NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Psia Przystań - co myślicie?,
Posty: 7
Dołączył: 23 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 12:36  
Cytuj
Witam wszystkich, jestem tu nowa i nie bardzo wiem od czego zacząć. Bardzo jestem ciekawa co myślicie o działalności stalowowolskiego stowarzyszenia Psia Przystań? Ja osobiście mam bardzo mieszane uczucia, jeśli chodzi o ocenę ich sposobu działania, a już ta strona na facebooku - jakoś chaotycznie prowadzona, pojawiają się wzmianki o jakimś psie, a później brak wieści co dalej się z tym psem dzieje. A i jeszcze te posty, jakieś poetyckie ale mnie osobiście się nie podobają. Porównajcie z postami Przytuliska na Wiśniowej, tam super zabawnie napisane i przede wszystkim co chwilę nowe informacje o psach tam przebywających. Stalowa Wola nie dorównuje Sandomierzowi czy Tarnobrzegowi niestety. Jakie Wy macie zdanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 12:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 12:45  
Cytuj
Dopiero zaczęli działalność a już krytyka. Zawsze można udzielić pomocy jak ich stronka powinna wyglądać itp. Zapewne ucieszą się z wszelkiego zainteresowania i chęci współpracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 12:52  
Cytuj
Ja myślę, że należy im się szacunek, że cokolwiek chce im się robić. Jeśli Ci nie pasuje to zostań wolontariuszem i pomóż im. Na pewno każda pomoc jest tam mile widziana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 12:52  
Cytuj
Nie krytykuję, tylko wyrażam własną opinię. Chyba każdy chciałby wiedzieć co się dzieje z psami, które biorą pod opiekę. Zamiast pisać wiersze, mogliby udzielać rzetelnych informacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 12:54  
Cytuj
To weź napisz do nich a na pewno udzielą Ci informacji co dzieje się z psiakami. Na pewno na kebaba ich nikt nie przerabiamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 12:56  
Cytuj
Jakoś inne stowarzyszenia same piszą o psach, nie trzeba ich błagać o info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 12:57  
Cytuj
Właśnie weszłam na ich stronę na fb i widzę, że w dniu 13 kwietnia napisali, że Bertusia znalazła nowy dom u Beaty i Artura. W dniu 9 kwietnia napisali, że Misia znlazła nowy dom u pana Jacka. Czego Ty kobieto chcesz więcej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:00  
Cytuj
O dwóch napisali, a reszta? Był Labrador - podobno do adopcji. Jakoś Pani nie raczyła oddzwonić do chętnych, a z psem nie wiadomo co się stało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:05  
Cytuj
Ja to rozumiem tak, że ktoś charytatywnie pomaga psiakom i nie ma z tego żadnych korzyści majątkowych. Był labrador do adopcji i na pewno było wielu chętnych. Pani miała dzwonić do każdego i tłumaczyć, że pies już ma dom i jeszcze może przepraszać? Weź pod uwagę, że pracujący tam ludzie mają jeszcze swoje zajęcia, z których utrzymują rodziny i po prostu nie mają czasu na cackanie się z każdym?

Jak taka jesteś pokrzywdzona to użyj na facebooku funkcji "nie lubię" i nie będzie Cię żadna Psia Przystań irytować, a w szczególności ich poetyckie posty.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:07  
Cytuj
Fiołkowa każdy ma prawo mieć własne zdanie, mam wrażenie że jesteś jedną z tych osób, które nie mają czasu cackać się z każdym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:12  
Cytuj
Oj nie nie, nie pracuję dla Psiej Przystani;) Ja tylko tępię głupotę, którą właśnie się wykazujesz. Jeśli uważasz, że ich organizacja nie jest prowadzona odpowiednio i masz pomysł, aby coś tam zmienić na lepsze to po prostu do nich dołącz, a nie zakładasz konto i krytykujesz publicznie kogoś kto pomaga innym za darmo! Krytykować możesz usługi, za które płacisz i wymagasz odpowiedniej jakości. Jakim trzeba być upośledzonym umysłowo żeby w ogóle wypisywać takie rzeczy na wolontariuszy. Przyszło Ci do łba, że właśnie podcinasz komuś skrzydła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:19  
Cytuj
Brakiem taktu Ty się wykazujesz. Wyrazić opinię ma prawo każdy i na każdy temat. Twoją już znam. Niech się wypowiedzą inni. A Ty daruj sobie tępienie głupoty, a jeśli to jest Twoim celem, to zacznij od siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:22  
Cytuj
cool girl Chyba nie sądzisz, że będę z Tobą dalej dyskutować;) Skrytykowałaś kogoś kto robi coś za darmo i oczekujesz, że inni Cię wesprą w tym cierpieniu, że musisz czytać te beznadziejne posty? Weź mi nawet nie odpowiadaj tylko ugotuj jakiś rosół na niedzielę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:36  
Cytuj
Fiołkowa, odpuść. Gwiazda widać założyła profil tylko aby pojechać na Stowarzyszenie. Nie ma merytorycznych argumentów przeciwko, a i tak się szpurla. Może konkurencja?

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:41  
Cytuj
Ludzie ze stowarzyszenia starają się z całych sił, żeby polepszyć los tych biednych zwierzaków. Nie trzeba im kłaść kłód pod nogi, tylko pomagać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 13:46  
Cytuj
Widać KasiaNowa ma predyspozycje ino do wytykania i czepliwości, a nie do pomagania umiech

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 14:03  
Cytuj
Jestem członkiem stowarzyszenia. Osoby krytykujące zapraszam do stworzenia domu tymczasowego dla psa. Gwarantuję że czasu na krytykę już nie będziejezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 14:12  
Cytuj
Brawo kasi! Tylko żeby się nie okazało, że jesteś tą wredną istotą, która nie oddzwoniła do autorki w sprawie labradora bo Cię KasiaNowa spali żywcem. Trzymajcie się i oby Wam się wiodło coraz lepiej;) świeta inicjatywa i życzę Wam dużo zapału do pracy.

PS. Czy to jest to stowarzyszenie, które się zawiązało poprzez to forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 14:14  
Cytuj
Niestety to nie ja, wielka szkoda smiech2

Tak to to Stowarzyszenie swoje początki mieliśmy na tym forum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 14:18  
Cytuj
Czyli jak pamiętam działacie ledwo parę miesięcy. Tym bardziej w głowie mi się nie mieści jak można wypisywać takie bzdety. Jak dorobię się domu z miejscem dla psa to jakiegoś od Was przygarnę;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 11:26  
Cytuj
Do KasiaNowa
Fajnie jest usadzić się na czymś wygodnym i krytykować ludzi. Osoby zajmujące stowarzyszeniem robią to bezinteresownie, poświęcając swój wolny czas. Pies, o którego pytasz tj. Lablador ma się znakomicie. Ma nowy dom, nowych właścicieli... Osobiście nie działam w tym stowarzyszeniu. Znam osoby działającee w nim i bardzo mnie razi krytyka osob takich jak ty.
Ps. Ja jestem nową właścicielką labladora, jeśli cię tak bardzo interesuje jej los to mogę ci wysłać zdjęcia na twoją skrzynkę - chociaż nie mam takiego obowiązku.
Jeśli jesteś miłośniczką zwierząt i obchodzi cię ich los, a szczególnie w stalowej woli, gdzie władze nie widzą psiego problemu dołacz do nich, wesprzyj finansowo, daj psom dom tymczasowy. Zanim jeszcze coś napiszesz zastanów się, nie krytykuj TYCH co coś robią z miłośći do zwierząt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 13:18  
Cytuj
Dzięki izabella za wypowiedź, ale zlituj się. Ta rasa to labRRRRRRrador. Z Kasią już nie dyskutujmy bo ona uważa, że to brak taktu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 14:27  
Cytuj
CYTAT (izabella)
obchodzi cię ich los, a szczególnie w stalowej woli, gdzie władze nie widzą psiego problemu

Piszesz,że władze Stalowej Woli nie dostrzegają problemu a przecież było spotkanie z Nadbereżnym i jakieś obietnice padły z jego strony.Czyżby całe to spotkanie odbył dla lansu jak ma to w zwyczaju i się wykpił jak z wielu innych obietnic?Jeżeli tak to trzeba to może nagłośnić i zainteresować kogoś innego bo na politykach nie pokładał bym swoich nadziei a opinia publiczna powinna o tym wiedzieć.Politycy przeważnie dużo obiecują mało robią.
CYTAT (m.78)
Dopiero zaczęli działalność a już krytyka.

Może to nie o krytykę autorce chodziło a o zwrócenie uwagi na coś co według niej powinno wyglądać inaczej albo chętnej na adopcjie psiaka i oczekiwanie na telefon z przytuliska,który nigdy nie zadzwonił być może w tym przypadku
CYTAT (m.78)
Zawsze można udzielić pomocy jak ich stronka powinna wyglądać itp. Zapewne ucieszą się z wszelkiego zainteresowania i chęci współpracy

I właśnie tak powinno to działać a wolontariusze powinni być otwarci na wskazówki, które nie zawsze muszą być wprowadzane w życie tylko wedle ich uznania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 14:28  
Cytuj
Ta literka w tym nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest to, że lablador ma dom. Wiem, że ta rasa to labrador. Mój błąd ...moje dzieci od małego mówiły lablador i tak jakoś zostało. Fiolkowa obiecuję poprawę. Wszystkim, życzę miłego dnia. A o pieska nik nie musi się martwić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 15:43  
Cytuj
POZDRAWIA wszystkich ktozy kochają psiaki i nie tylko dajcie adres jak będę w Polsce TO CHETNIE ZAJRZE DO WAS I POMOGEsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »