NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 12:20  
Cytuj
Matka Kurka na twitterze: Logika sekty. Ale na NFZ wszyscy płacimy! A na WOŚP kto płaci?! Wszyscy Polacy, czy chcą, czy nie chcą, bo koszty zbiórek, to budżet samorządowy i centralny równe kwocie zebranej do puszek. Na NFZ płacimy raz, na WOŚP frajerzy 2 razy, reszta jak na NFZ.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 12:20  
Cytuj

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 12:22  
Cytuj
Jezeli chodzi o gwalt to powinni od razu stosowac tabletki, zeby nawet nie bylo szansy na ciążę. Zgodze sie ze nalezy odróżnić dobro od zla. Ale narażenie dziecka na cierpienie to nie jest dobro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
Jezeli chodzi o gwalt to powinni od razu stosowac tabletki, zeby nawet nie bylo szansy na ciążę. Zgodze sie ze nalezy odróżnić dobro od zla. Ale narażenie dziecka na cierpienie to nie jest dobro.
zabicie w łonie matki też nie jest dobrem.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 15:57  
Cytuj
Czy jest taka możliwość, aby ktoś ze zwolenników aborcji wyjaśnił mi dlaczego popiera zabijanie dzieci poczętych na wskutek gwałtu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 16:37  
Cytuj
Nie jestem ani zwolennikiem ale i nie popieram ustawy.która kara a raczej prześladuje kobiety.Tak jak pisałem we wcześniejszym poście winę przed Bogiem za takie morderstwo ponosi zarówno matka jak i ojciec a w jaki stoniu to zależy od okoliczności a prawo ziemskie chce sądzić tylko kobiete jakby to Ona sama zrobiła sobie dziecko i to właśnie jest nie w porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 16:54  
Cytuj
Przypuśćmy Feniks że Twoja panna "zaszła" i zdecydowała się na nielegalną aborcje bez Twojej wiedzy, więc jaki Ty miałbyś na to wpływ ? Nie jesteś w stanie nic zrobić, aby przeszkodzić kobiecie w tym morderstwie, więc dlaczego chciałbyś za to odpowiadać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 16:58  
Cytuj
O, wchodzę na temat o WOŚP i widzę dyskusje nt. aborcji. Stalowe forum jak widzę trzyma poziom ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 17:03  
Cytuj
Być może Owsiakiem nikt się nie interesuje smiech2 A aborcja to zawsze gorący temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 17:57  
Cytuj
CYTAT (Inni)
Przypuśćmy Feniks że Twoja panna "zaszła" i zdecydowała się na nielegalną aborcje bez Twojej wiedzy, więc jaki Ty miałbyś na to wpływ ?

Widzisz jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach i czytanie ze zrozumieniem nie boli.
CYTAT (Feniks)
winę przed Bogiem za takie morderstwo ponosi zarówno matka jak i ojciec a w jaki stoniu to zależy od okoliczności

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Być może Owsiakiem nikt się nie interesuje smiech2 A aborcja to zawsze gorący temat.


pomaga oglądalności, czyli znowu będą łapanki trojek klasowych, wszystko już było i wszystko przemija

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 19:29  
Cytuj
Ale ja właśnie pisze o tym prawie ziemskim, a Ty mi przytaczasz swoja wypowiedz odnośnie prawa "katolickiego" i jeszcze sugerujesz mi "czytanie ze zrozumieniem"
Mam nadzieje że zle zrozumiałeś mój wpis i jeszcze raz przeczytasz to co napisałem, ewentualnie postaram się inaczej sformułować pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:02  
Cytuj
Tak w temacie wtrcania Sukienkowych do życia Polaków. Są efekty: https://kielc(...)sciolach w tym tempie jeszcze z 10 lat politykowania kościoła i ławki będą puste.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:14  
Cytuj
Wracając do tematu - TAK wrzucę do puszki za każdym razem jak tylko orkiestra będzie grać !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:16  
Cytuj
Wiesz Rally, jakoś w swoim parafialnym kościele nie zauważyłem, aby wiernych ubywało, jak nie wierzysz to sam możesz sprawdzić, aby mieć miejsce siedzące to trzeba przyjść półgodziny przed mszą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:19  
Cytuj
Pytanie tylko czy zasłużył na noszenie orła z naszego godła ??? 🤔 Chyba jednak poczuł że już nie.



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Wiesz Rally, jakoś w swoim parafialnym kościele nie zauważyłem, aby wiernych ubywało, jak nie wierzysz to sam możesz sprawdzić, aby mieć miejsce siedzące to trzeba przyjść półgodziny przed mszą umiech


Tylko, że o spadku praktykujących mówią statystyki kościelne.

CYTAT
Tak źle nie było od 40 lat - pokazują kościelne statystyki.



No ale to nie musi dotyczyć twojego kościoła. umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:30  
Cytuj
Nie znam statystyk na ten temat, ale skory Ty tak twierdzisz to pewnie tak jest umiech Bo kto jak kto, ale Ty w tym temacie jesteś Alfą i Omegą. Nikt lepiej od Ciebie problemów KK nie zna umiech
Do której Andrzejku parafii należysz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
Pytanie tylko czy zasłużył na noszenie orła z naszego godła ??? 🤔 Chyba jednak poczuł że już nie.



Obrazek


Niezła manipulacja. Rodem z PRL, PZPPiS będzie z ciebie dumna umiech

A tak wypowiedział sie Owsiak.
CYTAT
Wypowiedział się również na temat Święta Niepodległości w Polsce. - Nosiłem koszulkę z orłem, nie wiem czy dzisiaj bym założył taką koszulkę. 11 listopada zawiesiłem biało-czerwoną flagę u siebie na osiedlu. Czuję się patriotą, przypomnijmy, że także na Przystanku Woodstock, jest fajna atmosfera, kiedy rozwijamy sektorówkę w barwach narodowych. To jest piękne widowisko, goście z zagranicy twierdzą, że takie manifestacje są super – powiedział.

- Miliony Polaków tworzący nasz świat akceptują wiele rzeczy, ale burzy się w nas coś, jeżeli prawo nie jest respektowane. Nie ma przyzwolenia Polaków na hasła rasistowskie w Polsce. W Marszu Niepodległości nie szło 60 tysięcy neonazistów, ale według mnie były incydenty niezgodne z prawem. Hasła kontrowersyjne mogły być również wniesione przez prowokatorów, ale nie musiało tak być. Niestety w świat poszła zła opinia o tym wydarzeniu i to jest przykre – ocenił.

http://www.rp.pl/WOSP/311149957-RZECZoPOLITYCE-Owsiak-Nie-wiem-czy-zalozylbym-dzis-koszulke-z-orlem.html

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:32  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
Nie znam statystyk na ten temat, ale skory Ty tak twierdzisz to pewnie tak jest umiech Bo kto jak kto, ale Ty w tym temacie jesteś Alfą i Omegą. Nikt lepiej od Ciebie problemów KK nie zna umiech
Do której Andrzejku parafii należysz?


Przeczytaj artykuł, do którego link wkleił Jacek.


ZSRR, a w jaki to sposób samorząd Stalowej Woli dorzuca sie do WOSP?

Głównym źródłem przychodów Caritasu są gminy i miasta oraz budżet centralny i nigdy nie słyszałem by to było złe.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:39  
Cytuj
Pochwalisz się Andrzejku do jakiej parafii należysz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Pochwalisz się Andrzejku do jakiej parafii należysz ?


Po co ci ta wiedza?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 21:47  
Cytuj
Statystyki statystykami, ale chciałbym abyś namacalnie mógł to sprawdzić i tak jak pisałem wyżej w mojej parafii Opatrzności Bożej, wolnych ławek podczas mszy nie ma. Podobnie jest w Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego, tam też czasami bywam bo to moja pierwsza parafia w której się wychowałem.
Pytam o twoja parafie bo ciekawi mnie gdzie te pustki są.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Statystyki statystykami, ale chciałbym abyś namacalnie mógł to sprawdzić i tak jak pisałem wyżej w mojej parafii Opatrzności Bożej, wolnych ławek podczas mszy nie ma. Podobnie jest w Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego, tam też czasami bywam bo to moja pierwsza parafia w której się wychowałem.
Pytam o twoja parafie bo ciekawi mnie gdzie te pustki są.


https://kielce.tvp.pl/35504304/coraz-mniej-wiernych-w-kosciolach

Przeczytaj artykuł z linka. Po co bić pianę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 22:21  
Cytuj
Oczywiście że czytałem, ale wolę swoje tezy wysuwać na dowodach namacalnych i Ciebie też do tego namawiam, odwiedz którąś z tych dwóch parafii co pisałem wyżej, a sam się przekonasz.
Pamiętaj kościół nie gryzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »