NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 63 64 65 66 67 68 69 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 22:27  
Cytuj
Pamiętaj, że twoja parafia to nie cały KK.

Cos faktycznie ucichł temat WOSP. Nawet do fake newsów i manipulacji musicie sie posuwać. Można by rzec, że jeszcze tydzień do finału a temat sie wyczerpał umiech


W temacie o Lucjuszu i jego bredniach też cisza. Pojawiły sie konkrety i fakty to nawet funkcyjnych zatkało umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 22:27  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 22:44  
Cytuj
Tradycyjnie Andrzejku odwracasz kota ogonem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 22:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Tradycyjnie Andrzejku odwracasz kota ogonem umiech


Tak, a w jaki sposób?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Tradycyjnie Andrzejku odwracasz kota ogonem umiech


brednie są bredniami, hejt i chorzy z nienawiści nimi pozostają, nie trzeba odwracać kota ogonem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 23:09  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 23:14  
Cytuj
Próbujesz Andrzejku dyskutować w temacie o którym nie masz prawdopodobnie zielonego pojęcia, bo co kościele katolickim może powiedzieć ateista.
Przedstawiasz mi suche statystyki, a ja namawiam Ciebie abyś osobiście poszedł do kościoła na msze niedzielną i przekonał się ile to tych pustych ławek tam jest.
Boisz się iść do kościoła ? umiech
Zapewniam, nic Ci tam nie grozi Andrzejku. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 23:23  
Cytuj
CYTAT (Inni)
Ale ja właśnie pisze o tym prawie ziemskim, a Ty mi przytaczasz swoja wypowiedz odnośnie prawa "katolickiego" i jeszcze sugerujesz mi "czytanie ze zrozumieniem"

Ja też pisze o prawie ziemskim i wyraźnie napisałem,ż ojciec jest tak samo odpowiedzialny jak matka a jego odpowiedzialność zależy od okoliczości.Jeżeli nie wiedział o poczęciu nie może być mowy o winie ale jeżeli daje pieniądze na aborcjie i zmusza do tego kobiete ponosi większą odpowiedzialnoś niż Ona. I to ziemskie prawo również nie powinno zapominać o udziale czy współudziale mężczyzny w morderstwie nienarodzonych dzieci.

CYTAT (Inni)
Mam nadzieje że zle zrozumiałeś mój wpis i jeszcze raz przeczytasz to co napisałem, ewentualnie postaram się inaczej sformułować pytanie.

To masz złą nadzieje i nie musisz inaczej formuować pytania a wystarczy,że zrozumiesz co przeczytasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 23:35  
Cytuj
I tak to właśnie Feniks działa, nazywa się współudział w przestępstwie lub namawianie do niego i jest karane. Więc nie wiem skąd ta Twoja frustracja nie wiem
Fajnie że zgadzamy się w jednym "..morderstwie nienarodzonych dzieci"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 23:48  
Cytuj
CYTAT (Inni )
I tak to właśnie Feniks działa, nazywa się współudział w przestępstwie lub namawianie do niego i jest karane. Więc nie wiem skąd ta Twoja frustracja

Właśnie tak to przynajmniej na razie nie działa bo kobiete się kara a mężczyne nie. Dlatego albo ustalamy sprawiedliwe prawo albo dajmy sobie siana i nie twórzmy tematów zastępczych z tego aby odwrócić uwagę od czegoś innego.
Mimo to i tak uważam, że czlowiek ma rozum i wolna wole po to aby rozróżniał dobre i złe decyzje i podejmował słuszne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 06:34  
Cytuj
CYTAT
Próbujesz Andrzejku dyskutować w temacie o którym nie masz prawdopodobnie zielonego pojęcia, bo co kościele katolickim może powiedzieć ateista.
Przedstawiasz mi suche statystyki, a ja namawiam Ciebie abyś osobiście poszedł do kościoła na msze niedzielną i przekonał się ile to tych pustych ławek tam jest.
Boisz się iść do kościoła ? umiech
Zapewniam, nic Ci tam nie grozi Andrzejku. umiech


Nie boję się, nie jestem ateistą. Czasem chodzę do kościoła. Ty jak widzę chcesz dyskutować z przedstawicielami kościoła, którzy podają takie dane do statystyk i wiesz lepiej. Niestety twoja parafia to nie cały kościół katolicki. Świat wokół ciebie to nie cały świat.

Wracajmy do tematu o Orkiestrze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 08:51  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
Wracajmy do tematu o Orkiestrze.


Zbiórka na dobry cel, ale jakie koszty ponoszą samorządy?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Andrzej_2.0)
Wracajmy do tematu o Orkiestrze.


Zbiórka na dobry cel, ale jakie koszty ponoszą samorządy?



Dobre pytanie, wyczerpującą odpowiedz można znaleźć w programie Anity Gargaś emitowanym w Telewizji Republika.
Podane są konkretne kwoty i konkretne samorządy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 17:11  
Cytuj
To jakie koszty ponosi Stalowa Wola? Konkret.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 17:56  
Cytuj
Wrzuce im karton.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 22:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 06:39  
Cytuj
W temacie kosztów poniesionych przez Stalową Wolę cisza. A tyle do powiedzenia mają przeciwnicy w tematach ogólnych. Jeśli chodzi o konkrety to cisza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 07:11  
Cytuj
Wszyscy Andrzej czekają na Ciebie, aż Ty podasz konkrety i obalisz tą teorię w naszym mieście.
Ale nawet Ty nie znalazłeś tych danych, więc dlaczego wymagasz tego od innych.
Można oprzeć się na danych z tych miast, które są ogólnie znane, a nie można się opierać na miastach, gdzie te dane nie są znane czy pewne.

Sam widzisz, że skoro nikt nie pisze, bo np. nie znalazł danych to potwierdza to, że nie wymyśla się tych danych.

Ogólnie wiadomo, że te koszty są, a że akurat w Stalowej obecna władza nie koniecznie będzie chciała wydać kasę mieszkańców na imprezę to tylko się cieszyć, że zostanie na inne rzeczy niż opłacenie koncertów czy czegoś tam innego, co nie wpłynie na zwiększenie zebranych kwot ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:04  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy Andrzej czekają na Ciebie, aż Ty podasz konkrety i obalisz tą teorię w naszym mieście.
Ale nawet Ty nie znalazłeś tych danych, więc dlaczego wymagasz tego od innych.
Można oprzeć się na danych z tych miast, które są ogólnie znane, a nie można się opierać na miastach, gdzie te dane nie są znane czy pewne.

Sam widzisz, że skoro nikt nie pisze, bo np. nie znalazł danych to potwierdza to, że nie wymyśla się tych danych.

Ogólnie wiadomo, że te koszty są, a że akurat w Stalowej obecna władza nie koniecznie będzie chciała wydać kasę mieszkańców na imprezę to tylko się cieszyć, że zostanie na inne rzeczy niż opłacenie koncertów czy czegoś tam innego, co nie wpłynie na zwiększenie zebranych kwot ...


Głupszej teorii nie słyszałem.
Jeśli ktoś twierdzi, że miasto za coś płaci to dane o tym są jawne. Dane są łatwo dostępne, o ile to prawda, że miasto za coś płaci.
Jeśli ktoś bredzi, że miasto za coś płaci, a tak naprawdę nie płaci, to jest ciężko znaleźć dane, bo nie istnieją. Mamy więc ewidentnie kłamstwo.
Miasto płaci za idiotyczne pomysły, które nikomu nie pomagają - Lato z radiem, paskudna ławeczka dla zakochanych, lodowisko, błonia na terenie zalewowym i wiele innych. WOŚP nawet jeśli generuje jakieś koszty to ich poniesienie opłaca się miastu, bo powoduje dofinansowanie szpitala sprzętem o wartości o wiele większym niż poniesione wydatki. O ile wydatki jakieś są. A pewnie nie ma, bo gdyby były to chorzy z nienawiści przeciwnicy WOŚP już dawno by o tym darli mordy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wszyscy Andrzej czekają na Ciebie, aż Ty podasz konkrety i obalisz tą teorię w naszym mieście.
Ale nawet Ty nie znalazłeś tych danych, więc dlaczego wymagasz tego od innych.
Można oprzeć się na danych z tych miast, które są ogólnie znane, a nie można się opierać na miastach, gdzie te dane nie są znane czy pewne.

Sam widzisz, że skoro nikt nie pisze, bo np. nie znalazł danych to potwierdza to, że nie wymyśla się tych danych.

Ogólnie wiadomo, że te koszty są, a że akurat w Stalowej obecna władza nie koniecznie będzie chciała wydać kasę mieszkańców na imprezę to tylko się cieszyć, że zostanie na inne rzeczy niż opłacenie koncertów czy czegoś tam innego, co nie wpłynie na zwiększenie zebranych kwot ...


Głupszej teorii nie słyszałem.
Jeśli ktoś twierdzi, że miasto za coś płaci to dane o tym są jawne. Dane są łatwo dostępne, o ile to prawda, że miasto za coś płaci.
Jeśli ktoś bredzi, że miasto za coś płaci, a tak naprawdę nie płaci, to jest ciężko znaleźć dane, bo nie istnieją. Mamy więc ewidentnie kłamstwo.
Miasto płaci za idiotyczne pomysły, które nikomu nie pomagają - Lato z radiem, paskudna ławeczka dla zakochanych, lodowisko, błonia na terenie zalewowym i wiele innych. WOŚP nawet jeśli generuje jakieś koszty to ich poniesienie opłaca się miastu, bo powoduje dofinansowanie szpitala sprzętem o wartości o wiele większym niż poniesione wydatki. O ile wydatki jakieś są. A pewnie nie ma, bo gdyby były to chorzy z nienawiści przeciwnicy WOŚP już dawno by o tym darli mordy.


Proszę o konkrety !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:16  
Cytuj
CYTAT

Miasto płaci za idiotyczne pomysły, które nikomu nie pomagają - Lato z radiem, paskudna ławeczka dla zakochanych, lodowisko, błonia na terenie zalewowym i wiele innych.


Dla jednych są to idiotyczne pomysły, a dla innych potrzebne sprawy.
ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:17  
Cytuj
Najważniejsza uwaga do przeciwników WOŚP, którzy twierdzą, że tylko niewielka część pieniędzy jest przekazywana na zakup sprzętu, a resztę kradnie Owsiak.

Każdego roku WOŚP jest kontrolowany za swoje sprawozdanie finansowe. Gdyby choć złotówka została przekazana źle to już dawno za rządów PiSlamu byłby postawiony jakiś akt oskarżenia w Sądzie. A nie ma. Fundacja rozlicza się prawidłowo z każdej złotówki, kupowany i przekazywany jest sprzęt szpitalom, m.in. w Stalowej Woli.

Na tej stronie https://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet można wybrać miasto i zobaczyć ile sprzętu zostało przekazane. Do Stalowej Woli trafił sprzęt za 884087zł.

WOŚP to nie tylko sprzęt to również szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i wiele innych pożytecznych i pozytywnych inicjatyw.

Nie chcesz pomagać? Nikt cię do tego nie zmusza. Ale przynajmniej nie przeszkadzaj!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Miasto płaci za idiotyczne pomysły, które nikomu nie pomagają - Lato z radiem, paskudna ławeczka dla zakochanych, lodowisko, błonia na terenie zalewowym i wiele innych.


Dla jednych są to idiotyczne pomysły, a dla innych potrzebne sprawy.
ok


Co jest bardziej potrzebne by przeżyć? Ławeczka dla zakochanych czy ratujący życie sprzęt dla szpitala? Jeśli dla kogoś ławeczka, to w razie choroby/zawału niech się na nią położy i czeka na ozdrowienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:42  
Cytuj
CYTAT
To jakie koszty ponosi Stalowa Wola? Konkret.



Andrzejku z tym tematem to powinieneś się zwrócić do samorządu z pisemnym zapytaniem, a dostaniesz odpowiedz z dokładnymi danymi jeśli takich potrzebujesz.
Tylko co to da, skoro Ty jako zagorzały lewicowiec i tak zdania nie zmienisz. umiech


janek82, bardzo Cię proszę pokaż mi dane w postaci liczb z tych rozliczeń WOŚP z wyszczególnieniem
1 - ile zebrano w danym roku
2 - ile wydano na zakup sprzętu
3 - ile wydano na pensje w fundacjach (wiem że zarząd pracuje za darmo, ale są jeszcze inne stanowiska takie jak dyrektor medyczny itp.)
4 - ile wydano na organizacje Woodstok

Twierdzisz że wszystko jest to dostępne w internecie, to pokaż !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To jakie koszty ponosi Stalowa Wola? Konkret.



Andrzejku z tym tematem to powinieneś się zwrócić do samorządu z pisemnym zapytaniem, a dostaniesz odpowiedz z dokładnymi danymi jeśli takich potrzebujesz.
Tylko co to da, skoro Ty jako zagorzały lewicowiec i tak zdania nie zmienisz. umiech


Czyli co, te "Wasze" ataki to takie zwykłe pomówienia i danych nie macie? Albo słynne "mamy, ale nie damy" umiech? Padło proste pytanie, by nie używać ogólników, a podać konkretną informację, bo skoro kogoś się oskarża to fajnie by było to czymś poparte, chyba, że lubisz od tak hejtować?

A odkręcając "kota ogonem" - czy jeżeli miasto się dołoży (a zostało oficjalnie jednym ze sponsorów) i pomoże zorganizować np. jakiś koncert, to co wtedy? Źle? Na koncercie będą przecież bawić się mieszkańcy miasta, więc w czym problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 63 64 65 66 67 68 69 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »