NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 76 77 78 79 80 81 82 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 08:14  
Cytuj
Po prostu spytałem ordynatora czy to wszystko z wosp. Potwierdził.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 08:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 08:15  
Cytuj
Jak dawali, to brał. ok
Wcale mu się nie dziwię. Kierował się dobrem pacjentów.

Cały mój stary komputer jest obklejony serduszkami. Z czasów, gdy popierałem te zbiórki. komputera nie dostałe od Owsiaka. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 08:17  
Cytuj
goodgoodMireczku nie wij się .Twoje hejtowanie i trollowanie nic nie dały ludzie i tak wrzucili do puszek. Wosp góra. good

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 08:20  
Cytuj
Biedny Rogerst. No cóż. Opozycja upadła, dla lewactwa złe widoki na przyszłość. Szukasz jakichkolwiek powodów do radości.

Więc ciesz się. ok Hejtowanie? Trollowanie? zaklopotany

potluczonypotluczonypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
okokMireczku twoja zajadła bezsilność w tej sprawie mnie podbudowuje.Az mi się lepiej zrobiło jak widzę jak się wijesz ze złości ( z natury nie jest mi milo jak komuś się "krzywda" dzieje)ok.


Mylisz wyrażanie swojej opinii i bronienie jej, z tym co sam odczuwasz w różnych kwestiach.
No cóż. Mierzysz swoją miarą. potluczony

kierwcabusa - gdyby nie te akcje, sprzęt musiałoby kupić Ministerstwo Zdrowia.ok


Hehe dobremlotek, myslisz ze w STW bylby apart do sluchu noworodkow (to jest tylko jeden przyklad).

Nie bronie Owsiaka ale jego dzialania sa namacalne, tak jak pisal kierowca, w kazdym szpitalu widac serduszka na sprzecie i nie pier..l ze ministerwstwo by to wszytsko kupilo .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 09:40  
Cytuj
No pewnie że nie wszystko by kupiło.

Na tym polega "magia" Owsiaka. Znalazł sposób na to, żeby samemu (z rodziną) wygodnie żyć, uderzając w odpowiednie struny ludzkiej wrażliwości i sumień.

Z naszych pieniędzy kupuje sprzęt dla szpitali, żyje jak król ze swoją rodziną, a przy okazji dzieli społeczeństwo mieszając się do polityki, atakując wulgarnie swoich przeciwników, organizując Woodstock, na którym dzieją się rzeczy bardzo złe, popierając aborcję i eutanazję.

Cudo. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
Ale się pieni "lepszy sort ,ludzkie pany".Widok bezcenny.Psy szczekają karawana jedzie dalej.
. Znajdź mi cytat, w którym Kaczyński twierdzi, ze zwolennicy PiS to lepszy sort. Powiedział, ze ludzie donoszący na swoj kraj za granice maja w sobie gen gorszego sortu. Nagle wszyscy przeciwnicy Pis okrzyknęli sie gorszym sortem, debile.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 09:51  
Cytuj
Wojciech Wieczorek, lekarz leczący w NZOZ Panaceum w miejscowości Rumia wywiesił na drzwiach gabinetu kartkę:

"W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP"

Na Facebooku jeden z komentarzy oburzonych internautów Wieczorek odpisał, że gabinet jest jego prywatnym, a "NFZ może mi razem z PiS pocałować w ...".

Dwa pytanka:

WOŚP daje przychodniom i szpitalom pieniądze? (dotacje)
WOŚP daje sprzęt prywatnym szpitalom i przychodniom?


Ciekawe fakty wychodzą.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
No pewnie że nie wszystko by kupiło.

Na tym polega "magia" Owsiaka. Znalazł sposób na to, żeby samemu (z rodziną) wygodnie żyć, uderzając w odpowiednie struny ludzkiej wrażliwości i sumień.

Z naszych pieniędzy kupuje sprzęt dla szpitali, żyje jak król ze swoją rodziną, a przy okazji dzieli społeczeństwo mieszając się do polityki, atakując wulgarnie swoich przeciwników, organizując Woodstock, na którym dzieją się rzeczy bardzo złe, popierając aborcję i eutanazję.

Cudo. ok


Mirku a byles na woodstock ?? Ja osobiscie nie bylem, ale znajomy juz drugi rok i mowil ze to co w mediach a na miejscu to calkiem inna bajka .

Kazdy polityk w Sejmie zyje jak krol i tez za nasze pieniadze, a 90% z nich ch..ja robi dla ludzi i jakos ci to nie ptrzeszkadza .

PS. Znajomy to nie hipis ani cpun, ale wysoko postawiony Manager (dla jasnosci)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:09  
Cytuj
Nie byłem. Za to znam kilkoro byłych wolontariuszy, którzy po 2 dniach wróciło z Woodstock, bardzo żałując, że się tam wybrali.

Oczywiście odcięli się całkowicie od WOŚP.
Dużo opowiadali.
To chyba kwestia kompasu moralnego i zasad, że jednym się tam podoba a innym nie.

W internecie nie brakuje też zdjęć pokazujących co tam się dzieje.
Przypomnę też o bardzo niewygodnych faktach związanych ze śmiercią kilku osób, gdzie rodziców próbujących dowiedzieć się jak zginęło ich dziecko, potraktowano jak wrogów chcących zdyskredytować Owsiaka.

Sekty, Gender ... oczywiście legalnie.

Kiedyś byłem bardzo gorącym zwolennikiem WOŚP....

Celowo nie piszę już o alkoholu i innych używkach...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:14  
Cytuj
Możecie mi wskazać, gdzie Owsiak POPIERA aborcję?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:18  
Cytuj
Poparł czarny protest.

http://www.pch24.pl/czarny-protest-i-wosp--zelazna-logika--jerzego-owsiaka,48717,i.html

Z tego artykułu:

„Nasza załoga będzie brała udział w czarnym proteście i proszę nawet przez chwilę nie próbować obrzucać nas inwektywami”

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:22  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
może należy zadać pytanie, czy Owsiak nie kupuje też sprzętu do wykonywania zabiegów aborcji? Chciałbym jasnego komunikatu w tej sprawie z jego strony. Skoro popiera zabijanie nienarodzonych dzieci....

Nie sądzę, żeby adresat pytania spędzał czas czytając forum Stalowego Miasta. Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź proponuję wysłać pytanie na wosp_(at)_wosp.org.pl

CYTAT (mirek777)
gdyby nie te akcje, sprzęt musiałoby kupić Ministerstwo Zdrowia.

good dowcip miesiąca czy szczyt naiwności zapytanie

CYTAT (mirek777)
Jak dawali, to brał. ok
Wcale mu się nie dziwię. Kierował się dobrem pacjentów.

Ja nie rozumiem, w czym problem - mamy teraz rząd "dobrej zmiany", który może przecież zabronić dyrektorom szpitali i innych instytucji państwowych przyjmowania sprzętu od WOŚP. Zwłaszcza minister zdrowia powinien zachować się honorowo i zapewnić odpowiedni sprzęt, a nie żeby mu tu jakiś Owsiak szpitale doposażał. Za rok Owsiak nie będzie miał po co organizować zbiórki, a polski rząd przynajmniej zachowa twarz bo niczego od Owsiaka nie weźmie. Bo teraz to tak jakoś dziwnie jest - krytykują i utrudniają ale sprzęt biorą umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:23  
Cytuj
A widzisz mi się wydawało, że tu chodzi o popierania prawa np zgwałconej kobiety, albo tej której ciąża zagraża jej życiu to zdecydowania o sobie.
Wg mnie to ogromna różnica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:24  
Cytuj
jak już to popierał całkowity zakaz aborcji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:28  
Cytuj
Przypomnijcie sobie czego chciały kobiety na czarnym proteście.
Ja_30 - a aborcja eugeniczna?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:50  
Cytuj
CYTAT (Ja_30)
A widzisz mi się wydawało, że tu chodzi o popierania prawa np zgwałconej kobiety, albo tej której ciąża zagraża jej życiu to zdecydowania o sobie.
Wg mnie to ogromna różnica.

A prawa poczętego dziecka?
Co to dziecko jest winne, że zasługuje na wyrok śmierci?

Ratowanie kobiety w ciąży jest i zawsze będzie jej prawem, nawet jeżeli będzie całkowity zakaz aborcji, bo to nie podlega pod aborcję.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
A prawa poczętego dziecka?

Ratowanie kobiety, która nawet jest w ciąży jest i zawsze będzie jej prawem, nawet jeżeli będzie całkowity zakaz aborcji, bo to nie podlega pod aborcję.


Nie na temat dyskusja. Warto tylko sprostować, że Owsiak popierał czarny protest, który był przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce (który wprowadzał całkowity zakaz przerywania ciąży oraz kary (KARY!) m.in. dla kobiet, które poddadzą się aborcji.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 11:23  
Cytuj
@Antylewak
CYTAT
Znajdź mi cytat, w którym Kaczyński twierdzi, ze zwolennicy PiS to lepszy sort.

Google znalazło w 3 sekundy. Masz:
https://www.youtube.com/watch?v=9nPUtdKYkEo
https://www.youtube.com/watch?v=SKFgVD2KGXw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 12:24  
Cytuj
CYTAT (Pepsi)
CYTAT
A prawa poczętego dziecka?

Ratowanie kobiety, która nawet jest w ciąży jest i zawsze będzie jej prawem, nawet jeżeli będzie całkowity zakaz aborcji, bo to nie podlega pod aborcję.


Nie na temat dyskusja. Warto tylko sprostować, że Owsiak popierał czarny protest, który był przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce (który wprowadzał całkowity zakaz przerywania ciąży oraz kary (KARY!) m.in. dla kobiet, które poddadzą się aborcji.)

to znaczy: dla kobiet, które zabiją swoje dziecko ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Pepsi)
CYTAT
A prawa poczętego dziecka?

Ratowanie kobiety, która nawet jest w ciąży jest i zawsze będzie jej prawem, nawet jeżeli będzie całkowity zakaz aborcji, bo to nie podlega pod aborcję.


Nie na temat dyskusja. Warto tylko sprostować, że Owsiak popierał czarny protest, który był przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce (który wprowadzał całkowity zakaz przerywania ciąży oraz kary (KARY!) m.in. dla kobiet, które poddadzą się aborcji.)

to znaczy: dla kobiet, które zabiją swoje dziecko ...
hola, hola nie mozna karać kobiet za zabójstwo dziecka powiedziały kobiety z Czarnego Marszu. co za ironia losu.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 13:20  
Cytuj
„W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP” – kartkę z takim napisem miał zamieścić na drzwiach swojego gabinetu lekarz pracujący w Rumi.

Zdjęcie przedstawiające zamieszczoną na drzwiach gabinetu lekarskiego kartkę użytkownik Facebooka Wojciech Wieczorek zamieścił w grupie "Jestem gorszego sortu!". Pod fotografią zaś od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. W odpowiedzi na jeden z nich autor zdjęcia napisał: "NFZ może mi razem z PiS pocałować w...".
"Oczywiście że na wyposażenie swojego gabinetu zarabiałem sam. To co mógłbym dać więcej na WOŚP przeznaczyłam na wyposażenie abym mógł przyjmować Tych którzy akcję Jurka Owsiaka popierają. Tych których to gryzie i bardzo „miło i kulturalnie „ wypowiadają się na forum - to mam nadzieję że nigdy nie będą korzystać z „usług wszystkich konowałów „ a tylko tych świętych nawróconych typu dr Chazan. Pozdrawiam pisuarów. W naszej grupie są pisuary. Udostępniają i komentują na swoich grupach. Proponuję ich blokować po rozpoznaniu" – napisał w odpowiedzi na kolejny komentarz. Czyli sprzęt WOSP trafia do prywatnych gabinetów? Ciekawe...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 13:45  
Cytuj
Jesteście zbyd zradykalizowani żeby prowadzić z wami dyskusje na temat aborcji. Lubicie decydowac o czyimś zyciu a później się wypiąć. W imie idei.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Jesteście zbyd zradykalizowani żeby prowadzić z wami dyskusje na temat aborcji. Lubicie decydowac o czyimś zyciu a później się wypiąć. W imie idei.


Bo fanatycy już tak mają. Zmuszać do swoich racji i idei, ale głównie innych.
Już widzę jak większość z nich - w przypadku (czysto hipotetycznie) gdyby ktoś z ich bliskich córka/żona została zgwałcona przez czarnoskórego - zdecydowała by się na wychowanie i pokochanie takiego dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 14:10  
Cytuj
CYTAT
„W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP” – kartkę z takim napisem miał zamieścić na drzwiach swojego gabinetu lekarz pracujący w Rumi.

Zdjęcie przedstawiające zamieszczoną na drzwiach gabinetu lekarskiego kartkę użytkownik Facebooka Wojciech Wieczorek zamieścił w grupie "Jestem gorszego sortu!". Pod fotografią zaś od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. W odpowiedzi na jeden z nich autor zdjęcia napisał: "NFZ może mi razem z PiS pocałować w...".
"Oczywiście że na wyposażenie swojego gabinetu zarabiałem sam. To co mógłbym dać więcej na WOŚP przeznaczyłam na wyposażenie abym mógł przyjmować Tych którzy akcję Jurka Owsiaka popierają. Tych których to gryzie i bardzo „miło i kulturalnie „ wypowiadają się na forum - to mam nadzieję że nigdy nie będą korzystać z „usług wszystkich konowałów „ a tylko tych świętych nawróconych typu dr Chazan. Pozdrawiam pisuarów. W naszej grupie są pisuary. Udostępniają i komentują na swoich grupach. Proponuję ich blokować po rozpoznaniu" – napisał w odpowiedzi na kolejny komentarz. Czyli sprzęt WOSP trafia do prywatnych gabinetów? Ciekawe...


Antylewak, czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy ten człowiek napisał, że sprzęt WOŚP trafił do jego prywatnego gabinetu? Nie on napisał ""Oczywiście że na wyposażenie swojego gabinetu zarabiałem sam. To co mógłbym dać więcej na WOŚP przeznaczyłam na wyposażenie abym mógł przyjmować Tych którzy akcję Jurka Owsiaka popierają." Sam na to zarabia, sam to kupił. Rozumiesz ? mlotek wątpię sciana jesteś jednym z tych do których niewiele dociera boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 76 77 78 79 80 81 82 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »