NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Seron Kołodziejczyk Stalowa Wola,
Posty: 2
Dołączył: 9 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2016r. 16:15  
Cytuj
Witam serdecznie,

Jakie są Wasze opinie na temat pracy w Seron Kołodziejczyk Stalowa Wola. Na ich stronie w dziale - praca w Seron jest kilka ofert ale wiszą już dość długo. Zastanawiam się aby złożyć tam dokumenty aplikacyjne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2016r. 16:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2016r. 16:55  
Cytuj
Za zapytanie minus 50

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2016r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
Za zapytanie minus 50


Nie rozumiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Marz 2016r. 12:20  
Cytuj
Rządzi niejaki Jacek D. Tyran, despota, nieliczący się ze zdaniem nikogo. Pan i władca, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Pracowników traktuje jak śmieci. Chcąc wejść na zakład jest gorzej niż w więzieniu. Legitymowanie, sprawdzanie bagaży. Na trzecią zmianę zamyka ludzi w hali żeby nikt nie mógł wyjść.
Miałem do czynienia z tym Panem i praca u niego do przyjemnych nie należy. Osobiście odradzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2016r. 13:47  
Cytuj
Z tego co wiem w seronie nie pracuje się na trzeciej zmianie!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2016r. 17:49  
Cytuj
To wszystko prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2016r. 18:22  
Cytuj
he he Pan Jacek rządził wcześniej w jednej z firm ochroniarskich i te kontrole i inne takie zachowanie z pewnością są wynikiem tejże długoletniej pracyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2016r. 18:35  
Cytuj
Wiele osób zostało zwolnionych przez pana J.D ,podpisali lojalki o zakazie konkurencji teraz mają związane ręce,całą tą sprawą w tej firmy powinien zająć się PIP ,
to w końcu byłoby mniej nadużyć na pracownikach - mobbing jest tam codziennością- czy szefostwo wie o tym ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2016r. 20:41  
Cytuj
Jak Wy się nie boicie? Niepochlebnymi opiniami zajmie się pewnie prawnik, a cały ten wątek zniknie jak brontozaury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 07:41  
Cytuj
Nie może być! Poczciwy Jacuś z Tarnobrzega? Prawdę piszecie czy gorycz przez Was przemawia? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że praca w PP i znanej firmie ochroniarskiej tak mu zryła mózg. Dawajcie konkrety albo zamilknijcie na Boga!:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 12:09  
Cytuj
Najlepszy to jest wiecznie uśmiechnięty właściciel. Osobiście nigdy nie zwalnia ludźi, tylko ma od tego swioch dyrektorków, sam nie zniża się do poziomu zwykłych ludzi żeby ich nawet zwolnić. Ma pare osób, które są ulubieńcami i których docenia a reszta nawet żeby na głowie stawała to są zwykłe "robole" za najnizszą krajową. Ludzi ma za nic. Najlepiej, że mówi się że jest to firma świtnie rozwijająca się a to zwykły chiński shit.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 00:42  
Cytuj
Alien02, jeśli jesteś inteligentny po prostu sam to sprawdź. Ja tam pracuje obecnie, i jestem zadowolony - a to co ktoś napisał jest krzywdzące i dużej mierze nieprawdziwe. Jest cos takiego jak okres próbny. Jak Ci sie spodoba możesz zostac, a jak nie to szukasz gdzie indziej.

Każda firma ma swoje plusy i minusy. Myślę ze warto zanieść tam nawet osobiście cv i przy okazji zobaczyć jak to wyglada od środka i jak ludzie sie zachowują, którzy Cie obsłużą - dużo idzie wyczytać po zachowaniu o atmosferze.

Myślę ze bedzie to duzo lepsze niz czytanie postów z kont utworzonych na potrzebę jednego komentarza/hejta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 01:01  
Cytuj
Wystarczy tych nowo założonych kont. Zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »