prezesem Złotego Melona.

Treść rozpraw sądowych z Owsiakiem to kopalnia beki smiech2

#ChrystePanieZnówOwsiakaObrażajo #TegoZaWieleUnfollow #NieChceszNieDawajCiulu #ARydzykTo #MojąChorąCurkeUratowałoŁóżkoZSerduszkiem #TrochePomagaToNiechMa

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Bardzo się cieszę że Jurek w naszym kraju nadal znajduje pożytecznych idiotów którzy tak ochoczą wrzucają do jego puszek. Mam cichą nadzieje że w tym roku każdy szanujący się lewak wrzuci dwa razy więcej. smiech2 smiech2 smiech2 smiech2


Obrazek



W samo sedno Owsika!!!

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 59 60 61 62 63 64 65 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »