NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Najlepsze Pizze w Stalowej,
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 15:14  
Cytuj
Zachęceni waszymi opiniami zamówiliśmy w Mamma Mia. Trzy duże, w tym jedna z tuńczykiem. Trudno było stwierdzić, która jest z rybą, bo wszystkie były identyczne. Ciasto było tylko na brzegach i było tak przesolone, że nie nadawało się do zjedzenia. Za sosy trzeba dodatkowo zapłacić, dowóz również jest płatny (centrum miasta). Czas oczekiwania PÓŁTOREJ godziny. Informacji o dodatkowych opłatach na stronie nie ma. Ulotek nie mają. Pizza była w opakowaniu bez chociażby folii aluminiowej na spodzie. Śmierdziała tekturą. Może był to gorszy dzień kucharza, ale nigdy więcej. Ja i moi znajomi. MASAKRA. Wracamy do "naszej" pizzerii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 15:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 08:19  
Cytuj
Posiada ktoś informacje czy w jakieś pizzeri sa promocje ?
kiedys pamietam była w avanti 50% od 13 do 17 w poniedziałek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 08:28  
Cytuj
Widzę że kolega chyba z KONKURENCJI. Zamawiam czasami pizzę z Mamma Mia zamawiam czasem pizzę z innych pizzerii bo uważam ze jedna pizzeria może się przejeść. Uważam, że twoja krytyka jest przesadna. Zgodzę się że czasami czas oczekiwania jest zbyt długi chociaż nie mówię tu o 1,5h bo proponuje podzwonić po innych pizzeriach. Zgodzę się że pizza często ta sama różni się w samku ale to chyba zależy od kucharza. Ale nie zgadzam się że nie ma tam ciasta bo w tej pizzerii i jeszcze w kilka innych w miescie jest to aby ciasto bylo maksymalnie cienkie. Nie miałem też nigdy problemu z rozróżnieniem smaków w pizzy.
Ja akurat się cieszę że nie ma foli aluminiowej pod ciastem. Folia sprawia że w zamkniętym pudełku pizza paruje i ciasto robi się jak guma. A i na stronie gdzie jest MENU wyraźnie jest umieszczona informacja ze sosy są dodatkowo płatne. A dodatkowo powiem, że ja nauczyłem się wszędzie pytać jaki jest czas oczekiwania bo wtedy nie jestem zaskoczony chyba że jakimś cudem uda się otrzymać zamówienie wcześniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 09:52  
Cytuj
Rozumiem, że założyłeś konto, żeby się bronić. Nie jestem Twoją konkurencją. Na stronie, w momencie zamawiania NIE BYŁO informacji o opłatach dodatkowych, również czas oczekiwania podany przez telefon był "do godziny". Nikogo nie namawiam, nie zniechęcam, wyrażam tylko swoje zdanie. Wszak do tego służy forum. Chyba, że się mylę. Po co od razu atak??????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 10:58  
Cytuj
Ja robię pyszną pizze w piekarniku, wiem co jem, przygotowanie kosztuje mnie 15 minut, i jakieś 3-5zł za placek. To nie jest skomplikowana potrawa smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 11:05  
Cytuj
Zaprosisz na ta przepyszna pizzę ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 17:58  
Cytuj
Możesz mi wierzyć lub nie ale nie jestem wlascicielem Mamma mia ani innej pizzerii. Jestem zwykłym klientem. Tak zalożyłem to konto specjalnie dla tego tematu bo nie ro outzpisuje się nigdy na żadne tematy. Wiem jednak ze informacja o cenach za aosy istnieje od poczatku i wydaje mi się ze wszystkie lokale doliczaja za dowóz. Nie ważne nie chce nikogo bronić i z Nikim się kłócić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 12:37  
Cytuj
polecam makarony w Mamma Mia,a pizze a Avanti

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
wydaje mi się ze wszystkie lokale doliczaja za dowóz


I tu masz racę. WYDAJE Ci się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 14:57  
Cytuj
A gdzie robią najlepszą wegetariańską pizze? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Zachęceni waszymi opiniami zamówiliśmy w Mamma Mia. Trzy duże, w tym jedna z tuńczykiem. Trudno było stwierdzić, która jest z rybą, bo wszystkie były identyczne. Ciasto było tylko na brzegach i było tak przesolone, że nie nadawało się do zjedzenia. Za sosy trzeba dodatkowo zapłacić, dowóz również jest płatny (centrum miasta). Czas oczekiwania PÓŁTOREJ godziny. Informacji o dodatkowych opłatach na stronie nie ma. Ulotek nie mają. Pizza była w opakowaniu bez chociażby folii aluminiowej na spodzie. Śmierdziała tekturą. Może był to gorszy dzień kucharza, ale nigdy więcej. Ja i moi znajomi. MASAKRA. Wracamy do "naszej" pizzerii.


Potwierdzam. Zamawiałam na miejscu, długi czas oczekiwania (pomimo że na miejscu w lokalu) a ludzi jak na lekarstwo, ciasto przypalone, w niektórych miejscach były nawet dziury i dodatki przelatywały przez nią na wylot. Wizyta pierwsza i ostatnia. NIe polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2019r. 11:24  
Cytuj
Wie ktoś czy dalej w italinie sa promocje na druga pizze ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2019r. 15:37  
Cytuj
Dziś otwarcie nowej pizzeri w Vivo Deli Pizza ktoś już testował opinie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2019r. 16:05  
Cytuj
w Vivo pizza jest na kawałki? Dajcie znać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2019r. 16:31  
Cytuj
hmmm ktoś ze znajomych chciał podjąć prace w pizzerniach w Stalowej Woli i tak się złożyło , że po tym co pooglądał na zapleczach tych pseudo lokali wyszedł bez podjęcia pracy i nie może patrzyć na te wyroby!! Ciasto do pizzy nie świeże , dodatki masakra i wszech obecny brud połączony z syfem!!!
Ciekawe co porabia sanepid!!!!!! SMACZNEGO!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 12:07  
Cytuj
"O Mamma Mia!" - bardzo słaba pizza, niesmaczna za to dobre mają sałatki

"Fiori" - kiedyś ich pizza była bardzo dobra teraz coraz mniej składników - czuć czasami, że przydałoby się piec wyczyścić ( czas oczekiwania na dowóz średnio 2h )

"Heaven & Hell - Mama Burger" ( mają terminal przy dowozie )
Moim zdaniem najlepsza pizza w tym momencie w mieście - wszystko jest świeże - mam nadzieje, że utrzymają taki poziom.
Mają też burgery, ale jakoś średnio smakują.

"Pizzeria Italiana" - też mają ciekawe pizze, ale smak i składniki to loteria. Jakiś czas temu byłem w ich lokalu - słabo to wygląda. Mam nadzieje, że w kuchni lepiej.

"Capri" - dobra, ale ciężka pizza - nie żałują składników

"Trattoria Mała Italia" - jedyny lokal gdzie można zjeść coś "normalnego" - codziennie inne zupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lip 2019r. 16:42  
Cytuj
Odradzam Rustice 2 na białych domach, Pani przez telefon mówi ze brakuje ciasta :szok: 2 tygodnie to samo było nie mówiąc już o brakujących składnikach umiech:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Odradzam Rustice 2 na białych domach, Pani przez telefon mówi ze brakuje ciasta :szok: 2 tygodnie to samo było nie mówiąc już o brakujących składnikach umiech:szok:


Też ostatnio kilka razy próbowałam zamówić ale brakowało składników, i to nie była godzina przed zamknięciem. Żenada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2019r. 10:50  
Cytuj
byliśmy ostatnio we Fiori, napchali do pizzy tyle dodatkow, ze szynka leżala na szynce, aż za duzo tego bylo
jak oni na swoje wychodzą?
dla mnie pizza za mało przyprawiona i troche bez smaku, brakuje ziół, przypraw, a nie bylo soli zeby sobie chocby dosolic

ciasto jak zawsze cienkie, takie jak lubie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 28 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2019r. 14:41  
Cytuj
Fiori - jest ok (delikatna jest powtarzalność)
Warka - dla mnie bomba (napewno oryginalna)
Rustica - Ciasto dla smakoszy
Verona - jak by mieli lepszą powtarzalność smaku byłbym stałym klientem

Stodoła/Capri - nie chce krytykować więc się nie wypowiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »