NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dentes - Opinie , Jakie macie opinie na temat Centrum Stomatologii DENTES
Posty: 3
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 09:50  
Cytuj
Zbieram opinie na temat Dentesu, słyszałem że są dobrzy ale jeszcze tam nie byłem. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenie z ich dentystami ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 09:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 10:13  
Cytuj
Ceny uslug maja z kosmosu a personel ma placone smieciowe pensje ,takie sa fakty.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 12:39  
Cytuj
Jezeli ten "kosmos" przeklada sie na jakosc uslug to w czym problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 12:51  
Cytuj
Minęło juz kilka lat od mojego leczenia w tym zakładzie co mogę stwierdzić ceny wysokie lecz jakość była świetna. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 13:14  
Cytuj
Wybielał ktoś tam zeby lampą beyond? moze ktos sie podzielic opinia? lub po prostu polecic jakis zaklad ktory wybieli moje zeby o kilka odcieni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 08:45  
Cytuj
Kurcze jak patrzę na ich cennik na stronie, to nie jest tak źle - mają dużo usług gratis i co chwilę atakują promocjami. Mam znajomych którzy mówią że tanio nie jest ale skutecznie a to chyba o to chodzi ... no nic dziś zadzwonię się umówić na przegląd i dam znać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 09:15  
Cytuj
a ja polecam lek. JAcka Łupickiego...czego brakuje w Dentesie?atmosfery prawdziwej... wszystkie usmiechy sztuczne, aby kasa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 09:36  
Cytuj
Cennik cennikiem ale musisz wziasc pod uwage jedna sprawe- dla nich "zab ma 4 strony" i np jezeli potrzeba zalozyc wypelnienie ktore obejmuje powiedzmy dwa boki zeba (np od strony policzka i od strony przylegajacego drugiego zeba) to placisz cena plomby x2. Takze teoretycznie jezeli masz duze ubytki to za zrobienie jednego zeba moga cie skasowac poczworna cene plomby. Jestem ich stalym klientem, robia super robote i tylko dlatego place taka kase a nie inna bo na zebach sie nie oszczedza gdyz predzej czy pozniej wszelkie oszczednosci, lipna robota czy slaby material sie zemszcza. Nie mniej moj poprzedni dentysta do ktorego uszczeszczalem przez cale zycie za zrobienie zeba bral ta sama stawke, bez wzgledu jak duza byla plomba i ile "stron zeba" obejmowala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 10:08  
Cytuj
Faktycznie na zębach się nie oszczędza i w Dentesie też zostawiłem "parę" złotych. Co do usługi leczenia to nie mam uwag. Natomiast mam bardzo mieszane uczucia co do znieczulenia jakiego używają. Robią to ze strzykawki "na oko" także jednego razu można czuć coś co powinno być wyłączone a innego razu mieć zdrętwiałą gębę przez kilka godzin. Druga sprawa to problem z aftami jaki pojawił się po leczeniu w regularnych odstępach czasu po stronie po której były robione zęby. Pojawiła się też nadwrażliwość i nagłe krótkotrwałe bóle których wcześniej nie znałem. Dodam że nie tylko u mnie, ale jeszcze inna osoba która leczyła u nich zęby ma to samo.

Słyszałem dobre opinie o Pani Mazur (jeszcze nie testowałem), podobno robi na najlepszych materiałach w Stalowej.

Zielińska jest ok. Robi solidnie, też nie jest tania i ma komputerowe znieczulenie.

Łupickiego i Lorkowskiego osobiście nie polecam bo obaj nie wypełnili mi kanałów, co w dłuższej perspektywie czasu skutkowało dużymi problemami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 11:06  
Cytuj
do jaciek - ale to chyba nie tylko w Dentesie ząb ma cztery strony ... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 11:10  
Cytuj
ja chodzę z rodziną i jesteśmy zadowoleni, w tej chwili jest promocja 69zl plomba, znieczulenie zawsze w cenie, informacje o promocjach, terminach wizyt czy przypomnienie o przeglądzie dostaje zawsze smsem co jest superwygodne

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:38  
Cytuj
Co z tym zakladem jest nie tak, ze co rusz szukaja nowych osob do pracy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:39  
Cytuj
Pewnie to kwestia oferowanych przez nich form zatrudnienia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:59  
Cytuj
No wlasnie. Czytalam inne watki, az ciary ida po plecach. To jest straszne. No, ale w wiekszosci chyba tak sie na ludziach jezdzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 15:40  
Cytuj
tylko nie wchodz w rozmowe z dentystką bo przy wyjsciu skasują cię za konsultację.u mnie rozmowe zaczeła dentystka a potem sie okazało ,że to konsultacja była:szok:

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 17:03  
Cytuj
Konsultacja jest tam chyba za darmo, jak sie wplaca zaliczke. Tak mi sie obilo o uszy. Mnie tylko zastanawia rotacja w tej firmie. W ciagu chyba pol roku bylo pare ofert na te same stanowiska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 18:49  
Cytuj
zerknij w cennik dentesu. konsultacja stomatologiczna płatna wykonywana na życzenie pacjenta 49 zł(jeśli chodzi o implanty to chyba za darmo).chodzi mi o to,że jesli zaczyna z tobą gadkę to niech uprzedzi,że jest to konsultacja by potem nie miec niespodzianki na koniec wizyty.

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 18:53  
Cytuj
Fakt tanio nie jest ale polecam. Miałam "poprawiane" kanałowe dwa zęby po innych fachowcach i do tej pory wszystko jest ok. Zbieram sie na wybielenie zebów oraz na koronki. Może ktoś robił? 3m siegoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Co z tym zakladem jest nie tak, ze co rusz szukaja nowych osob do pracy?


Taki to zakład źe tyrasz po 12h masz płacone za 8,urlopu nie można wykorzystać a zeszłoroczny tzw stary przepada,łamane są wszystkie możliwe przepisy Kodeksu Pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 13:06  
Cytuj
To w takim razie powinno to być zgłoszone w PIP,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 16:21  
Cytuj
Były opinie na forum jak wyglądają rozmowy o pracę i praca tam smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 22:29  
Cytuj
Jakie opinie? Tzn jak jest przeprowadzana rozmowa o prace?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 07:03  
Cytuj
A czy używają tam znieczulenia bezigłowego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 15:04  
Cytuj
byłam tam raz na rozmowie o pracę jako recepcjonistka i jest taki casting że śmiać mi się chciało.Było około 15 pań i po kolei każda miała odpowiadać na te same pytania, po czym kilku paniom podziękowano i druga tura pytań po której była kolejna selekcja.MASAKRA.Poza tym tam jest ogłoszenie co jakieś 2,3 miesiące także coś jest nie tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Taki to zakład źe tyrasz po 12h masz płacone za 8,urlopu nie można wykorzystać a zeszłoroczny tzw stary przepada,łamane są wszystkie możliwe przepisy Kodeksu Pracy.

:szok: i nikt się nie postawi. przecież to żenujące. nigdzie nie jest różowo, zawsze znajdzie się jakieś ale. jednak, że przepada urlop i każdy cicho siedzi?sciana
aż mi wierzyć się nie chce.mlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »