NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Święto Miłosierdzia Bożego 3 kwietnia,
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2016r. 12:56  
Cytuj
W najbliższa niedzielę 3 kwietnia 2016 święto Miłosierdzia Bożego

Do wszystkich ludzi wierzących i niewierzących oto słowa pana Jezusa do s.Faustyny
Zgodnie z życzeniem Pana Jezusa, święto Miłosierdzia Bożego ma być obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, co wskazuje na ścisły związek pomiędzy wielkanocną tajemnicą Odkupienia, a tym świętem.
Liturgia tego dnia najpełniej wychwala Boga w tajemnicy Jego miłosierdzia. Święto Miłosierdzia ma być nie tylko dniem szczególnej czci Boga w tej tajemnicy, ale także dniem łaski dla wszystkich ludzi, a szczególnie dla grzeszników.

Pan Jezus związał bowiem z tym świętem wielkie obietnice.
Największą z nich złączył z Komunią świętą, przyjętą w tym dniu,oczywiście w stanie łaski uświęcającej - jest to obietnica "zupełnego odpuszczenia win i kar", czyli takiej łaski, jaką otrzymujemy tylko w sakramencie chrztu świętego. Wielkość tego święta polega także na tym, że wszyscy, nawet ci, którzy dopiero w tym dniu się nawracają, mogą uprosić wszelkie łaski, jeśli one są zgodne z wolą Bożą. więcej na http://www.milosierdzieboze.pl/ ostatnia szansa dla wszystkich.

Pragnę - powiedział Pan Jezus - aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz.699).

Dusze giną mimo mojej gorzkiej męki. Daję im ostatnią deskę ratunku, to Jest święto Miłosierdziamojego. Jeżeli nie uwielbią miłosierdzia mojego, zginą na wieki (Dz.965).

Wielkość tego święta mierzy się miarą niezwykłych obietnic, jakie Pan Jezus z tym świętem związał.

Kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia - powiedział Chrystus - ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar (Dz.300).
W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; (. . .) niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jako szkarłat (Dz.699).

Aby skorzystać z tych wielkich darów, trzeba wypełnić warunki nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego (ufność w dobroć Boga i czynna miłość bliźniego) oraz być w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi świętej) i godnie przyjąć Komunię świętą.
Nie znajdzie żadna dusza usprawiedliwienia - wyjaśnił Jezus - dopóki nie zwróci się z ufnością do miłosierdzia mojego, i dlatego pierwsza niedziela po Wielkanocy ma być świętem Miłosierdzia, a kapłani mają w dniu tym mówić duszom o tym wielkim i niezgłębionym miłosierdziu moim (Dz.570).

Napisz Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia
Choćby dusza była już jak trup rozkładająca się i choćby już po ludzku nie było wskrzeszenia, i wszystko już stracone - nie tak jest po Bożemu: cud miłosierdzia Bożego wskrzesza tę duszę w całej pełni. O biedni, którzy nie korzystacie z tego cudu miłosierdzia Bożego, na darmo będziecie wołać, ale będzie za późno" (Dz. 1448).

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2016r. 12:56  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 11:33  
Cytuj
WTFzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
WTFzapytanie


Masz szansę dostąpić miłosierdzia

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 11:58  
Cytuj
Nie dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 07:57  
Cytuj
Dzięki marianosum, że wstawiłeś informację o Wielkim Bożym Miłosierdziu, którego święto obchodziliśmy wczoraj.

Co roku staram się odmawiać specjalna nowennę przed tym świętem.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 21:16  
Cytuj
Wczoraj byłam z mężem i córką w Częstochowie w to piękne święto na odsłonięciu obrazu i na mszy w podziękowaniu za zdrowie naszej córki i opiekę nad nią w bardzo ciężkiej chorobie. Ogromne przeżycie. Trzeba wierzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 12:14  
Cytuj
Będąc w Częstochowie u stóp Matki Bożej można otrzymać wiele łask i siłę do kroczenia Bożymi drogami.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 12:19  
Cytuj
według mnie te wszystkie obrzędy są gówno warte, znam ludzi którzy latają do kościoła codziennie, oddali by siebie i wszystko co maja na kościół, wraz z dziecmi i rodzinami...tzw święci tylko w niedziele...natomiast reszte dni to wrzody kurwy i złodzieje....to jest droga boza??? ja nie chodze do kościoła nawet w święta, chce się pomodlić zrobie to w domu, mam jedną zasadę - szanować innych ludzi i to jest najważniejsze według mnie w dzisiejszych czasach AMEN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
według mnie te wszystkie obrzędy są gówno warte, znam ludzi którzy latają do kościoła codziennie, oddali by siebie i wszystko co maja na kościół, wraz z dziecmi i rodzinami...tzw święci tylko w niedziele...natomiast reszte dni to wrzody kurwy i złodzieje....to jest droga boza??? ja nie chodze do kościoła nawet w święta, chce się pomodlić zrobie to w domu, mam jedną zasadę - szanować innych ludzi i to jest najważniejsze według mnie w dzisiejszych czasach AMEN


Na szczęście tylko według Ciebie

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 12:51  
Cytuj
dokładnie według mnie...ja nikomu nie mowie jak kto ma zyc i co robic...jak klecha z ambony.

cale szczęście ze to towarzystwo tak namiętnie uczeszczajace co niedziele do kościoła wykrusza się, za 30 lat już nie będzie tylu ludzi w kościele, młodzież już tak nie jest przekonana do kościoła, nasz piss off ski rząd będzie teraz wszystko robic by kościołowi dac jak najwięcej instrumentow do tego aby w tych trudnych czasach nie dość ze zarobił z naszych podatkow to jeszcze miał te owieczki co niedziele w kosciele

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 12:56  
Cytuj
Fiodor nie tylko według niego. Koleś mówi brutalnie ale ma dużo racji.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 14:53  
Cytuj
to żeby być dobrym to jest dużo racji,
katolicy często są gorsi od niewierzących.
Nie ma co ukrywać, tak się zdarza, ale wg jakiej definicji dobra starasz się żyć?

Dobro, to jest aborcja czy zakaz aborcji?
itd...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
według mnie te wszystkie obrzędy są gówno warte, znam ludzi którzy latają do kościoła codziennie, oddali by siebie i wszystko co maja na kościół, wraz z dziecmi i rodzinami...tzw święci tylko w niedziele...natomiast reszte dni to wrzody kurwy i złodzieje....to jest droga boza??? ja nie chodze do kościoła nawet w święta, chce się pomodlić zrobie to w domu, mam jedną zasadę - szanować innych ludzi i to jest najważniejsze według mnie w dzisiejszych czasach AMEN


Nie siedź im na dupie przez 7 dni w tygodniu, daj ludziom trochę odpocząć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 18:29  
Cytuj
A ja zapytam jak ktoś wyżej: WTF?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 08:28  
Cytuj
co to znaczy: WTF?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 11:15  
Cytuj
co jest ku....rwa ? to znaczy WTF

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 11:32  
Cytuj
What the fuck

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 11:38  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=gI6fox-Cgkg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 11:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »