NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 60 61 62 63 64 65 66 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 15:47  
Cytuj
Jak się widzi jak pisiorom
'gule latają" ,że ludzie i tak dają i to coraz więcej.......bezcenne.uśmiech

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 15:47  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.


Jeszcze gorzej z uświadomionymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
Jak się widzi jak pisiorom
'gule latają" ,że ludzie i tak dają i to coraz więcej.......bezcenne.uśmiech


Myślisz Pisiorów to obchodzi? nie sądze.

Lubie pomagać ale wszelakie fundacje to wałek na wałku a owsiak to już szczególnie. Dajcie mi 100zł a część z tego przeznaczę na chore dzieci, nie dacie? szkoda wam? Co z was za ludzie! wstydzcie się!!! Nie ważne, że dacie mi 100 zł a tylko 50 zł z tego pójdzie do dzieciaków, a co z drugą połową? Jak śmiecie rozliczać mnie, osobę świętą, która tak chce pomagać!!! Tak właśnie działają fundcje. Jeszcze jak rozliczenia są jawne to ok, każdy musi zarobić, ale żeby się tak z tym motać jak owsiak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 660
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 16:23  
Cytuj
Ludziska nic nie wrzucajcie do puszek,bo Owsiak z rodzinka to przygarnie,a tylko połowe odda na szpitale.Jak wymienia Owsiaka na uczciwego to można coś dać do puszki.zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze gorzej z uświadomionymi.

Oj tak oj tak szczególnie z "rasa ludzkich panów" .

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 17:02  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
To jak to jest?
Wolna wola jest do Boga, a już prawo do życia i samo życie nie?

Ty naprawdę nie tego nie wiesz czy zgrywasz?
CYTAT (mirek777)

Mamy wolną wolę (od Boga) - i to daje nam prawo do odbierania życia nienarodzonym dzieciom?zaklopotany

Na tym właśnie polega wolna wola. Nikt nie daje nam prawa do odbierania życia nikomu ani dorosłym ani dzieciom tym bardziej nienarodzonych.Krótko mówiąc robisz co chcesz i ponosisz za to pełną odpowiedzialność ze wszystkimi konsekwencjami za swoje czyny według prawa Bożych (10 przykazań) albo ludzkich spisanych w kodeksach. Na przykład zabijesz innego człowieka na Ziemi zostajesz ukarany przez Sąd a po śmierci przez Boga ale Bóg nie zatrzyma twojego noża wbijającego się w serce innego czlowieka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 18:03  
Cytuj
Najlepiej sądzić, tu i teraz w zastępstwie Boga umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 18:11  
Cytuj
Nie wiem czy dobrze Feniks zrozumiałem twoja wypowiedz odnośnie aborcji, uważasz że jest ona grzechem ?

Bob12, nie mamy prawa sądzić w zastępstwie Boga, co najwyżej dla utrzymania pewnego ładu i porządku (zabójstwo, kradzież)
Takie jest moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 19:11  
Cytuj
Rsta to nie kwestia zdania. Ja osobiscie nie namawiał bym nikigo do aborcji, ale każdy powinien miec wybór czy chce żeby dziecko sie męczyło cale zycie, bez szans na samodzielność;/. Aborcja zdrowych dzieci- pelen zakaz, wyjatek to gwalt i tu tez dajemy wybór matce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Jak się widzi jak pisiorom
'gule latają" ,że ludzie i tak dają i to coraz więcej.......bezcenne.uśmiech
. Niech dają frajerzy, kupi sobie nowego Land Rovera za 300 tys. barany, a wy dalej bredzicie o dzieciach...

CYTAT
Rsta to nie kwestia zdania. Ja osobiscie nie namawiał bym nikigo do aborcji, ale każdy powinien miec wybór czy chce żeby dziecko sie męczyło cale zycie, bez szans na samodzielność;/. Aborcja zdrowych dzieci- pelen zakaz, wyjatek to gwalt i tu tez dajemy wybór matce.
. Spytaj dziecka poczętego z gwałtu, czy cieszy sie, ze żyje?

Blue nie rozumiesz, ze lewacy chca dostępu do aborcji zawsze i w każdej chwili. Zamiast myślec przed chca sobie dla wygody usuwać. Podają tylko przykłady uszkodzonego płodu, zeby miec argument, a robią bohatera z Przybysz, która zabiła, bo nie chciało jej sie siedzieć w pieluchach w małym mieszkaniu...

Moderowano przez: magpie
3 posty jeden pod drugim to przesada, proszę moderować swoje wypowiedzi!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 19:31  
Cytuj
Nie zakażecie aborcji całkowicie. Nie macie wpływu na to co robią nasi sąsiedzi. Niestety małolaty z biednych rodzin nie będą miały wyboru. Brak edukacji seksualnej, brak refundacji antykoncepcji i pomysł na całkowity zakaz aborcji uderzy w najmniej zamożnych.

No ale temat o WOSP.


Mirek doczytałeś już jak jest z tym mBankiem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Nie zakażecie aborcji całkowicie. Nie macie wpływu na to co robią nasi sąsiedzi. Niestety małolaty z biednych rodzin nie będą miały wyboru. Brak edukacji seksualnej, brak refundacji antykoncepcji i pomysł na całkowity zakaz aborcji uderzy w najmniej zamożnych.

No ale temat o WOSP.


Mirek doczytałeś już jak jest z tym mBankiem?
. Małolaty z biednych rodzin niech myślą przed a nie po i nie trzeba bedzie potem usuwać. Edukacja i rozum, a nie mordowanie.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 20:02  
Cytuj
Skoro temat zszedł na aborcje to moim zdaniem teraz mamy dobrą ustawę, która daje w miarę sensowny kompromis społeczny. Dlatego uważam że nie powinno się przy niej majstrować, ale zawsze znajdą się jakieś środowiska (nie koniecznie rządowe) które chcą coś zmieniać, taka jest demokracja.
Podobna sytuacja jest z ustawą o dostępie do broni palnej, jest w miarę dobrze ale w tym przypadku również są tacy który chcą radykalnych zmian (Kukiz15) Tym również nie są zainteresowani rządzący i może to dobrze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Skoro temat zszedł na aborcje to moim zdaniem teraz mamy dobrą ustawę, która daje w miarę sensowny kompromis społeczny. Dlatego uważam że nie powinno się przy niej majstrować, ale zawsze znajdą się jakieś środowiska (nie koniecznie rządowe) które chcą coś zmieniać, taka jest demokracja.
Podobna sytuacja jest z ustawą o dostępie do broni palnej, jest w miarę dobrze ale w tym przypadku również są tacy który chcą radykalnych zmian (Kukiz15) Tym również nie są zainteresowani rządzący i może to dobrze umiech
. Dobra ustawa? Powiedz to dzieciom, ktore sa poczęte z gwałtu lub z zespołem downa. Spytaj czy nie chciałyby sie urodzić?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 21:52  
Cytuj
A ty spytaleś? I co ci odpowiedziały?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 21:53  
Cytuj
Czy tu jeszcze ktokokwiek pilnuje tego bajzlu?? To może przy okazji powklejajcie przepisy kuchenne , ogłoszenia, a co tam.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
A ty spytaleś? I co ci odpowiedziały?
znam wypowiedzi takich osób i twierdza, ze jakim prawem miałyby nie przeżyć swego życia i sa szczęśliwe.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 22:36  
Cytuj
CYTAT (Inni)
Nie wiem czy dobrze Feniks zrozumiałem twoja wypowiedz odnośnie aborcji, uważasz że jest ona grzechem ?

Dobrze zrozumiałeś.Przykazanie "nie zabijaj" tak można zinterpretować i jeżeli ktoś wierzy w boga poprzez Kościół Katolicki gdzie księża tak właśnie interpretują to jest grzech a ja uważam, że jest to osobista sprawa sumienia tak samo matki jak i ojca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak się widzi jak pisiorom
'gule latają" ,że ludzie i tak dają i to coraz więcej.......bezcenne.uśmiech


Myślisz Pisiorów to obchodzi? nie sądze.

Lubie pomagać ale wszelakie fundacje to wałek na wałku a owsiak to już szczególnie. Dajcie mi 100zł a część z tego przeznaczę na chore dzieci, nie dacie? szkoda wam? Co z was za ludzie! wstydzcie się!!! Nie ważne, że dacie mi 100 zł a tylko 50 zł z tego pójdzie do dzieciaków, a co z drugą połową? Jak śmiecie rozliczać mnie, osobę świętą, która tak chce pomagać!!! Tak właśnie działają fundcje. Jeszcze jak rozliczenia są jawne to ok, każdy musi zarobić, ale żeby się tak z tym motać jak owsiak?


Z głową coś nie tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Inni)
Nie wiem czy dobrze Feniks zrozumiałem twoja wypowiedz odnośnie aborcji, uważasz że jest ona grzechem ?

Dobrze zrozumiałeś.Przykazanie "nie zabijaj" tak można zinterpretować i jeżeli ktoś wierzy w boga poprzez Kościół Katolicki gdzie księża tak właśnie interpretują to jest grzech a ja uważam, że jest to osobista sprawa sumienia tak samo matki jak i ojca.
zabójstwo to grzech, bez żadnego tłumaczenia.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 23:21  
Cytuj
CYTAT (Antylewak)
zabójstwo to grzech, bez żadnego tłumaczenia.

Tylko dla osób wierzących po przez Kościół Katolicki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 23:32  
Cytuj
Oszczedzenie cierpienia to nie morderstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 23:53  
Cytuj
CYTAT
Oszczedzenie cierpienia to nie morderstwo.


Czyli w przypadku cierpienia wynikającego np. z bolącego zęba to też tak można ???

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2018r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
Oszczedzenie cierpienia to nie morderstwo.
tak, to eutanazje tez wprowadzmy?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2018r. 09:29  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Czyli w przypadku cierpienia wynikającego np. z bolącego zęba to też tak można ???

Bolący ząb to nie jest cierpienie, które doprowadza po jakimś czasie do śmierci. Niech ksiądz nie będzie śmieszny w tych swoich teoriach podobnie jak mirek777 nie rozumie co to jest wolna wola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 60 61 62 63 64 65 66 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »