NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Motos czy Rotrans, Kat A2 i B
Posty: 16
Dołączył: 23 Paź 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 19:23  
Cytuj
Witam, jakie opinie na temat Motosu i Rotransu nie długo bede sie zapisywał na kursy kategorii A2 i B, którą szkołę polecacie? z góry dziękuje za odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 19:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 20:24  
Cytuj
Prawo jazdy robiłem w tamtym roku w lecie (A2, B) w motosie i obie zdałem za pierwszym razem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
dew
dew
dew
Posty: 17
Dołączył: 17 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 20:30  
Cytuj
Tylko firma Marka Składnika doświadczony instruktor, kierownik wieloletni - odpowiednie podejście - POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 20:43  
Cytuj
to forum nie jest wiarygodne ponieważ na nim promują sie sami nieudacznicy szkoły czy instruktorzy którzy mają dobrą renome nigdy tu się nie lansują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Tylko firma Marka Składnika doświadczony instruktor, kierownik wieloletni - odpowiednie podejście - POLECAM


Co ro za firma,jak się nazywa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 06:57  
Cytuj
Firma moto-S mieści się na wojska polskiego 3 obok zakładów bukmacherskich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
to forum nie jest wiarygodne ponieważ na nim promują sie sami nieudacznicy szkoły czy instruktorzy którzy mają dobrą renome nigdy tu się nie lansują


Otóż to! Pamiętam akcję jaką na forum odwalił Rotrans. Mieli jakieś 20 kont i z każdego w każdym wątku polecali swoich instruktorów i obsmarowywali konkurencje. Wychodziło na to, że każdy ich użytkownik jeździł z każdym ich instruktorem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 11:11  
Cytuj
Tylko Rotrans. Nie nie pracuję tam, nie mam z polecenia żadnych korzyści.
Niby Motos taki święty a każe kursantom na fb pisać pozytywne opinie...sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 11:15  
Cytuj
Od razu każe, może tylko prosi o wyrażenie opinii? A swoją drogą lepiej że prosi kursantów niż żeby właściciel miał na forum 20 kont i z każdego w innym wątku zachwalał innego instruktora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 15:53  
Cytuj
jojecko Opinie musiały być pisane tylko pozytywne i to nie była żadna prośba.

Nie mam więcej pytań. Dla mnie wszystko jasne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2016r. 09:11  
Cytuj
Nie wiem jak jest w Rotransie (choć raz byłam świadkiem jak Pan baardzo nakrzyczał na kursanta, bo zgasło mu na światłach auto. Ja byłam na pasach), ale Motosu nie polecam, a przynajmniej nie mojego instruktora. Nie wiem, jacy są inni, ale tutaj Pan ewidentnie miał zawsze ciekawsze zajęcie niż zajmowanie się moją nauką. Niejednokrotnie podjeżdżaliśmy w "prywatne" miejsca, bo coś tam. No i zawsze się spóźniał - nigdy nie jeździliśmy tyle, ile być powinno. Niestety w tamtym okresie byłam bardzo nieśmiała i dlatego nic nie mówiłam. Teraz pewnie dałabym mu popalić good Nie wiem czy ten Pan dalej pracuje, ale nie polecam. Mogę podać Ci imię (bo nazwiska nie pamiętam) na priv. No i też nie wiem czy możesz sugerować się moją opinią, bo ja oceniam instruktora, nie szkołę - inni instruktorzy może są w porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2016r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem jak jest w Rotransie (choć raz byłam świadkiem jak Pan baardzo nakrzyczał na kursanta, bo zgasło mu na światłach auto. Ja byłam na pasach), ale Motosu nie polecam, a przynajmniej nie mojego instruktora. Nie wiem, jacy są inni, ale tutaj Pan ewidentnie miał zawsze ciekawsze zajęcie niż zajmowanie się moją nauką. Niejednokrotnie podjeżdżaliśmy w "prywatne" miejsca, bo coś tam. No i zawsze się spóźniał - nigdy nie jeździliśmy tyle, ile być powinno. Niestety w tamtym okresie byłam bardzo nieśmiała i dlatego nic nie mówiłam. Teraz pewnie dałabym mu popalić good Nie wiem czy ten Pan dalej pracuje, ale nie polecam. Mogę podać Ci imię (bo nazwiska nie pamiętam) na priv. No i też nie wiem czy możesz sugerować się moją opinią, bo ja oceniam instruktora, nie szkołę - inni instruktorzy może są w porządku.


Kursant to wielka p...a!

Płaci pieniądze by nauczono go jeździć i jeszcze pozwala na siebie krzyczeć??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2016r. 11:03  
Cytuj
@StalowyMlot - z drugiej strony nie wiem, czy ten chłopak się zaraz nie odezwał. Zgasł mu (mieli otwarte okno), Pan zaczął krzyczeć, a chłopak ruszył, nie wiem co było dalej. Jednak powiem szczerze, że kojarzę tego Pana i podobno nie ma zbyt dobrych opinii, ale to tylko zasłyszane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 02:33  
Cytuj
CYTAT
Tylko firma Marka Składnika doświadczony instruktor, kierownik wieloletni - odpowiednie podejście - POLECAM


Chyba nie bardzo znajdziesz tam motocykl?
W Rotransie znajomy z mundurówki robił A i mówił, że full profeska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 09:35  
Cytuj
jak ktos zdał w rotransie nie robił w motosie i odwrotnie, jak ktoś jest za przeproszeniem "bojący" to sam kubica z niego kierowcy nie zrobi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 09:48  
Cytuj
Co za różnica jak i tak nigdzie nie uczą jeździć, zwłaszcza na motocyklu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »